biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia
Wielki test systemu EOS R

Stwórz swoją wielką historię z 

 

Przetestuj bezpłatnie aparaty EOS R3, EOS R5, EOS R6 Mark II, R8 oraz obiektywy RF i odkryj nowy wymiar fotografowania i filmowania. Wybierz sprzęt do testów i poznaj jego możliwości. Przekonaj się już dziś, że z Canon stać Cię na więcej!


Podczas rezerwacji terminu wypożyczenia, wymagana jest opłata rezerwacyjna w wysokości 50 zł, która jest w całości zwracana po zwrocie sprzętu. Dodatkowo przy wypożyczeniu sprzętu pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 10% jego wartości. Kaucja przepada jeśli sprzęt nie zostanie odebrany w założonym terminie.

Koszty wysyłki i zwrotu sprzętu pokrywa Canon. Szczegółowe zasady zostały opisane w regulaminieKażdy kto weźmie udział w testowaniu, otrzyma rabat na zakup produktów Canon objętych tą akcją.

 

Nie czekaj! Już dziś zapisz się na bezpłatne testowanie systemu EOS R.

 

Sprzęt Twoich marzeń w zasięgu ręki

Dopiero zaczynasz wielką przygodę z fotografowaniem czy jesteś profesjonalistą? A może kręci Cię bardziej nagrywanie filmów wideo? Dowiedz się więcej o produktach, które możesz wypróbować w ramach naszej wyjątkowej akcji. Kliknij na wybrany model, by sprawdzić, czy jest odpowiedni dla Ciebie. Każdy kto weźmie udział w testowaniu, otrzyma rabat na zakup produktów Canon objętych tą akcją.
 
 
 
Zapoznaj się z listą wszystkich zestawów dostępnych do wypożyczenia. Do każdego zestawu body z obiektywem dołączany jest adapter EF-EOS R.
 
 • Canon EOS R3 + RF 24-105mm F/4 L IS USM
 • Canon EOS R3 + RF 24-70mm F/2.8 L IS USM
 • Canon EOS R3 + RF 70-200mm F/2.8 L IS USM
 • Canon EOS R6MII + RF 50mm F/1.2 L USM
 • Canon EOS R6MII + RF 28-70mm F/2 L USM
 • Canon EOS R6MII + RF 15-35mm F/2.8 L IS USM
 • Canon EOS R5 + RF 70-200mm F/4 L IS USM
 • Canon EOS R5 + RF 85mm F/1.2 L USM
 • Canon EOS R5 + RF 24-70mm F/2.8 L IS USM
 • Canon EOS R5 + RF 100mm F/2.8 L macro IS USM
 • Canon EOS R8 + RF 24-105mm F/4 L

 

 

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania związane z wypożyczaniem sprzętu. rozwiej wszelkie wątpliwości.
 
 

Co to jest opłata rezerwacyjna?

Opłata rezerwacyjna jest pobierana od Ciebie w celu zarezerwowania terminu wypożyczenia zestawu i wynosi 50 zł. Opłatę w całości zwrócimy na Twoje konto po zakończonym przez Ciebie teście i oddaniu sprzętu.

W jakim celu pobierana jest opłata rezerwacyjna?

Zwrotna opłata rezerwacyjna ma na celu maksymalne wykorzystanie wszystkich dostępnych terminów wypożyczenia sprzętu. Pragniemy, aby jak najwięcej osób skorzystało z wyjątkowej oferty, jaką jest możliwość testowania zestawu Canon. Nie chcemy pozbawiać nikogo okazji do wypróbowania wymarzonego sprzętu z powodu odwoływanych zgłoszeń.

Co to jest kaucja za wypożyczenie?

Jest to opłata dla naszego Partnera, którą należy uiścić za wypożyczenie zestawu do testowania i wynosi ona 10% od jego wartości. Opłata jest niezwłocznie zwracana w całości na Twoje konto po zwróceniu sprzętu.

Dlaczego pobierana jest kaucja za wypożyczenie?

Zestawy Canon to cenny sprzęt najwyższej jakości. Ze względów bezpieczeństwa konieczne jest pobieranie kaucji, która stanowi ochronę interesów naszych Partnerów. Z Twojego punktu widzenia – nic nie tracisz. Opłata za wypożyczenie zostanie Ci zwrócona po pomyślnie zakończonym teście i odesłaniu sprzętu.

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium