Z ratami 0% możesz więcej! - skorzystaj już dziś! | Darmowa dostawa od 500zł

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Kalendarz wydarzeń
 
Archwium wydarzeń 
 
 
 

 
 
16-17 listopada zapraszamy na nasze stoisko na Wizjach Natury będziecie mieli możliwość przetestować bezlusterkowce Canona i nie tylko.
 

 
 
Jeśli rozpoczynasz swoją przygodę z komiksem, lub jeśli myślisz o przestawieniu się na tworzenie cyfrowo, to zapraszamy na warsztaty z cyklu Akademii Komiksowej :-)

Komiks jest wyjątkową formą sztuki. Na planszach i w kadrach wplata opowieść w obraz i obrazem opowiada historię. Z jednej strony wydaje się być trudną sztuką, a jednak z odrobiną pasji do opowieści, każdy, nawet początkujący rysownik może stworzyć komiks.
 

 
Nikon z serii Z. System zrodzony z niekończącej się pogoni za doskonałością. Inspirowany przeszłością marki, ale zaprojektowany na przyszłość. System, który tylko Nikon mógłby stworzyć. Już niedługo będziesz mógł poznać go bliżej!
 
 
14.11.2019 - wkrótce szczegóły
 
 

 

 
Zhiyun to jeden z pierwszych producentów, który wprowadził stabilizatory na światowy rynek i dzięki temu zrewolucjonizował podejście do sposobu rejestracji treści foto i video.
 
Dzięki swoim innowacyjnym produktom dedykowanym do lustrzanek cyfrowych, bezlusterkowców, kamer wideo i smartfonów marka ugruntowała swoją pozycję i jest synonimem innowacyjnych rozwiązań, które zmieniają sposób w jaki Użytkownicy rejestrują swoje najważniejsze chwile. 
 
Poznaj możliwości urządzeń w teorii i praktyce. Od podstawowych ustawień do zaawansowanej pracy.
 
Nie przegap okazji i zarezerwuj miejsce wysyłając swoje zgłoszenie
na e-mail: lukasz.sakowski@fotoforma.pl
 

 
 
 
Szkolenie: „Zanim Wciśniesz REC” 19.10.2019
Warsztaty skierowane do wszystkich tych, którzy chcą opanować do perfekcji sztukę przekazywania informacji.
Uczestnicy warsztatów nauczą się na konkretnych przykładach jak konstruować informację, którą chcą przekazać, jak przygotować się do wypowiedzi i co zrobić, żeby informacja była wiarygodna.
 

 17 października 2019

 
Przystanek Fotografia z prezenterem Sony Lidią Popiel
 
godziny 17:00 – 21:30 Fotoforma, ul.Andersa 21, Warszawa, Poland, 00-159
 
*wydarzenie sponsorowanie - bezpłatne.

Przystanek Fotografia to hasło przewodnie cyklu spotkań, organizowanych wspólnie przez Fotoformę i Sony, Spotkania poprowadzą znani i cenieni fotografowie, specjaliści w różnych dziedzinach sztuki fotografii.

Każdy miłośnik fotografii, w szczególności technologii cyfrowych, z pewnością uzyska tu wiele użytecznych dla siebie informacji. Dodatkowo osoby biorące udział w spotkaniach będą mogły skorzystać ze specjalnych ofert cenowych na sprzęt fotograficzny Sony. Liczba miejsc jest ograniczona, aby każdy z uczestników mógł przetestować sprzęt i uzyskać odpowiedzi na ważne dla siebie pytania. Dlatego warto już zarezerwować sobie terminy i się zapisać.

Zapraszamy.

 

17 października serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie. Tym razem będzie można spotkać się z Lidią Popiel – fotografką mody i beauty.

 

Nie przegap okazji i zarezerwuj miejsce wysyłając swoje zgłoszenie na e-mail: lukasz.sakowski@fotoforma.pl

 

Oferta specjalna dla uczestników spotkania na aparaty i obiektywy!


 

 

 

 
Warsztaty z fotografii portretowej w oparciu o optykę Samyang. Dostępne będą obiektywy do Sony:
 
 
 
 
Zarezerwuj miejsce wysyłając swoje zgłoszenie na e-mail: 
lukasz.sakowski@fotoforma.pl
 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium