biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Letni spacer fotograficzny z Jarosławem Delugą w ogrodzie botanicznym PAN w Powsinie

 

Pragniesz poznać tajniki fotografii portretowej i dowiedzieć się jak wykorzystać piękne otoczenie do stworzenia niesamowitych zdjęć? Zapraszamy na Letni spacer fotograficzny, który organizuje sklep Fotoforma pod patronatem marki Sigma Spacer poprowadzi uznany fotograf Jarosław Deluga. Spotkanie odbędzie się w niesamowitym miejscu - ogrodzie botanicznym PAN w Powsinie!

 

Zapisz się na Evenea: https://app.evenea.pl/event/fotospacerpan/

 

 

Będziecie mogli spotkać się ze specjalistami firmy SIGMA, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące sprzętu oraz przetestować najnowsze obiektywy japońskiego producenta.

Spacer podzielimy na dwa etapy:

  • W pierwszej części zajmiemy się plenerową fotografią portretową w scenerii ukwieconych drzew i krzewów..
  • Drugi etap będzie poświęcony letniej fotografii przyrodniczej.

 

Prosimy o zabranie własnego sprzętu fotograficznego. Obiektywy do testowania będą dostępne w mocowaniach do aparatów marki Canon, Sony i Nikon. Spacer potrwa od godziny 10:00 do 14:00 Koszt udziału w wydarzeniu to 249zł/os.

 

 

Fotospacer poprowadzi: Jarosław T. Deluga | Fotoreporter i dziennikarz z blisko 30-letnim doświadczeniem zawodowym, zdobytym w Polsce oraz USA. Specjalizuje się w fotografii reportażowej, portretowej oraz eventowej. Autor licznych artykułów i zdjęć opublikowanych na łamach prasy polskiej i zagranicznej. Członek organizacji dziennikarskich i fotograficznych: Foreign Press Association oraz White House News Photographers Association. Laureat konkursu fotograficznego Canon Photography Masters. W latach 2004-2006 osobisty fotograf Premierów: Marka Belki oraz Kazimierza Marcinkiewicza. Z zamiłowania, od wielu lat fotografuje naturę i krajobraz. Jest ambasadorem marki SIGMA.

 


 

W razie wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu mailowego:

[email protected]

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium