fotoforma.pl

Już dziś skorzystaj z rat Santander 20x0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Dwukolorowa lampa punktowa LED Nanlite FC-300B

Kod produktu: 6949987425861
ID produktu: 33897
Cena: 2 029,00 zł 2029.00
Producent: Nanlite
Dostępność: na wyczerpaniu
Czas wysyłki: 24 godziny
Wybrane akcesoria TANIEJ
Cena: 2 029,00 zł
ilość
szt.
  • Kupuj na raty
    santander
    Sprawdź
  • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Odmiany tego produktu

Opis produktu

Dwukolorowa lampa punktowa LED Nanlite FC-300B

 

dwukolorowa lampa punktowa led nanlite fc-300b

 

Dwukolorowy reflektor LED Nanlite FC300B to starannie wykonane rozwiązanie oświetleniowe zaprojektowane w celu zapewnienia niezrównanej elastyczności w uzyskiwaniu dwukolorowego oświetlenia. Ta kompaktowa i estetyczna oprawa zasilana prądem zmiennym jest w stanie oświetlić szeroki zakres scenariuszy, oferując regulowany zakres temperatur Kelvina od 2700K do 6500K. FC300B gwarantuje nieskazitelną wierność kolorów, oferując imponujący współczynnik CRI na poziomie 96 i TLCI na poziomie 98. Co więcej, posiada zaawansowane funkcje oraz przyjazne dla użytkownika elementy sterujące, zarówno na pokładzie, jak i zdalnie.

To niezwykle wszechstronne źródło światła jest wyposażone w opcje łączności bezprzewodowej Bluetooth i 2,4 GHz, umożliwiając płynną pracę. Dzięki kompatybilności z DMX/RDM i inteligentnym trybom wentylatora można precyzyjnie kontrolować jego wydajność i zminimalizować niepożądany hałas. Warto zauważyć, że FC300B oddziela głowicę świetlną od dołączonego zasilacza, zapewniając, że każdy element pozostaje tak lekki, jak to tylko możliwe. Aby jeszcze bardziej zwiększyć jego funkcjonalność, reflektor i solidny futerał zostały starannie dołączone do zestawu, aby zwiększyć wydajność i wygodę przenoszenia.

 

nanlite fc-300b

Wiele opcji sterowania - Dwukolorowa lampa punktowa LED Nanlite FC-300B

Precyzyjne sterowanie jest na wyciągnięcie ręki, dzięki intuicyjnym lokalnym pokrętłom i 2-calowemu ekranowi. Alternatywnie można sterować FC300B zdalnie za pomocą smartfona poprzez aplikację NANLINK. Urządzenie obsługuje również zdalne sterowanie za pośrednictwem połączenia 2,4 GHz przy użyciu dostępnego osobno nadajnika WS-TB-1 lub pilota WS-RC-C2. Dodatkowo, metalowy port DMX/RDM 3,5 mm z blokadą ułatwia zaawansowane sterowanie w środowiskach DMX.

lampa led nanlite fc-300b

12 praktycznych efektów świetlnych

Wybieraj spośród 12 konfigurowalnych wbudowanych efektów, które można zapisać jako ustawienia wstępne za pomocą aplikacji NANLINK. Efekty te obejmują pętlę CCT i błysk, paparazzi i symulacje spawania, zapewniając kreatywne opcje oświetlenia.

 
nanlite fc-300b

Dwukolorowa lampa punktowa LED Nanlite FC-300B - Inteligentne tryby wentylatora

FC300B oferuje inteligentne tryby wentylatora, aby zaspokoić wymagania dźwiękowe na planie, zapewniając minimalną ingerencję w nagrywanie dźwięku.

fc300b

Zasilanie AC

Dzięki dołączonemu zasilaczowi od 110 do 240 VAC i paskowi zabezpieczającemu do łatwego mocowania do statywu oświetleniowego, FC300B jest wygodnie gotowy do pracy ze standardowego gniazdka AC.

 
dwukolorowa lampa punktowa led nanlite fc-300b

Łatwe pozycjonowanie jarzma - Nanlite FC-300B

Dołączone jarzmo posiada jednostronną blokadę, która pozwala na obrót o 360°, zapewniając szeroki zakres pochylenia. Odbiornik 5/8" jest kompatybilny ze standardowymi statywami oświetleniowymi, a mocowanie Bowens zapewnia kompatybilność z szeroką gamą modyfikatorów światła.

nanlite fc-300b

Mocowanie Bowens

FC300B zawiera mocowanie modyfikatora światła typu Bowens z uchwytem parasolki, dzięki czemu jest kompatybilny z szeroką gamą modyfikatorów światła do kreatywnych konfiguracji oświetlenia.

 
lampa led fc-300b

Walizka podróżna - FC-300B

Aby ułatwić bezpieczny transport i przechowywanie, FC300B jest wyposażona w odporną na korozję walizkę zaprojektowaną w celu zapewnienia skutecznej ochrony przed wstrząsami.

nanlite fc-300b

Zestaw Nanlite FC-300B zawiera:

  • Dwukolorowy reflektor LED Nanlite FC300B
  • Odbłyśnik
  • Zasilacz
  • Kabel głowicy (3 metry)
  • Kabel zasilający AC (6 metrów)
  • Futerał
 
dwukolorowa lampa punktowa led nanlite fc-300b

Specyfikacja techniczna - Dwukolorowa lampa punktowa LED Nanlite FC-300B

  • Kąt wiązki: 120
  • Temperatura barwowa: 2700-6500
  • CRI: 96
  • Wymiary (gł x szer x wys): 360 X 246 X 134
  • Oświetlenie (LUX): 37340 lux@1m with 45°reflector
  • Kategoria LED: Studio
  • Moc (W): 350
  • Źródło prądu: AC
  • Waga (g): 2600
  • Widmo światła: Bi-Color
  • DMX: Tak
  • Wbudowany akumulator: Nie
 

Parametry

Odmiany 33897,33900

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Document '

TU Europa - dodatkowe ubezpieczenie

 

Fotoforma Sp. z o.o. wykonuje  działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w przypadku zawierania umów ubezpieczenia zawieranych na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia „Dodatkowa ochrona urządzeń dla Klientów Fotoforma”  w imieniu i na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Ubezpieczyciel) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław, wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002736, posiadającego REGON: 272324625, NIP: 895 10 07 276, kapitał zakładowy zarejestrowany i opłacony w całości 37 800 000 zł, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów nr DU/2849/A/CG/94 z dnia 07.11.1994 r. na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie TU Europa informacje.pdf

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia – co obejmuje nasze ubezpieczenie i w jakich sytuacjach ono działa


 

  1. Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszone do ubezpieczenia urządzenie.
  2. Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w jednym z 2 pakietów ubezpieczenia: awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta lub awaria po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowe uszkodzeniekradzież z włamaniem lub rabunek do wyboru przez ubezpieczającego.
  3. Zakres ubezpieczenia:

1) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego
do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

2) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem lub rabunek:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci przypadkowego uszkodzenia, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

c) w przypadku szkody wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o koszty związane z organizacją i pokryciem kosztów transportu;

d) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowego uszkodzenia, zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

Ubezpieczaniu podlegają następujące grupy asortymentowe:

  • aparaty cyfrowe,
  • aparaty natychmiastowe,
  • obiektywy,
  • lornetki i sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy),
  • drukarki fotograficzne,
  • akcesoria fotograficzne (lampy błyskowe),
  • aparaty do nagrywania (filmowania),
  • audio (mikrofony, rejestratory, zestawy bezprzewodowe),
  • kamery,
  • obiektywy do filmowania,
  • oświetlenie LED,
  • rekordery video i monitory,
  • statywy i stabilizacja (monopody, slidery, krany kamerowe, statywy video, głowice video, gimbale),
  • streaming i produkcja (bezprzewodowe video, Grabbery, interkomy, konwertery, miksery video, promptery),
  • lampy fotograficzne,
  • obiektywy

 

Wszystkie wyłączenia z zakresu ochrony znajdują się w OWU w rozdziale Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

 

 

Okres ubezpieczenia i odpowiedzialności – jak długo trwa ubezpieczenie


 

1. Okres ubezpieczenia to okres rozpoczynający się po zawarciu umowy ubezpieczenia i trwający do końca naszej odpowiedzialności.
2. Okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się:

1) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia w formie pisemnej - od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą), jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
2) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość - od 3. dnia po zakupie urządzenia, jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą) i nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,

z zastrzeżeniem ust. 3.



3. Okres naszej odpowiedzialności może trwać w zależności od pakietu oraz Twojego wyboru:

gwarancja

producenta

Pakiet ubezpieczenia (zakresy pakietów zgodne z §3 ust. 3 OWU)

długość okresu naszej odpowiedzialności

wariant ubezpieczenia

24 miesiące

  • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta

 

12 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 1

24 miesiące  

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 2

36 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 3

24 miesiące

  • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
  • przypadkowe uszkodzenie,
  • kradzież z włamaniem lub rabunek

36 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 4

48 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 24 miesiące i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 5

60 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 36 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 6

 

 

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia/ wypowiedzenie umowy ubezpieczenia – kiedy można zrezygnować z ubezpieczenia


 

1. Możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia składając nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie:


1) 30 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia lub 30 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy Cię o zawarciu umowy ubezpieczenia, jeżeli umowę ubezpieczenia zawarliśmy przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość – w przypadku, gdy jesteś osobą fizyczną i zawarcie umowy ubezpieczenia jest czynnością prawną niezwiązaną bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową,
2) 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia – jeżeli jesteś przedstawicielem przedsiębiorcy.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma,
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub Fotoforma,

3. Możesz również w każdym czasie złożyć nam wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu od dnia następnego po dniu, w którym złożysz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.


4. Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub do Fotoforma,
2) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma.


5. Wypowiedzenie lub odstąpienie umowy ubezpieczenia nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapłaty składki za okres, w jakim świadczyliśmy ochronę ubezpieczeniową.

 

Dokumenty do zapoznania się przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej:


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia.pdf

IPID – Informacje o produkcie ubezpieczeniowym.pdf

Karta informacyjna RODO.pdf

Nota informacyjna.pdf

Sklep internetowy Shoper Premium