biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

 

 

Tablet Wacom Cintiq Pro 27

Kod produktu: 28980
ID produktu: 28980
Cena: 21 189,00 zł 21189.00
Producent: Wacom
Dostępność: przedsprzedaż
ilość
szt.
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

Tablet Wacom Cintiq Pro 27

 

Tablet Wacom Cintiq Pro 27

 

Wacom Cintiq Pro 27 stanowi szczytowe osiągnięcie firmy Wacom – połączenie 27" wyświetlacza 4K reprodukującego 99% przestrzeni AdobeRGB, ergonomicznej podstawy i ulepszonego piórka Wacom Pro Pen 3 sprawiają, że jest to wymarzone narzędzie dla wszystkich profesjonalistów. 

 

Tablet Wacom Cintiq Pro 27

Płynna praca

Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu komfortu, adaptacji do różnych warunków i stabilnej pracy zarówno w pracowni graficznej, jak i podczas pracy zdalnej, Wacom Cintiq Pro 27 wymaga zastosowania podstawy Wacom Cintiq Pro 27 lub kompatybilnego ramienia VESA 100 (obrót wyświetlacza o 180 stopni (z orientacji poziomej do pionowej) wymaga zastosowania uchwytu do monitora).

 

Tablet Wacom Cintiq Pro 27

Dostosowuje się do sposobu, w jaki tworzysz

Możliwość wyboru wagi i grubości, doskonałe wyważenie i programowalne przyciski sprawiają, że pióro Wacom Pro Pen 3 dostosujesz do swojego stylu pracy.

 

Tablet Wacom Cintiq Pro 27

Wprowadź swoje pomysły w życie za jednym pociągnięciem piórka

Intuicyjne gesty wielodotykowe takie jak przesuwanie, powiększanie i obracanie, pozwalają się w pełni skupić na procesie twórczym. Jeden ruch pozwala płynnie przełączyć się pomiędzy gestami dotykowymi a piórkiem.

 

Tablet Wacom Cintiq Pro 27

Dostosuj rytm swojej pracy do prędkości wyobraźni

Nie trać rytmu dzięki swobodzie, jaką dają przyciski ExpressKey™. Do każdego przycisku umieszczonego z tyłu ekranu można przypisać własny skrót klawiszowy. Ta intuicyjna konstrukcja zapewnia dostęp do ulubionych skrótów, zanim jeszcze zorientujesz się, że ich potrzebujesz.

 

Tablet Wacom Cintiq Pro 27

Przestrzeń dla Ciebie

Dodaj element zwiększający powierzchnię Wacom Cintiq Pro 27, aby pomieścić Extention Table klawiaturę, telefon lub szkicownik, a wbudowanych gwintów 1/4-calowych, aby zamontować aparat, użyj mikrofon czy oświetlenie LED. Kreatywność bez wysiłku Tworzenie za pomocą Wacom Cintiq Pro 27 to harmonijne doświadczenie niewymagające wysiłku. Każda funkcja wyświetlacza została zaprojektowana tak, aby inspirować Cię jeszcze bardziej.

 

Tablet Wacom Cintiq Pro 27

Wykorzystaj pełną moc swoich palet

Zanurz się w zdumiewającej głębi koloru, z realistycznym obrazem zapewniającym pokrycie 99 % przestrzeni Adobe RGB i 98 % przestrzeni DCI-P3 w połączeniu z obsługą HDR Gamma i częstotliwością odświeżania 120 Hz. Nasz ekran z certyfikatami PantoneTM Validated i Pantone SkinToneTM pozwala na korzystanie z presetów dla wszystkich popularnych przestrzeni barw używanych w projektowaniu stron internetowych, druku, fotografii i filmach wideo.

 

Tablet Wacom Cintiq Pro 27

Większy ekran, więcej miejsca

Super płaska ramka wraz z innowacyjnym umiejscowieniem przycisków ExpressKey sprawiają, że urządzenie jest mniejsze i zmieści się na wielu biurkach.

 

Tablet Wacom Cintiq Pro 27

Wacom Cintiq Pro 27 jest ulepszony zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz

Wacom Cintiq Pro 27 i jego opakowanie są w miarę możliwości wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, co sprawia, że jest to najbardziej ekologiczny z dotychczasowych produktów Cintiq.

 

Tablet Wacom Cintiq Pro 27

Specyfikacja techniczna - Tablet Wacom Cintiq Pro 27

 • Numer modelu - DTH271
 • Przekątna ekranu / rozdzielczość - 26.9" (68,3 cm) / Ultra HD (3840 x 2160)
 • Aktywny obszar roboczy - 596 x 335 mm / 23,5 x 13,2 cala
 • Rozmiar (szerokość x wysokość x głębokość) - 638 x 379 x 31 mm / 25,1 x 14,9 x 1,2 cal
 • Waga - 7,2 kg / 15,9 lbs (bez podstawy, uchwytu na pióro i innych elementów ramki)
 • Jakość kolorów - 1,07 miliardów kolorów (10 bitów), 99 % Adobe® RGB (CIE1931) (typowo), 98 % DCI-P3, obsługa HDR PQ / HLG Gamma, certyfikat PantoneTM Validated, certyfikat Pantone SkinToneTM Validated
 • Kąty widzenia - 178° (89 / 89) w poziomie, (89 / 89) w pionie (typowo)
 • Kontrast / czas reakcji - 1000:1 (typowo) / 10 ms (typowo)
 • Pobór mocy - Maksymalny pobór mocy: 85 W lub mniej, 1,5 W lub mniej w stanie uśpienia, 0,3 W lub mniej po wyłączeniu
 • Proporcje ekranu / jasność - 16:9 / 400 cd/m2 (typowo)
 • Złącza - USB-C (tryb DP alt) x 1, USB-C x 1, USB-A x 1, HDMI x 1, miniDisplayPort x 1
 • Wejścia graficzne - Port USB-C z trybem DisplayPort Alternate Mode lub port HDMI 2.1, lub DisplayPort 1.4 i port USB-A
 • Funkcje wielodotykowe - Fizyczny przełącznik do włączania i wyłączania funkcji wielodotykowych gesty przesuwania, powiększania i obracania dostępne w większości aplikacji, w tym w programach Adobe® Photoshop® i Illustrator®
 • Pióro - Bezbateryjne pióro Wacom Pro Pen 3 z 3 konfigurowalnymi przełącznikami bocznymi, 8192 poziomami nacisku oraz konfigurowalnym rozmiarem uchwytu, wagą i wyważeniem
 • Wykrywanie kąta pochylenia pióra - -60/60 stopni
 • Przyciski ExpressKey™ - 8 programowalnych przycisków ExpressKeyTM specyficznych dla aplikacji, łatwo dostępnych i konfigurowalnych, umieszczonych w ergonomicznym uchwycie za wyświetlaczem
 • Podstawa - Wacom Cintiq Pro 27 wymaga podstawy. Podstawa Wacom Cintiq Pro 27 lub dowolne ramię zgodne ze standardem VESA (100 x 100 mm) (podstawę należy zakupić oddzielnie)
 • Zabezpieczenie - Kensington® MicroSaver 2.0 (blokada do nabycia oddzielnie)
 • Dla większej wydajności - Fizyczny włącznik/wyłącznik funkcji wielodotykowych przyciski ExpressKeys™, 3 przełączniki boczne pióra oraz oszczędzające czas skróty ekranowe, w tym menu okrągłe, panele siatki i gesty pióra
 • Ergonomia - Możliwość obsługi przez osoby prawo- lub leworęczne opcjonalna podstawa Wacom Cintiq Pro 27, która umożliwia regulację nachylenia, podniesienie i obrót pióro Wacom Pro Pen 3 z wygodnymi, ergonomicznymi uchwytami w różnych rozmiarach z indywidualnym wyważeniem dołączany uchwyt na pióro lub element zwiększający powierzchnię (umożliwiający umieszczenie klawiatury, telefonu lub szkicownika), który można umieścić z lewej, górnej lub prawej strony ekranu, ergonomiczne przyciski ExpressKeys umożliwiające intuicyjne korzystanie ze skrótów klawiszowych
 • Kompatybilność / wymagania systemowe - Windows® 10 lub nowszy, macOS 10.15 lub nowszy port USB-C z trybem DisplayPort Alternate Mode lub DisplayPort lub HDMI i USB-A dostęp do Internetu w celu pobrania sterownika
 • W zestawie - Wacom Cintiq Pro 27, Wacom Pro Pen 3 z 2 dodatkowymi uchwytami, 3 dodatkowymi płytkami przycisków i obciążnikiem wyważającym, odłączany uchwyt na pióro z 10 wymiennymi wkładami (5 standardowych, 5 filcowych) i narzędziem do wyjmowania wkładów, przewód USB-C do USB-C (1,8 m), przewód USB-C do USB Standard A (1,8 m), przewód HDMI (1,8 m), przewód Mini DisplayPort do DisplayPort (1,8 m), zasilacz sieciowy bez zawartości PVC, przewód zasilający (1,0 m), podręcznik szybkiej instalacji
 • Akcesoria opcjonalne - Podstawa Wacom Cintiq Pro 27, Wacom Pro Pen 3, bezpośrednie łączenie Wacom Cintiq Pro 27, wkłady wymienne, pióra poprzednich generacji (Pro Pen 3D, Pro Pen Slim, Classic, Art, Pro Pen 2), Wacom Color Manager
 • Gwarancja - 3 lata

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

TU Europa - dodatkowe ubezpieczenie

 

Fotoforma Sp. z o.o. wykonuje  działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w przypadku zawierania umów ubezpieczenia zawieranych na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia „Dodatkowa ochrona urządzeń dla Klientów Fotoforma”  w imieniu i na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Ubezpieczyciel) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław, wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002736, posiadającego REGON: 272324625, NIP: 895 10 07 276, kapitał zakładowy zarejestrowany i opłacony w całości 37 800 000 zł, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów nr DU/2849/A/CG/94 z dnia 07.11.1994 r. na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie TU Europa informacje.pdf

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia – co obejmuje nasze ubezpieczenie i w jakich sytuacjach ono działa


 

 1. Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszone do ubezpieczenia urządzenie.
 2. Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w jednym z 2 pakietów ubezpieczenia: awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta lub awaria po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowe uszkodzeniekradzież z włamaniem lub rabunek do wyboru przez ubezpieczającego.
 3. Zakres ubezpieczenia:

1) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego
do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

2) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem lub rabunek:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci przypadkowego uszkodzenia, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

c) w przypadku szkody wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o koszty związane z organizacją i pokryciem kosztów transportu;

d) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowego uszkodzenia, zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

Ubezpieczaniu podlegają następujące grupy asortymentowe:

 • aparaty cyfrowe,
 • aparaty natychmiastowe,
 • obiektywy,
 • lornetki i sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy),
 • drukarki fotograficzne,
 • akcesoria fotograficzne (lampy błyskowe),
 • aparaty do nagrywania (filmowania),
 • audio (mikrofony, rejestratory, zestawy bezprzewodowe),
 • kamery,
 • obiektywy do filmowania,
 • oświetlenie LED,
 • rekordery video i monitory,
 • statywy i stabilizacja (monopody, slidery, krany kamerowe, statywy video, głowice video, gimbale),
 • streaming i produkcja (bezprzewodowe video, Grabbery, interkomy, konwertery, miksery video, promptery),
 • lampy fotograficzne,
 • obiektywy

 

Wszystkie wyłączenia z zakresu ochrony znajdują się w OWU w rozdziale Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

 

 

Okres ubezpieczenia i odpowiedzialności – jak długo trwa ubezpieczenie


 

1. Okres ubezpieczenia to okres rozpoczynający się po zawarciu umowy ubezpieczenia i trwający do końca naszej odpowiedzialności.
2. Okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się:

1) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia w formie pisemnej - od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą), jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
2) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość - od 3. dnia po zakupie urządzenia, jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą) i nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,

z zastrzeżeniem ust. 3.3. Okres naszej odpowiedzialności może trwać w zależności od pakietu oraz Twojego wyboru:

gwarancja

producenta

Pakiet ubezpieczenia (zakresy pakietów zgodne z §3 ust. 3 OWU)

długość okresu naszej odpowiedzialności

wariant ubezpieczenia

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta

 

12 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 1

24 miesiące  

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 2

36 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 3

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
 • przypadkowe uszkodzenie,
 • kradzież z włamaniem lub rabunek

36 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 4

48 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 24 miesiące i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 5

60 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 36 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 6

 

 

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia/ wypowiedzenie umowy ubezpieczenia – kiedy można zrezygnować z ubezpieczenia


 

1. Możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia składając nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie:


1) 30 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia lub 30 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy Cię o zawarciu umowy ubezpieczenia, jeżeli umowę ubezpieczenia zawarliśmy przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość – w przypadku, gdy jesteś osobą fizyczną i zawarcie umowy ubezpieczenia jest czynnością prawną niezwiązaną bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową,
2) 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia – jeżeli jesteś przedstawicielem przedsiębiorcy.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma,
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub Fotoforma,

3. Możesz również w każdym czasie złożyć nam wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu od dnia następnego po dniu, w którym złożysz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.


4. Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub do Fotoforma,
2) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma.


5. Wypowiedzenie lub odstąpienie umowy ubezpieczenia nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapłaty składki za okres, w jakim świadczyliśmy ochronę ubezpieczeniową.

 

Dokumenty do zapoznania się przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej:


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia.pdf

IPID – Informacje o produkcie ubezpieczeniowym.pdf

Karta informacyjna RODO.pdf

Nota informacyjna.pdf

Sklep internetowy Shoper Premium