fotoforma.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia
Aparat Nikon Z 8 body

Aparat Nikon Z 8 body

tymczasowo niedostępny

15 599 zł 17 849 zł
 • promocja
 • _sticker-label-7659_
 • _sticker-label-4662_
Aparat Nikon Z 8 + 24-120

Aparat Nikon Z 8 + 24-120

na wyczerpaniu

24 godziny

19 849 zł 22 999 zł
szt.
 • promocja
 • _sticker-label-7661_
 • _sticker-label-4662_
Aparat Nikon Z7 II body

Aparat Nikon Z7 II body

tymczasowo niedostępny

11 249 zł 13 499 zł
 • promocja
 • _sticker-label-7659_
 • _sticker-label-4662_
Aparat Nikon Z30 Vlogger

Aparat Nikon Z30 Vlogger

tymczasowo niedostępny

4 199 zł 4 649 zł
 • promocja
 • _sticker-label-7654_
 • _sticker-label-4662_
 • 1
 • |
 • 2
 • |
 • 3

Więcej niż bezlusterkowiec - bezlusterkowy system Nikon Z

Pokaż, co widzisz, używając systemu bezlusterkowego Nikon Z. Dzięki dużej średnicy mocowania Z firmy Nikon, aparaty Nikon Z oraz obiektywy NIKKOR Z zapewniają swobodę tworzenia niesamowitych zdjęć i urzekających filmów. System ten pozwala też na bezproblemowe korzystanie z obiektywów i akcesoriów do lustrzanek cyfrowych z mocowaniem F* firmy Nikon.

* Wymagany opcjonalny adapter do mocowania FTZ

To nie tylko światło. To to, co widzisz w świetle - Nikon Z

Kiedy masz do dyspozycji mocowanie o dużej średnicy, nowoczesną matrycę z hybrydowym AF, oszałamiającą szybkość zdjęć seryjnych i ostrość w całym kadrze, masz pełną swobodę tworzenia.

 

Nikon Z. Moc jest w Twoich rękach.

System Nikon Z to znacznie więcej niż tylko system aparatów bezlusterkowych. To odpowiedź firmy Nikon na stale rosnące zapotrzebowanie na najwyższą jakość zdjęć i filmów, oparta na ponad stuletnim doświadczeniu w dziedzinie konstrukcji optycznych.

Niech będzie więcej światła! - Nikon Z

Mocowanie Nikon Z zmienia możliwości projektowania obiektywów, ponieważ ma średnicę większą niż dostępne obecnie mocowania pełnoklatkowe¹. Lepsze rezultaty przy słabym oświetleniu. Równomierny rozkład oświetlenia na całej powierzchni kadru. Duże wartości maksymalnego otworu względnego, nawet f/0,95. Szybszy transfer danych. To idealna równowaga między średnicą mocowania, dużą matrycą a odległością matrycy od płaszczyzny mocowania bagnetowego.

.

Od mocowania F do mocowania Z - Nikon

Podczas prac nad mocowaniem Nikon Z firma Nikon czerpała z długiej historii rozwoju technologii optycznych i jakości obiektywów, związanej z mocowaniem F. Dzięki temu mocowanie Z, powiększone o 17% w porównaniu do swojego poprzednika, kontynuuje tradycję firmy a jednocześnie stanowi odpowiedź na nieustannie zmieniające się wymagania fotografów i filmowców, zapewniając nowe, nieograniczone możliwości.

Bezpośredni podgląd obrazu w aparacie - Nikon Z

Zaawansowany technologicznie wizjer elektroniczny firmy Nikon zapewnia wyraźny podgląd obrazu. Wyjątkowo jasny i ostry obraz w elektronicznym wizjerze jest dokładnym odwzorowaniem całego rejestrowanego kadru.

 

 

Aparat bezlusterkowy o jakości charakterystycznej dla produktów firmy Nikon

Wielokrotnie nagradzane aparaty z serii Nikon Z ucieleśniają elegancję, trwałość, wygodę użytkowania lustrzanek cyfrowych firmy Nikon, ale są wyraźnie mniejsze.

 

Bezproblemowa integracja - Nikon Z

Kompatybilny z systemem lustrzanek cyfrowych firmy Nikon – lampami błyskowymi, pilotami zdalnego sterowania, przekaźnikami bezprzewodowymi, zewnętrznymi mikrofonami i nie tylko.

 

Tu zaczynają się niesamowite produkcje wideo - Nikon Z

Jeśli chcesz, aby Twoje filmy wzniosły się ponad przeciętność, sięgnij po aparat z serii Nikon Z, dzięki któremu osiągniesz wyższą jakość filmowania. Płynne i stabilne, pełnoklatkowe filmy 4K UHD o kinowej jakości. Współpracuje z szerokim wyborem znakomitych obiektywów NIKKOR. Ponadto, zapewnia możliwość elastycznego monitorowania i rejestrowania przy użyciu doskonałych urządzeń zewnętrznych, takich jak monitor/rejestrator Atomos Ninja V.

 

Większa średnica mocowania. Smuklejszy kołnierz. Najlepsze parametry optyczne - Nikon Z

Bezlusterkowa konstrukcja i niesamowicie mała odległość kołnierza mocowania od matrycy Nikon Z , krótsza o 65%, pozwala na projektowanie mniejszych obiektywów, cieńszych korpusów oraz nowych układów optycznych, w tym obiektywów o maksymalnym otworze względnym f/0,95.

Średnica mocowania większa o 17% - Nikon Z

Średnica 55 mm sprawia, że jest to największe mocowanie pełnoklatkowe na świecie¹, które pod każdym względem zapewnia szersze możliwości: wpuszcza więcej światła, umożliwia przesyłanie większej ilości danych między obiektywem a aparatem i pozwala osiągnąć wyższą jakość zdjęć.

.

Kołnierz smuklejszy o 65% - Nikon Z

Dzięki odległości kołnierza mocowania od matrycy wynoszącej zaledwie 16 mm i pozornie zaprzeczającej prawom optyki, firma Nikon może projektować mniejsze oraz lżejsze aparaty i obiektywy o bezkonkurencyjnych walorach optycznych i wyjątkowej elastyczności.

* W porównaniu do mocowania F firmy Nikon 

 

Rozmieszczenie elementów sterujących gwarantujące komfort obsługi - Nikon Z

Podczas prac nad aparatami z serii Nikon Z przeanalizowano i udoskonalono każdy szczegół elementów sterujących oraz ich rozmieszczenia, tak aby umożliwić wygodne i intuicyjne fotografowanie. Dzięki temu powstały aparaty, które są obsługiwane tak jak cyfrowa lustrzanka firmy Nikon, ale mają mniejszy korpus.

 

 

Zbudowany z myślą o najwyższej niezawodności - Nikon Z

W celu zapewnienia udowodnionej niezawodności, aparaty z serii Nikon Z są wykonane z takiego samego wytrzymałego i lekkiego odlewu magnezowego, co profesjonalne lustrzanki cyfrowe Nikon.

 

Wytrzymałość flagowych aparatów Nikon

Szkielet aparatów Nikon Z6 i Nikon Z7 jest wykuty z tego samego, wyjątkowo mocnego stopu magnezu, który ze względu na niezwykłą trwałość oraz niewiarygodny stosunek wytrzymałości do ciężaru jest stosowany w lustrzankach Nikon D850 i Nikon D5.

Odporność na pył i zachlapanie - Nikon Z

Zaawansowane zabezpieczeniem przed czynnikami atmosferycznymi aparatów Nikon Z6 i Nikon Z7 zostało zapożyczone z profesjonalnych lustrzanek cyfrowych firmy Nikon i zapewnia wszystkim wrażliwym połączeniom i ruchomym częściom pełną ochronę przed wnikaniem kurzu i cieczy.

 

Stabilizacja obrazu dzięki funkcji redukcji drgań (VR) wbudowanej w aparat - Nikon Z

Pierwsze modele z serii Nikon Z, Nikon Z7 i Nikon Z6, kompensują drgania aparatu odpowiednimi przesunięciami matrycy, co pozwala na skuteczną redukcję drgań nawet w przypadku obiektywów NIKKOR bez funkcji VR.

 
 

 

Najbardziej zaawansowany system przetwarzania obrazu - Nikon Z

Zaawansowane przetwarzanie obrazu zoptymalizowane do matryc o dużej liczbie pikseli.

 

Mózg będący fundamentem piękna - Nikon Z

Nieustannie doskonalony procesor przetwarzania obrazu EXPEED firmy Nikon zapewnia zapierającą dech w piersiach jakość zdjęć, świetne rezultaty zdjęciowe przy słabym świetle, a także szerokie możliwości nagrywania filmów.

Rewelacyjna rozdzielczość - Nikon Z

Matryce CMOS o wysokiej rozdzielczości zostały zoptymalizowane w celu pełnego wykorzystania dużej ilości światła wpuszczanego przez mocowanie Z oraz niezrównanej jakości optycznej obiektywów NIKKOR Z.

 

Kinowa jakość filmów - Nikon Z

Bezlusterkowy aparat ma liczne zalety istotne podczas filmowania, takie jak szybki i dokładny autofokus z detekcją fazową w płaszczyźnie ogniskowej, wbudowana funkcja VR, czy świetny wizjer elektroniczny. Ponadto, jest wyposażony w najbogatszy wśród dotychczasowych aparatów firmy Nikon zestaw funkcji do rejestrowania filmów 4K UHD z dużą częstotliwością klatek na sekundę.

Nagrywanie danych RAW z aparatu w formacie ProRes RAW - Nikon Z

Aparaty Nikon Z6 i Nikon Z7 mogą bezpośrednio przesyłać 12-bitowe dane RAW z wyjścia wideo aparatu do zewnętrznego monitora/rejestratora, takiego jak Atomos Ninja V². Strumień wideo jest rejestrowany w formacie ProRes RAW, co zapewnia maksymalną swobodę podczas postprodukcji. Funkcję tę można włączyć w centrum serwisowym firmy Nikon.
 

Wyróżnij się - USTAWIENIA PICTURE CONTROL - Nikon Z

Zastosowany w aparacie system Picture Control firmy Nikon zapewnia szeroki wybór gotowych ustawień. Możesz również tworzyć niestandardowe ustawienia w zależności od fotografowanych obiektów i tematów. System umożliwia łatwe dostosowanie parametrów ostrości, nasycenia czy odcieni podczas fotografowania oraz nagrywania filmów.

AF z detekcją oka - Nikon Z

Funkcja autofokus z detekcją oka automatycznie wykrywa ludzkie oczy i ustawia na nich ostrość w trybie automatycznego wyboru pola AF (AF-S, AF-C). W przypadku wykrycia oczu wielu osób, można użyć wybieraka wielofunkcyjnego lub wybieraka dodatkowego i wybrać oko, na które ma zostać ustawiona ostrość. Można to zrobić także patrząc przez wizjer elektroniczny.

 

Poszerzanie możliwości systemu - Nikon Z

Aparaty z serii Nikon Z są częścią systemu Total Digital Imaging System firmy Nikon, dzięki czemu bezproblemowo współpracują z obiektywami NIKKOR z mocowaniem F*, lampami błyskowymi, akcesoriami, oprogramowaniem i nie tylko.

* Z opcjonalnym adapterem do mocowania FTZ

Promocje i nowości

Wyprzedaż!/Ostatnie sztuki, powystawowe

 

Karta podarunkowa

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium