fotoforma.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Zasilanie

Obecnie na rynku jest naprawdę wiele opcji do wyboru, jeśli chodzi o możliwości przeróżnych akcesoriów i dodatków dla aparatów. Również jeśli chodzi o zasilanie aparatów do filmowania. Takimi możliwościami w kwestii zasilania, z całą pewnością powinni zainteresować się nie tylko profesjonalni fotografowie, ale po prostu każda osoba, która w jakiś sposób zajmuje się fotografią, albo chce się w tym rozwijać. Beż wątpienia odpowiednie zasilanie aparatów jest jednym z najważniejszych dodatków.

Zasilanie aparatów do filmowania - ładowarki, adaptery, akumulatory

Tak jak już było wspomniane, jeśli chodzi o zasilanie aparatów do filmowania, dostępnych jest kilka opcji. Są to między innymi ładowarki, adaptery, oraz akumulatory. Oczywiście każdy z tych rodzajów jest dedykowany do innego rodzaju aparatu, a także do konkretnej marki. Z tego powodu zawsze należy sprawdzić to uważnie przed zakupem i dobrać sobie model, który idealnie będzie pasował i tym samym sprawdzi się dokładnie, wtedy gdy będzie najbardziej potrzebny, czyli na przykład podczas wielogodzinnej pracy w plenerze.

Zasilanie aparatów do filmowania - użycie adapterów

Bardzo ważną rolę podczas fotografowania, oraz kręcenia filmów, z całą pewnością odgrywają adaptery. Jeśli chodzi o samo zasilanie aparatów do filmowania, ta metoda jest wręcz nieoceniona. Adaptery zajmują niewiele miejsca, a skutecznie pozwalają na zasilanie zewnętrzne aparatu przy pomocy akumulatorów o zdecydowanie większej pojemności. Warto wybierać modele z dłuższym kablem, który umożliwia odsunięcie akumulatora nawet na 150 centymetrów od aparatu. Z całą pewnością ułatwi to dalsze wykonywanie swojej pracy. Dzięki takim adapterom nie trzeba się już martwić, że nagle wyczerpie się bateria.

Zasilanie aparatów do filmowania - akumulator

Podczas długiej pracy w plenerze, zwłaszcza gdy warunki dodatkowo są niesprzyjające, na przykład dlatego, że jest bardzo zimno, o wiele szybciej może rozładować się używana w aparacie bateria. Co należy zrobić w takiej sytuacji? Na pewno wykorzystać jak najlepiej dostępne zasilanie aparatów do filmowania, w tym przypadku akumulator. Zawsze warto zabierać ze sobą wymienne akumulatory, aby rozładowana bateria nie zaskoczyła w najmniej oczekiwanym momencie. Oczywiście różne akumulatory pasują do różnych modeli aparatów, a więc należy sprawdzić je wcześniej i odpowiednio dopasować. Obecnie można znaleźć akumulatory kompatybilne z każdym dowolnym modelem aparatu fotograficznego.

Promocje i nowości

Wyprzedaż!/Ostatnie sztuki, powystawowe

 

Karta podarunkowa

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium