biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Fotoforma live - Fotoformaty

 

Fotoformaty 22.09.2022, godz.19:00 - prowadzący Krzysztof Basel

Kiedy praca i pasja to jedno - gość: Paweł Zalejski

 

Gościem specjalnej relacji na żywo będzie Paweł Zalejski - podróżnik, twórca filmów i fotograf. Kiedyś pracował w show-biznesie, ale dziś świadomie wybrał życie w podróży, blisko natury, w zgodzie ze sobą i zawsze z aparatem. Będziemy rozmawiać o jego drodze do pasji, która stała się pracą i sposobem na życie. Paweł opowie o tym, jak udało mu się pokierować swoim zawodowym życiem, aby robić to, co kocha, w sposób jaki mu pasuje. Dowiecie się też wiele o jego najciekawszych projektach, jak podróż do Pakistanu, czy współpraca z Martyną Wojciechowską. 

 

Paweł Zalejski sam o sobie pisze:

„Moja praca to przede wszystkim wymagające projekty w surowych warunkach. Doskonale czuję się z kamerą w wysokich górach, na lodowcach, pustyni a nawet pod wodą. Wtedy właśnie realizuję się najbardziej”.

 

Nasz rozmówca zdobywał doświadczenie pracując w różnych warunkach produkcyjnych związanych z fotografią czy filmem. Dzięki temu, jest w stanie samodzielnie realizować projekty filmowe. Jego naturalnym otoczeniem jest natura, którą się nieustannie inspiruje. W swoich filmach, stawia na opowiadanie historii.

 

Paweł Zalejski

Jest filmowcem, fotografem i influencerem, który pasjonuje się aktywnością outdoorową, sportami akcji i naturą. Jego praca to przede wszystkim wymagające projekty w surowych warunkach. Doskonale czuję się z kamerą w wysokich górach, w skałach, na lodowcach, pustyni a nawet pod wodą. Biorąc głęboki oddech przed ekstremalnymi wyjazdami, działa przy lokalnych projektach jako producent oraz DOP.

 

Instagram

 

Strona

 

 


 

Krzysztof Basel

Dziennikarz, fotograf, twórca treści marketingowych z ponad 15-letnim stażem. Od lat związany z mediami foto i tech oraz branżą e-commerce. Przez niemal dekadę prowadził największy polski serwis o fotografii Fotoblogia.pl (Wirtualna Polska), a także pisał dla Spider's Web, fotopolis.pl czy Digital Camera Polska. Pracował też dla takich marek, jak Amazon, Allegro, Ceneo, Netguru, Divante czy TotalMoney.pl. Ceni szczery fotoreportaż, architektoniczny minimalizm, zdjęcia pokazujące prawdziwe życie, ale i intrygujące ujęcia z drona, dzięki którym odkrywa otaczający świat na nowo.

 

 

FotoForma LIVE - w 3 formach:

  • Fotoformaty
  • Z pasji do fotografii
  • Fleszem po oczach

 

Fotoformaty

  • raz w miesiącu Krzysztof Basel i Jacek Sopotnicki rozmawiają o bieżącej sytuacji w branży FOTO-VIDEO, nowościach, zapowiedziach, trendach, plotkach i promocjach,
  • raz w miesiącu Krzysztof Basel rozmawia z profesjonalnym fotografem, który opowie o swojej pracy. Live'y pojawiają się w wybrane czwartki na profilu FB oraz Youtube.

 

Z pasji do fotografii

Co drugi wtorek Andrzej Grudzień rozmawia z wybitnymi fotografami uznanymi w świecie artystycznym. Live'y pojawiają się na profilu FB.

 

Fleszem po oczach

 Na instagramie w dwie środy w miesiącu pojawiają się Live'y, które prowadzi Jacek Siwko podczas, których dowiecie się jak wyglądają kulisy pracy fotografa.

Nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fotografią czy zajmujesz się fotografią profesjonalnie - wchodź na naszego FB/Youtube/Instagram i dołącz do rozmowy!

 

 

 

 

Widzimy się od 19:00 w wybrane wtorki/środy/czwartki

 

ARCHIWUM - FotoForma LIVE

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium