biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Lampa LED Nanlite Forza 500 + Forza 60 i soczewka FL-20G gratis

Kod produktu: 113915
ID produktu: 11664
Cena: 9 499,00 zł 9499.00
Producent: Nanlite
Dostępność: Magazyn dostawcy
ilość
szt.
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł

Opis produktu

Lampa LED Nanlite Forza 500 + Forza 60 i soczewka FL-20G gratis 

 

Lampa LED Nanlite Forza 500

Lampa LED Nanlite Forza 500

 

Forza 500 LED firmy NanLite to oprawa lampa o niezwykłym natężeniu światła w stosunku do swojego rozmiaru. Ważąca zaledwie 5,7 funta lampa Forza 500 wykorzystuje moduł COB LED, który emituje 11950 luksów przy zrównoważonym świetle dziennym 5600K z odległości 1 metra. Wszystko przy zachowaniu wysokiego CRI / TLCI 95/96, zapewniając dokładne odwzorowanie kolorów.

 

Dzięki dołączonemu reflektorowi Forza 500 emituje imponujący 11950 luksów z odległości 1 metra. Po wyposażeniu w opcjonalne wrota strumień świetlny wznosi się do oszałamiającej wartości 30000+ luksów z odległości 1 metra. Dodatkowo, ze ściemnianiem od 100% do 1%, możesz szybko dostosować Forza 500 do dowolnej sceny. 

 

Lampa LED Nanlite Forza 500

 

Lekka kompaktowa konstrukcja Nanlite Forza 500

Stworzona w celu wyeliminowania trudności w podróżowaniu z dużymi oprawami oświetleniowymi, Forza 500 waży zaledwie około 2,6 kb i jest wystarczająco kompaktowa, aby łatwo ją zapakować do większości przenośnych skrzyń na sprzęt.

 

Perfekcja kolorów

Jasność światła jest ważna, ale bez dokładności kolorów mnóstwo czasu i pieniędzy zostanie utraconych w postprodukcji. Forza 500 ma CRI 98 i TLCI 95, co oznacza, że możesz filmować z pewnością, wiedząc, że odwzorowanie kolorów będzie dokładne.

 

Lampa LED Nanlite Forza 500

 

Mocowanie Bowens

Dzięki zastosowaniu prawie uniwersalnego mocowania modyfikatora światła Bowens, Forza 500 jest kompatybilny z szeroką gamą modyfikatorów światła. W tym, ale nie wyłącznie, linia softboxów i parasoli NanLite.

 

Praktyczne efekty

Dzięki wstępnie zaprogramowanym efektom specjalnym w prostym do opanowania systemie menu Forza ułatwia naśladowanie scenariuszy oświetleniowych, których odtworzenie może być trudne. Jednym naciśnięciem przycisku można symulować efekty świetlne błyskawicy, ekranu telewizora, lampy błyskowej i nieprawidłowo działającej żarówki.

 

Nanlite Forza 500 - gotowa do pracy w każdych warunkach

Lampa Nanlite Forza 500 jest zoptymalizowana do użytku w studiu lub dowolnym miejscu, niezależnie od dostępności zasilania. Może działać zarówno z dołączonym zasilaczem sieciowym, jak i bateryjnym (2x baterie 26 V V-Mount brak w zestawie). Aby utrzymać nisko położony środek ciężkości, elementy sterujące są łatwo dostępne, panel sterowania, zasilacz sieciowy i płytka baterii zostały połączone w jedną jednostkę satelitarną, którą można łatwo zawiesić na dowolnym stojaku. Satelita służy również jako punkt połączenia DMX, co pozwala szybko dostosować do dowolnego środowiska kontrolowanego przez DMX.

 

Lampa LED Nanlite Forza 500

 

Zawartość opakowania:

 • Lampa LED Nanlite Forza 500
 • Reflektor
 • Kabel zasilający
 • Torba transportowa

 

Lampa LED Nanlite Forza 60 

Nanlite Forza 60

Nanlite Forza 60 to  to mała i przenośna lampa o niezwykłej mocy wyjściowej w stosunku do swoich rozmiarów.

 

Forza 60 waży zaledwie 0,82 kg i ma rozmiar 1 litrowej butelki z wodą (bez uwzględnionego reflektora). Możesz łatwo spakować lamę w dowolną skrzynkę na sprzęt lub nawet plecak. Dzięki dołączonemu reflektorowi Forza 60 emituje imponujący 11 950 luksów z odległości 1 metra. Po wyposażeniu w opcjonalne wrota strumień świetlny wzrasta do oszałamiającego 23 860 luksów na 1 metr. Dzięki przyciemnieniu od 100% do 1% możesz szybko dostosować lampę do dowolnej sceny bez dodawania filtrów ND i dyfuzji.

 

Forza 60

 

Nanlite Forza 60 perfekcja kolorów

Jasność światła jest ważna, ale bez dokładności kolorów mnóstwo czasu i pieniędzy zostanie utraconych w postprodukcji. Forza 60 posiada współczynniki CRI 98 oraz TLCI 95 i zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów.

 

Szybka zmiana modyfikatora

Aby nadążyć za prędkością produkcji, Nanlite zaprojektował mocowanie modyfikatora Forza 60 tak, aby było szybkie i proste w użyciu.

 

Nanlite Forza 60

 

Praktyczne efekty

Dzięki wstępnie zaprogramowanym efektom specjalnym Forza ułatwia naśladowanie scenariuszy oświetleniowych, których odtworzenie może być trudne. Za naciśnięciem jednego przycisku możesz symulować błyskawicę, migający ekran telewizora, lampę błyskową i nieprawidłowo działającą żarówkę.

 

Studio i lokalizacja gotowe

Dostarczona z gwintem 5/8 ", Forza 60 może być zamontowana bezpośrednio na dowolnym standardowym statywie. Również dzięki aktywnemu i cichemu wentylatorowi Forza 60 może być używana nawet w najbardziej wrażliwych na dźwięk sytuacjach.

 

Forza 60

 

Zawartość opakowania:

 • Lampa Nanlite Forza 60 
 • Reflektor
 • Kabel zasilający
 • Torba transportowa 
 • Standardowy uchwyt 5/8 "

 

Pełna specyfikacja na stronie producenta

 

Soczewka Nanlite FL-20G FRESNEL dla FORZA 300/500 NEW

Nanlite FL-20G FRESNEL

Soczewka FL-20G Fresnel dla Forza 500 firmy NanLite modyfikuje szeroki rozsył wiązki światła do regulowanego kąta rozproszenia od 10 do 45 stopni. FL-20G Frensel ma standardowe mocowanie reflektora w stylu Bowens, dzięki czemu można go szybko przymocować do świateł LED Forza 500, a także do wielu innych instrumentów oświetleniowych opartych na mocowaniu Bowens. Dołączone wrota umożliwiają dalszą regulację rozproszenia wiązki, aby ułatwić selektywne oświetlenie. Futerał jest dołączony w zestawie do przechowywania i transportu.

Cechy Nanlite FL-20G FRESNEL:

 • Regulowany rozsył wiązki od 10 do 45 stopni
 • Obejmuje metalowe wrota
 • Konstrukcja szklana, średnica 4,72 "
 • Mocowanie reflektora Bowens

Zawartość zestawu FL-20G FRESNEL:

 • Soczewka Fresnela FL-20G
 • Wrota
 • Futerał

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium