fotoforma.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Strefa marki SAMYANG

 

Każdy obiektyw Samyang jest precyzyjnie zaprojektowany, aby pomóc kreatywnym ludziom zwiększyć ich potencjał i podnieść jakość ich zdjęć i filmów. Obiektywy Samyang są kompatybilne z aparatami od największych producentów m.in.: Sony, Fujifilm, Canon, Nikon i Pentax.

 

Fotoforma posiada status autoryzowanego sklepu partnerskiego SAMYANG. Dzięki temu możemy naszym klientom zaoferować pełną dostępność produktów marki SAMYANG oferując także wsparcie techniczne oraz gwarantując legalność pochodzenia produktów SAMYANG z oficjalnej polskiej dystrybucji, z gwarancją producenta realizowana przez oficjalny polski serwis SAMYANG. Oferujemy naszym klientom wysoki standard obsług, nasi pracownicy posiadają długoletnie doświadczenie w praktycznym posługiwaniu się oferowanym sprzętem, co pozwala im służyć Państwu rzetelną wiedzą zarówno w doborze odpowiedniego produktu, jak i pomocą w przypadku problemów.

 

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu w Warszawie na ulicy Andersa 21 gdzie znajduje się pełna ekspozycja produktów marki SAMYANG oraz na fotoforma.pl. 

 

Jako autoryzowany sklep SAMYANG oferujemy:

  • Profesjonalne doradztwo
  • Gwarancję SAMYANG
  • Lepszą dostępność sprzętu
  • Konkurencyjną ofertę cenową
  • Pewne zakupy u autoryzowanego sprzedawcy SAMYANG
  • pośrednictwo w obsłudze serwisowej

 

Nasz Zespół to eksperci w dziedzinie fotografii

 

Fotoforma to autoryzowany sprzedawca obiektywów marki SAMYANG

Fotoforma to przede wszystkim ludzie. Zespół naszych doradców tworzą praktycy i miłośnicy fotografii, dla których praca ze sprzętem fotograficznym to spełnienie pasji. Każdego dnia głęboko koncentrują się na wsparciu realizacji Waszych marzeń o wyborze wyjątkowego  sprzętu ułatwiającego uchwycenie najlepszego kadru. Dzielą się z Wami wiedzą techniczną, pomagają dobrać sprzęt odpowiedni do umiejętności oraz zainteresowań.

Jakość pracy aparatu zależy od doboru obiektywu.

Standardowe obiektywy Samyang zastosujesz zarówno w lustrzankach, jak i bezlusterkowcach. Nadają się do fotografii m.in. wnętrz, architektury, krajobrazu. Nanokrystaliczna powłoka antyrefleksyjna zapewnia lepszą jakość zdjęć – bez smug i prześwietleń. Przy fotografowaniu pejzaży sprawdzi się obiektyw Samyang o szerokim kącie widzenia, np. 115,7° lub 130°. Z uwagi na kompleksowo uszczelnioną konstrukcję nie zachodzi ryzyko uszkodzenia obiektywu w wyniku kontaktu z wodą bądź pyłem. Płynny i precyzyjny obrót pierścieni ostrości i przysłony obiektywów Samyang przydaje się zwłaszcza podczas filmowania.

 

Obiektywy Samyang nadają się także do filmowania. Modele z serii VDSLR wyposażone zostały w zębatki współpracujące z systemem Follow Focus. Zapewnia on płynną zmianę parametrów: bezgłośną i precyzyjną. Bez szkody dla jakości filmu będziesz przybliżał i oddalał obiekty, jak również zmieniał punkty ostrzenia. Na komfort filmowania wpływa także lekkość filmowych obiektywów Samyang. Przejrzyj nasz asortyment i znajdź model dla siebie!

 

SAMYANG produkty według mocowania:

 

 

Poznaj lepiej markę - artykułu z bloga Poprostufotografuj.pl

 

 
 

 

Zobacz recenzje produktów SAMYANG na naszym kanale YouTube

 

Samyang AF 35-150MM F2-2.8 - recenzja ZASKAKUJĄCEGO obiektywu  

 

 

 

Samyang 35, 50, 85 mm f/1.4 wersja II - czy warto się przesiąść? 

 

 

 

SAMYANG AF 35 mm, 50 mm, 85 mm, f/1.4 FE - czy to wszystkie obiektywy, których potrzebujesz? 

 

Promocje i nowości

Wyprzedaż!/Ostatnie sztuki, powystawowe

 

Karta podarunkowa

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium