biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Lampa LED Rotolight AEOS 2 kit

Kod produktu: 5060222853131
ID produktu: 23719
Cena: 6 590,00 zł 5 269,00 zł 5269.00
oszczędzasz: 1321 zł
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 6 590,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
Producent: Rotolight
Dostępność: Magazyn dostawcy
Wybrane akcesoria TANIEJ
ilość
szt.
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

Lampa LED Rotolight AEOS 2 kit

 

Lampa LED Rotolight AEOS 2 kit

Dzięki AEOS 2, świat jest Twoim studiem. Łącząc korzyści płynące z mocnego światła ciągłego z szybkim stroboskopem RGBWW, AEOS 2 oferuje niezrównaną wszechstronność dla fotografów i filmowców. Wyjątkowa lekkość i ultra cienka konstrukcja sprawiają, że uzyskanie pięknego, miękkiego światła w ruchu nigdy nie było łatwiejsze.

 Lampa LED Rotolight AEOS 2 kit

Lekka waga ciężka

Gdy potrzebujesz mocy i przenośności, jest AEOS 2. Twórz wszystko, gdziekolwiek jesteś. Wyjątkowa lekkość i ultra cienka konstrukcja sprawiają, że uzyskanie pięknego, miękkiego światła w podróży nigdy nie było łatwiejsze.

Dla chwil, których nie możesz przegapić

AEOS 2 łączy w sobie zalety światła ciągłego z lampą błyskową RGB z funkcją High Speed Sync, zapewniającą większą moc błysku lub umożliwiającą zatrzymanie akcji. Po raz pierwszy można błysnąć w jednym z 16,7 miliona kolorów lub 2,500 filtrów cyfrowych, co daje nieograniczone możliwości twórcze. Dzięki zerowemu czasowi ładowania i nawet 100 000 błysków z pełną mocą na jednym akumulatorze, nigdy nie przegapisz żadnego ujęcia.

 Lampa LED Rotolight AEOS 2 kit

Wyczaruj 16,7 miliona kolorów w kilka sekund

Wybieraj spośród nieskończonej palety kolorów, w tym 2500 ulubionych filtrów. Wyposażony w najnowocześniejsze chipy RGBWW, AEOS 2 oferuje Ci nieskończone możliwości, aby zwiększyć Twoją kreatywność.

Intuicyjny. Szybki. Responsywna

Łatwa nawigacja po menu dzięki pierwszemu w branży, intuicyjnemu, pełnokolorowemu ekranowi dotykowemu Rotolight. Bez trudu uzyskasz dostęp do najważniejszych funkcji i w mgnieniu oka przywołasz ulubione ustawienia. Zrewolucjonizuj swój przepływ pracy i oszczędzaj czas na planie, kiedy kreatywność nie może czekać.

Moc, na której możesz polegać

Z taką wydajnością baterii, nigdy nie pozostaniesz w ciemności. Dzięki doskonałej wydajności, ale tylko 1/3 poboru mocy w porównaniu z najbliższymi konkurentami, AEOS 2 jest kreatywnym towarzyszem, na którym zawsze można polegać.

Przedstawiamy SmartSoft Box

Pierwszy na świecie inteligentny softbox pozwala w jednej chwili przełączyć się z pięknego, miękkiego strumienia światła na twardsze źródło światła. Rewolucja w dziedzinie sterowania oświetleniem, oszczędność czasu i pieniędzy na planie zdjęciowym. Elektronicznie reguluj rozproszenie, skupienie i rozprzestrzenianie się światła bez konieczności użycia żeli za pomocą ekranu dotykowego lub aplikacji Rotolight. (Opcjonalna)

Funkcjonalność na bieżąco. Natywna kontrola iOS i Android

Dzięki nowej aplikacji Rotolight zawsze masz kontrolę. Łatwo przełączaj się między trybami oświetlenia, aby dostosować kolor, moc, ustawienia lampy błyskowej i wiele więcej. Twórz niestandardowe grupy i projekty na nawet 20 lampach jednocześnie - prosto z dłoni.

Najnowocześniejsze efekty specjalne

Wyposażony w nasz wielokrotnie nagradzany pakiet CineSFX™ (ogień, błyskawice, telewizja, wystrzały, paparazzi i wiele innych) dodaj dramatyzmu do sceny w mgnieniu oka. Dostosuj, zapisz i natychmiast przywołaj swoje ulubione ustawienia, aby skrócić czas pracy na planie.

Niezrównane odwzorowanie kolorów

Dzięki wielokrotnie nagradzanemu silnikowi kolorów Rotolight już za pierwszym razem uzyskasz takie ujęcia, jakich potrzebujesz. Dzięki doskonałej reprodukcji kolorów i współczynnikowi TLCI wynoszącemu 99, skrócisz czas edycji i zapewnisz piękne odcienie skóry, uzyskując fantastyczne rezultaty. Wyeliminuj cienie i dodaj blask do oka fotografowanej osoby dzięki charakterystycznemu dla Rotolight efektowi catchlight, aby uzyskać doskonałe portrety.

Rotolight Universal Speedring & Bowens S mount Adaptors

Dzięki nowym adapterom Rotolight Bowens S mount i Universal Speedring dla serii Rotolight NEO i AEOS można odblokować nieskończony zestaw modyfikatorów z mocowaniem Bowens, dzięki czemu uzyskanie doskonałego, miękkiego światła jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

 Lampa LED Rotolight AEOS 2 kit

Najważniejsze cechy - Lampa LED Rotolight AEOS 2 kit

 • Mocne ciągłe światło zapewnia > 11 500 luksów na wysokości 3 stóp (>17 500 luksów w trybie błyskowym),
 • Pierwsza lampa błyskowa High Speed RGBWW (1/8000 s), zerowy czas cyklu,
 • Wyjątkowo lekka, ultracienka konstrukcja (1,4 kg),
 • 16,7 miliona kolorów i 2500 filtrów cyfrowych, dla nieskończonych możliwości twórczych,
 • Bezproblemowy dostęp do najważniejszych funkcji dzięki intuicyjnemu, pełnokolorowemu wyświetlaczowi dotykowemu.,
 • Zintegrowane WiFi i Bluetooth z natywną aplikacją dla Androida oraz iOS,
 • Odbiornik bezprzewodowy Elinchrom Skyport i wejście synchronizacji błysku 3,5 mm,
 • Najwyższa jakość wykonania, wyprodukowana i zmontowana w Wielkiej Brytanii,
 • Opcjonalne, pierwsze na świecie elektroniczne akcesorium dyfuzyjne SmartSoft™ Box.

Zestaw zawiera:

 • AEOS 2
 • Kopuła dyfuzora
 • 1 x zasilacz i kabel zasilający

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

TU Europa - dodatkowe ubezpieczenie

 

Fotoforma Sp. z o.o. wykonuje  działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w przypadku zawierania umów ubezpieczenia zawieranych na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia „Dodatkowa ochrona urządzeń dla Klientów Fotoforma”  w imieniu i na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Ubezpieczyciel) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław, wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002736, posiadającego REGON: 272324625, NIP: 895 10 07 276, kapitał zakładowy zarejestrowany i opłacony w całości 37 800 000 zł, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów nr DU/2849/A/CG/94 z dnia 07.11.1994 r. na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie TU Europa informacje.pdf

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia – co obejmuje nasze ubezpieczenie i w jakich sytuacjach ono działa


 

 1. Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszone do ubezpieczenia urządzenie.
 2. Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w jednym z 2 pakietów ubezpieczenia: awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta lub awaria po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowe uszkodzeniekradzież z włamaniem lub rabunek do wyboru przez ubezpieczającego.
 3. Zakres ubezpieczenia:

1) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego
do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

2) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem lub rabunek:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci przypadkowego uszkodzenia, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

c) w przypadku szkody wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o koszty związane z organizacją i pokryciem kosztów transportu;

d) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowego uszkodzenia, zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

Ubezpieczaniu podlegają następujące grupy asortymentowe:

 • aparaty cyfrowe,
 • aparaty natychmiastowe,
 • obiektywy,
 • lornetki i sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy),
 • drukarki fotograficzne,
 • akcesoria fotograficzne (lampy błyskowe),
 • aparaty do nagrywania (filmowania),
 • audio (mikrofony, rejestratory, zestawy bezprzewodowe),
 • kamery,
 • obiektywy do filmowania,
 • oświetlenie LED,
 • rekordery video i monitory,
 • statywy i stabilizacja (monopody, slidery, krany kamerowe, statywy video, głowice video, gimbale),
 • streaming i produkcja (bezprzewodowe video, Grabbery, interkomy, konwertery, miksery video, promptery),
 • lampy fotograficzne,
 • obiektywy

 

Wszystkie wyłączenia z zakresu ochrony znajdują się w OWU w rozdziale Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

 

 

Okres ubezpieczenia i odpowiedzialności – jak długo trwa ubezpieczenie


 

1. Okres ubezpieczenia to okres rozpoczynający się po zawarciu umowy ubezpieczenia i trwający do końca naszej odpowiedzialności.
2. Okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się:

1) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia w formie pisemnej - od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą), jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
2) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość - od 3. dnia po zakupie urządzenia, jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą) i nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,

z zastrzeżeniem ust. 3.3. Okres naszej odpowiedzialności może trwać w zależności od pakietu oraz Twojego wyboru:

gwarancja

producenta

Pakiet ubezpieczenia (zakresy pakietów zgodne z §3 ust. 3 OWU)

długość okresu naszej odpowiedzialności

wariant ubezpieczenia

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta

 

12 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 1

24 miesiące  

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 2

36 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 3

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
 • przypadkowe uszkodzenie,
 • kradzież z włamaniem lub rabunek

36 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 4

48 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 24 miesiące i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 5

60 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 36 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 6

 

 

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia/ wypowiedzenie umowy ubezpieczenia – kiedy można zrezygnować z ubezpieczenia


 

1. Możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia składając nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie:


1) 30 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia lub 30 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy Cię o zawarciu umowy ubezpieczenia, jeżeli umowę ubezpieczenia zawarliśmy przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość – w przypadku, gdy jesteś osobą fizyczną i zawarcie umowy ubezpieczenia jest czynnością prawną niezwiązaną bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową,
2) 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia – jeżeli jesteś przedstawicielem przedsiębiorcy.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma,
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub Fotoforma,

3. Możesz również w każdym czasie złożyć nam wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu od dnia następnego po dniu, w którym złożysz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.


4. Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub do Fotoforma,
2) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma.


5. Wypowiedzenie lub odstąpienie umowy ubezpieczenia nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapłaty składki za okres, w jakim świadczyliśmy ochronę ubezpieczeniową.

 

Dokumenty do zapoznania się przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej:


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia.pdf

IPID – Informacje o produkcie ubezpieczeniowym.pdf

Karta informacyjna RODO.pdf

Nota informacyjna.pdf

Sklep internetowy Shoper Premium