biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Kamera cyfrowa Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K |

Kod produktu: 9338716005387
ID produktu: 12449
4.28846
Czytaj opinie
Cena: 6 229,00 zł 6229.00
Producent: Blackmagic
Dostępność: dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Wybrane akcesoria TANIEJ
ilość
szt.
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Odmiany tego produktu

Opis produktu

Kamera cyfrowa Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

Kamera cyfrowa Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

Kamera cyfrowa Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K z pełnym przetwornikiem 4/3, podwójnym natywnym ISO i bezpośrednim nagrywaniem na dyski USB-C! Połączenie wysokiego zakresu dynamicznego, doskonałej wydajności przy słabym oświetleniu i Blackmagic RAW zapewnia obrazy filmowe z precyzyjnymi odcieniami skóry i wspaniałymi kolorami. Otrzymujesz zaawansowane funkcje, takie jak duży 5-calowy wyświetlacz LCD ułatwiający ustawianie ostrości, obsługę kart SD i CFast, możliwośc nagrywanie na zewnętrzne  dyski USB-C, mocowania obiektywów EF lub MFT i nie tylko! Do kamery Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K dołączona jest również aplikacja DaVinci Resolve Studio do edycji, korekcji kolorów, postów audio i efektów wizualnych.

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

 

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K - niezwykła jakoś obrazu

Kamery Pocket Cinema mają wszystko, czego potrzebujesz do filmów fabularnych, programów telewizyjnych i filmów dokumentalnych, jednak teraz te same funkcje można również wykorzystać do zrewolucjonizowania innych rodzajów pracy, takich jak filmy na blogach, treści YouTube i nie tylko. Otrzymujesz te same funkcje, które można znaleźć w drogich cyfrowych aparatach filmowych, umożliwiając uchwycenie głębszych kolorów, większej szczegółowości obrazu i szerszego zakresu dynamiki między najjaśniejszymi światłami i najgłębszymi cieniami. To główny powód, dla którego filmy fabularne wyglądają tak niesamowicie, a teraz możesz uzyskać te same wysokiej jakości wartości produkcyjne dla każdego rodzaju pracy. Wyobraź sobie jakość filmową w niezależnych filmach, teledyskach, weselach, filmach korporacyjnych, dokumentach i nie tylko!

 

 

 

Lekka i wytrzymała konstrukcja Pocket Cinema Camera

Elegancki wygląd Blackmagic Pocket Cinema Camera zawiera niesamowitą liczbę funkcji w zminiaturyzowanej, podręcznej konstrukcji. Wykonana z lekkiego kompozytu poliwęglanowego z włókna węglowego, kamera ma wielofunkcyjny uchwyt ze wszystkimi elementami sterującymi do nagrywania, ISO, WB i kąta migawki w zasięgu ręki. Ponieważ jest to zaawansowana cyfrowa kamera filmowa, czujnik został zaprojektowany tak, aby zmniejszyć szum termiczny, umożliwiając czystsze cienie i wyższe ISO. Dodatkowo duży 5-calowy wyświetlacz LCD umożliwia idealne ustawienie ostrości w rozdzielczościach 4K. Otrzymujesz również zdejmowaną komorę baterii, 4 odporne na wstrząsy mikrofony, mocne mocowanie obiektywu i wbudowany głośnik.

 

Kompatybilność z kinowymi i fotograficznymi obiektywami

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4k posiada mocowanie MFT, dzięki czemu jest kompatybilna z największą gamą i najpopularniejszymi obiektywami na świecie! Model 6K jest wyposażony w mocowanie obiektywu EF, dzięki czemu możesz używać obiektywów, które już posiadasz z innych aparatów, takich jak DSLR, URSA Mini Pro, a nawet oryginalna Blackmagic Cinema Camera! Możesz używać powszechnie dostępnych obiektywów fotograficznych, które zapewniają niesamowity kreatywny wybór i wspaniałe efekty obiektywu o jakości filmu fabularnego. Aktywne mocowanie obiektywu umożliwia regulację ostrości i przysłony za pomocą przycisków aparatu lub ekranu dotykowego. Aby uzyskać jeszcze większą elastyczność, mocowanie obiektywu MFT w modelu 4K można dostosować za pomocą adaptera do obiektywów PL, C, EF lub innych typów!

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

W zależności od modelu, Blackmagic Pocket Cinema Camera może nagrywać we wszystkich standardowych rozdzielczościach i częstotliwościach klatek od HD, DCI 4K, a nawet 6K. Możesz także robić zdjęcia w rozdzielczości 21,2 megapiksela w modelu 6K i 8,8 megapiksela w modelu 4K. Model 6K będzie nagrywał do 50 fps przy 6144 x 3456 16: 9 lub 60 fps przy 6144 x 2560 2,4: 1 i 60 fps przy 5744 x 3024 17: 9. Aby uzyskać większą liczbę klatek na sekundę, możesz ustawić czujnik w oknie i nagrywać do 120 kl./s przy 2,8K 2868 x 1512 17: 9. Możesz nawet pracować w anamorficznym 6: 5, używając anamorficznych obiektywów w 3,7K 60 fps przy 3728 x 3020. W modelu 4K można nagrywać do 60 fps 4K DCI przy 4096 x 2160 i 60 fps w Ultra HD przy 3840 x 2160. Możesz nawet nagrywać 120 fps w 1080HD! 

 

Pocket Cinema Camera 4K

Profesjonalne połączenia dla niestandardowych zestawów!

Choć bardzo przenośna, Blackmagic Pocket Cinema Camera oferuje szeroką gamę połączeń audio, monitoringu, zasilania i nie tylko. Kamera zawiera pełnowymiarowe złącze HDMI do monitorowania z obsługą HDR i czystym 10-bitowym wyjściem. Oznacza to, że można podłączyć wyświetlacz HDMI lub telewizor do monitorowania obrazów na planie, z lub bez nakładek pokazujących krytyczne informacje i stan kamery. Posiada również złącze mini XLR z 48-woltowym zasilaniem phantom do podłączenia profesjonalnych mikrofonów, wejście mikrofonowe w stylu kamery wideo 3,5 mm, złącze słuchawkowe i profesjonalne blokowane złącze zasilania DC! Złącze USB-C umożliwia podłączenie i nagrywanie bezpośrednio na dysk!

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

Korzystaj z kart SD, UHS-II lub CFast 2.0!

Blackmagic Pocket Cinema Camera ma wbudowane rejestratory kart CFast i SD UHS-II oraz port rozszerzeń USB-C do nagrywania bezpośrednio na zewnętrzny dysk. Możesz używać zwykłych kart SD do HD lub kart UHS-II i CFast o wyższej wydajności dla natywnej rozdzielczości 4K lub 6K, gdy używasz Blackmagic RAW. Wyobraź sobie przechwytywanie ponad godziny obrazów 6K w pełnej rozdzielczości na jednej karcie SD UHS-II 256 GB! Pliki ProRes i Blackmagic RAW działają z każdym oprogramowaniem wideo.

 

 

 

Kamera cyfrowa Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K zawartość zestawu:

 • Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K
 • Osłona przeciwpyłowa na obiektyw
 • 30W zasilacz z blokowanym złączem i międzynarodowymi adapterami.
 • Akumulator LP-E6
 • Karta SD z oprogramowaniem i podręcznikiem.
 • Karta powitalna
 • DaVinci Resolve Studio z kluczem aktywacyjnym

Parametry

Odmiany 12449,13092

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

TU Europa - dodatkowe ubezpieczenie

 

Fotoforma Sp. z o.o. wykonuje  działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w przypadku zawierania umów ubezpieczenia zawieranych na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia „Dodatkowa ochrona urządzeń dla Klientów Fotoforma”  w imieniu i na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Ubezpieczyciel) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław, wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002736, posiadającego REGON: 272324625, NIP: 895 10 07 276, kapitał zakładowy zarejestrowany i opłacony w całości 37 800 000 zł, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów nr DU/2849/A/CG/94 z dnia 07.11.1994 r. na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie TU Europa informacje.pdf

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia – co obejmuje nasze ubezpieczenie i w jakich sytuacjach ono działa


 

 1. Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszone do ubezpieczenia urządzenie.
 2. Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w jednym z 2 pakietów ubezpieczenia: awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta lub awaria po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowe uszkodzeniekradzież z włamaniem lub rabunek do wyboru przez ubezpieczającego.
 3. Zakres ubezpieczenia:

1) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego
do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

2) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem lub rabunek:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci przypadkowego uszkodzenia, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

c) w przypadku szkody wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o koszty związane z organizacją i pokryciem kosztów transportu;

d) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowego uszkodzenia, zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

Ubezpieczaniu podlegają następujące grupy asortymentowe:

 • aparaty cyfrowe,
 • aparaty natychmiastowe,
 • obiektywy,
 • lornetki i sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy),
 • drukarki fotograficzne,
 • akcesoria fotograficzne (lampy błyskowe),
 • aparaty do nagrywania (filmowania),
 • audio (mikrofony, rejestratory, zestawy bezprzewodowe),
 • kamery,
 • obiektywy do filmowania,
 • oświetlenie LED,
 • rekordery video i monitory,
 • statywy i stabilizacja (monopody, slidery, krany kamerowe, statywy video, głowice video, gimbale),
 • streaming i produkcja (bezprzewodowe video, Grabbery, interkomy, konwertery, miksery video, promptery),
 • lampy fotograficzne,
 • obiektywy

 

Wszystkie wyłączenia z zakresu ochrony znajdują się w OWU w rozdziale Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

 

 

Okres ubezpieczenia i odpowiedzialności – jak długo trwa ubezpieczenie


 

1. Okres ubezpieczenia to okres rozpoczynający się po zawarciu umowy ubezpieczenia i trwający do końca naszej odpowiedzialności.
2. Okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się:

1) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia w formie pisemnej - od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą), jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
2) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość - od 3. dnia po zakupie urządzenia, jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą) i nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,

z zastrzeżeniem ust. 3.3. Okres naszej odpowiedzialności może trwać w zależności od pakietu oraz Twojego wyboru:

gwarancja

producenta

Pakiet ubezpieczenia (zakresy pakietów zgodne z §3 ust. 3 OWU)

długość okresu naszej odpowiedzialności

wariant ubezpieczenia

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta

 

12 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 1

24 miesiące  

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 2

36 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 3

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
 • przypadkowe uszkodzenie,
 • kradzież z włamaniem lub rabunek

36 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 4

48 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 24 miesiące i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 5

60 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 36 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 6

 

 

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia/ wypowiedzenie umowy ubezpieczenia – kiedy można zrezygnować z ubezpieczenia


 

1. Możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia składając nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie:


1) 30 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia lub 30 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy Cię o zawarciu umowy ubezpieczenia, jeżeli umowę ubezpieczenia zawarliśmy przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość – w przypadku, gdy jesteś osobą fizyczną i zawarcie umowy ubezpieczenia jest czynnością prawną niezwiązaną bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową,
2) 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia – jeżeli jesteś przedstawicielem przedsiębiorcy.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma,
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub Fotoforma,

3. Możesz również w każdym czasie złożyć nam wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu od dnia następnego po dniu, w którym złożysz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.


4. Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub do Fotoforma,
2) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma.


5. Wypowiedzenie lub odstąpienie umowy ubezpieczenia nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapłaty składki za okres, w jakim świadczyliśmy ochronę ubezpieczeniową.

 

Dokumenty do zapoznania się przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej:


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia.pdf

IPID – Informacje o produkcie ubezpieczeniowym.pdf

Karta informacyjna RODO.pdf

Nota informacyjna.pdf

Sklep internetowy Shoper Premium