biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Obiektyw HD PENTAX-FA 77mmF1.8 Limited - Czarny

Kod produktu: 0027075302914
ID produktu: 17684
Cena: 3 599,00 zł 3599.00
Producent: Pentax
Dostępność: Produkt na zamówienie
  • Kupuj na raty
  • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Odmiany tego produktu

Opis produktu

Obiektyw HD PENTAX-FA 77mmF1.8 Limited - Czarny

 Obiektyw HD PENTAX-FA 77mmF1.8 Limited - Czarny

Przyjemny w użyciu obiektyw, który uprzyjemnia fotografowanie, zapewniając zróżnicowane odwzorowanie obrazu dla danej przysłony, a jednocześnie wiernie odwzorowując obrazy, takie jak połysk muszelkowych guzików na białej koszuli

Soczewka posiada powłokę, która skutecznie kontroluje aberrację sferyczną przy różnych długościach fal, aby zminimalizować krwawienie kolorów, jednocześnie znacznie redukując odbicia wewnętrzne poprzez nałożenie najbardziej wydajnej czarnej powłoki na wnętrze tubusu obiektywu. Został zaprojektowany, aby wiernie odwzorowywać delikatne odcienie białych obiektów i wyraźnie przedstawiać najjaśniejsze punkty w jasnych obszarach.

Ponieważ obiektyw dziedziczy doskonałe odwzorowanie ciepłych kolorów po smc PENTAX-FA 77mm F1.8 Limited, jest idealnym obiektywem do robienia portretów lub robienia zdjęć ludziom. Posiada również oryginalną powłokę HD firmy PENTAX *, która zapewnia charakterystyczne ciepłe kolory nawet w niesprzyjających warunkach, oraz całkowicie okrągłą przysłonę, która zapewnia naturalny, piękny efekt bokeh (rozmycie) od otwartej przysłony do F4.

Obiektyw HD PENTAX-FA 77mmF1.8 Limited - Czarny

Zachowując charakterystyczne parametry optyczne smc PENTAX-FA 77mm F1.8 Limited, obiektyw ten zapewnia wyjątkową moc obrazowania, możliwą dzięki skrupulatnej uwadze, jaką firma PENTAX poświęciła nawet szczegółom, których nie można zmierzyć po prostu za pomocą czynników liczbowych.

Ponadto na przedni element optyczny nałożono powłokę SP (Super Protect), aby poprawić działanie odpychające wodę / tłuszcz i zarysowania, jednocześnie zwiększając łatwość konserwacji. Wysuwana osłona obiektywu jest wbudowana w tubus obiektywu, aby uprościć czynności związane z osłoną przed światłem i przechowywaniem. Wszystkie te funkcje dodają radości podczas robienia zdjęć i pozwalają cieszyć się całym procesem fotografowania.

* HD oznacza High Definition.

Wysokiej jakości obiektyw z doskonałym odwzorowaniem obrazu i piękną teksturą - HD PENTAX-FA 77mmF1.8 Limited

Dziedzicząc koncepcję projektową serii Limited, obiektyw ten został zaprojektowany na podstawie szeregu ocen mechanicznych i numerycznych, a także oceny próbek wykonanych przez człowieka, aby zapewnić odwzorowanie obrazu nieporównywalne z innymi modelami.

Korpus, kaptur i nasadka są wykonane z wysokiej jakości aluminium, skrupulatnie obrobione, aby uzyskać atrakcyjny wygląd i piękną teksturę. Posiada również wskaźnik mocowania z wykończeniem shippoyaki (cloisonné), który pozwala użytkownikowi bez wysiłku i szybko zamontować obiektyw na korpusie aparatu.

Obiektyw HD PENTAX-FA 77mmF1.8 Limited - Czarny

Powłoka HD zapewniająca wyjątkowe odwzorowanie obrazu - HD PENTAX-FA 77mmF1.8 Limited

Ten obiektyw jest pokryty oryginalną powłoką HD firmy PENTAX. * W porównaniu z konwencjonalnymi powłokami wielowarstwowymi, ta wysokiej jakości powłoka zapewnia wyższą przepuszczalność światła i niższy współczynnik odbicia, zapewniając ostre, wyraźne obrazy bez odblasków i duchów, nawet przy tak niekorzystnym oświetleniu warunki jako podświetlenie. To kolejny krok naprzód w zakresie wydajności obrazowania.
* HD oznacza High Definition.

Okrągła przysłona zapewniająca piękny efekt bokeh - HD PENTAX-FA 77mmF1.8 Limited

Ten obiektyw ma całkowicie okrągłą przysłonę, która zapewnia naturalny, piękny efekt bokeh (rozogniskowanie) na zarejestrowanych zdjęciach, jednocześnie optymalizując parametry obrazowania charakterystycznej optyki z serii Limited.

Powłoka SP odpychająca kurz i chroniąca powierzchnię soczewki - HD PENTAX-FA 77mmF1.8 Limited

Nałożona na przedni element optyczny, opracowana przez firmę PENTAX powłoka SP (Super Protect) skutecznie odpycha wodę i tłuszcz, utrzymując powierzchnię soczewki wolną od kurzu, wody i substancji oleistych. Powłoka ta jest również bardzo odporna na ścieranie i zarysowania, dzięki czemu soczewka jest odporna na zarysowania.

Obiektyw HD PENTAX-FA 77mmF1.8 Limited - Czarny

Inne funkcje - HD PENTAX-FA 77mmF1.8 Limited

Czarny model jest oznaczony numerami seryjnymi zaczynającymi się od 0000001, a srebrny model zaczyna się od 1000001. Obiektyw posiada również pierścień przysłony, aby jak najlepiej wykorzystać zakres funkcji aparatów filmowych z mocowaniem K.

Parametry

EAN 0027075302914
Wymiary (średnica x długość) [mm]: 64 x 48
Waga [g]: 270
Średnica filtra [mm]: 49
Budowa: 7 elementów w 6 grupach
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]: 70
Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]: 1.8
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]: 1.8
Minimalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]: 22
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]: 22
Ogniskowa [mm]: 77
Odmiany 17685

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium