biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

KAMERA SPORTOWA GOPRO HERO 8 BLACK

Kod produktu: 818279024289
ID produktu: 10234
4.82083
Czytaj opinie
Cena: 1 899,00 zł 1899.00
Producent: GoPro
Dostępność: Niedostepny
ilość
szt.
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

Kamera sportowa GoPro HERO 8 Black
 
 

Nowa kamera sportowa GoPro HERO 8 Black wprowadza szereg innowacji i poprawionych rozwiązań, dzięki czemu świetnie nadaje się zarówno dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z nagrywaniem, a także dla zaawansowanych użytkowników, którzy oczekują najlepszej jakości filmów i zdjęć.

Najlepsze GoPro w historii - GoPro HERO 8 Black

Nowa kamera GoPro HERO 8 Black to najmocniejszy i najbardziej wszechstronny model w historii. Nowa, udoskonalona konstrukcja sprawia, że najnowsza kamera GoPro bez problemu zmieści się w kieszeni, w kieszeni plecaka lub w poręcznym etui. Dzięki temu bez najmniejszego problemu możesz używać jej w każdej sytuacji, rejestrując ważne dla Ciebie wydarzenia i chwile warte zapamiętania. Świetna jakość nagrań wynika z zaawansowanego procesora obrazu, który niezwykle skutecznie reaguje na zmieniające się otoczenie i warunki oświetleniowe. Teraz kamera nie wymaga oddzielnej ramki montażowej – mocowanie jest przyczepione bezpośrednio od spodu kamery, dzięki czemu nie ma potrzeby wyjmowania kamery, by wymienić baterię lub podłączyć kamerę do stałego zasilania. Po raz pierwszy w historii GoPro, nowa kamera GoPro HERO 8 BLACK oferuje nagrywanie w 4K UHD bez zakrzywienia obrazu w trybie LINEAR. To świetna wiadomość dla wszystkich użytkowników, którzy nie zawsze chcą mieć zniekształceń obrazu, zwłaszcza na rogach kadru, typowy dla poprzednich kamer GoPro.

Obsługa kamery GoPro HERO 8 

Jeszcze prostsza i bardziej intuicyjna, niż było to w przypadku poprzednich modeli. Nowa GoPro 8 Black posiada z tyłu 2-calowy, dotykowy wyświetlacz, który zapewnia nie tylko sprawne poruszanie się po intuicyjnie zaprojektowanym menu, ale pozwala na stworzenie własnych skrótów do najczęściej używanych przez Ciebie ustawień. Gdy nie masz możliwości obsługi kamery za pomocą przycisków i ekranu z pomocą przychodzą komendy głosowe, pozwalając na sterowanie kamerą nawet gdy masz zajęte ręce. Dzięki temu nie umknie Ci ważna chwila godna nagrania lub uwiecznienia na zdjęciu.

 Praca pod presją? Żaden problem - kamery GoPro HERO 8 

 

Krótkie materiały video pozwalają na lepszą selekcję materiału i wydajniejszy montaż automatyczny z poziomu aplikacji GoPro App. Dzięki funkcji krótkich filmów o długości 15 lub 30 sekund zarejestrujesz szybko warte nagrania momenty bez obawy, że nadpisze się niepotrzebny materiał, gdy zapomnisz wyłączyć nagrywanie. Kamera automatycznie zakończy nagranie po upływie danego czasu, na bieżąco informując na tylnym i przednim ekranie o pozostałym czasie. Jeżeli więc nagrywasz vlogi opierające się na częstych zmianach lokacji, ciekawych przejściach – krótkie filmy nadadzą dynamiki i pozwolą na pozbycie się zbędnego materiału. Kamera GoPro HERO 8 posiada także bardzo przydatną funkcję, a mianowicie QuickCapture. Dzięki temu możesz dosłownie w ciągu kilku sekund uruchomić wyłączoną kamerę, która od razu zacznie nagrywać we wcześniej ustawionych parametrach. Po zakończeniu nagrania automatycznie zapisze materiał i wyłączy się, będąc w gotowości do następnego uruchomienia. To świetne rozwiązanie dla osób rzucających się w wir wydarzeń, nagrywających często krótkie fragmenty. Warto wspomnieć, że tryb QuickCapture nie tylko oszczędza baterię, ale też miejsce na karcie pamięci.

Hypersmooth 2.0 - jeszcze lepiej, jeszcze płynniej - 

kamera GoPro HERO 8 Black

Kamera GoPro HERO 8 Black oferuje nagrywanie w najwyższej rozdzielczości 4K UHD w prędkości nawet 60 klatek/s., zapewniając najwyższy poziom stabilizacji dzięki udoskonalonym algorytmom Hypersmooth 2.0. Dodatkowo dla użytkowników pracujących w 1080p FullHD do dyspozycji jest aż 240 klatek/s. do 8-krotnego zwolnienia materiału. Tutaj także działa stabilizacja Hypersmooth 2.0, zapewniając idealnie wystabilizowany materiał. W zależności od intensywności drgań możesz teraz wybrać także poziom działania stabilizacji – standardowy, wysoki i zwiększony. Dodatkowo w aplikacji GoPro App jest także dostępna opcja poziomowania nagrania względem horyzontu, co dodatkowo dopełnia całości, zapewniając prawdziwie kinowe ujęcia. Chcesz nagrać dłuższą trasę lub przyśpieszyć zwiedzanie ciekawych miejsc zachowując najlepszą stabilizację? Usprawniony tryb Timewarp 2.0 działa teraz jeszcze lepiej, dobierając w inteligentny sposób stopień stabilizacji Hypersmooth 2.0 i przyśpieszenia w zależności od wykrytych drgań i analizy nagrywanej scenerii. Przełomowym dodatkiem jest także możliwość wyłączenia przyśpieszenia w trakcie nagrywania, by dokładniej wyeksponować element lub wydarzenie na nagraniu i jednym przyciskiem powrócić do nagrywania tego samego filmu w przyśpieszeniu. Ważnym dodatkiem jest także możliwość ustawienia ręcznie parametrów nagrywania dla trybu Timewarp 2.0 za pomocą funkcji ProTune. To świetne narzędzie dla profesjonalistów i zaawansowanych użytkowników, pracujących później nad edycją materiału, dając jeszcze większe pole manewru do dalszej postprodukcji. Teraz możesz ustalić m.in. takie wartości jak ISO, balans bieli, poziom ostrości, prędkość migawki, profil kolorystyczny i wiele więcej.

Zdjęcia – nowy poziom wGoPro HERO 8 Black

Do dyspozycji użytkownika jest aż 5 trybów robienia zdjęć – pojedyncze, seryjne, nocne, poklatkowe oraz liveburst. Ta ostatnia, nowa funkcja zdjęć seryjnych przez 1,5 sekundy pozwala na animację serii w krótki film lub wybranie najlepszego zdjęcia, by przesłać go dalej znajomym. Dodatkowo dopracowano tryby Superphoto + HDR. Teraz kamera GoPro jeszcze lepiej rozpoznaje scenerię i poprawia zdjęcia w oparciu o warunki, w których były zrobione. HDR, czyli High Dynamic Range teraz działa równie dobrze stacjonarnie, co podczas ruchu, zapewniając jeszcze większą szczegółowość w kontrastowych warunkach. To co prześwietlone, nie ma nadmiernej ekspozycji, to co normalnie ciemne zyskuje na szczegółowości. Zdjęcia mogą być teraz zapisywane w każdym trybie w postaci nieskompresowanych plików RAW w rozdzielczości 12 megapikseli – to kolejny ukłon w stronę zaawansowanych użytkowników. Nowością jest także możliwość automatycznego montażu zdjęć w film z poziomu kamery GoPro HERO 8 Black z wydłużonym czasem naświetlania. Wcześniej trzeba było robić to ręcznie za pomocą oddzielnego programu.

3, 2, 1.. uśmiech! - kamera sportowa GoPro Hero 8 black

Dodatkowo dla trybu zdjęć nowa GoPro posiada samowyzwalacz do ustawienia przez użytkownika na 3 lub 10 sekund. Jeżeli chcesz zebrać znajomych do grupowego zdjęcia na wyjeździe, albo postawić kamerę na statywie i dołączyć do fotografowanych, wystarczy ustawić timer i czekać, aż GoPro samoistnie wyzwoli migawkę. Zarówno na przednim, jak i tylnym wyświetlaczu użytkownik ma informację, ile czasu pozostało do zrobienia zdjęcia.

Na żywo, lepiej z GoPro Hero 8 black

Teraz nowa kamera GoPro HERO 8 Black umożliwia streaming na żywo w wyższej rozdzielczości FullHD 1080p. Strumieniowanie jest możliwe na platformy Facebook i YouTube za pomocą aplikacji GoPro App, a oddzielnie zapis transmisji może być transferowany na kartę pamięci w dowolnej rozdzielczości. Dodatkowo podczas streamingu działa stabilizacja Hypersmooth 2.0, dostarczając odbiorcom płynny i przejrzysty materiał w wysokiej jakości. Poprawiona jakość udostępniania na żywo to świetna wiadomość dla osób aktywnie korzystających z mediów społecznościowych i angażujących swoich odbiorców.

Po swojemu w GoPro Hero 8 black

Nowa możliwość personalizacji to świetna wiadomość zarówno dla osób początkujących – tutaj GoPro przygotowało w swojej kamerze profile uniwersalnych ustawień pod dane warunki. Dzięki obecnym ustawieniom GoPro pomoże Ci pozyskać jak najlepsze nagrania w zależności, czy są to ujęcia statyczne, dynamiczne, sportowe lub ze zwolnionym tempem. Dla osób, które intensywnie korzystają z GoPro w sposób zaawansowany i chcą zapisać swoje ulubione ustawienia, HERO 8 Black oferuje także możliwość utworzenia własnych skrótów (gotowych "setów"), dzięki czemu dostęp do preferowanych parametrów nigdy nie był prostszy w kamerach sportowych GoPro.

Zobacz więcej szczegółów - GoPro Hero 8 Black

Po raz pierwszy na rynku kamer sportowych, za zasługą GoPro HERO 8 Black pojawia się kamera zdolna nagrywać materiał w najnowszym kodeku H.265 HEVC z przepustowością danych 100 Mbps. Jak przekłada się to na nagrywane filmy? Nowy kodek cechuje się o połowę lepszą bezstratną kompresją względem H.264, dzięki czemu filmy nie zajmują dużo miejsca, nawet w najwyższej rozdzielczości, a wysoki bitrate wpływa na ilość rejestrowanych informacji, dzięki czemu obraz jest szczegółowy jak nigdy wcześniej z kamer GoPro. Ma to bezpośrednie przełożenie na jakość nagrań zarówno w trybie automatycznym oraz skierowanym do zaawansowanych użytkowników trybie ProTune. Tak wysoki bitrate pozwala na swobodną postprodukcję, ponieważ nagranie skrywa potężną ilość informacji – bez zbędnej nadwagi dzięki HEVC.

GPS – jeszcze więcej informacji - 

GoPro Hero 8 Black

Zawarty w kamerze GoPro 8 Black moduł GPS najwyższej klasy o zwiększonym odświeżaniu musi spełnić wszystkie wymogi podczas używania go w kamerze sportowej. Odświeżanie zapisu danych na poziomie 120Hz zapewnia porcję informacji z każdej klatki nagrania w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz analizować przejazd motocyklem po torze, trasę na hulajnodze elektrycznej do pracy lub najszybsze slalomy po stoku narciarskim za pomocą danych GPS. Zegary występują w postaci naklejek nakładanych w aplikacji Quikstories i dostarczają informacji o takich wartościach jak: prędkość, trasa, przeciążenie, czas, zmiana wysokości i wiele innych.

Mocniejsza kamera - mocniejsze akumulatory - 

GoPro Hero 8 Black

Nowością w GoPro HERO 8 Black są także akumulatory, zapewniające stabilną i wydajną pracę kamery. Tak zaawansowane parametry wymagają jak najlepszej konstrukcji ogniwa, zapewniającego pewne działanie kamery w każdych warunkach. Bateria GoPro HERO 8 Black ma pojemność 1220mAh i jest kompatybilna wstecznie z kamerami HERO 6 Black i HERO 7 Black, ale odróżnisz ją po niebieskim gnieździe akumulatora. Dzięki temu kamera jest zawsze gotowa do pracy na pełnych obrotach.

Modułowa konstrukcja kamera GoPro Hero 8 Black

Nowy flagowy model GoPro wprowadza także innowację w postaci doczepianych modułów, zwiększających jej możliwości w czasie vlogowania. Do HERO 8 Black można dołączyć trzy nowe akcesoria:

Media Mod

Light Mod

Display Mod

Media Mod to zaawansowany system nagrywania dźwięku poprzez świetnej jakości mikrofon zewnętrzny. Pełni on rolę ramki, która posiada także dwa dodatkowe miejsca na lampę doświetlającą, zewnętrzny mikrofon lub doczepiany ekran LCD. Dzięki takiemu połączeniu GoPro HERO 8 Black staje się naprawdę kompleksowym rozwiązaniem do prowadzenia video blogów. Media Mod zapewnia także połączenie z ekranami LCD - GoPro Display Mod lub innymi monitorami poprzez złącze microHDMI. Bez problemu doczepisz wszystkie potrzebne akcesoria za pomocą umieszczonych obok siebie gniazd.

Light Mod to niezwykle mocna (200 lumenów), 10 diodowa lampa LED doświetlająca kadr w momencie, gdy robi się rzeczywiście ciemno. Wbudowana bateria pozwala na nawet 6 godzin pracy, dostarczając do matrycy tak ważne dla kamery światło. Lampa posiada wiele trybów pracy, pracując z mocą 200, 125, 60 i 20 lumenów. Wyposażona w zimną stopkę ISO jest łatwa do zamontowania na GoPro Media Mod, a wbudowana bateria pozwala na pracę pod zasilaniem zewnętrznym.

Display Mod to doczepiany ekran o przekątnej 2 cali, pozwalający na kontrolę kadru w momencie, gdy kierujesz kamerę na siebie. Wtedy nie tylko sprawniej ustalisz kadr do zrobienia zdjęcia, ale także na bieżąco możesz poprawiać nagranie w oparciu o podgląd obrazu w czasie rzeczywistym. To nie tylko świetne rozwiązanie do robienia selfie, ale także ułatwienie podczas vlogowania. Podłączony kablem microHDMI, GoPro Display Mod posiada własne zasilanie z wbudowane akumulatora, co oznacza, że nie będzie pobierał energii z kamery, zapewniając dłuższy czas pracy całego zestawu.

 

W zestawie - GoPro HERO 8 Black:

Kamera HERO 8 Black

Akumulator HERO 8 Black

Szybkozłączka

Śruba skrzydełkowa

Mocowanie do powierzchni zakrzywionych

Kabel USB

Kompatybilność: wszystkie mocowania GoPro.

 

Podstawowe cechy GoPro Hero 8 Black:

 • Automatyczne tworzenie kopii zapasowych w chmurze dla subskrybentów GoPro PLUS
 • GPS
 • Procesor obrazu GP1
 • Zaawansowane metadane
 • Zgodna obudowa
 • Protune
 • Niestandardowe skróty na ekranie
 • Transmisja na żywo
 • Zdjęcia
 • Nocne filmy poklatkowe
 • Zwolnione tempo
 • Filmy poklatkowe
 • SuperFoto
 • Profile ustawień / niestandardowe profile ustawień
 • Wake on Voice (Włącz głosem)
 • Filmy z funkcją TimeWarp
 • Sterowanie głosowe
 • Ekran dotykowy
 • Zdjęcia w formacie RAW
 • Poziomowanie horyzontu
 • LiveBurst
 • Akumulator
 • Dodatki do HERO8 Black
 • Obiektywy cyfrowe / pole widzenia
 • Stabilizacja obrazu
 • Wytrzymałość i wodoszczelność
 • Powiększanie dotykiem
 • Prędkość przepływu danych: 100 Mb/s
 • Montaż bez ramki, za pomocą składanych zaczepów

 

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium