biogo.pl

Szanowni Państwo w związku z dużą ilością zamówień mogą wystąpić 1-2 dniowe opóźnienia w ich realizacji. Dziękujemy za cierpliwość. Pozdrawiamy - zespół Fotoforma

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

 

Zamienne obiektywy Voigtlander

Jeśli nie są Ci potrzebne oryginalne obiektywy do aparatów Canon, Nikon, Sony i innych, wybierz korzystniejsze cenowo obiektywy Voigtlander, odznaczające się bardzo dobrymi parametrami i umożliwiające wykorzystanie potencjału lustrzanek – ale także bezlusterkowców – w pełni. Szeroki zakres ostrzenia, np. od 31 cm do nieskończoności, czyni obiektywy Voigtlander dostosowanymi jednocześnie do makrofotografii, fotografii portretowej i krajobrazowej. Warto też wspomnieć o nowoczesnych rozwiązaniach marki Voigtlander, takich jak zastosowanie soczewki asferycznej, co niemal zupełnie wyeliminowało zjawisko aberracji chromatycznej.

Dlaczego warto wybrać obiektywy Voigtlander?

Obiektywy Voigtlander z serii Nokton są stworzone z myślą o wykonywaniu zdjęć przy minimalnej ilości światła: wieczorem, w nocy, zimą, w zamkniętych pomieszczeniach bez dostępu do lampy. Na dodatek nie potrzeba korzystać ze statywu. Dwunastolistkowa przysłona wybranych obiektywów Voigtlander daje moc fotografowania zarezerwowaną dotąd dla obiektywów standardowych i teleobiektywów. Płynny pierścień ostrości ułatwia dobór parametrów, a metalowa obudowa czyni obiektywy Voigtlander odpornymi na uszkodzenia mechaniczne i zapewnia im długowieczność.

Kompletny obiektyw Voigtlander do zamówienia w Fotoformie

Kiedy zamawiasz obiektyw Voigtlander, otrzymujesz go razem z niezbędnymi elementami: osłoną przeciwsłoneczną, dekielkiem na przód obiektywu, dekielkiem na tył obiektywu. Za współpracę z aparatami znanych marek, np. Sony, odpowiada procesor – daje wsparcie pięcioosiowej stabilizacji obrazu (dostępnej właśnie w aparatach marki Sony). Jeżeli chcesz, w Fotoformie możesz zamówić dopasowane do wybranego obiektywu Voigtlander filtry. Zamontujesz na nim także alternatywną osłonę przeciwsłoneczną – inną niż ta dołączona do zestawu. Na sesji wyciągniesz z aparatu dokładnie tyle, ile się da, osiągając efekty zapierające dech w piersiach.

 

 

Promocje i nowości

Wyprzedaż!/Ostatnie sztuki, powystawowe

 

Karta podarunkowa

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium