biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Obiektyw HD PENTAX-FA 31mmF1.8 Limited - Srebrny

Kod produktu: 0027075302853
ID produktu: 17681
Cena: 4 999,00 zł 4999.00
Producent: Pentax
Dostępność: Produkt na zamówienie
  • Kupuj na raty
  • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Odmiany tego produktu

Opis produktu

Obiektyw HD PENTAX-FA 31mmF1.8 Limited - Srebrny

 Obiektyw HD PENTAX-FA 31mmF1.8 Limited - Srebrny

Wyjątkowy obiektyw, który zapewnia ostre, kontrastowe, dobrze zdefiniowane obrazy, które wiernie oddają atmosferę sceny - nawet na samych wierzchołkach gałęzi gołego drzewa zimą

Ten obiektyw ma ogniskową 31 mm, która zapewnia nieco szerszy kąt widzenia niż bardziej konwencjonalne obiektywy 35 mm, aby rozszerzyć możliwości fotografii szerokokątnej.

Ten obiektyw dziedziczy sprawdzoną optykę smc PENTAX-FA 31mm F1.8AL Limited i zawiera wysokiej jakości komponenty optyczne - takie jak odlewane ze szkła elementy asferyczne i soczewki o wysokim współczynniku załamania i niskiej dyspersji - aby zapewnić ostry, dobrze -definiowane obrazy małych obiektów, takich jak same wierzchołki nagich, bezlistnych gałęzi drzew zimą.

Obiektyw HD PENTAX-FA 31mmF1.8 Limited - Srebrny

Aby jeszcze bardziej poprawić moc obrazowania, zastosowano również nowo nałożoną powłokę HD, która zapewnia wyraźne, ostre obrazy nawet w trudnych warunkach, oraz całkowicie okrągłą przysłonę, która zapewnia naturalny, piękny efekt bokeh (rozmycie) od otwartej przysłony do F3,5. .

Zachowując znakomite parametry optyczne smc PENTAX-FA 31mm F1.8AL Limited, firma PENTAX ulepszyła moc obrazowania, zwracając skrupulatną uwagę na szczegóły, których nie można po prostu zmierzyć w liczbach, a także nakładając powłokę SP na przedni element optyczny poprawiający odporność na wodę / tłuszcz i zarysowania, co ułatwia konserwację.

Wysokiej jakości obiektyw z doskonałym odwzorowaniem obrazu i piękną teksturą - HD PENTAX-FA 31mmF1.8 Limited

Dziedzicząc koncepcję projektową serii Limited, obiektyw ten został zaprojektowany na podstawie szeregu ocen mechanicznych i numerycznych, a także oceny próbek wykonanych przez człowieka, aby zapewnić odwzorowanie obrazu nieporównywalne z innymi modelami.

Korpus, kaptur i nasadka są wykonane z wysokiej jakości aluminium, skrupulatnie obrobione, aby uzyskać atrakcyjny wygląd i piękną teksturę. Posiada również wskaźnik mocowania z wykończeniem shippoyaki (cloisonné), który pozwala użytkownikowi bez wysiłku i szybko zamontować obiektyw na korpusie aparatu.

Obiektyw HD PENTAX-FA 31mmF1.8 Limited - Srebrny

Powłoka HD zapewniająca wyjątkowe odwzorowanie obrazu - HD PENTAX-FA 31mmF1.8 Limited

Ten obiektyw jest pokryty oryginalną powłoką HD firmy PENTAX. * W porównaniu z konwencjonalnymi powłokami wielowarstwowymi, ta wysokiej jakości powłoka zapewnia wyższą przepuszczalność światła i niższy współczynnik odbicia, zapewniając ostre, wyraźne obrazy bez odblasków i duchów, nawet przy tak niekorzystnym oświetleniu warunki jako podświetlenie. To kolejny krok naprzód w zakresie wydajności obrazowania.
* HD oznacza High Definition.

Okrągła przysłona zapewniająca piękny efekt bokeh - HD PENTAX-FA 31mmF1.8 Limited

Ten obiektyw ma całkowicie okrągłą przysłonę, która zapewnia naturalny, piękny efekt bokeh (rozogniskowanie) na zarejestrowanych zdjęciach, jednocześnie optymalizując parametry obrazowania charakterystycznej optyki z serii Limited.

Powłoka SP odpychająca kurz i chroniąca powierzchnię soczewki - HD PENTAX-FA 31mmF1.8 Limited

Nałożona na przedni element optyczny, opracowana przez firmę PENTAX powłoka SP (Super Protect) skutecznie odpycha wodę i tłuszcz, utrzymując powierzchnię soczewki wolną od kurzu, wody i substancji oleistych. Powłoka ta jest również bardzo odporna na ścieranie i zarysowania, dzięki czemu soczewka jest odporna na zarysowania.

Obiektyw HD PENTAX-FA 31mmF1.8 Limited - Srebrny

Inne funkcje - HD PENTAX-FA 31mmF1.8 Limited

Czarny model jest oznaczony numerami seryjnymi zaczynającymi się od 0000001, a srebrny model zaczyna się od 1000001. Obiektyw posiada również pierścień przysłony, aby jak najlepiej wykorzystać zakres funkcji aparatów filmowych z mocowaniem K.

Parametry

EAN 0027075302853
Waga [g]: 341
Średnica filtra [mm]: 58
Budowa: 9 elementów w 7 grupach
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]: 30
Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]: 1.8
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]: 1.8
Minimalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]: 22
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]: 22
Ogniskowa [mm]: 31
Odmiany 17680

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium