fotoforma.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Strefa marki SIGMA

 

 

SIGMA jest największym na świecie, niezależnym producentem obiektywów kompatybilnych z aparatami Canon, Nikon, Sony, Olympus i Pentax. Miliony fotografów na świecie wybierają obiektywy marki SIGMA, ponieważ cenią je za wysoką jakość, niezawodność oraz nieograniczone możliwości.

 

Fotoforma posiada status autoryzowanego sklepu partnerskiego SIGMA. Dzięki temu możemy naszym klientom zaoferować pełną dostępność produktów marki sigma oferując także wsparcie techniczne oraz gwarantując legalność pochodzenia produktów SIGMA  z oficjalnej polskiej dystrybucji, z gwarancją producenta realizowana przez oficjalny polski serwis SIGMA. Oferujemy naszym klientom wysoki standard obsług, nasi pracownicy posiadają długoletnie doświadczenie w praktycznym posługiwaniu się oferowanym sprzętem, co pozwala im służyć Państwu rzetelną wiedzą zarówno w doborze odpowiedniego produktu, jak i pomocą w przypadku problemów.

 

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu w Warszawie na ulicy Andersa 21 gdzie znajduje się pełna ekspozycja produktów marki SIGMA oraz na fotoforma.pl  

 

Jako autoryzowany sklep SIGMA oferujemy:

  • Profesjonalne doradztwo
  • Gwarancję SIGMA
  • Lepszą dostępność sprzętu
  • Konkurencyjną ofertę cenową
  • Pewne zakupy u autoryzowanego sprzedawcy SIGMA
  • pośrednictwo w obsłudze serwisowej

 

 

Linia Sigma Contemporary zaspokaja najwyższe wymagania, dzięki połączeniu najnowszej technologii ze świetną charakterystyką optyczną i dopracowaną, zwartą konstrukcją. Obiektywy z linii Sigma Contemporary cechują się najwyższą jakością pracy, uniwersalnością, są kompaktowe i łatwe do przetransportowania. Przy ich użyciu możesz wykonywać, np. zdjęcia krajobrazowe podczas podróży, zwykłe migawki z życia i zdjęcia rodzinne. Przy budowie linii Sigma Contemporary rozwiązała trudny problem związany z koniecznością zachowania stosunkowo niewielkiej wagi i rozmiaru, bez szkody na funkcjonalności i zaawansowanej charakterystyce optycznej.

 

Linia obiektywów Sigma Sports dla szybko rozgrywających się wydarzeń, dzięki bezkonkurencyjnej charakterystyce optycznej.

 

 

Linia Sigma Sports jest przeznaczona do fotografowania szybko rozgrywających się wydarzeń. Bezkonkurencyjna charakterystyka optyczna jest jej niepodważalnym atutem. Świetna charakterystyka optyczna i siła wyrazu umożliwia precyzyjne rejestrowanie szybko poruszających się obiektów nawet z dużej odległości. Ta wysoko wydajna linia oferuje również szereg funkcji wspomagających fotografa w wymagających warunkach i sytuacjach. Obiektywy Sigma Sports doskonale spisują się w fotografii sportowej, przyrodniczej oraz podczas wykonywania zdjęć samolotów, pociągów i samochodów wyścigowych. Inną ważną cechą obiektywów linii Sigma Sports jest szeroki zakres opcji dostosowywania: wszystkie ustawienia mogą zostać wyregulowane zgodnie z indywidualnymi preferencjami fotografa za pomocą dołączonego oprogramowania.

 

Nasz Zespół to eksperci w dziedzinie fotografii

 

Fotoforma to autoryzowany sprzedawca obiektywów marki SIGMA

Fotoforma to przede wszystkim ludzie. Zespół naszych doradców tworzą praktycy i miłośnicy fotografii, dla których praca ze sprzętem fotograficznym to spełnienie pasji. Każdego dnia głęboko koncentrują się na wsparciu realizacji Waszych marzeń o wyborze wyjątkowego  sprzętu ułatwiającego uchwycenie najlepszego kadru. Dzielą się z Wami wiedzą techniczną, pomagają dobrać sprzęt odpowiedni do umiejętności oraz zainteresowań.

 

Poznaj lepiej markę i produkty Sigma

 
 
 
 

Obiektywy Sigma i aparaty Sigma

 

Recenzja obiektywu Sigma 100-400mm F5-6.3 DG DN OS - Sony E

Test obiektywu - Sigma A 35mm F/1.2 DG DN Sony-E i wszystko staje się jasne...

Kompresja perspektywy - test obiektywu Sigma 105mm f/1.4 DG HSM Art

Dlaczego Sigma 85 mm F/1.4 DG DN Art to niemal idealny obiektyw do portretów?

 

Obiektywy Sigma – zamienniki obiektywów Sony, Nikon, Canon

Głównymi produktami w asortymencie marki Sigma są funkcjonalne i odznaczające się bardzo dobrą jakością obiektywy Sigma o cenie konkurencyjnej wobec oryginalnych odpowiedników. Potrzebne Ci obiektywy Nikon, obiektywy Sony albo obiektywy Canon? Tu je znajdziesz, jednak w znacznie korzystniejszej ofercie. Być może nawet zamiast jednego oryginału zamówisz dwa zamienniki i jeszcze bardziej rozszerzyć funkcjonalność posiadanego sprzętu fotograficznego.

Dlaczego warto wybrać Sigma obiektywy Nikon, Sony i Canon?

Zdarza się, że zamienniki obiektywów mało znanych marek nie pasują do aparatu. Konieczne jest wówczas korzystanie z przejściówek i adapterów. W efekcie obiektyw i aparat nie widzą się nawzajem, więc parametry musisz ustawiać manualnie na każdym z urządzeń osobno. Obiektywy Sigma nie mają tej wady. W opisie każdego modelu znajdziesz informację, do których aparatów – producentów i serii – pasują, dzięki czemu zadbasz o poprawną komunikację na linii Sigma obiektyw-aparat innej marki.

Jakie obiektywy Sigma do aparatów Canon, Nikon i Sony znajdziesz w Fotoformie?

Ponieważ obiektywy Sigma odpowiadają oryginałom znanych producentów, jest ich niemal tyle samo, ile obiektywów Nikkor, Sony czy Canon. W Fotoformie zamówisz obiektywy szerokokątne z krótką ogniskową, lecz również teleobiektywy i superteleobiektywy o ogniskowej... 800 mm! Dzielą się na obiektywy stałoogniskowe i zmiennoogniskowe. Czasem przedział ogniskowych to zaledwie kilkanaście mm (np. obiektyw Sigma 24-35 mm f/2 DG HSM ART Canon), czasem kilkaset (np. obiektyw Sigma S 60-600 mm f/4.5-6.3 DG OS HSM Nikon). Obejrzyj wszystkie i wybierz najlepsze!

 

Promocje i nowości

Wyprzedaż!/Ostatnie sztuki, powystawowe

 

Karta podarunkowa

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium