biogo.pl

Z powodu dużej ilości zamówień może wystąpić opóźnienie w ich realizacji.

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Obiektyw Nikon Nikkor Z 24-120mm f/4 S

Kod produktu: 22894
ID produktu: 22894
Cena: 5 799,00 zł 5799.00
Producent: Nikon
Dostępność: przedsprzedaż
  • Kupuj na raty
  • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

Obiektyw Nikon Nikkor Z 24-120mm f/4 S

 

Obiektyw Nikon Nikkor Z 24-120mm f/4 S

 

Wybierasz się dokądś? Dzięki małej masie, zaawansowanej konstrukcji optycznej i szerokiemu zakresowi ogniskowych, Nikon Nikkor Z 24-120mm f/4 S jest wyjątkowo uniwersalnym obiektywem dla podróżników. Od spontanicznych wycieczek po długo planowane wyprawy fotograficzne — wygodnie poszerz możliwości rejestrowania zdjęć i filmów.

 

obiektyw nikon nikkor z 24-120mm f/4 s

 

Nikon Nikkor Z 24-120mm f/4 S - jeden obiektyw, tak wiele możliwości

Różne miejsca. Świeże inspiracje. Dzięki dużemu zakresowi ogniskowych ten lekki obiektyw zmiennoogniskowy z serii S zapewnia wszechstronność i wygodę bez pogarszania jakości obrazu. Każde zdjęcie jest rejestrowane z oszałamiającą szczegółowością, a stały otwór względny f/4 zapewnia kreatywną elastyczność, niezależnie od tego, czy fotografujesz przy krótkiej, standardowej lub długiej ogniskowej.

 

nikon nikkor z 24-120mm f/4 s

Każda ogniskowa pozwala opowiedzieć historię

Rozległe krajobrazy, imponująca architektura, żywe zdjęcia uliczne, urzekające portrety — i wiele więcej. Niezwykle uniwersalny zakres ogniskowych 24–120 mm umożliwia fotografowanie przy różnych kątach widzenia bez konieczności zmiany obiektywu.

nikkor z 24-120mm f/4 s

Szersze możliwości fotografowania, mniej do noszenia

Jak na obiektyw o tak szerokim zakresie ogniskowych, Nikkor Z 24-120mm f/4 S jest wyjątkowo poręczny. Podczas kadrowania ujęcia możesz stać w jednym miejscu lub swobodnie się poruszać. Z tak kompaktowym i wszechstronnym obiektywem zmiennoogniskowym masz wybór.

 
nikon z 24-120mm f/4 s

Dokądkolwiek dotrzesz

Dzięki solidnej konstrukcji ten wysokiej jakości obiektyw Nikon Nikkor Z 24-120mm f/4 S jest idealnym towarzyszem podczas każdej podróży. Jest uszczelniony w celu zabezpieczenia przed pyłem i zachlapaniem, a powłoka fluorowa firmy Nikon na przedniej soczewce chroni przed brudem i ułatwia czyszczenie.

 

 

nikkor z 24-120mm f/4 s

Obiektyw Nikon Nikkor Z 24-120mm f/4 S - wyjątkowa jakość zdjęć

Dzięki obiektywowi o takich możliwościach możesz swobodnie wyszukiwać ujęcia, których inni nie uchwycą. Odważnie fotografuj bezpośrednio pod silne źródła światła. Uchwyć efektowne sceny wykonując zdjęcia pod światło. Wyróżnij obiekt dzięki miękkiemu, kremowemu rozmyciu tła. Obiektyw NIKKOR Z 24-120mm f/4 S poszerza Twoje możliwości, umożliwiając wykonywanie zdjęć o zdumiewającej ostrości i urzekającej rozdzielczości na całej powierzchni kadru. 

 

nikon z 24-120

Stały otwór względy w całym zakresie ogniskowych

Podczas fotografowania lub filmowania stały maksymalny otwór względny f/4 zapewnia doskonałą twórczą swobodę. Uchwyć portrety i zbliżenia z większą głębią ostrości w całym zakresie ogniskowych. Podczas filmowania zmieniaj ogniskową bez zmiany ekspozycji.

jma714da

Przybliż się

Mała minimalna odległość zdjęciowa i maksymalna skala odwzorowania 0,39 pozwalają wypełnić kadr szczegółami. Wyodrębnij obiekty na szerokim tle lub eksperymentuj z kompresowaniem perspektywy: możesz fotografować z odległości nawet 0,35 m w całym zakresie ogniskowych.

 
Nikon Nikkor Z 24-120mm f/4 S

Nikon Nikkor Z 24-120mm f/4 S - porywający kontrast

Powłoki nanokrystaliczna i ARNEO firmy Nikon pozwalają na uchwycenie kontrastowego obrazu, skutecznie redukując flarę i refleksy powodowane przez światło padające z różnych stron. Uwiecznij piękne ujęcia nawet podczas fotografowania scen ze źródłami światła padającego bezpośrednio na kadr.

 

 

Nikkor Z 24-120mm f/4 S

Obiektyw Nikon Nikkor Z 24-120mm f/4 S - znakomity do filmowania

Nikkor Z 24-120mm f/4 S to świetny obiektyw do filmowania. Autofokus jest płynny i cichy, praktycznie nie występuje przesunięcie ostrości ani „oddychanie” obiektywu. Przy przechodzeniu z wnętrza do pleneru lub między ciemnymi i jasnymi scenami, stabilna kontrola ekspozycji umożliwia naturalne regulowanie jasności w celu uzyskania pięknie, naturalnie wyglądającego materiału filmowego.

 

Nikon Z 24-120mm f/4 S

Konfigurowalny pierścień sterujący

Parametry fotografowania możesz łatwo regulować bezpośrednio z poziomu obiektywu. Bezgłośny pierścień sterujący może służyć do zmieniania ustawień, takich jak przysłona, czułość ISO, czy kompensacja ekspozycji. Ponadto do przycisku Fn obiektywu można przypisywać najczęściej używane funkcje.

Obiektyw Nikon Nikkor Z 24-120mm f/4 S JMA714DA

Wielosilnikowy AF

Wielosilnikowy AF stosowany w obiektywach z serii Z zawiera dwa precyzyjnie zsynchronizowane silniki AF, przez co zapewnia szybkie ustawianie ostrości i radykalną korekcję aberracji obiektywu w całym zakresie ogniskowych. Uchwycisz ostry, kontrastowy obraz nawet z bliska.

 
Obiektyw Nikon Nikkor Z 24-120mm f/4 S zawartość zestawu

Obiektyw Nikon Nikkor Z 24-120mm f/4 S zawartość zestawu:

  • Obiektyw Nikkor Z 24-120mm f/4 S
  • Futerał na obiektyw CL-C2
  • Osłona przeciwsłoneczna HB-102
  • Pokrywka obiektywu LC-77B
  • Pokrywka tylna LF-N1 do obiektywów Nikon z mocowaniem Z

 

 

 

 

Parametry

Gwarancja: 24 miesiące
Wymiary (średnica x długość) [mm]: Około 84 mm x 118 mm
Waga [g]: Około 630 g
Średnica filtra [mm]: 77 mm
Osłona przeciwsłoneczna: W zestawie
Skala odwzorowania: 0,39x
Budowa: 16 soczewek w 13 grupach (w tym 3 soczewki ED, 1 soczewka asferyczna ED, 3 soczewki asferyczne, soczewki z powłoką nanokrystaliczną i powłoką ARNEO oraz soczewka przednia z powłoką fluorową)
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]: 35 cm
Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]: 22
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]: 22
Minimalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]: f/4
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]: f/4
Przysłona [f/]: f/4
Kąt widzenia [stopnie]: Format FX: od 84° do 20°20', format DX: od 61° do 13°20'
Ogniskowa [mm]: 24-120mm
Oznaczenia : JMA714DA

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium