fotoforma.pl

Już dziś skorzystaj z rat Banku BNP Paribas 30x0 RRSO 0% - darmowa dostawa od 1000zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Tablet graficzny Bosto BT-16HDK

Kod produktu: 6972288300155
ID produktu: 27312
Cena: 1 249,00 zł 1249.00
Producent: Bosto
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Wybrane akcesoria TANIEJ
Cena: 1 249,00 zł
ilość
szt.
  • Kupuj na raty
    santander
    Sprawdź
    raty bnp paribas
    Sprawdź
  • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 1000zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

Tablet graficzny Bosto BT-16HDK

Tablet graficzny Bosto BT-16HDK

Tablet graficzny BOSTO BT-16HDK to urządzenie, które spełni oczekiwania zarówno zawodowych grafików, jak i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z projektowaniem, rysowanie, szkicowaniem i tworzeniem koncepcji wizualnych. Tablet dostępny jest w zestawie z wysokiej jakości piórem, dzięki czemu korzystanie z niego jest komfortowe.

 

tablet graficzny bosto bt-16hdk

 

Bosto BT-16HDK - stylowe narzędzie do projektowania graficznego

Tablet graficzny BOSTO BT-16HDK zapewni Ci duży i aktywny obszar do rysowania oraz wysoką rozdzielczość. Urządzenie ma stylowy design i smukłą, przenośną konstrukcję, dzięki czemu zabierzesz go ze sobą w każdą podróż i wszędzie tam, gdzie będzie Ci potrzebny. Wysoka prędkość odczytu da Ci wrażenie, że naprawdę malujesz, a jednocześnie zmniejszy Twoje zmęczenie rysowaniem. Tablet wyposażony jest w antypoślizgową, plastikową podstawkę, która ma możliwość regulacji wysokości, co przekłada się na lepszy kąt widzenia oraz rysowania.

 

bosto bt-16hdk

 

Głębokie i żywe kolory w Twoich rysunkach

Tablet graficzny BOSTO BT-16HDK działa w oparciu o zaawansowaną technologię ciekłokrystaliczną In-Plane Switching. Urządzenie wyposażone jest dodatkowo w specjalne przyciski, które w znaczny sposób wpływają na komfort pracy. Wyświetlacz ma aż 15,6 cali i oferuje rozdzielczość HD (1980 x 1090). Wysoki współczynnik kontrastu 1000:1 gwarantuje wysoką jakość obrazu i wierne odwzorowanie kolorów.

 

bt-16hdk

 

Pióro od zadań specjalnych

W zestawie z tabletem graficznym BOSTO znajduje się rysik, który nie wymaga ładowania i zawsze jest gotowy do pracy. Co istotne - grubość linii może być dowolnie kontrolowana, zupełnie tak, jak ma to miejsce podczas standardowego rysowania na papierze. Rysik posiada aż 20 wymiennych końcówek, które zawsze dostosujesz do swoich potrzeb i oczekiwań. Urządzenie jest kompatybilne z popularnymi programami graficznymi, a żeby z niego korzystać wystarczy podłączyć go do laptopa czy komputera za pomocą jednego zaledwie kabla.

 

bosto bt16hdk

 

Zawartość zestawu:

  • Tablet graficzny Bosto BT-16HDK,
  • Pokrowiec na tablet graficzny,
  • Regulowana podstawka,
  • Pióro z wygodną podstawką,
  • 20 końcówek,
  • Przewód,
  • Pendrive z oprogramowaniem,
  • Skrócona instrukcja obsługi,
  • Ściereczka do wycierania,
  • Rękawiczka, która zmniejsza tarcie dłoni po ekranie.

 

Tablet Bosto BT-16HDK specyfikacja:

  • Napięcie wejściowe: 5V 1A
  • Napięcie wyjściowe: 5V 1A
  • Interfejs wideo: Mini HDMI
  • Wymiary: 405 x 253 x 15.6 mm
  • Waga: 1,48kg
  • Kolor: czarny
  • Regulacja stojaka: 10° - 85°
  • Kompatybilny: PC: Windows®XP SP3, Windows®Vista SP2, 7 (32/64 bits), 8 Mac:  Mac OS
  • Pobór energii: 5W
  • Rozmiar wyświetlacza: 15.6"
  • Rozdzielczość: 1980 x 1080
  • Wyświetlacz: H-IPS, ekran LCD
  • Obszar roboczy: 344.16 mm x 193.59 mm
  • Współczynnik kontrastu: 1000:1
  • Jasność: 230 cd/m2
  • Czas odpowiedzi: 14ms
  • Kąt widzenia: 178° (89°/89°) H, (89°/89°) V
  • Gama: 72% Adobe RGB
  • Kolory: 16.7 mln
  • Temperatura przechowywania [°C]: -10° - 60°
  • Temperatura pracy: 5°- 35°
  • Kompatybilność: Ai, PS, Painter, BOSTO, Pr, Ae, Lr, FI
  • Pióro Typ: Bezprzewodowe, nie wymaga baterii
  • Rozdzielczość pióra: 0.005mm/point(5080lpi)
  • Poziom nacisku pióra: 8192
  • Precyzja pióra: 0.25mm
  • Wysokość odczytu pióra: maks. 15mm

Bezpieczeństwo

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Document

TU Europa - dodatkowe ubezpieczenie

 

Fotoforma Sp. z o.o. wykonuje  działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w przypadku zawierania umów ubezpieczenia zawieranych na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia „Dodatkowa ochrona urządzeń dla Klientów Fotoforma”  w imieniu i na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Ubezpieczyciel) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław, wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002736, posiadającego REGON: 272324625, NIP: 895 10 07 276, kapitał zakładowy zarejestrowany i opłacony w całości 37 800 000 zł, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów nr DU/2849/A/CG/94 z dnia 07.11.1994 r. na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie TU Europa informacje.pdf

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia – co obejmuje nasze ubezpieczenie i w jakich sytuacjach ono działa


 

  1. Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszone do ubezpieczenia urządzenie.
  2. Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w jednym z 2 pakietów ubezpieczenia: awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta lub awaria po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowe uszkodzeniekradzież z włamaniem lub rabunek do wyboru przez ubezpieczającego.
  3. Zakres ubezpieczenia:

1) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego
do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

2) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem lub rabunek:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci przypadkowego uszkodzenia, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

c) w przypadku szkody wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o koszty związane z organizacją i pokryciem kosztów transportu;

d) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowego uszkodzenia, zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

Ubezpieczaniu podlegają następujące grupy asortymentowe:

  • aparaty cyfrowe,
  • aparaty natychmiastowe,
  • obiektywy,
  • lornetki i sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy),
  • drukarki fotograficzne,
  • akcesoria fotograficzne (lampy błyskowe),
  • aparaty do nagrywania (filmowania),
  • audio (mikrofony, rejestratory, zestawy bezprzewodowe),
  • kamery,
  • obiektywy do filmowania,
  • oświetlenie LED,
  • rekordery video i monitory,
  • statywy i stabilizacja (monopody, slidery, krany kamerowe, statywy video, głowice video, gimbale),
  • streaming i produkcja (bezprzewodowe video, Grabbery, interkomy, konwertery, miksery video, promptery),
  • lampy fotograficzne,
  • obiektywy

 

Wszystkie wyłączenia z zakresu ochrony znajdują się w OWU w rozdziale Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

 

 

Okres ubezpieczenia i odpowiedzialności – jak długo trwa ubezpieczenie


 

1. Okres ubezpieczenia to okres rozpoczynający się po zawarciu umowy ubezpieczenia i trwający do końca naszej odpowiedzialności.
2. Okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się:

1) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia w formie pisemnej - od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą), jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
2) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość - od 3. dnia po zakupie urządzenia, jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą) i nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,

z zastrzeżeniem ust. 3.



3. Okres naszej odpowiedzialności może trwać w zależności od pakietu oraz Twojego wyboru:

gwarancja

producenta

Pakiet ubezpieczenia (zakresy pakietów zgodne z §3 ust. 3 OWU)

długość okresu naszej odpowiedzialności

wariant ubezpieczenia

24 miesiące

  • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta

 

12 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 1

24 miesiące  

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 2

36 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 3

24 miesiące

  • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
  • przypadkowe uszkodzenie,
  • kradzież z włamaniem lub rabunek

36 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 4

48 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 24 miesiące i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 5

60 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 36 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 6

 

 

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia/ wypowiedzenie umowy ubezpieczenia – kiedy można zrezygnować z ubezpieczenia


 

1. Możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia składając nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie:


1) 30 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia lub 30 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy Cię o zawarciu umowy ubezpieczenia, jeżeli umowę ubezpieczenia zawarliśmy przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość – w przypadku, gdy jesteś osobą fizyczną i zawarcie umowy ubezpieczenia jest czynnością prawną niezwiązaną bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową,
2) 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia – jeżeli jesteś przedstawicielem przedsiębiorcy.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma,
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub Fotoforma,

3. Możesz również w każdym czasie złożyć nam wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu od dnia następnego po dniu, w którym złożysz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.


4. Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub do Fotoforma,
2) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma.


5. Wypowiedzenie lub odstąpienie umowy ubezpieczenia nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapłaty składki za okres, w jakim świadczyliśmy ochronę ubezpieczeniową.

 

Dokumenty do zapoznania się przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej:


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia.pdf

IPID – Informacje o produkcie ubezpieczeniowym.pdf

Karta informacyjna RODO.pdf

Nota informacyjna.pdf

Sklep internetowy Shoper Premium