biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Eventy

Już 17.06 zapraszamy na dzień otwarty z manualnymi obiektywami TTartisans i 7artisans w naszym salonie na Andersa 21 w Warszawie.

 Niebawem będziecie mogli się samodzielnie przekonać jakie obrazy potrafią generować niedrogie obiektywy manualne, przetestować je, a od 13 będzie do Waszej dyspozycji wspaniała modelka.  

 

Maluj obrazy manualnymi obiektywami z niestandardowym efektem BOKEH.

TTArtisan oraz 7artisans mają bardzo dobry odbiór produktów na rynku, charakteryzują się absolutnie świetną jakością wykonania i bardzo wysokimi parametrami optycznymi. Oferowane obiektywy wyróżniają się wśród innych dostępnych, można również powiedzieć, nawiązują swoimi konstrukcjami do kultowych propozycji optycznych, wywodzących się z marek rozpoznawalnych na całym świecie.  Obraz generowany przez nie ma wyjątkowy charakter i niespotykany efekt rozmycia tła „bokeh”. Świetnie wpisuje się to w obecny trend powrotu do fotografii analogowej oraz poszukiwania w fotografii „tego czegoś” wyjątkowego i niepowtarzalnego. Absolutnym królem w ofercie TTArtisan jest obiektyw pełnoklatkowy TTArtisan 50mm ze światło siłą f0.95. Niesamowite odcięcie fotografowanego obiektu od tła, ostrość „od pełnej dziury”, i wyjątkowe bokeh.

 

Podczas dnia otwartego będzie można skorzystać z 10% zniżki na obiektywy.

 

 

Archiwum

 

 

 

 
 
 
 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium