biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Monitor Benq PD2720U

Kod produktu: 4718755076701
ID produktu: 10168
Producent: BenQ
Dostępność: Produkt archiwalny
ilość
szt.
  • Kupuj na raty
  • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

Monitor Benq PD2720U

Niech inspiracja stanie się rzeczywistością.

Monitor graficzny o przekątnej 27 cali, 4K UHD, Display P3, | PD2720U

 

  • 100% Przestrzeń barw sRGB i 96% P3 z technologią IPS

  • Połączenie szeregowe Thunderbolt 3 daisy chain - obsługa dwóch monitorów

  • Kompatybilność z HDR10

 

Poprawiona precyzja i zwiększona wydajność dostosowane do wyrafinowanych gustów - BenQ PD2720U

Stworzony z myślą o takim popycie, monitor BenQ PD2720U ma estetyczny wygląd, który stawia na elastyczność i miłość projektantów do wyrafinowania. Aby zaspokoić potrzeby projektantów w zakresie nienagannej wydajności kolorów przy jednoczesnym zwiększeniu ogólnej wydajności, PD2720U jest wyposażony w ulepszoną gamę kolorów, która jest kompatybilna z DCI-P3 i Display P3, a jednocześnie oferuje łączność Thunderbolt 3 dla bardziej wydajnego obrazu i transmisji danych.

 

Koncepcje odzwierciedlone przez nienaganną wydajność kolorów - monitor BenQ PD2720U

Projektanci polegają na profesjonalnych monitorach, aby uzyskać ostre kolory, najbardziej podstawowy element każdego produktu. Gwarantując, że wszystkie kolory są nienagannie dokładne, projektanci mogą być pewni, że klienci poczują, że produkty, które kupują, są warte każdego wydanego grosza.

 

Bezproblemowa reprodukcja kolorów dzięki ulepszonej gamie kolorów - BenQ PD2720U

P3, sRGB oraz Adobe RGB

Monitor BenQ PD2720U jest wyposażony w najnowsze standardy kolorów, Display P3 i DCI-P3, aby zagwarantować spójną aplikację kolorów wśród wszystkich projektantów. W miarę, jak coraz więcej aplikacji, urządzeń i stron internetowych przejmuje przestrzeń kolorów Display P3, BenQ PD2720U ma również pełną kompatybilność z tym nowym standardem kolorów, umożliwiając projektantom łatwe ładowanie i wyświetlanie obrazów importowanych z różnych źródeł. Dodatkowo monitor obejmuje 96% przestrzeni kolorów DCI-P3, a także 100% sRGB, 100% Adobe RGB i Rec.709, wykorzystując zaawansowaną technologię szerokiego kąta widzenia IPS, aby zminimalizować przesunięcie kolorów oraz wzbudzić absolutną pewność wzornictwa.

 

Najlepsza w branży kalibracja dla najwyższej dokładności kolorów  - BenQ PD2720U

Fabryczna kalibracja kolorów - BenQ 

Monitor BenQ PD2720U oferuje natychmiastową dokładność kolorów, która gwarantuje użytkownikom najwyższą jakość kolorów.

 

CERTIFIKACJA Verified by CalMAN oraz Pantone Validated - BenQ PD2720U

Dzięki certyfikacji Verified by CalMAN i Pantone Validated, monitory BenQ PD2720U zachowują prawdziwe kolory, które gwarantują uznane przez branżę firmy.

 

ICCsync - monitor BenQ PD2720U

BenQ udostępnia nową funkcję, która ułatwia projektantom wykonywanie kroków dopasowywania profili ICC między monitorami i komputerami. Sterowana przez oprogramowanie Display Pilot lub sam monitor ICCsync pozwala projektantom dostosować proces odwzorowywania kolorów i ułatwia natychmiastową regulację trybu koloru, co podkreśla wydajność.

  Zobacz jak użyć ICCsync

 

TECHNOLOGIA AQCOLOR - BenQ PD2720U

Firma BenQ, oddana najnowszym profesjonalnym standardom kolorystycznym, opracowała technologię AQCOLOR w celu utrzymania koncepcji: „Dokładna reprodukcja”. Firma BenQ zaprosiła eksperta ds. kolorów do pokierowania zespołem i również dołączyła do ICC (Międzynarodowe Konsorcjum Kolorystyczne) oraz ISO (Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna) w celu ustanowienia i wdrożenia norm związanych z kolorami.

Obsługa HDR10 - BenQ PD2720U

Monitor BenQ DesignVue PD2720U obsługuje technologię HDR10 pozwalającą projektantom uzyskiwać podgląd efektu HDR materiałów wideo podczas edycji, gwarantując pożądane rezultaty końcowe.

Specjalistyczne tryby wyświetlania dostosowane do wszystkich projektantów - monitor BenQ PD2720U

Jednym z fascynujących aspektów branży projektowej jest jej głębokość i różnorodność. Aby w pełni zaprezentować dynamiczną naturę tej dziedziny, projektanci potrzebują narzędzi, które pomogą wydobyć największy potencjał ich prac. Monitor BenQ PD2720U  posiada najbardziej odpowiednie tryby wyświetlania, aby pomóc projektantom w tworzeniu prac najwyższej jakości.

Tryb CAD/CAM - BenQ PD2720U 

Oferując doskonały kontrast linii i kształtów na ilustracjach technicznych, tryb CAD / CAM podkreśla najdrobniejsze szczegóły w celu uzyskania niesamowitej wydajności wyświetlania w Pro / E, SOLIDWORKS, AutoCAD, CATIA lub innym oprogramowaniu do projektowania. * Kalibracja eliminuje niewielkie różnice w wydajności kolorów między poszczególnymi panelami tego samego modelu. Dlatego dane kalibracyjne każdego raportu będą się nieznacznie różnić od raportów z innych wyświetlaczy tego samego modelu.

Tryb Animacji monitora BenQ PD2720U 

Często problematyczne dla projektantów pracujących ze skomplikowanymi szczegółami na ciemnych obrazach, tryb animacji zwiększa jasność ciemnych obszarów bez prześwietlania jasnych obszarów. Tryb animacji zapewnia 10 poziomów jasności wyświetlacza, aby wyraźnie wydobyć każdą subtelność w każdym oświetleniu otoczenia.

Tryb Ciemni - monitor BenQ PD2720U 

Dostosowując jasność i kontrast obrazu w celu uzyskania doskonałej przejrzystości i ostrych szczegółów, tryb Ciemni tworzy optymalne ustawienie do pracy w zaciemnionych środowiskach przetwarzania końcowego.

Prosty i wydajny proces twórczy jest możliwy  - BenQ PD2720U 

Wspólną sceną w studio projektowym jest stacja robocza zaśmiecona wieloma kablami, używanymi papierami i wszelkiego rodzaju narzędziami, co uniemożliwia większości projektantów pozostanie produktywnymi podczas poszukiwania inspiracji. Ale tak nie musi być. Dzięki jednemu kablowi i kilku innym przemyślanym funkcjom projektanci mogą teraz cieszyć się zupełnie nowym poziomem wydajności i produktywności, jednocześnie próbując przekształcić swoje kreatywne pomysły w rzeczywistość.

Ulepszone projektowanie z dodatkowym poziomem wydajności - monitor BenQ PD2720U 

Thunderbolt ™ 3

BenQ PD2720U jest zintegrowany z łącznością Thunderbolt ™ 3 przez 2 porty USB-C, co pozwala projektantom uzyskać połączenie łańcuchowe do dwóch monitorów 4K i cieszyć się większą szybkością transmisji danych. Ogromnie zwiększa produktywność na każdym etapie przepływu pracy. Ułatwiając łączenie łańcuchowe poprzez Thunderbolt3, monitor BenQ PD2720U pozwala projektantom rozszerzać ekrany, zapewniając jednocześnie, że wideo, audio i dane zawartości są odpowiednio rozszerzone, co jeszcze bardziej zwiększa wydajność pracy.

 

DualView - monitor BenQ PD2720U 

Zwiększ produktywność, korzystając z DualView, aby wyświetlać projekty w dwóch trybach (np. SRGB i CAD / CAM) obok siebie bez potrzeby korzystania z dwóch ekranów.

Bezproblemowa kontrola procesu projektowania - BenQ PD2720U 

Przełącznik Klawiatury i Myszy (KVM)

Nowo zaktualizowana funkcja przełącznika KVM pozwala użytkownikom na sterowanie jednym zestawem klawiatury i myszy między dwoma różnymi komputerami, które używają jednego lub dwóch ekranów, zapewniając użytkownikom płynne przełączanie się między różnymi komputerami w celu wykonywania skomplikowanych zadań projektowych, przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności pracy. Projektanci mogą również cieszyć się dodatkowym poziomem wydajności, który zapewnia KVM, aktywując funkcję za pomocą wbudowanego oprogramowania BenQ PD2720U, Display Pilot. Za pomocą kilku prostych kroków w Display Pilot projektanci mogą natychmiast skorzystać z podwyższonego poziomu wygody oferowanego przez BenQ PD2720U.

Przełącznik Hotkey Puck G2 - monitor BenQ PD2720U

BenQ PD2720U jest wyposażony w nowo zaprojektowany przełącznik Hotkey Puck G2, który pozwala projektantom dostosować skróty do ich preferowanych funkcji za pośrednictwem ulepszonego OSD. Hotkey Puck G2 posiada 3 pojedyncze klawisze funkcyjne, a także klawisz obrotu, aby umożliwić użytkownikom określenie ich cech, których najczęsciej używają w pracy. Dodatkowo projektanci mogą regulować jasność, kontrast i głośność monitora na podstawie ich preferencji za pomocą pokrętła. Aby powrócić do poprzedniego poziomu ustawień, projektanci mogą po prostu nacisnąć klawisz powrotu, aby natychmiast powrócić do poprzedniego poziomu.

 

 

Zadbaj o swój wzrok - BenQ PD2720U

Oczy odgrywają kluczową rolę w naszym codziennym życiu, a dla projektantów ich oczy są bramą między ich kreatywnymi pomysłami a produktami końcowymi. Aby znacznie zwiększyć poziom komfortu oglądania dla wszystkich projektantów, monitor BenQ PD2720U korzysta z kilku przełomowych technologii w celu ochrony wizji projektantów.

 

Technologia Low Blue Light - monitor BenQ PD2720U

Unikalna technologia BenQ Low Blue Light została zaprojektowana, aby odfiltrować szkodliwe niebieskie światło, skutecznie zmniejszając zmęczenie oczu i podrażnienia.

Brak migotania - Flicker-free - BenQ PD2720U

Flicker-free eliminuje migotanie przy wszystkich poziomach jasności i skutecznie zmniejsza zmęczenie oczu. Konwencjonalne ekrany LCD migają z prędkością 250 razy na sekundę. Twoje oczy mogą nie widzieć migotania, ale z pewnością mogą je odczuć. Uwolnij oczy od niewygodnego efektu migotania, przełączając się na monitor bez migotania BenQ.

 

 

Parametry

Model: PD2720U
Wymiary: H: 593.71 x 614.4 x 186.31 L: 443.71 x 614.4 x 186.31
Waga: 8.3 kg
Rozmiar: 27"
Rodzaj ekranu: IPS LED
Ilość kolorów: 1.07 miliardów
Proporcje obrazu: 16:9
Kąt widzenia: 178/178
Kontrast: 1000:1
Jasność: 350 cd/㎡
Reakcja: 5ms (GtG)
Rozdzielczość: 3840x2160
Rozmiar obszaru aktywnego: 596.74(H) x 335.66(V)
Przestrzeń kolorystyczna: 96% DCI-P3/100%sRGB/100% Adobe RGB
Porty: HDMI (v2.0)x2; DisplayPort (v1.4) x1; USB Downstream x 2; USB Upstream x 1; USB Typ-C
Podstawa: Tak
Zasilanie: 100 - 240V
Pobór mocy: 42W
Głośniki: 2Wx2
Gwarancja: 3 lata
inne Program Display Pilot ; Troska o wzrok Eye-Care Technologia Flicker-free - brak migotania: Tak ; Technologia Low Blue Light: Tak ; Funkcje specjalne Tryb animacji: Tak ; Tryb CAD/CAM: Tak ; Ochrona wzroku Eye-Care: Tak

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium