Zamknij

Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej. Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce prywatności.

Logowanie Rejestracja
Odbitki online

Aparat cyfrowy Leica X2 Black

Aparat cyfrowy Leica X2 Black
7 299,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie wysyłkowym

Dostępność w naszych salonach

Warszawa salon Witosa Warszawa salon Centrum Białystok
Opis

Szczegóły

Aparat cyfrowy Leica X2 Black

 

Leica X2 to cyfrowy aparat fotograficzny o kieszonkowych rozmiarach i najwyższej jakości odwzorowania. Aparat ten został wyposażony w matrycę rejestrującą wykonaną w technologii CMOS, o formacie APS-C o rozdzielczości 16 milionów pixeli, zarezerwowanym dotychczas dla cyfrowych lustrzanek. Ten wyjątkowo duży, jak na tę klasę aparatów, przetwornik, współpracując z wysokiej klasy obiektywem LEICA ELMARIT 24mm f/2.8 ASPH, gwarantuje jakość zdjęć, której nie powstydziłaby się profesjonalna lustrzanka.

W połączeniu z doskonałymi parametrami technicznymi i szerokim spektrum dostępnych nastaw i możliwości czyni to z najnowszej LEIKI X2 idealne podręczne narzędzie dla najbardziej wymagających fotografów. Aparat pozostaje jednocześnie na tyle kompaktowy, że doskonale nadaje się do noszenia zawsze przy sobie, umożliwiając zarejestrowanie tych najważniejszych momentów. Matryca rejestrująca X2 został wyposażony w przetwornik o rozdzielczości 16 mln pikseli. Duże rozmiary matrycy powodują, że każda z komórek światłoczułych również dysponuje stosunkowo dużą powierzchnią czynną, absorbującą światło. Dzięki temu aparat rysuje wyjątkowo jak na kompakt - poziom szumów jest bardzo niski, dynamika - wysoka, a kolory - nasycone i wiernie odwzorowane. Współczynnik krotności obiektywu wynosi przy tej wielkości matrycy 1.5x (w porównaniu z tzw. formatem Leiki, czyli małoobrazkowym standardem wielkości klatki 24x36mm). Dzięki temu pole widzenia zastosowanego w aparacie obiektywu odpowiada polu widzenia reporterskiego standardu - czyli obiektywu 36-milimetrowego, zamontowanego w aparacie na film. Ta ogniskowa jest wszak ikoną klasycznej fotografii reportażowej.

Duży przetwornik o wysokiej czułości w połączeniu z doskonałym, jasnym obiektywem powodują, że LEICA X2 to doskonałe narzędzie do fotografowania w świetle zastanym, bez użycia dodatkowego oświetlenia błyskowego. Czy to podczas fotografowania w niecodziennych, trudnych warunkach oświetleniowych, czy podczas zabawy z głębią ostrości aparat ten oferuje wyjątkowo bogate możliwości kreacyjne. Wzornictwo i konstrukcja mechaniczna Design LEIKI X2 to czysta forma - proste linie i zaokrąglone krawędzie, tworząc na wskroś nowoczesny charakter, nawiązują jednocześnie do legendarnych, klasycznych aparatów Leiki z początków XX wieku. 

Najważniejsze cechy:

  • format matrycy APS-C o rozdielczości 16 mln pikseli
  • jasny obiektyw LEICA ELMARIT 24mm f/2.8 ASPH
  • 2.7-calowy ekran LCD
  • obsługa kart pamięci: SD/SDHC/SDXC
  • dedykowany akumulator litowo-jonowy BP-DC8
  • niewielkie wymiary aparatu: 124 x 69 x 51,5mm
  • Made in Germany


Zobaczy inne produkty firmy Leica>>

Dane techniczne

Dane techniczne

Producent Leica
Kolor Czarny
Ilość pikseli Nie
Zakres czułości ISO Nie
Zoom Nie
Jasność obiektywu Nie
Wymienna optyka Nie
Stabilizacja obrazu Nie
Ruchomy ekran LCD Nie
Wielkość ekranu Nie
Wodoodporny Nie
Rozmiar filmu Nie
Rozmiar obrazów Nie
WI-Fi Nie
GPS Nie
Złącza Nie
Zasilanie Nie
Gwarancja 2 lata
EAN 4022243184503
Recenzje
Raty
Kredyt z ratą 10x0% już jest!
 
 
Aby skorzystać z kredytu ratalnego wystarczy podczas zakupów on-line wybrać opcję płatności: Raty 10x0%. Decyzja kredytowa zostanie przesłana na wskazany przez Ciebie adres e-mail po potwierdzeniu przez sklep dostępności towaru dla Ciebie.

-Kredyt ratalny już od 150 zł -Bezpieczeństwo wypełniania dzięki certyfikatom autentyczności
-Przejrzyste zasady przyznania kredytu bez wymogu wpłaty własnej
-Możliwość ubezpieczenia kredytu
-Wcześniejsza spłata bez dodatkowych opłat
-Możliwość skorzystania z kredytu w ponad 100 sklepach internetowych o różnym profilu działalności 


 


Wymagane dokumenty


Dbamy o to, by nasz kredyt ratalny był powszechnie dostępny – dlatego możesz o niego wnioskować na uproszczonych zasadach, w oparciu o dowód tożsamości i bez zaświadczenia o zarobkach. W niektórych przypadkach, by lepiej dopasować naszą ofertę do Twoich potrzeb, wymagamy udokumentowania dochodów w następującej formie:

-osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę – aktualne zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach
-jeśli jesteś na emeryturze – dowód wypłaty świadczenia (wyciąg z konta lub odcinek) lub kserokopia* ostatniej decyzji o  waloryzacji/przyznaniu/przeliczeniu świadczenia
-jeśli otrzymujesz rentę – dowód wypłaty świadczenia (wyciąg z konta lub odcinek) oraz kserokopia* ostatniej decyzji o  przyznaniu/waloryzacji/przeliczeniu świadczenia
-osoby prowadzące gospodarstwo rolne – kserokopia* decyzji z Urzędu Gminy w formie aktualnego nakazu płatniczego na łączne zobowiązania  pieniężne, na dany rok, z której wynika fakt posiadania lub dzierżawienia gospodarstwa rolnego, lub oryginał zaświadczenia z Urzędu Gminy  potwierdzający fakt posiadania lub dzierżawienia gospodarstwa rolnego
-osoby prowadzące działalność gospodarczą:
-kserokopia zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej lub inny dokument potwierdzający fakt prowadzenia działalności  gospodarczej (np. koncesję, zezwolenie, odpis/wyciąg z Krajowego Rejestru Sądowego),
-oświadczenie o uzyskiwanych dochodach
-kserokopie* dowodów wpłat składek ZUS
-kserokopie* PIT za ostatni rok kalendarzowy

Produkty powiązane
ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER!

Nasze Sklepy

Fotoforma Warszawa Centrum
Sklep i Foto Laboratorium
Godziny otwarcia sklepu:
pon-pt 9:00-19:00 sob 10:00-15:00
Sklep
tel. 22 100 23 07 wew. 3 Foto Laboratorium
tel. 22 850 00 22
tel. 22 100 23 07 wew. 2
Fotoforma Warszawa Mokotów
Godziny otwarcia sklepu:
pon-pt 10:00-18:00  
tel. 22 100 23 07 wew. 4
Fotoforma Białystok
Godziny otwarcia sklepu:
pon-pt 10:00-18:00
tel. 22 100 23 07 wew. 5
ODWIEDŹ NAS