biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Karol Lewandowski z Busem Przez Świat gościem Fotoforma LIVE

 

Gościem najbliższej relacji na żywo, będzie Karol Lewandowski — głowa rodziny podróżników Busem Przez Świat. Od kilkunastu lat razem z Olą i Gają, podróżują po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechali ponad 500 tys. km i odwiedzili ponad 60 państw na 5 kontynentach. Prowadzą popularny kanał na YouTube oraz bloga, gdzie relacjonują swoje podróże i radzą, jak organizować własne wyjazdy. Karol i Ola są także jedynymi z autorów Projektu Fotografia - najbardziej kompleksowego, fotograficznego kursu online, którego partnerem jest Fotoforma.pl.

W rozmowie Karol zdradzi wam najważniejsze rady dotyczące podróżowania z aparatem, nagrywania vlogów podróżniczych, zarabiania na zdjęciach, filmach czy własnych produktach. Będziemy rozmawiać o tym, jak Karolowi i Oli udało się w 3 miesiące nagrać ponad 70 daily vlogów z Alaski i Drogi 66 i czego się z tego nauczyli. Ciekawie zapowiadają się wątki organizacji sprzętu i materiałów w podróży, a także prowadzenia i rozwijania social mediów. Dowiecie się jak unikać najczęstszych błędów, jakie popełniają początkujący twórcy, oraz dlaczego warto inwestować nie tylko w sprzęt, ale przede wszystkim, w samego siebie.

 

 

Partnerem relacji na żywo z serii „Jak zostałem twórcą wideo" jest Sony Polska, zatem nie zabraknie też specjalnej oferty na sprzęt tej marki! 

Prowadzący rozmowę Krzysztof Basel to dziennikarz, fotograf i twórca wideo z ponad 15-letnim stażem w mediach. Obecnie redaktor naczelny serwisu poprostufotografuj.pl [https://poprostufotografuj.pl], oraz prowadzący serię wywiadów z najlepszymi polskimi twórcami Fotoforma Masterclass. Wcześniej przez niemal dekadę prowadził największy polski serwis o fotografii Fotoblogia.pl. W swoim życiu testował większość najważniejszych sprzętów foto-wideo. Najchętniej podróżuje z aparatami małymi, lekkimi i pięknymi. 

Bądźcie z nami w poniedziałek 20 czerwca o 19:00! Po raz pierwszy będziemy nadawać na Facebooku i YouTube jednocześnie.

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium