Kalendarz wydarzeń
 
Archwium wydarzeń 
 

 

24 Kwietnia, 2019

Roadshow Nikon Z6/Z7

godziny 10:00 – 18:00 Fotoforma, UL.Andersa 21, Warszawa, Poland, 00-159

Wstęp wolny


 

 

29 Maj, 2019

Przystanek Fotografia

Karol Wójcicki

godziny 17:00 – 21:30 Fotoforma, UL.Andersa 21, Warszawa, Poland, 00-159

49 PLN

Przystanek Fotografia to hasło przewodnie cyklu spotkań, organizowanych wspólnie przez Foto Formę i Sony, Spotkania poprowadzą znani i cenieni fotografowie, specjaliści w różnych dziedzinach sztuki fotografii, m.in.: Tomasz Tomaszewski, mistrz fotografii prasowej, Robert Wolański, wirtuoz portretu, czy Tomasz Markowski, czarodziej fotografii sportowej. Uczestnicy spotkań będą mieli okazję zapoznać się z możliwościami aparatów i obiektywów Sony, a praktyczne testy sprzętu zostaną uzupełnione o użyteczne podpowiedzi naszych ekspertów. Każdy miłośnik fotografii, w szczególności technologii cyfrowych, z pewnością uzyska tu wiele użytecznych dla siebie informacji. Dodatkowo osoby biorące udział w spotkaniach będą mogły skorzystać ze specjalnych ofert cenowych na sprzęt fotograficzny Sony. Liczba miejsc jest ograniczona, aby każdy z uczestników mógł przetestować sprzęt i uzyskać odpowiedzi na ważne dla siebie pytania. Dlatego warto już zarezerwować sobie terminy i się zapisać. Zapraszamy. Karol Wójcicki - pasjonat nocnego nieba, popularyzator astronomii, dziennikarz naukowy, prezenter telewizyjny. Twórca największego w Polsce astronomicznego fanpage "Z głową w gwiazdach" na Facebooku. Przemierza świat w poszukiwaniu najpiękniejszych zjawisk astronomicznych takich jak całkowite zaćmienia Słońca czy zorza polarna.

 

 

 

21 Czerwiec, 2019

Przystanek Fotografia

Z Ambasadorem Sony Marek Arcimowicz

godziny 17:00 – 21:30 Fotoforma, UL.Andersa 21, Warszawa, Poland, 00-159

49 PLN

Przystanek Fotografia to hasło przewodnie cyklu spotkań, organizowanych wspólnie przez Foto Formę i Sony, Spotkania poprowadzą znani i cenieni fotografowie, specjaliści w różnych dziedzinach sztuki fotografii, m.in.: Tomasz Tomaszewski, mistrz fotografii prasowej, Robert Wolański, wirtuoz portretu, czy Tomasz Markowski, czarodziej fotografii sportowej. Uczestnicy spotkań będą mieli okazję zapoznać się z możliwościami aparatów i obiektywów Sony, a praktyczne testy sprzętu zostaną uzupełnione o użyteczne podpowiedzi naszych ekspertów. Każdy miłośnik fotografii, w szczególności technologii cyfrowych, z pewnością uzyska tu wiele użytecznych dla siebie informacji. Dodatkowo osoby biorące udział w spotkaniach będą mogły skorzystać ze specjalnych ofert cenowych na sprzęt fotograficzny Sony. Liczba miejsc jest ograniczona, aby każdy z uczestników mógł przetestować sprzęt i uzyskać odpowiedzi na ważne dla siebie pytania. Dlatego warto już zarezerwować sobie terminy i się zapisać. Zapraszamy. Marek Arcimowicz - od kilkunastu lat zawodowo - fotograf od "zadań specjalnych". Z wykształcenia architekt-planista, instruktor narciarstwa. Przez lata pracował multidyscyplinarnie - łącząc funkcję fotografa, testera i projektanta sprzętu. Pracuje dla liczących się klientów i największych agencji reklamowych w Polsce i za granicą.

 

 

 
 

16 Lipiec, 2019

Przystanek Fotografia

Z Ambasadorem Sony Robert Wolański

godziny 17:00 – 21:30 Fotoforma, UL.Andersa 21, Warszawa, Poland, 00-159

49 PLN

Przystanek Fotografia to hasło przewodnie cyklu spotkań, organizowanych wspólnie przez Foto Formę i Sony, Spotkania poprowadzą znani i cenieni fotografowie, specjaliści w różnych dziedzinach sztuki fotografii, m.in.: Tomasz Tomaszewski, mistrz fotografii prasowej, Robert Wolański, wirtuoz portretu, czy Tomasz Markowski, czarodziej fotografii sportowej. Uczestnicy spotkań będą mieli okazję zapoznać się z możliwościami aparatów i obiektywów Sony, a praktyczne testy sprzętu zostaną uzupełnione o użyteczne podpowiedzi naszych ekspertów. Każdy miłośnik fotografii, w szczególności technologii cyfrowych, z pewnością uzyska tu wiele użytecznych dla siebie informacji. Dodatkowo osoby biorące udział w spotkaniach będą mogły skorzystać ze specjalnych ofert cenowych na sprzęt fotograficzny Sony. Liczba miejsc jest ograniczona, aby każdy z uczestników mógł przetestować sprzęt i uzyskać odpowiedzi na ważne dla siebie pytania. Dlatego warto już zarezerwować sobie terminy i się zapisać. Zapraszamy. Robert Wolański - jeden z najbardziej rozchwytywanych fotografów zamujących się modą i portretem w Polsce. Absolwent łódzkiej Filmówki. Po studiach zdobywał doświadczenie w Paryżu, pracując dla takich sław świata mody, jak Christian Lacroix i Jean-Paul Gaultier. Najbardziej fascynuje go portret, ale realizuje też zlecenia reklamowe.

 

 

 

27 Sierpień, 2019

Przystanek Fotografia

Z Ambasadorem Sony Maciej Suwalowski

godziny 17:00 – 21:30 Fotoforma, UL.Andersa 21, Warszawa, Poland, 00-159

49 PLN

Przystanek Fotografia to hasło przewodnie cyklu spotkań, organizowanych wspólnie przez Foto Formę i Sony, Spotkania poprowadzą znani i cenieni fotografowie, specjaliści w różnych dziedzinach sztuki fotografii, m.in.: Tomasz Tomaszewski, mistrz fotografii prasowej, Robert Wolański, wirtuoz portretu, czy Tomasz Markowski, czarodziej fotografii sportowej. Uczestnicy spotkań będą mieli okazję zapoznać się z możliwościami aparatów i obiektywów Sony, a praktyczne testy sprzętu zostaną uzupełnione o użyteczne podpowiedzi naszych ekspertów. Każdy miłośnik fotografii, w szczególności technologii cyfrowych, z pewnością uzyska tu wiele użytecznych dla siebie informacji. Dodatkowo osoby biorące udział w spotkaniach będą mogły skorzystać ze specjalnych ofert cenowych na sprzęt fotograficzny Sony. Liczba miejsc jest ograniczona, aby każdy z uczestników mógł przetestować sprzęt i uzyskać odpowiedzi na ważne dla siebie pytania. Dlatego warto już zarezerwować sobie terminy i się zapisać. Zapraszamy. Maciej Suwałowski - fotograf ślubny z Warszawy, realizujący zlecenia ślubne dla klientów z całego świata. Pomysłodawca i współzałożyciel Boring Workshop - największej konferencji dla fotografów ślubnych w Polsce, pracuje również dla globalnej grupy fotografów LooksLikeFilm oraz współprowadzi social media dla jednej z największych konferencji dla fotografów ślubnych w Europie - Way Up North.

 

 

 

10 Wrzesień, 2019

Przystanek Fotografia

Z Ambasadorem Sony Tomasz Markowski

godziny 17:00 – 21:30 Fotoforma, UL.Andersa 21, Warszawa, Poland, 00-159

49 PLN

Przystanek Fotografia to hasło przewodnie cyklu spotkań, organizowanych wspólnie przez Foto Formę i Sony, Spotkania poprowadzą znani i cenieni fotografowie, specjaliści w różnych dziedzinach sztuki fotografii, m.in.: Tomasz Tomaszewski, mistrz fotografii prasowej, Robert Wolański, wirtuoz portretu, czy Tomasz Markowski, czarodziej fotografii sportowej. Uczestnicy spotkań będą mieli okazję zapoznać się z możliwościami aparatów i obiektywów Sony, a praktyczne testy sprzętu zostaną uzupełnione o użyteczne podpowiedzi naszych ekspertów. Każdy miłośnik fotografii, w szczególności technologii cyfrowych, z pewnością uzyska tu wiele użytecznych dla siebie informacji. Dodatkowo osoby biorące udział w spotkaniach będą mogły skorzystać ze specjalnych ofert cenowych na sprzęt fotograficzny Sony. Liczba miejsc jest ograniczona, aby każdy z uczestników mógł przetestować sprzęt i uzyskać odpowiedzi na ważne dla siebie pytania. Dlatego warto już zarezerwować sobie terminy i się zapisać. Zapraszamy. Tomasz Markowski – doświadczony fotograf wspólpracujący z Przeglądem Sportowym. Relacjonował najważniejsze wydarzenia sportowe na świecie, w tym Igrzyska Olimpijskie czy Mistrzów Europy w piłce nożnej. Zimą najlepiej czuje się fotografując skoki narciarskie, latem kolarstwo.

 

 

 
 

Autoryzacje

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium