biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Tablet graficzny Wacom Cintiq Pro 16

Kod produktu: 4949268622721
ID produktu: 22841
Cena: 7 299,00 zł 7299.00
Producent: Wacom
Dostępność: na wyczerpaniu
Czas wysyłki: 24 godziny
Wybrane akcesoria TANIEJ
ilość
szt.
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

Tablet graficzny Wacom Cintiq Pro 16

Tablet graficzny Wacom Cintiq Pro 16  

Nowa definicja precyzji w kompaktowej formie. Gdy pojawia się fala kreatywności, każdy chce bez wysiłku wprowadzić swoją wizję w życie. Właśnie dlatego dopracowaliśmy Wacom Cintiq Pro 16, aby praca z nim była jeszcze wygodniejsza i bardziej naturalna. Dzięki lepszej ergonomii i intuicyjnemu doświadczeniu pracy z piórem na ekranie można całkowicie oddać się sile tworzenia. Żyj na całego. Podejmij wyzwanie. Twórz!

Tablet graficzny Wacom Cintiq Pro 16

 

Ulepszony dla Ciebie

Wysłuchaliśmy opinii naszych klientów i ulepszyliśmy Wacom Cintiq Pro 16, tak aby jeszcze zwiększyć Twoją kreatywność.

 

 
Tablet graficzny Wacom Cintiq Pro 16

Praktyczne przyciski ExpressKeys™

Osiem fizycznych przycisków ExpressKeys™ daje wygodny dostęp do skrótów, co pomaga pracować szybciej i wydajniej. Nowe przyciski ExpressKeys™ znajdują się na tylnej krawędzi wyświetlacza, dzięki czemu ich obecność nie wpływa negatywnie na rozmiar ekranu.

Bez przypadkowych dotnięć

Aby przypadkowe dotknięcia ekranu nie zakłócały pracy, dopracowaliśmy wyświetlacz tak, aby dawał jeszcze lepszą kontrolę. Nowy przycisk gwarantuje, że funkcja dotykowa włącza się tylko wtedy, gdy jej potrzebujesz.

Tablet graficzny Wacom Cintiq Pro 16

Podłącz i działaj

Łączenie Wacom Cintiq Pro 16 z komputerem Mac lub komputerem z systemem Windows jest dziecinnie proste. Wszystko co musisz zrobić to podłączyć przewód USB-C* lub HDMI do Twojego komputera.

* Wymagany port USB-C z funkcją DisplayPort Alternate Mode. Alternatywnie Cintiq Pro 16 możesz podłączyć przewodem HMDI 2.0 (lub nowszy) i USB-A

 

Magia kryjąca się w naszej technologii 

Naszym celem w firmie Wacom zawsze było łączenie ludzi i technologii z naturalnymi, intuicyjnymi urządzeniami, które pomagają w pełni wykorzystać Twoją kreatywność. Jesteśmy liderem na rynku urządzeń do projektowania i rysowania. Nasze produkty są wynikiem 40-letniego doświadczenia w opracowywaniu technologii pióra cyfrowego. Nasi inżynierowie ciągle ją poprawiają i udoskonalają, aby zapewnić jak najpłynniejsze i najczulsze doświadczenia, które nasi klienci cenią i którym ufają. Stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą wyrażać pomysły. Współpracujemy z naszymi klientami, aby stale ulepszać nasze produkty zgodnie z ich potrzebami. Solidna, ale wyrafinowana, zaawansowana, ale intuicyjna, z dumą dostarczamy wzorcową, kreatywną technologię na dziś i jutro. Dowiedz się, jak działa nasza technologia!

Tablet graficzny Wacom Cintiq Pro 16

Pióro Wacom

 
Tablet graficzny Wacom Cintiq Pro 16

Czułość nacisku

Pióro Wacom Pro Pen reaguje na sposób pisania i rysowania, rozpoznaje grube i cienkie linie oraz cieniowanie.

Tablet graficzny Wacom Cintiq Pro 16

Śledzenie pochylenia

Stworzyliśmy technologię, która rejestruje pod jakim kątem trzymasz pióro. Zapewnia to wygodne i dokładne cieniowanie.

Tablet graficzny Wacom Cintiq Pro 16

Pióro bez baterii

Pióra Wacom nie wymagają baterii. Dzięki opatentownej technologii EMR są niesamowicie lekkie, wygodne w użyciu przez długi czas.

 
Tablet graficzny Wacom Cintiq Pro 16

Różne wkłady

Szeroki wybór dodatkowych wkładów zapewnia różne odczucia w czasie pracy. Wybierz to co najlepsze dla Ciebie.

Tablet graficzny Wacom Cintiq Pro 16

Naturalny dotyk

Praca z piórem Wacom to jak trzymanie tradycyjnego pióra. Wystarczająco inteligentne aby rozpoznać Twój naturalny ciężar dłoni.

 

Tablet graficzny Wacom Cintiq Pro 16 

Ekran Wacom 

 

Trafiony w punkt

Precyzyjne wyrównanie pomiędzy końcówką pióra a punktem rysowania daje wrażenie rysowania na papierze.

Tablet graficzny Wacom Cintiq Pro 16

Hartowane szkło

Nasze ekrany są poddawane specjalnej obróbce zwiększającej tarcie. Oznacza to, że rysowanie przypomina do złudzenia tworzenie na papierze.

Tablet graficzny Wacom Cintiq Pro 16

Prawdziwy obraz

Nasze doskonałe ekrany charakteryzują się jednolitą jasnością, wysoką rozdzielczością i realistyczną jakością kolorów. Idealnie nadają się do każdego zadania, od animacji do projektowania.

 
Tablet graficzny Wacom Cintiq Pro 16

Idealna trafność

Starannie zaprojektowany ekran eliminujący paralaksę, czyli różnicę między oczekiwanym miejscem a tym w którym znajduje się kursor. Dzięki temu praca z ekranami Wacom jest intuicyjna i prosta.

Tablet graficzny Wacom Cintiq Pro 16

Antyrefleks

Wszystkie nasze ekrany pokryliśmy specjalną powłoką redukującą odbicia. Zapewnia to brak zmęczenia oczu i wygodę pracy przez długie godziny.

 

Tablet graficzny Wacom Cintiq Pro 16

Wydajność Wacom 

 
Tablet graficzny Wacom Cintiq Pro 16

Anti-Jitter

Technologia Anti-Jitter oznacza, że każda pociągnięta linia jest idealna i gładka.

Tablet graficzny Wacom Cintiq Pro 16

Anti-Lag

Zupełny brak opóźnień między ruchem pióra a tym co pojawia się na ekranie. Masz wrażenie, że rysujesz lub piszesz piórem bezpośrednio na papierze

 

Tablet graficzny Wacom Cintiq Pro 16

Poczuj naturalną precyzję w każdym pikselu.

Nasz ekraz 4K z powłoką antyodblaskową oraz pióro Pro Pen 2 współpracując ze sobą tworzą całkowicie naturalne wrażenia pracy piórem. Każde pociągnięcie wykonane na trawionej szklanej powierzchni ekranu daje realistyczne wrażenie pracy z tradycyjnym piórem na papierze. Szeroka przestrzeń kolorystyczna pozwala zobaczyć swoje dzieła z doskonałymi szczegółami. Wbudowana czułość na nacisk, praktyczny brak opóźnień, rozpoznawanie pochylenia. Wacom Pro Pen 2 nie tylko wygląda jak pióro, ale nim jest.

Tablet graficzny Wacom Cintiq Pro 16

Pracuj komfortowo z Wacom Cintiq Pro 16

Kreatywnemu profesjonaliście opłaca się wygodnie siedzieć przy biurku. Mocowanie VESA umożliwia zamontowanie urządzenia na naszej opcjonalnej regulowanej podstawie (lub innych ramionach innych firm), zapewniając lepsze i stabilne podparcie urządzenia Wacom Cintiq Pro 16. Podstawę można łatwo dostosować do preferowanej pozycji, dzięki czemu można pracować w komforcie i skupieniu się w pełni na swojej kreatywności.

 
Tablet graficzny Wacom Cintiq Pro 16

Wykonaj ruch piórem i papierem

Przyzwyczajony do pracy z długopisem i papierem? Cóż, czeka na ciebie nowy cyfrowy świat. Podczas pracy z ekranem piórkowym Twoje pióro może działać jak różne ołówki i pędzle w całej gamie kolorów - dołączone oprogramowanie zapewnia łatwą zmianę koloru lub rozmiaru pędzla - wszystko za pomocą tego samego pióra. A fakt, że możesz łatwo edytować i poprawiać pracę, sprawia, że Wacom One jest idealnym produktem dla początkujących twórców i zapalonych hobbystów.

Tablet graficzny Wacom Cintiq Pro 16

Bardzo intuicyjna obsługa

Wacom One zapewnia naturalne, intuicyjne korzystanie z pióra w połączeniu z komputerem PC lub Mac. W przeciwieństwie do myszy lub gładzika, pozwala on na precyzyjną pracę bez względu na zadanie. Niezależnie od tego, czy to adnotacja dokumentów, edycja zdjęć i filmów, czy granie w gry, pióro jest ergonomicznie zrównoważone i bezbateryjne, co oznacza, że wygodnie leży w dłoni i nie obciąża jej, gdy jest używane przez dłuższy czas.

 
Tablet graficzny Wacom Cintiq Pro 16

Podłącz większy ekran do Twojego urządzenia z Androidem

Podłącz Wacom One do swojego smartfona z Androidem i po prostu dodaj cyfrowe płótno do swojego ulubionego narzędzia. Idealny do pracy nad notatkami, edycji najnowszych zdjęć lub innych zastosowań, do których potrzebujesz więcej miejsca. Ponadto pióra Wacom One i Androida mogą być używane na obu urządzeniach.

 

Zobacz co zawiera zestaw Wacom Cintiq Pro 16!

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

TU Europa - dodatkowe ubezpieczenie

 

Fotoforma Sp. z o.o. wykonuje  działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w przypadku zawierania umów ubezpieczenia zawieranych na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia „Dodatkowa ochrona urządzeń dla Klientów Fotoforma”  w imieniu i na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Ubezpieczyciel) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław, wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002736, posiadającego REGON: 272324625, NIP: 895 10 07 276, kapitał zakładowy zarejestrowany i opłacony w całości 37 800 000 zł, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów nr DU/2849/A/CG/94 z dnia 07.11.1994 r. na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie TU Europa informacje.pdf

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia – co obejmuje nasze ubezpieczenie i w jakich sytuacjach ono działa


 

 1. Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszone do ubezpieczenia urządzenie.
 2. Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w jednym z 2 pakietów ubezpieczenia: awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta lub awaria po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowe uszkodzeniekradzież z włamaniem lub rabunek do wyboru przez ubezpieczającego.
 3. Zakres ubezpieczenia:

1) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego
do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

2) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem lub rabunek:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci przypadkowego uszkodzenia, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

c) w przypadku szkody wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o koszty związane z organizacją i pokryciem kosztów transportu;

d) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowego uszkodzenia, zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

Ubezpieczaniu podlegają następujące grupy asortymentowe:

 • aparaty cyfrowe,
 • aparaty natychmiastowe,
 • obiektywy,
 • lornetki i sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy),
 • drukarki fotograficzne,
 • akcesoria fotograficzne (lampy błyskowe),
 • aparaty do nagrywania (filmowania),
 • audio (mikrofony, rejestratory, zestawy bezprzewodowe),
 • kamery,
 • obiektywy do filmowania,
 • oświetlenie LED,
 • rekordery video i monitory,
 • statywy i stabilizacja (monopody, slidery, krany kamerowe, statywy video, głowice video, gimbale),
 • streaming i produkcja (bezprzewodowe video, Grabbery, interkomy, konwertery, miksery video, promptery),
 • lampy fotograficzne,
 • obiektywy

 

Wszystkie wyłączenia z zakresu ochrony znajdują się w OWU w rozdziale Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

 

 

Okres ubezpieczenia i odpowiedzialności – jak długo trwa ubezpieczenie


 

1. Okres ubezpieczenia to okres rozpoczynający się po zawarciu umowy ubezpieczenia i trwający do końca naszej odpowiedzialności.
2. Okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się:

1) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia w formie pisemnej - od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą), jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
2) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość - od 3. dnia po zakupie urządzenia, jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą) i nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,

z zastrzeżeniem ust. 3.3. Okres naszej odpowiedzialności może trwać w zależności od pakietu oraz Twojego wyboru:

gwarancja

producenta

Pakiet ubezpieczenia (zakresy pakietów zgodne z §3 ust. 3 OWU)

długość okresu naszej odpowiedzialności

wariant ubezpieczenia

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta

 

12 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 1

24 miesiące  

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 2

36 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 3

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
 • przypadkowe uszkodzenie,
 • kradzież z włamaniem lub rabunek

36 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 4

48 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 24 miesiące i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 5

60 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 36 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 6

 

 

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia/ wypowiedzenie umowy ubezpieczenia – kiedy można zrezygnować z ubezpieczenia


 

1. Możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia składając nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie:


1) 30 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia lub 30 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy Cię o zawarciu umowy ubezpieczenia, jeżeli umowę ubezpieczenia zawarliśmy przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość – w przypadku, gdy jesteś osobą fizyczną i zawarcie umowy ubezpieczenia jest czynnością prawną niezwiązaną bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową,
2) 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia – jeżeli jesteś przedstawicielem przedsiębiorcy.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma,
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub Fotoforma,

3. Możesz również w każdym czasie złożyć nam wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu od dnia następnego po dniu, w którym złożysz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.


4. Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub do Fotoforma,
2) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma.


5. Wypowiedzenie lub odstąpienie umowy ubezpieczenia nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapłaty składki za okres, w jakim świadczyliśmy ochronę ubezpieczeniową.

 

Dokumenty do zapoznania się przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej:


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia.pdf

IPID – Informacje o produkcie ubezpieczeniowym.pdf

Karta informacyjna RODO.pdf

Nota informacyjna.pdf

Sklep internetowy Shoper Premium