fotoforma.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Drukarka Fujifilm Instax Square Link Ash White

Kod produktu: 4547410487671
ID produktu: 30664
Cena: 699,00 zł 699.00
Producent: Fujifilm - Instax
Dostępność: Magazyn dostawcy
Wybrane akcesoria TANIEJ
Cena: 699,00 zł
ilość
szt.
 • Kupuj na raty
  santander
  Sprawdź
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Odmiany tego produktu

Opis produktu

Drukarka Fujifilm Instax Square Link Ash White

 

Drukarka Fujifilm Instax Square Link Ash White

 

Rozbuduj swoją wizję dzięki INSTAX SQUARE Link. Drukarka do smartfonów, która nie tylko potrafi zafascynować, ale łączy Cię również z Twoimi przyjaciółmi i bliskimi. Bo najważniejsze momenty w życiu zasługują na to, by wyjść poza ramy. 

Odbitki SQUARE i o wiele więcej

Na początku były odbitki SQUARE, później zaś pojawiła się magia, a dokładniej czar rozszerzonej rzeczywistości. Ożyw swoje odbitki specjalnymi efektami skrytymi za kodami QR, które można zeskanować smartfonem. Ale to nie wszystko. Dzięki aplikacji SQUARE Link można przesyłać spersonalizowane zdjęcia za pomocą INSTAX Connect do innych użytkowników aplikacji SQUARE Link. Po prostu ozdób zdjęcia gotowymi do wydrukowania szkicami, filtrami, czy nawet naklejkami. Jak chcesz wzbogacić swoje odbitki SQUARE?

 

 

Drukarka Fujifilm Instax Square Link

Przesłane z miłością - Drukarka Fujifilm Instax Square Link

Drukarka SQUARE Link łączy Was we wszystkich zakątkach globu, bez względu na dzielące odległości. Wystarczy nadać zdjęciom nieco indywidualnego charakteru za pomocą naklejek i tekstu w aplikacji SQUARE Link, a następnie przesłać je przez swoje ulubione media społecznościowe. Fotografie będą gotowe do otwarcia, wydrukowania i cieszenia się nimi.

 

 

Tryby Druku AR (rzeczywistości rozszerzonej)

Wkrocz w świat nieskończonych możliwości dzięki Drukowi AR. To pierwszy w historii INSTAX tryb wydruku nadający odbitkom dodatkowy wymiar. Wystarczy zeskanować kod QR swoim smartfonem. 

 

Drukarka Fujifilm Instax Square Link

Tryb: Dodaj Efekty Specjalne

Nadaj więcej ekspresji. Nadaj swoim zdjęciom dodatkowy animowany efekt „wow” dzięki oryginalnym Efektom Specjalnym. Zachwyć wszystkich, dodając do zdjęć torty urodzinowe, tęcze, a nawet bańki mydlane.

Drukarka Fujifilm Instax Square Link

Tryb: Dodaj Tekst

Nadaj specjalny przekaz. Wzmocnij swoje zdjęcie ukrytym przekazem. Wielobarwna wiadomość w rzeczywistości rozszerzonej, która przemawia do wyobraźni.

 
Drukarka Fujifilm Instax Square Link

Tryb: Dodaj Zdjęcie

Pokaż więcej swojego świata. To nie jest zwyczajne zdjęcie. To magiczne wrota, które wzbogacają opowiadaną historię dodatkowym obrazem. Wyobraź sobie, że to świat wewnątrz świata lub mem zawarty w memie.

Drukarka Fujifilm Instax Square Link

Tryb: Dodaj Tło

Zyskaj wizualną przewagę. Wywołaj lepsze wrażenie, dodając przeźroczysty kolorowy element do Twojego zdjęcia. Czy będzie on uzupełnieniem obrazu, czy może doda mu kontrastu? O tym już Ty decydujesz.

 
Drukarka Fujifilm Instax Square Link

Tryb: Dodaj Bazgroły

Dodaj nieco swobody. Pisz lub rysuj bezwiednie (ewentualnie z pełną premedytacją) po całym zdjęciu. Nieważne, czy będzie to Twój nowy adres, czy też trochę dorysowanych włosów w grzywce – możesz bazgrać swobodnie.

 

 

Drukarka Fujifilm Instax Square Link 

 

Prosty wydruk - Fujifilm Instax Square Link

Doskonałość jeszcze doskonalsza

Zdjęcie już zrobione, teraz czas uwolnić kreatywność. Dodaj tekst, wykadruj, zmień poziom nasycenia barw lub kontrastu, a nawet nałóż jakiś filtr fotograficzny. Na koniec połącz się bezprzewodowo Bluetoothem z drukarką SQUARE Link i przesuń palcem w górę, by wydrukować odbitkę. Proste.

Wydruk w ramkach

W ramce

Jeśli chcesz wzbogacić zdjęcie dodatkowym motywem, popisać się swoją kreatywnością lub po prostu ukryć jakiś niechciany szczegół na fotografii, dodaj do niej zabawną ozdobną ramkę.

 

Drukarka Fujifilm Instax Square Link

 

Wydruk Wideo - Drukarka Fujifilm Instax Square Link

Przeglądaj i wydrukuj

Nakręciłeś pełne akcji wideo, ale chcesz zamrozić kadr w czasie? Skorzystaj z aplikacji SQUARE Link, by uchwycić i wydrukować zdjęcie swojego futrzanego przyjaciela, który nie potrafi ustać spokojnie w miejscu. Albo, aby móc się specjalnie delektować chwilą, wydrukuj i podziel się tym szczególnym momentem, kiedy to żołądek opadł Ci do samych pięt podczas tamtej szalonej przejażdżki kolejką górską.

 

Drukarka Fujifilm Instax Square Link

 

Wydruk Kolażu

Połączone wspomnienia

Bliskość, połączenie, wspólnota, spotkanie – spójrzmy prawdzie w oczy – świat jest lepszym miejscem, gdy jesteśmy razem. Zupełnie jak wszystkie Twoje ulubione chwile złączone razem na jednym wydruku SQUARE, którym można się podzielić. Dzięki ci, trybie kolażu!

 

Drukarka Fujifilm Instax Square Link

 

Naklejki - Fujifilm Instax Square Link

Zabawa w naklejki

Po co ograniczać się tylko do jednej naklejki na zdjęcie, gdy w aplikacji jest ich do wyboru ponad 1.600? Od naklejek „Happy Birthday” po „I Love You”, prędko znajdziesz swoje ulubione, by z łatwością dodać je do obrazka PRZED wydrukowaniem odbitki.

 

Drukarka Fujifilm Instax Square Link

 

Pierwsza w szeregu

Mała, lekka i zmieści się wszędzie – drukarka SQUARE Link jest dostępna w dwóch kolorach – Ash White i Midnight Green. Świecący pasek LED sygnalizujący tryb aplikacji i status oraz nowy, wygodny przycisk funkcji są zgrabnie wpasowane w żłobioną powierzchnię na froncie urządzenia.

Tryby kolorystyczne - Drukarka Fujifilm Instax Square Link

Spójrz na to!

Dwie bardzo odmienne charakterystyki, obie stylowe i idealnie podkreślające chwile warte zapamiętania… Ale która lepiej odzwierciedli Twój temperament twórczy? Wybierz tryb INSTAX Rich, by rozjaśnić i nasycić kadr kolorami. Jeśli zaś wolisz przygaszone barwy i bardziej naturalny klimat zdjęcia, wybierz tryb INSTAX Natural.

 

Drukarka Fujifilm Instax Square Link

 

Ponowny wydruk

Jeszcze raz to samo?

Użyj SQUARE Link, gdy potrzebujesz szybko wykonać ponowny wydruk. Na froncie drukarki znajduje się nowy przycisk funkcji. Jedno dotknięcie i oto kolejna odbitka jest gotowa, by dołączyć ją do kartki z życzeniami czy wiadomości o przeprowadzce.

 

Drukarka Fujifilm Instax Square Link

 

Rysuj, edytuj i drukuj - Fujifilm Instax Square Link

Wyobraź sobie i zrób to

Najpierw wyobraziłeś to sobie, a teraz spraw, by stało się rzeczywistością. Weź pisak, narysuj swoją „wizję” i sfotografuj ją z poziomu aplikacji w smartfonie. Aplikacja wytnie Twój rysunek i nałoży go na wybrane zdjęcie, gotowe do edycji i wydruku.

 

Drukarka Fujifilm Instax Square Link

Drukarka Fujifilm Instax Square Link

 

Specyfikacja techniczna - Drukarka Fujifilm Instax Square Link Ash White

Film

 • Film – kolorowy film natychmiastowy Fuifilm Instant Colour Film „INSTAX SQUARE” (sprzedawany oddzielnie)
 • Rozmiar odbitki – 86 mm x 72 mm, Rozmiar kadru – 62 mm x 62 mm
 • Czas wywołania odbitki – około 90 sekund (może być różny w zależności od temperatury otoczenia)

Specyfikacja drukowania

 • Rozdzielczość wydruku – 12,5 punktu/mm (318 dpi, skok punktu 80 μm)
 • Poziomy drukowania – 256 poziomów na kolor (RGB)
 • Obsługiwane formaty plików – JPEG/PNG/HEIF/DNG
 • Interfejs komunikacyjny – zgodność standardowa: Bluetooth ver. 4.2 (BLE)
 • Czas wydruku – około 12 sekund
 • Przybliżona wydajność drukowania – 100 odbitek (przy w pełni naładowanym akumulatorze) *Liczba odbitek zależna od warunków użytkowania.

Bateria

 • Akumulator – akumulator litowo-jonowy (typ wbudowany, niewymienny)
 • Czas ładowania – około 80 do 120 minut (czas ładowania zależy od temperatury otoczenia i poziomu naładowania akumulatora)
 • Pobór mocy – około 3 W
 • Warunki użytkowania – Temperatura: od +5 ºC do +40 ºC; Wilgotność: od 20% do 80% (bez kondensacji pary wodnej)

Metoda nagrywania

 • Ekspozycja 3-barwna OLED

Wymiary

 • 105 mm x 127,5 mm x 37,5 mm (bez wystających elementów)
 • Waga – około 236 g (bez pakietu filmów)

Akcesoria

 • Przewód USB (typ C, długość: 30 cm)

Parametry

Odmiany 30664,30665

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

TU Europa - dodatkowe ubezpieczenie

 

Fotoforma Sp. z o.o. wykonuje  działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w przypadku zawierania umów ubezpieczenia zawieranych na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia „Dodatkowa ochrona urządzeń dla Klientów Fotoforma”  w imieniu i na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Ubezpieczyciel) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław, wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002736, posiadającego REGON: 272324625, NIP: 895 10 07 276, kapitał zakładowy zarejestrowany i opłacony w całości 37 800 000 zł, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów nr DU/2849/A/CG/94 z dnia 07.11.1994 r. na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie TU Europa informacje.pdf

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia – co obejmuje nasze ubezpieczenie i w jakich sytuacjach ono działa


 

 1. Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszone do ubezpieczenia urządzenie.
 2. Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w jednym z 2 pakietów ubezpieczenia: awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta lub awaria po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowe uszkodzeniekradzież z włamaniem lub rabunek do wyboru przez ubezpieczającego.
 3. Zakres ubezpieczenia:

1) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego
do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

2) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem lub rabunek:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci przypadkowego uszkodzenia, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

c) w przypadku szkody wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o koszty związane z organizacją i pokryciem kosztów transportu;

d) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowego uszkodzenia, zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

Ubezpieczaniu podlegają następujące grupy asortymentowe:

 • aparaty cyfrowe,
 • aparaty natychmiastowe,
 • obiektywy,
 • lornetki i sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy),
 • drukarki fotograficzne,
 • akcesoria fotograficzne (lampy błyskowe),
 • aparaty do nagrywania (filmowania),
 • audio (mikrofony, rejestratory, zestawy bezprzewodowe),
 • kamery,
 • obiektywy do filmowania,
 • oświetlenie LED,
 • rekordery video i monitory,
 • statywy i stabilizacja (monopody, slidery, krany kamerowe, statywy video, głowice video, gimbale),
 • streaming i produkcja (bezprzewodowe video, Grabbery, interkomy, konwertery, miksery video, promptery),
 • lampy fotograficzne,
 • obiektywy

 

Wszystkie wyłączenia z zakresu ochrony znajdują się w OWU w rozdziale Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

 

 

Okres ubezpieczenia i odpowiedzialności – jak długo trwa ubezpieczenie


 

1. Okres ubezpieczenia to okres rozpoczynający się po zawarciu umowy ubezpieczenia i trwający do końca naszej odpowiedzialności.
2. Okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się:

1) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia w formie pisemnej - od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą), jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
2) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość - od 3. dnia po zakupie urządzenia, jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą) i nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,

z zastrzeżeniem ust. 3.3. Okres naszej odpowiedzialności może trwać w zależności od pakietu oraz Twojego wyboru:

gwarancja

producenta

Pakiet ubezpieczenia (zakresy pakietów zgodne z §3 ust. 3 OWU)

długość okresu naszej odpowiedzialności

wariant ubezpieczenia

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta

 

12 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 1

24 miesiące  

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 2

36 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 3

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
 • przypadkowe uszkodzenie,
 • kradzież z włamaniem lub rabunek

36 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 4

48 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 24 miesiące i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 5

60 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 36 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 6

 

 

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia/ wypowiedzenie umowy ubezpieczenia – kiedy można zrezygnować z ubezpieczenia


 

1. Możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia składając nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie:


1) 30 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia lub 30 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy Cię o zawarciu umowy ubezpieczenia, jeżeli umowę ubezpieczenia zawarliśmy przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość – w przypadku, gdy jesteś osobą fizyczną i zawarcie umowy ubezpieczenia jest czynnością prawną niezwiązaną bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową,
2) 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia – jeżeli jesteś przedstawicielem przedsiębiorcy.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma,
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub Fotoforma,

3. Możesz również w każdym czasie złożyć nam wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu od dnia następnego po dniu, w którym złożysz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.


4. Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub do Fotoforma,
2) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma.


5. Wypowiedzenie lub odstąpienie umowy ubezpieczenia nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapłaty składki za okres, w jakim świadczyliśmy ochronę ubezpieczeniową.

 

Dokumenty do zapoznania się przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej:


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia.pdf

IPID – Informacje o produkcie ubezpieczeniowym.pdf

Karta informacyjna RODO.pdf

Nota informacyjna.pdf

Sklep internetowy Shoper Premium