biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Mikrofon bezprzewodowy Sony ECM-W2BT

Kod produktu: 4548736131996
ID produktu: 17839
Cena: 1 099,00 zł 1099.00
Producent: Sony
Dostępność: przedsprzedaż
ilość
szt.
  • Kupuj na raty
  • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

Mikrofon bezprzewodowy Sony ECM-W2BT

Mikrofon bezprzewodowy Sony ECM-W2BT

Mikrofon bezprzewodowy Sony ECM-W2BT pozwala z łatwością nagrywać wywiady i dźwięk do wideoblogów. Łączność bezprzewodowa zapewnia komfort podczas pracy i czysty dźwięk w różnych warunkach — bez zajmowania się obracaniem mikrofonu i ograniczeniami odległości.

 

ecm-w2bt

Sony ECM-W2BT najważniejsze cechy:

  • Mikrofon bezprzewodowy stworzony dla wideoblogerów
  • Niski poziom zakłóceń i wysoka jakość dźwięku dzięki zgodności z cyfrowym łączem audio w stopce MI
  • Dwa mikrofony — w nadajniku i odbiorniku — pozwalające z łatwością, bez dodatkowych urządzeń nagrać operatora i osobę przed kamerą
  • Niezawodna łączność nawet w warunkach dużej koncentracji sygnałów
  • Wbudowana bateria i zasilanie z aparatu umożliwiają bezprzewodowe połączenie nawet przez 9 godzin
 
ecmw2bt

Wychwytywanie czystego dźwięku z każdego kierunku

Mikrofon Sony ECM-W2BT można umocować klipsem blisko ust mówcy. Kapsuła mikrofonowa o wszechkierunkowej charakterystyce pomaga wychwycić głos dobiegający z dowolnego kierunku, bez obracania samego urządzenia.

w2bt

Sony ECM-W2BT - wydajne tłumienie zakłóceń podczas transmisji dźwięku

W przeciwieństwie do tradycyjnych, analogowych systemów transmisji można uniknąć powstania zakłóceń w przewodzie. Podłączenie mikrofonu ECM-W2BT do urządzenia Sony z cyfrowym łączem audio w stopce Multi Interface (MI) zagwarantuje czysty, w pełni cyfrowy dźwięk.

 
 
sony ecm-w2bt

Prosta optymalizacja dźwięku z każdego źródła - Sony ECM-W2BT

W dostosowaniu poziomu nagrywania do źródła dźwięku pomaga funkcja tłumika. Aby obniżyć poziom bardzo głośnych dźwięków lub wzmocnić ciche, wystarczy zmienić położenie przełącznika.

mikrofon ecm-w2bt

Czysty dźwięk nawet przy wietrznej pogodzie

Dostarczana osłona przeciwwiatrowa pozwala bez przeszkód pracować na powietrzu. Po nałożeniu na mikrofon skutecznie tłumi odgłosy wiatru, oddechu itp., zapewniając czysty i stabilny dźwięk podczas filmowania na wietrze.

mikrofon bezprzewodowy sony ecm-w2bt

Stabilna transmisja z mikrofonu do odbiornika

Do transmisji dźwięku z mikrofonu do odbiorników służy kodek Bluetooth® Qualcomm® aptX™ Low Latency, zapewniający małe opóźnienia i niepogorszoną jakość dźwięku. Pomaga on uniknąć powtarzania nagrania z powodu przerw w dźwięku. Małe opóźnienie oznacza natomiast dokładniejszą synchronizację ścieżki audio z obrazem.

ecm-w2bt

Mikrofon Sony ECM-W2BT- stabilne nagrywanie dźwięku

Ulepszony system łączności bezprzewodowej, dwukrotnie wydajniejszy od standardowych rozwiązań, znacznie zmniejsza ryzyko zaniku sygnału audio nawet w miejscach z dużą ilością sygnałów bezprzewodowych. Przy dobrej widoczności i braku przeszkód komunikacja możliwa jest na odległość nawet 200 metrów, co daje większą swobodę konfiguracji aparatu i systemu audio.

ecmw2bt

Duża wydajność zasilania podczas długich nagrań

Wydajne zasilanie mikrofonu ECM-W2BT pozwala nie troszczyć się o czas pracy nawet podczas długich sesji w plenerze. Po podłączeniu urządzenia zapewniającego zasilanie przez stopkę MI maksymalny czas bezprzewodowego nagrywania wynosi aż dziewięć godzin.

 
w2bt

Sony ECM-W2BT- konstrukcja odporna na pył i wilgoć

Mikrofon ECM-W2BT jest odporny na pył i wilgoć, dzięki czemu doskonale sprawdza się w plenerach. W osiągnięciu maksymalnej odporności na pył i wilgoć pomagają pokrywy złączy i uszczelnienia podzespołów.

sony ecm-w2bt

 
mikrofon ecm-w2bt

Możliwość produkcji filmów z udziałem dwóch osób

Mikrofon Sony ECM-W2BT sprosta oczekiwaniom również w przypadku filmowania w konfiguracji dwuosobowej (osoba przed kamerą i operator). Oprócz głównego mikrofonu bezprzewodowego rejestrację dźwięku umożliwia też mikrofon wewnątrz odbiornika. Dzięki temu można nagrać głos zarówno głównego obiektu, jak i operatora kamery.

mikrofon bezprzewodowy sony ecm-w2bt

Łatwe filmowanie wielu osób

Wykorzystaj dostarczony uchwyt chroniący złącze jako podstawkę i umieść mikrofon w centralnym miejscu. Wszechkierunkowa charakterystyka pozwoli utrwalić wszystkie dźwięki, nawet w przypadku filmowania wielu osób.

 
 
ecm-w2bt

Gniazdo mini jack stereo 3,5 mm

Realistycznie brzmiąca ścieżka dźwiękowa nada wideoblogowi profesjonalny szlif. Na nadajniku mikrofonu znajduje się gniazdo mini jack stereo 3,5 mm. Można do niego podłączyć mikrofon ECM-LV1, by uzyskać stereofoniczny dźwięk o wysokiej jakości.

sony ecm-w2bt

Różne możliwości podłączania

Mikrofon ECM-W2BT współpracuje nie tylko z aparatami i kamerami Sony ze stopką MI, lecz także wieloma innymi urządzeniami. Znajdujące się na odbiorniku wyjście mini jack stereo 3,5 mm pozwala podłączać kamery, komputery, dyktafony cyfrowe i inne urządzenia z analogowym wejściem audio.

mikrofon bezprzewodowy sony ecm-w2bt

Doskonałe dopasowanie do mikrofonu ECM-LV1

Prosty, całkowicie czarny mikrofon ECM-LV1 można przypiąć do ubrania, by dyskretnie nagrać dźwięk. Obracany o 360 stopni klips daje pełną swobodę w wyborze miejsca na mikrofon.

mikrofon ecm-w2bt

ECM-W2BT - Zwarta, lekka konstrukcja zapewniająca mobilność

Lekki i poręczny mikrofon ECM-W2BT zapewnia dużą swobodę ruchów, zwłaszcza podczas filmowania w plenerach. Mikrofon i odbiornik ważą odpowiednio 27 i 28 gramów, nie będą więc ciążyć w czasie zdjęć.

sony ecm-w2bt

Prosta konfiguracja bez kabli, komfort przy filmowaniu

Do podłączenia aparatu lub kamery ze stopką MI nie są potrzebne żadne przewody, można więc nie troszczyć się o ich stan lub przypadkowe odłączenie. Cyfrowe łącze audio w wybranych urządzeniach zapewnia ponadto nieskazitelny, cyfrowy dźwięk o wysokiej jakości.

 
 
w2bt

Łatwy wybór trybów przechwytywania dźwięku

Do wybierania różnych trybów przechwytywania dźwięku służy przełącznik na odbiorniku. Do wyboru są trzy tryby: tylko mikrofon, tylko odbiornik oraz mikrofon i odbiornik.

ecmw2bt

Ochrona przed nieudanymi nagraniami

Monitorowanie stanu nagrywania ułatwiają wyraźne wskaźniki LED na odbiorniku mikrofonu Sony ECM-W2BT. Lampka LINK informuje o stanie połączenia między mikrofonem a odbiornikiem, a lampka POWER o stanie naładowania akumulatora.

ecm-w2bt

Łatwe przenoszenie Sony ECM-W2BT

Uchwyt chroniący złącze dostarczany z mikrofonem ECM-W2BT pozwala przenosić odbiornik i mikrofon razem, jak jedno urządzenie. Uchwyt ten ułatwia użycie odbiornika w parze z mikrofonem, a dodatkowo pozwala schować przenoszony mikrofon ECM-W2BT.

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium