biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

 

7Artisans to marka założona w 2015 roku przez grupę przyjaciół. Projekt powstał dzięki połączeniu wiedzy technicznej z zakresu optyki, doświadczenia w prowadzeniu linii produkcyjnych oraz oczywiście pasji do fotografii. Z uwagi na to, że jeden z twórców marki jest kolekcjonerem obiektywów Leica w pierwszej kolejności powstało szkło właśnie z mocowaniem Leica M.

 

7artisans, którego celem nadrzędnym jest stworzenia dobrych jakościowo, wyróżniających się obiektywów dostępnych w niskiej cenie. Do końca 2016 marka stworzyła pierwsze 100 sztuk kilku rodzajów swoich prototypowych obiektywów, z których następnie powstały modele produkcyjne dostępne dziś na rynku. W chwili obecnej oferta marki obejmuje 18 typów obiektywów i wciąż jest rozbudowywana. Szalenie istotną cechą tych obiektywów jest dostępność dla szerokiego wachlarza bagnetów.

 

Oferowane obiektywy 7artisans wyróżniają się wśród innych dostępnych, a można powiedzieć, nawiązują do kultowych starych konstrukcji optycznych, ich charakteru i pięknego obrazowania.

 

Obiektywy 7artisans są bardzo dobrze wykonane, pięknie zapakowane i współpracują ze wszystkimi bezlusterkowcami, w ofercie znajdują się również adaptery, adaptery tytanowe, adaptery close focus.

 

 

Promocje i nowości

Wyprzedaż!/Ostatnie sztuki, powystawowe

 

Karta podarunkowa

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium