biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
FotoForma live special - co drugi czwartek o 18:30

 

Fotoforma live special - co drugi czwartek o 18:30

Rozpoczynamy nową serię Livów! Co drugi czwartek będziemy rozmawiać o sprzęcie. Aparatach, obiektywach, akcesoriach. Spotkania będą dedykowane zarówno dla amatorów jak i specjalistów. Bądźcie z nami na Facebooku! Komentujcie, pytajcie, wyrażajcie swoje opinie!

 

 

 

15.07.2021 - statywy Slik

Zastanawiasz się nad wyborem statywu? Zainteresowały Cię statywy Slik i chciałbyś się dowiedzieć o nich więcej? Zapraszamy na nasz następny specjalny Live na którym omówimy wybrane modele statywów Slik. Które modele modele są stabilniejsze z dużym udźwigiem, a które lekkie kompaktowe, idealne do podróży tego dowiecie się już w czwartek o 18:30. Tradycyjnie naszym prowadzącym będzie Andrzej Grudzień. Live odbywa się w ramach tygodnia specjalnego Slik. 

 

 


 

Andrzej Grudzień – Rocznik 73, artysta, fotograf z dyplomem, który nigdy nie był potrzebny w pracy. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików (ZPAF). Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wykładowca i dyrektor Studium Fotografii ZPAF w Warszawie gdzie prowadzi zajęcia z fotografii analogowej i ciemni negatywowo-pozytywowej. Vloger, organizator licznych warsztatów z fotografii tradycyjnej i cyfrowej. Prezentował swoje prace na wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce i zagranicą. Swoje zdjęcia tworzy łącząc różne techniki od pinhole do fotografii cyfrowej. A. Grudzień jest także ekspertem technicznym i kolekcjonerem sprzętu fotograficznego. Ciężko jest znaleźć aparat, którym nie fotografował w trakcie 30-letniej pracy zawodowej. Fotografia jest jego pasją i sposobem na życie. Lubi pracę zespołową, chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Uwielbia fotografię tradycyjną i techniki alternatywne.


 

FotoForma LIVE:

      • Dyskusje o fotografii
      • Ciekawi goście - pasjonaci fotografii

 


  
 

Archiwum

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium