fotoforma.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Aparaty bezlusterkowe Canon

Aparaty bezlusterkowce Canon dla profesjonalistów i pasjonatów

Zebrane w niniejszej kategorii aparaty bezlusterkowe Canon są idealnymi przedstawicielami asortymentu marki Canon, a więc odznaczają się wysoką jakością. Zaawansowanymi funkcjami nie ustępują lustrzankom, choć są od nich prostsze w obsłudze. Aparaty bezlusterkowce Canon to modele z serii znanych na całym świecie, takich jak Canon EOS R, Canon EOS M6, Canon EOS Ra, Canon EOS M200 i inne. W Fotoformie zamówisz je w postaci samodzielnego korpusu (body) bądź zestawu zawierającego dopasowany obiektyw stało- lub zmiennoogniskowy. Podczas kompletowania nowego wyposażenia foto miej na uwadze, że za aparat bezlusterkowiec Canon z obiektywem zapłacisz mniej, niż gdybyś kupował elementy osobno. Warto też śledzić nasze promocje.

Aparat bezlusterkowiec Canon: Canon EOS M6 Mark II i Canon EOS M200

Zachęcamy do przeglądania produktów i czytania opisów. To najszybszy sposób, aby poznać funkcje i możliwości aparatów bezlusterkowych Canon. Chcielibyśmy jednak wyróżnić kilka w tym miejscu. Aparat Canon EOS M6 Mark II to bezlusterkowiec najnowszej generacji, umożliwiający kręcenie filmów w 4K, synchronizację ze smartfonem, wykonywanie zdjęć seryjnych RAW z prędkością do 14 lub 30 kl./s, i to z pełnym autofokusem. Aparat Canon EOS M200 również umożliwia kręcenie filmów w 4K. Jest intuicyjny jak smartfon, ma ekran dotykowy i przewodnik po funkcjach. To doskonały model dla początkujących fotografów.

Bezlusterkowy aparat Canon: Canon EOS R i Canon EOS Ra

Kolejne dwa aparaty bezlusterkowce Canon warte omówienia to modele z serii EOS R/Ra. Pierwszy z wymienionych otworzył serię aparatów z mocowaniem RF z 12 stykami elektrycznymi, odległością matrycy i mocowania 20 mm oraz średnicą mocowania 54 mm. Połączysz go z najnowszymi obiektywami Canon i osiągniesz jeszcze lepsze efekty niż dotychczas. Aparat Canon EOS R ma blisko 30,3 mln px i błyskawiczny AF, który ostrzy plan nawet w 0,05 sekundy. Nagrywa filmy w 4K. Z kolei aparat Canon EOS Ra został wyposażony w funkcje znane z poprzednika EOS R, a do tego ma filtr odcinający promieniowanie podczerwone. Lepiej sprawdza się w plenerze i przewyższa aparaty z tradycyjnym filtrem filtry UV/IR.

Filtry

Promocje i nowości

Wyprzedaż!/Ostatnie sztuki, powystawowe

 

Karta podarunkowa

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium