biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Monitor Eizo FlexScan EV2456-WT

Kod produktu: UMLEI24EV2456F4WB
ID produktu: 12069
Cena: 2 149,00 zł 2149.00
Producent: Eizo
Dostępność: Magazyn dostawcy
ilość
szt.
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

Monitor Eizo FlexScan EV2456 WT

 

Energooszczędny monitor Eizo FlexScan EV2456 charakteryzuje bezramkowa konstrukcja i unowocześniona, ergonomiczna stopka zapewniająca maksymalny komfort pracy z monitorem.

Monitor Eizo FlexScan EV2456-WT 

 

Nowy design

 

Ultracienkie ramki - monitor Eizo FlexScan EV2456

Ekrany nowych modeli EV2456 otaczają niezwykle cienkie ramki o szerokości 1 mm, tylko dolna część jest nieco szersza i mierzy 4.6 mm. Umieszczono tam elektrostatyczne przełączniki do nawigacji po menu OSD monitora. Monitory są całkowicie płaskie, dzięki czemu w środowiskach dwu- lub wieloekranowych tworzą jednolitą powierzchnię.

 

Monitor Eizo FlexScan EV2456 WT

 

Unowocześniona, ergonomiczna stopka zapewniająca maksymalny komfort pracy z monitorem.

 

Monitor Eizo FlexScan EV2456

 

Pełen zestaw złączy sygnałowych - FlexScan EV2456

W kompaktowej obudowie Eizo EV2456 umieszczono pełen zestaw złączy sygnałowych, umożliwiających podpięcie sygnału z różnych kart graficznych – również starszego typu.

 

Monitor Eizo FlexScan EV2456Monitor Eizo FlexScan EV2456 WT

 

Ulga dla oczu

 

Obraz bez migotania - FlexScan Eizo EV2456 WT

Przyczyną widzianego przez wielu użytkowników migotania, powodującego szybkie zmęczenie oczu, jest wykorzystywana w konwencjonalnych monitorach metoda regulacji jasności podświetlenia LED. Modele FlexScan z serii EV wykorzystują hybrydowe rozwiązanie, dzięki któremu regulowanie jasności nie powoduje zauważalnego migotania, przy równoczesnym zachowaniu stabilności koloru.

 

 

Monitor Eizo FlexScan EV2456 BK

 

Automatyczna regulacja jasności - monitor EV2456

Czujnik jasności Auto EcoView w Eizo FlexScan EV2456BK wykrywa zmiany jasności, jakie zachodza w otoczeniu w ciągu dnia i automatycznie ustawia i optymalny poziom jasności ekranu, aby zapobiec zmęczeniu oczu.

 

Monitor Eizo FlexScan EV2456

  

Dobry obraz pod dowolnym kątem - Eizo EV2456

Panel typu IPS (in-plane switching) zapewnia kąty widzenia 178° w pionie i w poziomie, wykazując jedynie minimalne zmiany kontrastu czy barwy podczas oglądania obrazu na ekranie z różnych stron. To czyni go idealnym rozwiązaniem do pracy z wieloma aplikacjami jednocześnie, również w zespole wieloosobowym, gdyż obraz będzie czytelny dla wszystkich, niezależnie od tego pod jakim kątem na niego patrzą.

 

Maksymalna oszczędność energii - monitor EV2456

Dzięki wykorzystaniu autorskich technologii EIZO tj: funkcja EcoView Optimizer 2, czy funkcja Auto EcoView, typowy pobór energii dla monitora FlexScan EV2456 jest na poziomie zaledwie 11W. W efekcie, model ten według europejskiego standardu efektywności energetycznej EU Energy Label zakwalifikowano do klasy A++.

 

Monitor Eizo FlexScan EV2456

 

Eizo FlexScan EV2456 - mniej niebieskiego światła – ulga dla oczu

Mieszczące się w spektrum światła widzialnego światło niebieskie ma długość fali podobną do światła ultrafioletowego. W porównaniu do fabrycznego ustawienia typowych monitorów LCD na poziomie 6500K, tryb Papier (Paper Mode) jest bliższy długości fal światła czerwonego, co redukuje ilość światła niebieskiego i dzięki temu zapobiega męczeniu się wzroku przy lekturze dokumentów.

Monitor Eizo FlexScan EV2456

 

Możliwość precyzyjnego regulowania jasności - monitor FlexScan EV2456

W odróżnieniu od rozwiązań konkurencyjnych, monitory biurowe Eizo EV2456 pozwalają na bardzo precyzyjna regulację jasności ze skokiem co 1 cd/m². Co więcej, możliwe jest obniżenie jasności do 1% nominalnej wartości – funkcja przydatna w bardzo ciemnych pomieszczeniach.

 

Monitor Eizo FlexScan EV2456

 

Biały na Białym - EV2456

Dla zachowania estetycznego wyglądu, monitory FlexScan EV2456 mają dołączone kable w tym samym kolorze co obudowa – białe kable do białej obudowy czarne kable do czarnej obudowy. Dodatkowo posiadają prosty uchwyt pomagający zapanować nad plątaniną kabli.

Monitor Eizo FlexScan EV2456 BK

 

 

Pracuj wygodniej

 

Nowo opracowana stopka w Eizo FlexScan EV2456

EV2456 jest wyposażony w nowo opracowana stopkę, która umożliwia większą regulację w pionie a w związku z tym, że podstawa jest mniejsza o 43 mm w stosunku do wcześniejszych modeli, zajmuje mniej miejsca na biurku. Posiada również mocowanie umożliwiające szybkie odłączenie ekranu od stopki i umieszczenie go na dowolnym ramieniu zgodnym ze standardem VESA oraz prosty uchwyt pomagający zapanować nad plątaniną kabli

Większy zakres regulacji w pionie

Monitor Eizo FlexScan EV2456

Więcej miejsca do pracy

Monitor Eizo FlexScan EV2456 

 

Scentralizowane zarządzanie ustawieniami - monitor Eizo EV2456

EIZO Monitor Configurator służy administratorom sieci do regulacji ustawień wszystkich monitorów z serii FlexScan EV poprzez złączeUSB. Ustawienia pojedynczego monitora można zapisać jako plik xml i następnie zastosować je dla innych monitorów FlexScan za pośrednictwem USB lub sieci biurowej.

Monitor Eizo FlexScan EV2456 

 

Podświetlenie LED – mniejsze zużycie energii, dłuższa żywotność w EV2456WT

W porównaniu do konwencjonalnego podświetlenia lampami CCFL, podświetlenie LED ma dłuższą żywotność i zużywa mniej energii. Nie zawiera również rtęci, więc ma minimalny negatywny wpływ na środowisko naturalne.

 

Screen InStyle - monitor Eizo FlexScan EV2456

Autorskie oprogramowanie EIZO o nazwie Screen InStyle pozwala użytkownikowi dostosować parametry ekranu: określić dobowy cykl zmian jasności i temperatury barwowej bieli obrazu oraz parametry zasilania. Ustawienia mogą być zastosowane do wszystkich monitorów w instalacjach wieloekranowych, bez potrzeby dokonywania ręcznych regulacji dla każdego monitora oddzielnie. Aplikacja serwerowa Screen InStyle pozwala administratorom kontrolować ustawienia wszystkich kompatybilnych monitorów z centralnej lokalizacji. Jest to szczególnie przydatne w firmach, które dbają o komfort swoich pracowników i przywiązują wagę do ekologii.

Monitor Eizo FlexScan EV2456 

 

Ekran wolny od świecących pikseli - monitor EV2456

Producent daje gwarancję na ZERO martwych pikseli w modelach EcoView przez sześć miesięcy.

Monitor Eizo FlexScan EV2456 

 

Eizo FlexScan EV2456 ma 5 lat gwarancji 

Wszystkie modele z serii FlexScan, ColorEdge i Foris mają 5-letnią gwarancję obejmującą wszystkie elementy monitora. Naprawy serwisowe realizowane są w trybie door-to-door przez polskiego dystrybutora. Tak więc w przypadku awarii, klienci nie muszą nawet wyjść z domu czy biura – uszkodzony egzemplarz zostanie odebrany przez kuriera, a po naprawie dostarczony do właściciela.

 

Najważniejsze informacje - Eizo FlexScan EV2456WT:

 • matryca LED IPS 24.1 cale
 • współczynnik kontrastu 1000:1
 • rozdzielczość 1920 x 1200 pikseli
 • ultracienkie ramki: 1 mm
 • szerokie kąty widzenia: 178 stopni
 • ergonomiczna konstrukcja
 • funkcje pivot, tilt, swivel
 • funkcja oszczędzania energii EcoView
 • układ overdrive
 • dwa 1 W głośniki oraz wejście słuchawkowe
 • wejścia: DisplayPort, HDMI, DVI-D i D-Sub
 • hub USB 3.0 z jednym portem upstream i dwoma portami downstream
 • zgodność z normami Energy Star 6 i TCO Certified Displays 7
 • kompatybilność z oprogramowaniem EIZO Monitor Configurator

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium