fotoforma.pl

Już dziś skorzystaj z rat Banku BNP Paribas 30x0 RRSO 0% - darmowa dostawa od 1000zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Pasek na szyję Peak Design SLIDE COYOTE v3

Kod produktu: 818373025540
ID produktu: 37742
Cena: 399,00 zł 399.00
Producent: Peak Design
Dostępność: dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Wybrane akcesoria TANIEJ
Cena: 399,00 zł
ilość
szt.
  • Kupuj na raty
    santander
    Sprawdź
    raty bnp paribas
    Sprawdź
  • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 1000zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

Pasek na szyję Peak Design SLIDE COYOTE v3

 

Peak Design SLIDE - innowacyjność rozwiązań

SLIDE to pasek o szerokości 45 mm, który z powodzeniem może być używany zarówno jako pasek na szyję jak i pasek naramienny. Cechuje go nie tylko bardzo wysoka wytrzymałość i komfort noszenia, ale łatwość z jaką można go dostosować do różnych zastosowań.

Czym wyróżnia się pasek SLIDE?

Wyjątkowa wytrzymałość

Połączenie dużej szerokości - 45 mm. z innowacyjnym systemem szybkozłączek Anchor Links sprawia, że udźwig to nawet 90 kg. Nie musisz się więc martwić, że w jakiejkolwiek sytuacji pasek nie wytrzyma. Pasek SLIDE zapewnia doskonałą wytrzymałość, mimo, że sam waży tylko 171 g.

Regulacja długości w ułamku sekundy

Pasek SLIDE posiada dodatkowy, aluminiowy uchwyt służący do regulacji długości. Niezależnie od tego, czy chcesz zmienić wysokość paska na szyi, czy przełożyć przez ramię, zmiana długości zajmuje dosłownie ułamek sekundy. W dodatku zrobisz to przy użyciu jednej ręki. To wyjątkowe rozwiązanie, które zmienia pasek SLIDE w ultra mobilny system noszenia aparatu.

Komfort noszenia przez długie godziny

Duża szerokość połączona z miękkim wykończeniem w okolicach szyi sprawia, że nawet wielogodzinne noszenie aparatu nie powoduje dyskomfortu.

Na każdy rodzaj ubrania

Już nie musisz martwić się, że pasek wiszący na ramieniu będzie spadał. Jedna ze stron paska wykończona jest gumowymi elementami zabezpieczając przed zsuwaniem się z śliskich powierzchni, np. skórzanej kurtki czy marynarki.

Pasuje do każdego aparatu

Pętelki kotwic można zawiązać w dowolnym urządzeniu, dzięki temu pasek SLIDE może być używany zarówno z ciężkimi aparatami z gripem, lekkimi aparatami kompaktowymi czy akcesoriami fotograficznymi (np. światłomierzem).

Na szyję, na ramię czy przez ramię - w każdej formie idealnie

Prosta i niezmiernie szybka regulacja długości w zakresie od 99 cm do 137 cm. sprawia, że pasek doskonale nosi się zarówno na szyi, na ramieniu czy przewieszony przez ramię. Dodatkowo zmiana położenie jest naprawdę niezwykle prosta.

Opatentowany system kotwic

Zastosowanie innowacyjnego systemu kotwic umożliwia proste i szybkie odpięcie aparatu od paska umożliwiając podczepienie go do innych pasków Peak Design (np. paska na rękę CLUTCH).

Minimalistyczne wzornictwo

Minimalistyczne wzornictwo, bez zbędnego kuszącego złodziei logo producenta sprawia, że pasek jest doskonałym dodatkiem nie rzucającym się w oczy.

Kompatybilność z innymi produktami Peak Design

Zakończenie paska systemem kotwic umożliwia współpracę z innymi produktami Peak Design.

4 kotwice w zestawie

Dzięki dodatkowym kotwicom możesz w łatwy sposób używać kilku urządzeń. Wystarczy podczepić kotwicę do aparatu czy kamery a w chwili gdy chcesz użyć danego urządzenia podczepiasz go do paska SLIDE.

 

Dożywotnia gwarancja na wszystkie elementy paska

Każdy z elementów paska objęty jest dożywotnią gwarancją. Świadczy to o wysokiej jakości produktu i zaufaniu producenta do swoich produktów.

Co nowego w wersji Slide Lite v3?

  • Języczki, za które pociąga się, by skrócić lub wydłużyć pasek, są teraz bardziej płaskie i swoim profilem dokładniej dopasowane do reszty klamerki. Wygodniej jest po nie sięgać oraz nosić pod marynarką.
  • Pasek został wykonany z nylonu o mocniejszym splocie, dzięki temu jest trwalszy i wytrzymalszyod wcześniejszych wersji. Jest też milszy w dotyku.
  • Sznureczki przy kotwiczkach są teraz znacznie smuklejsze choć równie wytrzymałe. Dzięki zmianie splotu pasują do większej liczby modeli aparatów, również tych z małymi i wąskimi zaczepami.Zdecydowanie wygodniej i szybciej zawiążesz je przy swoim urządzeniu.
  • W zestawie z paskiem i kotiwcami otrzymujesz również płytkę do mocowania paska od dołu aparatu, co gwarantuje lepszą ergonomię i wygodniejsze noszenie sprzętu w niektórych sytuacjach. Plytka jest smuklejsza i mniej wyczuwalna.
  • Nowa, modna kolorystyka w odcieniu popielatej szarości została wzbogacona o elegnackie, skórzane wstawki z grawerowanym logo Peak Design

Zestaw zawiera:

  • pasek SLIDE v3,
  • kotwice Anchor Links v3 (4 szt.),
  • uchwyt Anchor Mount,
  • klucz imbusowy,
  • woreczek z logo Peak Design,
  • naklejka z logo Peak Design

Bezpieczeństwo

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Document

TU Europa - dodatkowe ubezpieczenie

 

Fotoforma Sp. z o.o. wykonuje  działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w przypadku zawierania umów ubezpieczenia zawieranych na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia „Dodatkowa ochrona urządzeń dla Klientów Fotoforma”  w imieniu i na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Ubezpieczyciel) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław, wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002736, posiadającego REGON: 272324625, NIP: 895 10 07 276, kapitał zakładowy zarejestrowany i opłacony w całości 37 800 000 zł, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów nr DU/2849/A/CG/94 z dnia 07.11.1994 r. na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie TU Europa informacje.pdf

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia – co obejmuje nasze ubezpieczenie i w jakich sytuacjach ono działa


 

  1. Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszone do ubezpieczenia urządzenie.
  2. Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w jednym z 2 pakietów ubezpieczenia: awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta lub awaria po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowe uszkodzeniekradzież z włamaniem lub rabunek do wyboru przez ubezpieczającego.
  3. Zakres ubezpieczenia:

1) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego
do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

2) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem lub rabunek:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci przypadkowego uszkodzenia, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

c) w przypadku szkody wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o koszty związane z organizacją i pokryciem kosztów transportu;

d) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowego uszkodzenia, zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

Ubezpieczaniu podlegają następujące grupy asortymentowe:

  • aparaty cyfrowe,
  • aparaty natychmiastowe,
  • obiektywy,
  • lornetki i sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy),
  • drukarki fotograficzne,
  • akcesoria fotograficzne (lampy błyskowe),
  • aparaty do nagrywania (filmowania),
  • audio (mikrofony, rejestratory, zestawy bezprzewodowe),
  • kamery,
  • obiektywy do filmowania,
  • oświetlenie LED,
  • rekordery video i monitory,
  • statywy i stabilizacja (monopody, slidery, krany kamerowe, statywy video, głowice video, gimbale),
  • streaming i produkcja (bezprzewodowe video, Grabbery, interkomy, konwertery, miksery video, promptery),
  • lampy fotograficzne,
  • obiektywy

 

Wszystkie wyłączenia z zakresu ochrony znajdują się w OWU w rozdziale Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

 

 

Okres ubezpieczenia i odpowiedzialności – jak długo trwa ubezpieczenie


 

1. Okres ubezpieczenia to okres rozpoczynający się po zawarciu umowy ubezpieczenia i trwający do końca naszej odpowiedzialności.
2. Okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się:

1) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia w formie pisemnej - od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą), jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
2) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość - od 3. dnia po zakupie urządzenia, jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą) i nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,

z zastrzeżeniem ust. 3.



3. Okres naszej odpowiedzialności może trwać w zależności od pakietu oraz Twojego wyboru:

gwarancja

producenta

Pakiet ubezpieczenia (zakresy pakietów zgodne z §3 ust. 3 OWU)

długość okresu naszej odpowiedzialności

wariant ubezpieczenia

24 miesiące

  • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta

 

12 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 1

24 miesiące  

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 2

36 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 3

24 miesiące

  • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
  • przypadkowe uszkodzenie,
  • kradzież z włamaniem lub rabunek

36 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 4

48 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 24 miesiące i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 5

60 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 36 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 6

 

 

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia/ wypowiedzenie umowy ubezpieczenia – kiedy można zrezygnować z ubezpieczenia


 

1. Możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia składając nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie:


1) 30 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia lub 30 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy Cię o zawarciu umowy ubezpieczenia, jeżeli umowę ubezpieczenia zawarliśmy przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość – w przypadku, gdy jesteś osobą fizyczną i zawarcie umowy ubezpieczenia jest czynnością prawną niezwiązaną bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową,
2) 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia – jeżeli jesteś przedstawicielem przedsiębiorcy.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma,
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub Fotoforma,

3. Możesz również w każdym czasie złożyć nam wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu od dnia następnego po dniu, w którym złożysz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.


4. Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub do Fotoforma,
2) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma.


5. Wypowiedzenie lub odstąpienie umowy ubezpieczenia nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapłaty składki za okres, w jakim świadczyliśmy ochronę ubezpieczeniową.

 

Dokumenty do zapoznania się przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej:


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia.pdf

IPID – Informacje o produkcie ubezpieczeniowym.pdf

Karta informacyjna RODO.pdf

Nota informacyjna.pdf

Sklep internetowy Shoper Premium