biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Aparat Nikon Z 9 body

Kod produktu: 17844
ID produktu: 17844
Cena: 27 899,00 zł 27899.00
Producent: Nikon
Dostępność: przedsprzedaż
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

 

Aparat Nikon Z 9 body

Aparat Nikon Z 9 body

 

Zadziwiająca prędkość. Niezrównana precyzja. Fenomenalne detale. Zdjęcia lub filmy — flagowy aparat Nikon Z 9 body pomoże Ci niezawodnie rejestrować doskonały obraz. Niezależnie od tego, czy specjalizujesz się w fotografowaniu aktualnych wydarzeń, sportu, mody, czy reportażach. Weź ze sobą najbardziej zaawansowany aparat, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. W miejsca, do których tylko Ty możesz dotrzeć.

 

 

Uchwycisz każdą chwilę z Nikon Z 9

Aparat Z 9 przybliży Cię do perfekcji, jak tylko możesz sobie wyobrazić. Nowa, pełnoklatkowa, warstwowa matryca CMOS o rozdzielczości 45,7 mln pikseli i ultraszybki procesor EXPEED 7 zapewniają zadziwiającą jakość obrazu. Najbardziej zaawansowany system AF firmy Nikon na nowo definiuje możliwości ustawiania ostrości. Całodzienne sesje fotograficzne. Godziny filmów 8K. Najbardziej ekstremalne warunki. Najszybsza akcja. Aparat Nikon Z 9 sprosta najsurowszym wymaganiom profesjonalistów — nawet z nadmiarem.

 

aparat nikon z 9

 

Aparat Nikon Z 9 - najlepszy w swojej klasie, oszałamiający AF 

Obliczenia ciągłego AF są wykonywane z niespotykaną szybkością. Jednoczesne rozpoznawanie obiektów oparte na zaawansowanych algorytmach sztucznej inteligencji. Widok w czasie rzeczywistym bez żadnego efektu przesłonięcia wizjera elektronicznego. Może nie ma algorytmu szczęścia, ale istnieje cały system zapewniający precyzję.

 

aparat nikon z9

 

nikon z 9

Sztuczna inteligencja oparta na algorytmach głębokiego uczenia

Ludzie, zwierzęta, ptaki, pojazdy. Żaden inny system AF nie jest w stanie rozpoznać tylu obiektów naraz w kadrze. Aparat Z 9 może ustawić i utrzymywać ostrość na oczach bez względu na to, jak mały obiekt znajduje się w kadrze, i rozpoznawać twarze — nawet jeśli głowy są skierowane w dół!

bezlusterkowiec z 9

Zaawansowany, automatyczny wybór pola AF

Fenomenalny 493-polowy system AF obejmuje 405 pól AF z automatycznym wyborem — pięć razy więcej niż w aparacie Z 7II. Pod względem skuteczności śledzenia obiektu w kadrze przewyższa nawet uznaną lustrzankę D6. 10 trybów pola AF pozwala zoptymalizować konfigurację AF dla każdego zadania.

 
bezlusterkowiec z9

Nikon Z 9 - zaawansowane śledzenie 3D

Boisko. Niebo. Tor. Z 9 śledzi obiekty z niesamowitą precyzją. Nasz najbardziej zaawansowany system śledzenia 3D rozumie, co fotografujesz i natychmiast reaguje na zmiany pozycji, orientacji lub prędkości obiektu.

 

 

 

Wkrocz w nową erę rejestrowania obrazu — z oszałamiającą prędkością

Niesamowita prędkość do 120 kl./s z pełnym śledzeniem AF/AE sprawia, że Nikon Z 9 jest klasą sam dla siebie. Możesz także wykonywać zdjęcia z szybkością 20 kl./s i w jednej szybkiej serii rejestrować ponad 1000 zdjęć w pełnej rozdzielczości. Wybór obiektywów jest ogromny – ponad 100 jasnych obiektywów firmy Nikon umożliwia fotografowanie z prędkością do 120 kl./s.

 

bezlusterkowiec z 9

 

Wizjer elektroniczny bez żadnego efektu przesłonięcia - Nikon Z9

Niespotykany dotąd widok. Aparat Z 9 ma najjaśniejszy na świecie (3000 nitów) wyświetlacz wizjera elektronicznego, który jest wolny od jakichkolwiek opóźnień. Masz zapewniony ciągły widok w czasie rzeczywistym. Jeśli obiekt poruszy się lub nastąpi najmniejsza zmiana fotografowanej sceny — zobaczysz to.

 

nikon z9

Nikon Z9 - odchylany monitor z czteroosiową regulacją

Szybkie, elastyczne kadrowanie pozwala dostosować się do wymogów chwili. Duży, szybko reagujący monitor można odchylać o 90 stopni w pionie lub poziomie. Możesz swobodnie podążać za akcją i z łatwością uchwycić ujęcia z perspektywą niską lub wysoką.

nikon z 9

Intuicyjny ekran 

Ekran obraca się automatycznie, gdy przechodzisz do fotografowania w kadrze pionowym. Przejrzysty interfejs pozwala na szybkie potwierdzanie ustawień zarówno przy orientacji poziomej, jak i pionowej. Ponadto przyciski menu oraz ISO są łatwo dostępne podczas fotografowania w kadrze pionowym.

 
aparat nikon z9


Zaawansowane dostosowywanie

Aparat Nikon Z 9 sprawia, że nic nie oddziela Cię od obrazu. Odpowiednio do potrzeb możesz skonfigurować ekran informacji zdjęciowych, tak aby były na nim widoczne wybrane informacje o fotografowanej scenie lub sam podgląd kadru. Przewijanie zdjęć na monitorze dotykowym jest szybkie i bezproblemowe.

 

aparat nikon z 9

Fotografuj nie troszcząc się o aparat

Podobnie jak wszystkie naprawdę wyjątkowe narzędzia, aparat Z9 został zaprojektowany tak, aby nie absorbował uwagi użytkownika. Natychmiastowe uruchamianie. Idealne wyważenie. Solidna konstrukcja. Ten aparat jest tak wytrzymały, jak można oczekiwać od flagowego modelu firmy Nikon — i tak uniwersalny, jak tego chcesz. Trzymając go w ręku poczujesz się tak komfortowo, że nie będziesz zatrzymywać się i zastanawiać się nad niczym — z wyjątkiem tego, co fotografujesz.

 

VOA080AE

Wielkość dopasowana do ergonomii

Aparat Nikon Z 9 jest o 20% mniejszy od lustrzanki D6, ale nadal zapewnia znakomity komfort podczas długotrwałych sesji fotograficznych. Głęboko wyprofilowany uchwyt umożliwia pewne trzymanie podczas fotografowania w zarówno w kadrze poziomym, jak i w pionowym. Inteligentne rozmieszczenie przycisków pozwala na obsługiwanie obiema rękami podczas przeglądania zdjęć.

nikon z 9 body

Intuicyjny

Aparat Z 9 to profesjonalne narzędzie w każdym calu, a rozmieszczenie głównych elementów sterujących będzie tak dobrze znane użytkownikom flagowych lustrzanek cyfrowych firmy Nikon, że mogą oni prostu kontynuować fotografowanie. Nowy przycisk trybu AF umożliwia przełączanie trybu AF i trybu pól AF podczas fotografowania z użyciem wizjera.

 
nikon z 9 body

Wytrzymały

Uderzenia. Upadki. Nieprzewidziane sytuacje. Szkielet aparatu Z 9 jest wykuty ze stopu magnezu, co zapewnia doskonałą równowagę między wytrzymałością a lekkością. Długotrwała sesja fotograficzna? Aparat charakteryzuje się wysoką odpornością na zakłócenia elektromagnetyczne i skutecznym odprowadzaniem ciepła.

aparat nikon z9

Niezawodny

W deszczu. W słońcu. Podczas burzy piaskowej. Nikon Z 9 jest odporny na ekstremalne temperatury i wilgotność. Dokładne zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi sprawia, że zarówno aparat, jak i obiektywy z serii Z oraz adaptery do mocowania, mogą pracować tak długo, jak Ty.

 

 

 
nikon z9

Lamelkowa osłona matrycy

Nowa lamelkowa osłona chroni matrycę przed kurzem i dotknięciem palcami podczas zmiany obiektywu. Obiektyw za obiektywem, sprzęt ma zapewnioną osłonę — dosłownie.

VOA080AE

Dwie powłoki matrycy

Powłoka przewodząca wytwarza pole magnetyczne, które aktywnie odpycha cząsteczki kurzu od matrycy. Powłoka fluorowa ułatwia natomiast usuwanie zanieczyszczeń.

aparat z 9

Podświetlane przyciski

Nocna sesja zdjęciowa? Aby podświetlić górny i tylny wyświetlacz LCD oraz przyciski, wystarczy przesunąć włącznik zasilania. Dzięki temu nawet w ciemności możesz łatwo zmieniać ustawienia aparatu.

 

bezlusterkowiec nikon z9

Aparat Nikon Z 9 - rewolucyjne zdjęcia

Zadziwiająca szczegółowość. Niezwykła precyzja. Jakość plików przesyłanych bezpośrednio z aparatu decyduje o Twoim sukcesie lub porażce. Dzięki aparatowi Z9 osiągniesz swój cel. Maksymalna głębia kolorów jest zachwycająca. Zakres dynamiki na zdjęciach i filmach jest naprawdę oszałamiający. Jakość zdjęć jest wyjątkowa. Rozmiary plików są rewolucyjne.

 

bezlusterkowiec nikon z 9

Szybszy i płynniejszy przebieg pracy z aparatem Nikon Z 9

Aparat Z 9 pozwala dostosować się do dowolnego trybu organizacji pracy. Dwa gniazda kart pamięci współpracują z kartami CFExpress typu B, co zapewnia około 2-krotnie większą prędkość zapisu niż w aparatach obsługujących karty typu A. Idealny do bardzo szybkiego fotografowania lub nagrywania filmów 8K. Wbudowany w aparat odbiornik GPS zapisuje znaczniki czasu UTC w danych zdjęcia, a zaawansowane opcje sieciowe skracają czas pracy z dużymi plikami. Szybkości transferu są najwyższe w branży.

 

bezlusterkowiec z9

Znakomite filmy 8K — rejestrowane aparatem Nikon Z 9

Dzięki niewiarygodnym możliwościom przetwarzania obrazu aparat Nikon Z9 może rejestrować znakomite pełnoklatkowe filmy 8K i filmy poklatkowe. Możesz nagrywać godziny materiału wideo w jakości 8K z szybkością 30p — lub przeprowadzić uaktualnienie oprogramowania sprzętowego i rejestrować wyjątkowo płynne filmy 8K w formacie RAW z szybkością 60p. Podczas filmowania możesz korzystać z pełnego śledzenia AF/AE oraz AF z wykrywaniem oczu. Pliki mają piękną jakość, a nowy format N-RAW firmy Nikon pozwala na utrzymanie akceptowalnych rozmiarów plików.

 

bezlusterkowiec z 9

Swobodny wybór kinowych formatów 8K

Format N-RAW firmy Nikon umożliwia wykorzystanie pełnej szerokości matrycy aparatu Z 9 do wewnętrznego rejestrowania filmów w ultrawysokiej rozdzielczości 8K.

nikon z9

24-bitowy dźwięk

Dzięki 24-bitowemu dźwiękowi dostępnemu w liniowym formacie PCM, Nikon Z 9 pozwala nagrywać materiały z pięknym, dynamicznym dźwiękiem. Możesz także wyłączyć zasilanie złącza mikrofonu, zmniejszając niepożądane szumy z nieużywanych komponentów.

 

 

nikon z 9

Nikon Z 9 - niezrównane, kreatywne oświetlenie

Ceremonie na czerwonym dywanie. Sesje zdjęciowe kolekcji haute couture. Dynamiczne sporty miejskie. Aparat Z 9 jest zgodny z lampami błyskowymi i systemami oświetlenia dostosowanymi do każdego miejsca i każdego zadania. Migawka elektroniczna oznacza, że w razie potrzeby można pracować z lampą błyskową w całkowitej ciszy. Nowe algorytmy sztucznej inteligencji eliminują ryzyko prześwietlenia ludzkich twarzy, dokładnie kontrolując moc wyzwalanego błysku.

 

aparat nikon z9

Zaawansowany bezprzewodowy system oświetlenia

Łatwe sterowanie instalacjami z jedną lub wieloma lampami błyskowymi. Słynny system oświetlenia firmy Nikon umożliwia dowolne rozmieszczenie maksymalnie trzech grup zdalnie wyzwalanych lamp błyskowych, pozwalając kreatywnie oświetlić ujęcie i zminimalizować wpływ fizycznych przeszkód oraz światła w otoczeniu.

aparat nikon z 9

Flagowy aparat. Flagowa lampa błyskowa.

Zawsze gotowe, zawsze niezawodne. Lampa SB-5000 to idealny partner dla aparatu Nikon Z 9. Ta sterowana radiowo lampa błyskowa iTTL nie wymaga bezpośredniej widoczności między urządzeniami i umożliwia wykonanie ponad 100 szybkich zdjęć z maksymalną mocą błysku.

 

 

 

Aparat Nikon Z 9 body zawartość zestawu

Aparat Nikon Z 9 body zawartość zestawu:

 • Aparat Z 9
 • Pasek aparatu AN-DC24
 • Pokrywka bagnetu korpusu BF-N1 do aparatów Nikon z mocowaniem Z
 • Pokrywa komory akumulatora BL-7
 • Pokrywka sanek mocujących BS-1
 • Okular wizjera DK-33
 • Ładowarka sieciowa EH-7P
 • Akumulator jonowo-litowy EN-EL18d
 • Kompaktowa ładowarka MH-33
 • Kabel USB UC-E24
 • Zatrzask do kabli HDMI/USB do modelu Z 9
 

Parametry

Liczba efektywnych pikseli [mln]: 45,7 mln
Typ matrycy: FX, typu CMOS
Rozmiar matrycy: FF 35,9 x 23,9 mm,
Procesor EXPEED 7
Czas otwarcia migawki [s]: 1/32000 do 30 s (do wyboru regulacja w krokach co 1/3, 1/2 lub 1 EV, możliwość wydłużenia do 900 s w trybie M), czas B, ustawienie T
Rozmiar LCD [cale]: Przekątna 8 cm (3,2 cala)
Typ LCD: Odchylany w pionie i poziomie, dotykowy wyświetlacz LCD TFT o kącie oglądania wynoszącym 170°, pokryciu kadru wynoszącym około 100%, z funkcją regulacji balansu kolorów i możliwością sterowania jasnością metodą ręczną z wykorzystaniem 11 poziomów; około 2
Wizjer: Wizjer elektroniczny o przekątnej 1,27 cm (0,5 cala), ok. 3690 tys. punktów (technologia Quad VGA) w technologii OLED z funkcją regulacji balansu kolorów oraz sterowaniem jasnością metodą automatyczną lub z wykorzystaniem 16 poziomów jasności
Autofokus: Wizjer elektroniczny o przekątnej 1,27 cm (0,5 cala), ok. 3690 tys. punktów (technologia Quad VGA) w technologii OLED z funkcją regulacji balansu kolorów oraz sterowaniem jasnością metodą automatyczną lub z wykorzystaniem 16 poziomów jasności
Czułość ISO: ISO 64 do 25600, w krokach co 1/3 i 1EV, można również zmniejszać o ok. 0,3, 0,7 lub 1 EV (odpowiednik ISO 32) poniżej ISO 64 oraz zwiększać o ok. 0,3, 0,7, 1 lub 2 EV (odpowiednik ISO 102400) powyżej ISO 25600; dostępny automatyczny dobór ISO (indeks zal
Balans bieli: Automatyczny (3 rodzaje), automatyczny dla naturalnego oświetlenia, światło słoneczne, pochmurno, cień, światło żarowe, światło jarzeniowe (3 rodzaje), lampa błyskowa, wybór temperatury barwowej (od 2500 K do 10 000 K), pomiar manualny (można zapisać maks
Samowyzwalacz: 2 s, 5 s, 10 s, 20 s; od 1 do 9 ekspozycji przy interwałach 0,5, 1, 2 lub 3 s
Zdjęcia seryjne: Maks. 120 kl./s, Seryjne wolne: ok. 1 do 10 kl./s, Seryjne szybkie: ok. od 10 do 20 kl./s, szybkie rejestrowanie zdjęć (C30): ok. 30 kl./s, szybkie rejestrowanie zdjęć (C120): ok. 120 kl./s
Filmowanie: 7680 x 4320 (8K UHD): 30p (progresywny)/25p/24p, 3840 x 2160 (4K UHD): 120p/100p/60p/50p/30p/25p/24p, 1920 x 1080: 120p/100p/60p/50p/30p/25p/24p
Dźwięk: Wbudowany mikrofon stereofoniczny lub zewnętrzny mikrofon z opcją wytłumienia; możliwość regulowania czułości
Pamięć: 2 karty CFexpress lub karty XQD
Waga [g]: Około 1340 g z akumulatorem i dwiema kartami pamięci, bez pokrywki bagnetu korpusu i pokrywki sanek mocujących; około 1160 g (sam korpus aparatu)
Wymiary [mm] - szerokość: 149 mm
Wymiary [mm] - wysokość: 149,5 mm
Wymiary [mm] - głębokość: 90,5 mm
Model akumulatora: Akumulator jonowo-litowy EN-EL18d, można również stosować akumulatory EN-EL18c, EN-EL18b, EN-EL18a i EN-EL18.

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium