biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
  • 1
  • |
  • 2

Poznaj nowoczesne obiektywy Canon RF: zmienno- i stałoogniskowe

Obiektywy Canon RF to jedne z najpopularniejszych, flagowe dla japońskiej marki. Dzielą się na obiektywy stałoogniskowe i obiektywy zmiennoogniskowe (z zoomem), a także na krótkie (szerokokątne), 50 mm i teleobiektywy Canon. W niniejszej kategorii znajdziesz je wszystkie, na dodatek w atrakcyjnych cenach, a nierzadko w promocji lub w ramach programu Cashback. Wybór właściwego modelu zależy od tego, jakie zdjęcia chcesz wykonywać. Portrety? Krajobrazy? Ujęcia makro, sportu, nieba? Poznaj obiektywy Canon RF, klikając odpowiednie zdjęcia i czytając ich specyfikacje produktowe.

Obiektywy stałoogniskowe Canon RF: szerokokątne, 50 mm, teleobiektywy

Stałoogniskowe obiektywy Canon RF to modele idealne dla osób, którym zależy na wpuszczeniu do soczewek dużej ilości światła. Obiektyw szerokokątny Canon RF posłuży Ci do zdjęć ulicznych, podróżnych i wykonywanych z małej odległości. Jest nieoceniony w makrofotografii. Obiektyw 50 mm Canon RF docenisz podczas rejestrowania obrazów w perspektywie zbliżonej do obrazu widzianego ludzkim okiem. Wybierzesz się z nim do miasta, by trenować street photo. Z kolei teleobiektyw Canon RF weźmiesz na zawody sportowe i w plener, by zamrażać dziką naturę. Ale! Obiektyw Canon 85 mm 1.2 RF USM świetnie sprawdzi się także przy portretach.

Obiektywy zmiennoogniskowe Canon RF: szerokokątne, teleobiektywy

Obiektyw zmiennoogniskowy Canon RF można potraktować jako uniwersalny, a już na pewno przydatny w szerszej tematyce fotograficznej względem stałoogniskowego. Tu nie musisz wybierać pomiędzy szerokokątnym a zoomem. Wystarczy, że wybierzesz model taki jak obiektyw Canon RF 24-105 mm F/4-7.1 IS STM. Bardzo dużymi zakresami ogniskowych odznaczają się np. obiektyw Canon RF 70-200 mm f/2.8 L IS USM i obiektyw Canon RF 100-500 mm F/4.5-7.1L IS USM. Wyjątkowy zmiennoogniskowy obiektyw szerokokątny Canon RF to model Canon RF 15-35 mm F2.8L IS USM. Wiesz już, który wybierzesz?

Promocje i nowości

Wyprzedaż!/Ostatnie sztuki, powystawowe

 

Karta podarunkowa

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium