biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Atomos Shogun Studio 2

Kod produktu: 0814164022057
ID produktu: 16386
Cena: 20 999,00 zł 20999.00
Producent: Atomos
Dostępność: przedsprzedaż
ilość
szt.
  • Kupuj na raty
  • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

Atomos Shogun Studio 2

 Atomos Shogun Studio 2

Podwójny monitor HDR i 8-kanałowy rejestrator HDp60 / 2-kanałowy 4Kp60 do montażu - Shogun Studio 2

Elastyczny nowy Shogun Studio 2 wykorzystuje najnowocześniejszą technologię nagrywania wielokanałowego Atomos i łączy ją z dwoma wysokiej jakości 7-calowymi wyświetlaczami HDR 3000nit o wysokiej jasności, a wszystko to w jednym urządzeniu 3RU. Jego unikalna kombinacja funkcji sprawia, że idealnie nadaje się do wydarzeń na żywo, pojazdów transmitujących poza domem, galerii produkcyjnych i MCR, obiektów postprodukcyjnych, odtwarzania ścian wideo, DIT na planie i uroczystości sportowych. Podłącz do praktycznie dowolnego źródła SDI lub HDMI, w tym kanałów kamer, kamer PTZ i mikserów obrazu.

Atomos Shogun Studio 2

Nagrywaj wiele formatów - Shogun Studio 2

Shogun Studio 2 nagrywa dwa kanały 4Kp60 lub do ośmiu źródeł HDp60 w standardowych kodekach Apple ProRes, ProRes RAW i AVID DNx. Uwolnij przepływ pracy od ograniczeń kodeków opartych na GOP o wysokiej kompresji i związanych z nimi artefaktów. Zastąp je czystymi obrazami przechwyconymi bezpośrednio z czujników kanałów kamery przy użyciu nowoczesnych kodeków wewnątrzklatkowych.

Odtwarzaj i edytuj - Shogun Studio 2

Przeglądaj lub odtwarzaj swoje nagrania bezpośrednio w Shogun Studio 2 za pomocą innowacyjnych elementów sterujących na ekranie dotykowym. Odtwarzaj i odtwarzaj wideo w rozdzielczości do 4Kp60 lub nagrania 2K / HD o wysokiej szybkości klatek w samym urządzeniu. Listy odtwarzania można tworzyć z klipów nagranych na nagrywarce Atomos lub z Twojego systemu edycji w obsługiwanym kodeku, rozdzielczości i szybkości klatek.

Atomos Shogun Studio 2

Zaawansowane tryby nagrywania - Shogun Studio 2

Shogun Studio 2 oferuje nagrywanie Pre Roll z 8-sekundową pamięcią podręczną w HD lub 2-3 sekundy w 4K, aby mieć pewność, że nigdy nie przegapisz akcji. Oferuje również nagrywanie wielu kamer ISO i przełączanie do 8 wejść SDI z kamer do 1080 p60. Każdy bank z 4 wejściami korzysta również z przełączanego wyjścia, co pozwala na dwa przełączane wideo.

Dopracuj swoje dzieło do perfekcji - Shogun Studio 2

Shogun Studio 2 zajmuje tylko 3 RU i ma niewielką głębokość szafy, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku w mostach monitorowych lub w małych mobilnych pojazdach transmisyjnych. Nadmiarowe podwójne zasilacze równoważą obciążenie. Tył Shogun Studio 2 zapewnia zgrupowane połączenia dla każdego z kanałów rejestratora z 12G, 6G, 3G (pojedyncze, podwójne, poczwórne) i 1,5B SDI I / O, HDMI z obsługą wejść i wyjść oraz audio XLR Wejścia I / O, Genlock i LTC oraz połączenie przelotowe.

Atomos Shogun Studio 2

Wiodąca w swojej klasie technologia ekranu - Shogun Studio 2

Podwójne 7-calowe ekrany Shogun Studio 2 mają zaawansowane dynamiczne podświetlenie strefowe dla głębszej czerni i jaśniejszej bieli, przy jednoczesnym zachowaniu każdego szczegółu w rozjaśnieniach. Zobacz, co rejestruje kanał kamery z niezrównaną precyzją i skorzystaj z zaawansowanych narzędzi HDR dla Log lub RAW, aby zapewnić doskonałą ekspozycję, kolory i balans bieli.

Shogun Studio 2 ma wiele narzędzi do analizy obrazu - Shogun Studio 2:

  • Monitory Wave Form z Luma, RGB Parade i Vectorcope z zoomem.
  • Ostrość szczytowa, zebra i fałszywy kolor, które pozwalają na dalsze kontrole jakości obrazu, które mogą być zdalnie monitorowane z dużej odległości.
  • Powiększenie 1: 1 i 2: 1 pozwala operatorom sprawdzać ujęcia pod kątem ostrości, ekspozycji i jest idealne w połączeniu ze zdalnym sterowaniem kamerą.
  • Mierniki VU do monitorowania dźwięku do 12 kanałów osadzonego dźwięku oraz możliwość monitorowania poszczególnych ścieżek i wyboru, które nagrać.

The ProRes RAW Advantage - Shogun Studio 2

Twórcy mają pełną kontrolę nad swoimi obrazami wideo w postprodukcji, ponieważ ProRes RAW łączy elastyczność wideo RAW z wydajnością w czasie rzeczywistym ProRes. Format ten zapewnia filmowcom niesamowitą swobodę przy dostosowywaniu wyglądu ich obrazów oraz zwiększaniu jasności i szczegółów w cieniach - dzięki czemu ProRes RAW jest idealnym rozwiązaniem dla przepływów pracy HDR.

Atomos Shogun Studio 2

Oprócz przełomowego połączenia elastyczności i wydajności, pliki Apple ProRes RAW są mniejsze niż inne pliki RAW - co upraszcza i przyspiesza przesyłanie plików, zarządzanie mediami i archiwizację. Pliki ProRes RAW można łatwo edytować na większości nowoczesnych systemów Apple Mac. ProRes RAW jest w pełni obsługiwany w Final Cut Pro X wraz z kolekcją innych aplikacji, w tym ASSIMILATE SCRATCH, Colorfront, FilmLight Baselight i Grass Valley Edius. Adobe Premiere Pro i Avid Media Composer mają również obsługiwać ProRes RAW w 2020 roku.

Atomos Shogun Studio 2

Niekończące się funkcje i aplikacje

Wartość 10 RU lub funkcjonalność w pudełku 3RU - Shogun Studio 2

Oprócz podstawowych funkcji nagrywania i monitorowania, Shogun Studio 2 zawiera szereg dodatkowych funkcji, które sprawiają, że jest niesamowicie wszechstronnym zestawem narzędzi.

Atomos Shogun Studio 2

Zarządzany potok kolorów - Shogun Studio 2

Shogun Studio 2 zarządza Twoim kolorem pod każdym względem. Obsługuje dane wejściowe dziennika od głównych dostawców kamer, konwertując je do Rec.709 i zapewniając użytkownikom opcję załadowania własnych 3D LUT w celu natychmiastowego podglądu i przekształcenia.

Atomos Shogun Studio 2

Oznaczanie metadanych, wycinanie edycji i EDL XML - Shogun Studio 2

Atomos poprawiają szybkość całego przepływu pracy, umożliwiając szybkie przełączanie i pozyskiwanie do systemów zarządzania zasobami multimedialnymi. Podejmuj decyzje dotyczące edycji na bieżąco, dotykając ekranu i wybierając jeden z 10 tagów. Możesz rozpocząć ulubione lub odrzucać klipy podczas nagrywania, a następnie przeglądać, wycinać i oznaczać w trybie odtwarzania.

Atomos Shogun Studio 2

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium