biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 10x0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Blackmagic Universal Videohub SDI Interface

Kod produktu: 13391
ID produktu: 13391
Cena: 1 999,00 zł 1999.00
Producent: Blackmagic
Dostępność: spodziewana dostawa
ilość
szt.
  • Kupuj na raty
  • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

Blackmagic Universal Videohub SDI Interface

 

universal_videohub_sdi_interface_01

Uniwersalny Videohub umożliwia zbudowanie własnego routera SDI o jakości emisyjnej 3 Gb/s i światłowodowego SDI dla formatów wideo SD, HD, 4:4:4 i 2K. Videohub jest dostępny w dwóch rozmiarach, które pozwalają na rozbudowę routera do rozmiaru 72 x 72 lub 288 x 288 punktów przekroju poprzecznego. Każdy moduł interfejsu w routerze jest oparty na karcie, przy czym każda karta posiada 4 wejścia i 4 wyjścia. Wybierz i dopasuj złącza oraz zbuduj router z wszystkimi SDI, wszystkimi światłowodowymi SDI lub kombinacją obu.

universal_videohub_sdi_interface_02

Niesamowite opcje routingu - Blackmagic Universal Videohub

Universal Videohub jest idealnym rozwiązaniem w przypadku konieczności prowadzenia połączeń SDI i światłowodowych. Uzyskaj niesamowite możliwości routingu SDI 3 Gb/s oraz możliwość wysyłania i odbierania sygnałów wideo na duże odległości przy użyciu światłowodu. Universal Videohub jest świetnym rozwiązaniem do stosowania w większych obiektach i podczas imprez na dużą skalę. Możliwość routingu bezpośrednio z jednego SDI lub urządzenia światłowodowego do drugiego, z SDI do światłowodu lub odwrotnie. Tylko Universal Videohub umożliwia ulepszenie do większej ramki stelażowej i ochronę wkładu w karty interfejsów i zasilacze!

 

universal_videohub_sdi_interface_03

1. Universal Videohub Control - Obsługa routingu bezpośrednio z komputera, panelu sterowania sprzętem, a nawet za pomocą iPada.

2. Uniwersalny interfejs SDI Videohub - Zawiera 4 wejścia BNC SDI i 4 wyjścia BNC SDI na jednej karcie interfejsu.

3. Uniwersalny interfejs światłowodowy Videohub - Zawiera 4 wejścia światłowodowe SDI i 4 wyjścia światłowodowe SDI na jednej karcie interfejsu.

4. Uniwersalny kabel sterujący pokładem Videohub - Możliwość dodania 4 niezależnych portów sterujących do dowolnej karty SDI lub Optical Fiber Interface.

5. Uniwersalna karta zasilania Videohub 450W - Możliwość dodania do tego 3 zewnętrznych kostek zasilających 12 V.

6. Universal Videohub Crosspoint - Obsługuje do 72 wejść i 72 wyjść.

7. Universal Videohub 72 - Możliwość dodania do 18 kart interfejsów w ramce 72 w stelażu.

8. Wentylatory - Wyjmowana taca wentylatorowa z łatwo dostępnymi i wymienialnymi wentylatorami.

 

 

 

universal_videohub_sdi_interface_06

Modułowe karty interfejsów - Blackmagic Universal Videohub

Każda karta interfejsu SDI i światłowodowa karta interfejsu SDI posiada 4 wejścia i 4 wyjścia oraz port kablowy breakout do sterowania pokładem. Uniwersalny kabel sterujący Videohub Deck Control Cable rozdziela się na 4 oddzielne złącza RS-422. Karty interfejsów SDI i światłowodowych obsługują również 16 kanałów wbudowanego audio SDI, dzięki czemu wszystkie kanały audio w sygnale są poprowadzone razem z obrazem. Dla maksymalnej elastyczności, wszystkie karty interfejsów są tej samej wielkości i pasują zarówno do Universal Videohub 72 i Universal Videohub 288, co jest świetne, jeśli trzeba użyć alternatywnego rozmiaru ramki w przyszłości.

universal_videohub_sdi_interface_07

Uniwersalny Videohub 72 lub 288 - Blackmagic Universal Videohub

Uniwersalny Videohub 72 jest w pełni skalowalnym routerem z 3 Gb/s SDI i sterowaniem pokładowym. Do routera można dodać zwykłe miedziane karty SDI lub karty z interfejsem światłowodowym SDI w zależności od potrzeb, do rozmiaru 72 x 72 SDI. Uniwersalny Videohub 288 jest najlepszym routerem z 3 Gb/s SDI.  Dzięki możliwości wyboru kart crosspoint 72 x 72 lub 288 x 288, ramka może być łatwo rozbudowywana przy użyciu zwykłych modułów BNC SDI z możliwością wymiany na bieżąco lub modułów interfejsu światłowodowego, które zawierają również pełną kontrolę pokładu.  Jeśli potrzebujesz dodatkowego slotu, po prostu dodaj drugą kartę crosspoint dla prawdziwej niezawodności. Wszystkie wejścia posiadają automatyczne wykrywanie standardów i wszystkie wyjścia są ponownie taktowane.  Uniwersalny Videohub 288 posiada 18-stelażową ramę, która ma głębokość mniejszą niż 6 cali. Uniwersalny Videohub 288 pozwala na rozpoczęcie pracy w małej obudowie za przystępną cenę, a następnie zwiększenie jej rozmiaru do Twoich potrzeb!

 

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium