biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 10x0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Obiektyw Zeiss Milvus 18mm f/2.8 - Nikon F

Kod produktu: 4047865401418
ID produktu: 10474
Cena: 9 999,00 zł 9999.00
Producent: Zeiss
Dostępność: Magazyn dostawcy
  • Kupuj na raty
  • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Odmiany tego produktu

Opis produktu

 

Obiektyw Zeiss Milvus 18mm f/2.8 - Nikon F

 

 

 

Wszechstronny, jasny i szeroki obiektyw Zeiss Milvus 18mm f/2.8 - Nikon F z mocowaniem F firmy Nikon wykorzystuje koncepcję optyczną Distagon z parą elementów asferycznych i czterema anomalnymi elementami częściowej dyspersji w celu kontrolowania zniekształceń, aberracji sferycznych i chromatycznych oraz kolorowe obramowanie w celu uzyskania ostrych, wyraźnych i neutralnych kolorów zdjęć z szeroką perspektywą. W obiektywie Zeiss Milvus 18mm f/2.8 - Nikon F zastosowano również system elementów pływających w celu zapewnienia stałej wydajności w całym zakresie ogniskowania, a zastosowano ulepszoną powłokę antyrefleksyjną ZEISS T * w celu zmniejszenia odblasków i zjawy w trudnych warunkach oświetleniowych.

Konstrukcja ręcznego ustawiania ostrości obiektywu Zeiss Milvus 18mm f/2.8 - Nikon F jest uzupełniona gumowanym pierścieniem ostrości, który zapewnia precyzyjną i precyzyjną kontrolę nad pozycją ostrości. Ponadto soczewki z serii Milvus mają równie estetyczną i trwałą matową, anodowaną metalową powierzchnię tubusu obiektywu, a także uszczelnioną konstrukcję chroniącą przed kurzem i wilgocią.

 

Mocowanie Nikon F- Zeiss Milvus 18mm

Obiektyw szerokokątny Zeiss Milvus 18mm f/2.8 - Nikon F jest przeznaczony do aparatów Nikon z mocowaniem F w formacie FX, ale można go również stosować z modelami DX, w których zapewni on ogniskową odpowiadającą 27 mm.

 

Przede wszystkim obiektyw filmowy - Milvus 18mm f/2.8 - Nikon F 

Jasny obiektyw Zeiss Milvus 18mm f/2.8 - Nikon F o maksymalnej przysłonie f / 2.8, działający w dostępnych warunkach oświetleniowych, a także doskonale nadaje się do użytku w astrofotografii. Elementy dyspersyjne Zeiss Milvus 18mm f/2.8 - Nikon F są stosowane w celu znacznego zmniejszenia frędzli kolorów i aberracji chromatycznych w celu zwiększenia przejrzystości i wierności kolorów.

W obiektywie zastosowano konstrukcję Distagon - Zeiss Milvus 18mm f/2.8 - Nikon F 

Koncepcja optyczna Distagon Zeiss Milvus 18mm f/2.8 - Nikon F zapewnia wysoką ostrość, dobrze skorygowaną jakość obrazu od krawędzi do krawędzi i bardzo niską krzywiznę pola.

 obiektyw Zeiss Milvus 18mm f/2.8 - Nikon F

 

Obiektyw posiada dwa elementy asferyczne - Milvus 18mm f/2.8 - Nikon F 

Dwa elementy asferyczne Zeiss Milvus 18mm f/2.8 - Nikon F kontrolują zniekształcenie i aberracje sferyczne w celu uzyskania większej ostrości i dokładniejszego renderowania.

 

Powłoka antyrefleksyjna Zeiss T - obiektyw Zeiss Milvus 18mm f/2.8 - Nikon F 

Na każdą powierzchnię soczewki Zeiss Milvus 18mm f/2.8 - Nikon F nałożono powłokę antyrefleksyjną ZEISS T *, aby zminimalizować odbicia i zapewnić większy kontrast i wierność kolorów.

System elementów pływających obiektywu Zeiss Milvus 18mm f/2.8 - Nikon F pomaga utrzymać stałą jakość obrazu w całym zakresie ostrości, od 9,8 "do nieskończoności. Przy ręcznym ustawianiu ostrości korzystna jest ostrość i skala głębi ostrości wraz z twardymi ogranicznikami zarówno w nieskończoności, jak i przy minimalnych pozycjach ogniskowania.

Obiektyw Zeiss Milvus 18mm f/2.8 - Nikon F za pomocą dołączonego narzędzia De-Click pierścień można mechanicznie „odblokować”, aby uzyskać płynny i cichy obrót w całym zakresie apertury; dzięki czemu idealnie nadaje się do aplikacji wideo.

Odporny na trudne warunki pogodowe - obiektyw Zeiss Milvus 18mm f/2.8 - Nikon F 

Konstrukcja obiektywu Zeiss Milvus 18mm f/2.8 - Nikon F jest odporna na warunki pogodowe obejmuje wewnętrzne uszczelki chroniące przed kurzem i wilgocią, a także niebieski pierścień uszczelniający na uchwycie obiektywu, który chroni interfejs obiektyw-kamera.

obiektyw Zeiss Milvus 18mm f/2.8 - Nikon F

 

Obiektyw Zeiss Milvus 18mm f/2.8 - Nikon F ma metalową, trwałą obudowę

Całkowicie metalowa obudowa obiektywu Zeiss Milvus 18mm f/2.8 - Nikon F  ma matową, anodowaną powierzchnię wraz z gumowanym pierścieniem ostrości, zapewniającym zarówno trwałość, jak i lepszą kontrolę dotykową.

 

Najważniejsze informacje - Zeiss Milvus 18mm f/2.8 ZE Nikon:

  • obiektyw szerokokątny, stałoogniskowy
  • ogniskowa 18mm
  • światłosiła: f/2.8
  • mechanizm autofokusa MF
  • konstrukcja optyczna składa się z 14 elementów w 12 grupach

 

Parametry

Gwarancja: 24 miesiące + dodatkowe 12miesięcy po rejestracji produktu na: zeiss.com
Wymiary (średnica x długość) [mm]: 90.0 x 92.0
Waga [g]: 721
Średnica filtra [mm]: 77
Osłona przeciwsłoneczna: w zestawie
Skala odwzorowania: 1:7.4
Budowa: 14 elementów w 12 Grupach
Stabilizacja: brak
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]: 25
Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]: 22
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]: 2,8
Przysłona [f/]: 2.8
Kąt widzenia [stopnie]: 99,9°
Ogniskowa [mm]: 18
Odmiany 10474, 1236

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium