fotoforma.pl

Już dziś skorzystaj z rat Banku BNP Paribas 30x0 RRSO 0% - darmowa dostawa od 1000zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Odbiornik do bezprzewodowego systemu transmisji DJI SDR Transmission

Kod produktu: 6941565983947
ID produktu: 43931
Cena: 1 559,00 zł 1559.00
Producent: DJI
Dostępność: Magazyn dostawcy
Wybrane akcesoria TANIEJ
Cena: 1 559,00 zł
ilość
szt.
  • Kupuj na raty
    santander
    Sprawdź
    raty bnp paribas
    Sprawdź
  • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 1000zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

Odbiornik do bezprzewodowego systemu transmisji DJI SDR Transmission

 

odbiornik do bezprzewodowego systemu transmisji dji sdr transmission

 

Przenieś swoje produkcje filmowe na nowy poziom profesjonalizmu z odbiornikiem DJI SDR Transmission (RX). To niezawodne narzędzie, które zapewnia najwyższą jakość transmisji wideo, stabilność i wszechstronność. Dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak niskie opóźnienie, wsparcie dla wielu odbiorników i przesyłanie metadanych, Twoje produkcje filmowe osiągną nowy poziom profesjonalizmu. Odkryj nowe możliwości z odbiornikiem DJI SDR Transmission i ciesz się pełną kontrolą nad swoimi produkcjami filmowymi.

 

odbiornik dji sdr transmission

 

Niezrównana wydajność i wszechstronność - Odbiornik do bezprzewodowego systemu transmisji DJI SDR Transmission

Odbiornik DJI SDR Transmission może przekazywać sygnały do monitorów poprzez SDI/HDMI, a także wspiera monitorowanie wideo przez USB-C, umożliwiając podłączenie do smartfona lub tableta. Zapewnia stabilną transmisję na dużych odległościach, nawet do 3 km, co gwarantuje, że Twoje ujęcia będą zawsze płynne i wyraźne. Dzięki minimalnemu opóźnieniu wynoszącemu zaledwie 35 ms odbiornik oferuje efektywne monitorowanie w czasie rzeczywistym.

 

dji sdr transmission

 

Odbiornik do bezprzewodowego systemu transmisji DJI SDR Transmission - Kompaktowy i lekki design

Odbiornik waży jedynie około 145 g i posiada składane anteny, co znacząco ułatwia jego przechowywanie i transport. Dzięki różnym metodom montażu, spełnia szerokie wymagania scen filmowych, oferując elastyczność i wygodę w każdej sytuacji.

 

odbiornik dji sdr transmission

 

Zaawansowana technologia SDR

Odbiornik wykorzystuje technologię Software-Defined Radio (SDR), która zapewnia stabilną i odporną na zakłócenia transmisję wideo. Wspiera transmisję w jakości 1080p przy 60 fps oraz wysoką przepustowość do 20 Mbps, co pozwala na płynne monitorowanie i współpracę na planie filmowym.

 

odbiornik do bezprzewodowego systemu transmisji

 

Nielimitowana liczba odbiorników - DJI SDR Transmission

W trybie Broadcast, każdy nadajnik z systemu Transmission może łączyć się z nielimitowaną liczbą odbiorników, co umożliwia jednoczesne monitorowanie przez wielu członków ekipy filmowej. To idealne rozwiązanie dla produkcji wymagających ścisłej współpracy różnych specjalistów. Uwaga: ten zestaw nie zawiera nadajnika.

 

odbiornik do bezprzewodowego systemu transmisji dji sdr transmission

 

Przesyłanie metadanych i komunikacja głosowa

Odbiornik wspiera przesyłanie metadanych z profesjonalnych kamer kinowych, takich jak ARRI i RED, poprzez SDI, umożliwiając szybki dostęp do szczegółowych informacji o ujęciach. Dodatkowo system umożliwia jednoczesną komunikację głosową między nadajnikiem a odbiornikiem, co znacząco ułatwia koordynację działań na planie filmowym.

 

dji sdr transmission

 

Odbiornik do bezprzewodowego systemu transmisji DJI SDR Transmission - Kompatybilność z Aplikacją DJI Ronin

Odbiornik DJI SDR Transmission jest w pełni kompatybilny z aplikacją DJI Ronin, która rozszerza jego możliwości o zaawansowane funkcje monitorowania i sterowania. Aplikacja umożliwia korzystanie z takich narzędzi jak LUT, peaking, waveform i false color, zapewniając profesjonalną jakość obrazu. Ponadto funkcje lokalnego nagrywania i odtwarzania pozwalają na natychmiastową weryfikację materiału wideo. Możesz również zarządzać kanałami transmisji i monitorować jakość sygnału bezpośrednio z aplikacji, co znacząco ułatwia koordynację i kontrolę na planie filmowym.

 

odbiornik do bezprzewodowego systemu transmisji dji sdr transmission

 

Zestaw zawiera:

  • Odbiornik DJI SDR Transmission (RX)
  • Kabel połączeniowy RX do telefonu (USB-C do USB-C, 22 cm)

Specyfikacja techniczna - Odbiornik do bezprzewodowego systemu transmisji DJI SDR Transmission

Odbiornik

  • Waga: Ok. 145 g (wliczając anteny)
  • Wymiary: 86,5 x 64 x 32 mm (D x S x W, wliczając anteny)
  • Porty: Port wyjściowy SDI, port wyjściowy HDMI, 3,5 mm stereo jack, port USB-C do aktualizacji oprogramowania i wyprowadzania sygnału wideo, port USB-C do zasilania
  • Częstotliwość robocza: Częstotliwość robocza SDR Pasma przenoszenia inne niż DFS: 2,4000-2,4835 GHz; 5,725-5,850 GHz; *Częstotliwość 5,8 GHz jest zakazana w niektórych krajach / regionach. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź lokalne przepisy prawne.
  • Moc nadajnika (EIRP): SDR: 2,4000-2,4835 GHz: < 30 dBm (FCC); < 20 dBm (SRRC / CE / MIC); 5,725-5,850 GHz: < 30 dBm (FCC); < 14 dBm (CE); < 23 dBm (SRRC);
  • Maks. przepustowość: 20 MHz
  • Maks. bitrate: 20 Mbps *Zmierzono w trybie Control, gdy tryb Broadcast był wyłączony.
  • Pobór mocy: 8,3 W *Zmierzono w temperaturze pokojowej 25°C, po połączeniu w trybie Control, z odległości około 10 m, w konfiguracji 1T1R, z wyłączonym Wi-Fi, przy użyciu zasilania PD.
  • Zasilanie: Zasilanie przez USB-C typ 1: 9 V, 2 A (standard PD); Zasilanie przez USB-C typ 2: 6,8-17,2 V DC; Zasilanie za pomocą akumulatora NP-F: 6,8-8,4 V;
  • Format wyjściowy wideo: 1080p: 23.98/24/25/29.97/30/50/59.94/60FPS; 1080i: 50/50.94/60FPS (rozdzielczość 1080i nie jest dostępna w trybie Broadcast); 720p: 50/59.94/60FPS;
  • Format wyjściowy audio: PCM
  • System transmisji wideo: SDR
  • Opóźnienie transmisji wideo: 80 ms *Zmierzono podczas nagrywania wideo 1080p/60FPS.
  • Format kodowania wideo: H.264
  • Maks. zasięg transmisji: 3 km (FCC); 2 km (CE / SRRC / MIC); *Zmierzono w trybie Control, gdy tryb Broadcast był wyłączony.
  • Temperatura pracy: Od -10°C do 40°C

 

Bezpieczeństwo

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Document

TU Europa - dodatkowe ubezpieczenie

 

Fotoforma Sp. z o.o. wykonuje  działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w przypadku zawierania umów ubezpieczenia zawieranych na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia „Dodatkowa ochrona urządzeń dla Klientów Fotoforma”  w imieniu i na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Ubezpieczyciel) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław, wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002736, posiadającego REGON: 272324625, NIP: 895 10 07 276, kapitał zakładowy zarejestrowany i opłacony w całości 37 800 000 zł, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów nr DU/2849/A/CG/94 z dnia 07.11.1994 r. na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie TU Europa informacje.pdf

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia – co obejmuje nasze ubezpieczenie i w jakich sytuacjach ono działa


 

  1. Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszone do ubezpieczenia urządzenie.
  2. Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w jednym z 2 pakietów ubezpieczenia: awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta lub awaria po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowe uszkodzeniekradzież z włamaniem lub rabunek do wyboru przez ubezpieczającego.
  3. Zakres ubezpieczenia:

1) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego
do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

2) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem lub rabunek:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci przypadkowego uszkodzenia, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

c) w przypadku szkody wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o koszty związane z organizacją i pokryciem kosztów transportu;

d) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowego uszkodzenia, zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

Ubezpieczaniu podlegają następujące grupy asortymentowe:

  • aparaty cyfrowe,
  • aparaty natychmiastowe,
  • obiektywy,
  • lornetki i sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy),
  • drukarki fotograficzne,
  • akcesoria fotograficzne (lampy błyskowe),
  • aparaty do nagrywania (filmowania),
  • audio (mikrofony, rejestratory, zestawy bezprzewodowe),
  • kamery,
  • obiektywy do filmowania,
  • oświetlenie LED,
  • rekordery video i monitory,
  • statywy i stabilizacja (monopody, slidery, krany kamerowe, statywy video, głowice video, gimbale),
  • streaming i produkcja (bezprzewodowe video, Grabbery, interkomy, konwertery, miksery video, promptery),
  • lampy fotograficzne,
  • obiektywy

 

Wszystkie wyłączenia z zakresu ochrony znajdują się w OWU w rozdziale Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

 

 

Okres ubezpieczenia i odpowiedzialności – jak długo trwa ubezpieczenie


 

1. Okres ubezpieczenia to okres rozpoczynający się po zawarciu umowy ubezpieczenia i trwający do końca naszej odpowiedzialności.
2. Okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się:

1) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia w formie pisemnej - od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą), jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
2) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość - od 3. dnia po zakupie urządzenia, jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą) i nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,

z zastrzeżeniem ust. 3.



3. Okres naszej odpowiedzialności może trwać w zależności od pakietu oraz Twojego wyboru:

gwarancja

producenta

Pakiet ubezpieczenia (zakresy pakietów zgodne z §3 ust. 3 OWU)

długość okresu naszej odpowiedzialności

wariant ubezpieczenia

24 miesiące

  • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta

 

12 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 1

24 miesiące  

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 2

36 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 3

24 miesiące

  • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
  • przypadkowe uszkodzenie,
  • kradzież z włamaniem lub rabunek

36 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 4

48 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 24 miesiące i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 5

60 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 36 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 6

 

 

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia/ wypowiedzenie umowy ubezpieczenia – kiedy można zrezygnować z ubezpieczenia


 

1. Możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia składając nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie:


1) 30 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia lub 30 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy Cię o zawarciu umowy ubezpieczenia, jeżeli umowę ubezpieczenia zawarliśmy przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość – w przypadku, gdy jesteś osobą fizyczną i zawarcie umowy ubezpieczenia jest czynnością prawną niezwiązaną bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową,
2) 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia – jeżeli jesteś przedstawicielem przedsiębiorcy.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma,
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub Fotoforma,

3. Możesz również w każdym czasie złożyć nam wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu od dnia następnego po dniu, w którym złożysz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.


4. Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub do Fotoforma,
2) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma.


5. Wypowiedzenie lub odstąpienie umowy ubezpieczenia nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapłaty składki za okres, w jakim świadczyliśmy ochronę ubezpieczeniową.

 

Dokumenty do zapoznania się przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej:


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia.pdf

IPID – Informacje o produkcie ubezpieczeniowym.pdf

Karta informacyjna RODO.pdf

Nota informacyjna.pdf

Sklep internetowy Shoper Premium