biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Kamera 360 Ricoh Theta V

Kod produktu: 4961311919947
ID produktu: 10329
Producent: Ricoh
Dostępność: Produkt archiwalny
ilość
szt.
  • Kupuj na raty
  • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

Kamera 360 Ricoh Theta V

Ricoh Theta V - zaawansowany model, który zapewnia o wiele wyższą jakość wideo, zwiększoną szybkość transferu i możliwość rozbudowy.

Kamera 360 Ricoh Theta V pozwala rejestrować naturalnie wyglądające zdjęcia i wideo w 360°, z wysoką rozdzielczością, i bardzo dokładnie przetwarza połączone obrazy. Rejestruje niesamowicie realistyczne filmy sferyczne, nagrywając wideo w rozdzielczości 4K (3840 x 1920, 56 Mb/s). Theta V ma czterokanałowy mikrofon. Podczas nagrywania wideo cztery wbudowane w aparat mikrofony niezależnie nagrywają dźwięk z czterech różnych stron.

 

 
 

Ricoh Theta V obsługuje przesyłanie strumieniowe obrazu 360 stopni w rozdzielczości 4K na żywo.Pozwala przesyłać w świat wysokiej jakości realistyczne nagrania wideo. Korzysta z układu „Snapdragon” firmy Qualcomm. Dzięki temu szybkość przesyłania zdjęć i wideo jest o wiele większa.

 

Kamera 360 Ricoh Theta nagrywa wideo 4K i dźwięk przestrzenny z 360 stopni, dostarczając bardziej realistycznych wrażeń w rzeczywistości wirtualnej. Specjalne aplikacje do montażu „THETA+” i „THETA+ Video” pozwalają dopracować materiał tak, by końcowy efekt przykuwał uwagę odbiorców.

 

Ricoh Theta V konstrukcja

Metaliczny szary — ponadczasowy kolor, który wygląda stylowo w każdej sytuacji. Smukła i lekka konstrukcja, w której dzięki unikalnemu sposobowi złożenia układu optycznego zoptymalizowano wewnętrzne podzespoły.

 

Udostępnianie z Theta V

Obrazy 360-stopniowe można zaprezentować w specjalnie przeznaczonej do tego witrynie theta360.com.Każdy może teraz z łatwością wyświetlić swoje obrazy 360-stopniowe w dowolnym miejscu na świecie. Użytkownicy komputerów i smartfonów mają do dyspozycji specjalne, wygodne w użyciu aplikacje. 

 

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium