biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Lustrzanka Pentax K-1 Mark II body | + Rabat na obiektywy Pentax

Kod produktu: 027075299863
ID produktu: 7421
Cena: 9 499,00 zł 9499.00
Producent: Pentax
Dostępność: spodziewana dostawa
Wybrane akcesoria TANIEJ
ilość
szt.
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

+ Rabat na obiektywy Pentax!
[product id="33945"]
[product id="7410"]
 

 

 Lustrzanka Pentax K-1 Mark II 

 

 

Lustrzanka Pentax K-1 Mark II: nowy standard w linii pełnoklatkowych lustrzanek serii K 

 

Naturalne kolory, subtelne cienie, piękny bokeh i idealnie wyważona głębia barw to właśnie osiągniemy dzięki lustrzanka Pentax K-1 Mark II. Kiedy każdy z tych elementów wiernie odzwierciedla inspirację fotografa, fotografia staje się czymś więcej niż tylko zapisem na karcie pamięci - zamienia się w prawdziwe dzieło sztuki.

Lustrzanka Pentax K-1 Mark II został stworzony by osiągnąć ten cel. Posiada nowy, zaawansowany system przetwarzania obrazu, zapewnia wyjątkową jakość dzięki bogatej palecie barw, płynnej gradacji i wysokiej rozdzielczości matrycy. 

System Pixel Shift Resolution System II - stworzona przez PENTAX oryginalna technologia - teraz dostępna również przy fotografowaniu z ręki. System  AF wyposażony w nowy algorytm zapewnia precyzyjne ustawianie ostrości nawet w przypadku poruszających się obiektów.

Zaczerpnięte z Pentax K-1  udoskonalone technologie, pozwalają by lustrzanka Pentax K-1 Mark II niemal perfekcyjnie zaspokajał potrzeby każdego fotografa. Kiedy Twoja kreatywność w pełnej harmonii współpracuje z aparatem, fotografia ożywa.

Wyróżniający się ulepszonym przetwarzaniem i ulepszonymi możliwościami obrazowania, Pentax K-1 Mark II jest kontynuacją ich pierwszej pełnoklatkowej flagowej lustrzanki cyfrowej. Obracając się wokół matrycy CMOS o rozdzielczości 36,4 MP i procesora obrazu PRIME IV, aparat może wytwarzać zdjęcia w wysokiej rozdzielczości z prędkością do 4,4 kl./s, a także nagrywać filmy Full HD. 14-bitowy procesor obrazu został zaktualizowany o opracowany przez Ricoh moduł akceleratora, który pomaga zredukować szumy oraz zwiększyć przejrzystość i dokładność kolorów, a także zwiększyć zakres czułości do ISO 819200 do pracy w warunkach słabego oświetlenia. Do poprawy jakości obrazu przyczynia się również 5-osiowy system redukcji drgań, który minimalizuje drgania aparatu w celu ostrzejszego fotografowania z ręki. Ten system stabilizacji obrazu Pentax K-1 Mark II umożliwia także Pixel Shift Resolution II, która wykorzystuje ruch czujnika do rejestrowania czterech kolejnych klatek i łączenia ich w celu uzyskania większej szczegółowości kolorów i rozdzielczości. Technologia Dynamic Pixel Shift Resolution również korzysta z tej technologii, jednak pozwala osiągnąć podobne wyniki, nawet podczas pracy z urządzeniem przenośnym.

Oprócz wyraźnych zalet obrazowania, Pentax K-1 Mark II  charakteryzuje się również unikalnym wyglądem fizycznym. Korpus ze stali nierdzewnej i stopu magnezu jest szczególnie wytrzymały, a szerokie uszczelnienie pogodowe sprawia, że ten aparat nadaje się do użytku w trudnych warunkach klimatycznych i zimowych. Duży optyczny wizjer z pentapryzmem zapewnia 100% pokrycia kadru i duże powiększenie 0,7x, a tylny 3,2-calowy wyświetlacz LCD o przekątnej 1,04 m ma unikalną konstrukcję Cross-Tilt dla łatwego pozycjonowania pod różnymi kątami. Dodatkowo w Pentax K-1 Mark II  wbudowany jest Wi-Fi dostępny do bezprzewodowego zdalnego sterowania i przesyłania zdjęć, a wbudowany GPS pozwala na geotagowanie zdjęć w celu śledzenia twoich zdjęć na interaktywnej mapie.

Pełnoklatkowy czujnik CMOS 36,4 MP - lustrzanka Pentax K-1 Mark II:

Pentax K-1 Mark II zapewnia wysokiej jakości zdjęcia przy użyciu zaawansowanej matrycy CMOS 36,4 MP, która została zaprojektowana do tworzenia szczegółowych obrazów przy minimalnym szumie. Gwarantując maksymalną rozdzielczość, czujnik nie ma antyaliasingu lub optycznego dolnoprzepustowego filtra, chociaż spowoduje to większą szansę na aliasing i mory. W sytuacjach zagrożonych tymi artefaktami użytkownicy mogą skorzystać z funkcji symulatora filtra AA, który nieznacznie porusza czujnikiem, aby naśladować działanie filtra fizycznego.

PRIME IV z akceleratorem - lustrzanka Pentax K-1 Mark II:

Z czujnikiem obrazu współpracuje zaktualizowany 14-bitowy silnik przetwarzający PRIME IV, który wykorzystuje opracowany przez Ricoh moduł akceleratora do skutecznego tłumienia szumów i reprodukcji drobnych szczegółów z wysoką dokładnością, nawet przy wysokich wartościach czułości. Ten procesor obrazu i moduł akceleratora przyczyniają się również do znacznego wzrostu czułości, dzięki dostępnemu najwyższemu ustawieniu ISO 819200, a także szybkiemu fotografowaniu ciągłemu z prędkością 4,4 kl./s, nagrywaniu wideo Full HD 1080p i wielu innym zadaniom intensywnie przetwarzającym, takim jak Rozdzielczość przesunięcia pikseli i AstroTracer.

 

5-osiowa redukcja drgań wewnątrz ciała - lustrzanka Pentax K-1 Mark II:

Podstawowy element lustrzanek Pentax K-1 Mark II jest wyposażony w 5-osiowy system redukcji drgań, który może przeciwdziałać efektom drgań aparatu nawet o 5 stopni. Ten system został zoptymalizowany pod kątem pełnoklatkowego czujnika i może uwzględniać odchylenie, pochylenie i przechylenie, a także pionowy i poziomy ruch kamery. Ponadto dzięki wbudowanej stabilizacji w korpus aparatu działa z każdym obiektywem z mocowaniem K.

 

Rozdzielczości przesunięcia pikseli II. Ten tryb przesuwa czujnik w celu przechwytywania pełnokolorowych danych na każdym pikselu przez połączenie czterech ujęć. Zapewnia to wyjątkową klarowność, obniża hałas i zwiększa efektywną rozdzielczość do 42MP. Ponadto Pentax K-1 Mark II ma również funkcję Dynamic Pixel Shift Resolution, która umożliwia korzystanie z tej funkcji nawet podczas fotografowania z ręki.

Inną możliwością jest funkcja Image Composition Assist, która pozwala przesuwać czujnik w górę / w dół i w lewo / w prawo, a także lekko go obracać. Umożliwia to użytkownikom łatwą regulację kompozycji bez potrzeby poruszania aparatem i może być przydatny do precyzyjnie zrównoważonej pracy na statywie.

 

System AF SAFOX 12 - lustrzanka Pentax K-1 Mark II:

System SAFOX 12 AF jest zoptymalizowany dla pełnoklatkowego czujnika obrazu i ma łącznie 33 punkty AF, z czego 25 to krzyżowe, a także trzy czujniki luminancji f / 2.8 w celu maksymalizacji wydajności w każdych warunkach oświetleniowych. System może działać do -3 EV za pomocą 25 środkowych czujników i przyniesie korzyści w pracy w ciemnych scenach, a także w ekstremalnych warunkach oświetleniowych z tyłu.

 

Nagrywanie wideo Full HD 1080p - lustrzanka Pentax K-1 Mark II:

Oprócz standardowego robienia zdjęć, Pentax K-1 Mark II jest w stanie nagrywać filmy Full HD w rozdzielczości do 30p lub 60i przy użyciu kompresji H.264. Umożliwia to fotografom dodanie do arsenału przechwytywania ruchu w wysokiej rozdzielczości bez konieczności noszenia innego aparatu. Ponadto podczas filmowania w jakości HD 720p użytkownicy mogą nagrywać z prędkością do 60p. Ponadto aparat można przełączać w systemie NTSC / PAL i jest wyposażony w gniazda słuchawkowe i mikrofonowe zapewniające obsługę dźwięku wysokiej jakości.

Odporny na warunki atmosferyczne i kurz korpus z wyświetlaczem LCD z funkcją przechylania  - lustrzanka Pentax K-1 Mark II:

Wytrzymałość zawsze była jedną z mocnych kombinezonów Pentaxa, a K-1 Mark II nie jest wyjątkiem z podwoziem ze stali nierdzewnej pokrytym powłoką ze stopu magnezu, która jest mocna i lekka. Ponadto aparat jest zaplombowany w 87 miejscach, aby zapewnić, że deszcz lub kurz nie wyłączą go z eksploatacji. Kamera jest również przystosowana do pracy w temperaturach ujemnych do 14 ° F.

Pentax K-1 Mark II jest wyposażony w dwa gniazda kart SDXC. Można je skonfigurować do tworzenia kopii zapasowych, dzielenia przechowywania plików JPEG i nieprzetworzonych plików lub przepełnienia po zapełnieniu karty 1. Również na ciele użytkownicy znajdą różnorodne pokrętła i przyciski, które pozwolą na szybką i intuicyjną regulację ustawień. Oprócz tego na uchwycie obiektywu znajdują się podświetlane diodami LED korpusy, gniazda kart, tylna strona wyświetlacza LCD oraz zacisk kabla, który pomoże obsługiwać aparat w słabym świetle.

Jedną z unikalnych cech konstrukcji K-1 Mark II jest zastosowanie wyświetlacza LCD z przekątną 3,2 "i przekątnej 1,04 m. Zapewnia to wyrównanie ekranu z optycznym środkiem aparatu, jednocześnie pozwalając na pochylenie o 44 ° w dół i 90 ° w górę, a także w lewo i w prawo o 35 °. Aparat ma również ustawienia umożliwiające szybką regulację jasności wyświetlacza w celu uwzględnienia różnych warunków fotografowania.

GPS, kompas i AstroTracer - lustrzanka Pentax K-1 Mark II:

Dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS strzelcy mogą automatycznie śledzić ich ruch i pozycję podczas pracy z danymi zapisywanymi automatycznie w pliku obrazu. Może rejestrować lokalizację, kierunek i skoordynowany czas uniwersalny, jednocześnie umożliwiając korzystanie z funkcji kompasu cyfrowego. Oprócz tego może współpracować z mechanizmem redukcji drgań, aby aktywować funkcję AstroTracer. System ten pozyskuje dane o położeniu i pozycję kamery w celu obliczenia ruchu gwiazd na niebie. Czujnik jest następnie synchronizowany z ruchem, aby zminimalizować przechwytywanie śladów gwiazd przy długich czasach ekspozycji.

Inne funkcje aparatu Pentax K-1 Mark II:

Ulepszony został system analizy scen w czasie rzeczywistym, który pozwala spojrzeć na ekspozycję, kolor, twarze, ruch itp. W celu automatycznego wyboru odpowiednich ustawień ekspozycji dla optymalnego przechwytywania obrazu. Wbudowana łączność Wi-Fi pozwala użytkownikom łączyć się bezpośrednio z aparatem za pomocą urządzenia mobilnego do przesyłania zdjęć i zdalnego sterowania kamerą.

Nagrywaj obrazy w formacie DNG raw, Pentax raw lub JPEG z wybieralną jakością i rozdzielczością. Tryb przycinania APS-C pozwoli na pełną kompatybilność z istniejącymi obiektywami formatu APS-C.

Tryb priorytetu przysłony i czasu otwarcia migawki (TAv) pozwala ręcznie wybrać przysłonę i czas otwarcia migawki, pozostawiając aparatowi wybór ISO.

Opcjonalny adapter umożliwia montaż obiektywów średnioformatowych serii 645 na K-1.

Funkcja korekcji dyfrakcji uwzględni dyfrakcję przy małych otworach i poprawi ostrość obrazu. Ustawianie ostrości w trybie wideo pomoże w ręcznym ustawianiu ostrości.

Obsługa języków: angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, portugalski, włoski, holenderski, duński, szwedzki, fiński, polski, czeski, węgierski, turecki, grecki, rosyjski, koreański, chiński tradycyjny, chiński uproszczony i japoński.

Perfekcja w nowym wydaniu - lustrzanka Pentax K-1 Mark II:

 • Około 36.4 megapikseli
 • Matryca CMOS o wymiarach 36x24mm 
 • 5-osiowa wbudowana stabilizacja obrazu SR 
 • Technologia Pixels Shift Resolution
 • ISO 819200
 • Nowoczesny procesor obrazu PRIME IV
 • Ruchomy, odchylany ekran LCD o przekątnej 3,2''
 • Symulator filtra AA 
 • Szybki, 33 punktowy system AF SAFOX 12
 • Wbudowany nadajnik Wi-Fi, GPS, ASTROTRACER
 • Szybka i wytrzymała migawka zapewniająca pracę minimum 300 000 cykli
 • Odporny na kurz, warunki pogodowe i temperaturę do -10℃ 

 

 

Parametry

Integracja z gwarancją TU Europa Tak

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

TU Europa - dodatkowe ubezpieczenie

 

Fotoforma Sp. z o.o. wykonuje  działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w przypadku zawierania umów ubezpieczenia zawieranych na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia „Dodatkowa ochrona urządzeń dla Klientów Fotoforma”  w imieniu i na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Ubezpieczyciel) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław, wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002736, posiadającego REGON: 272324625, NIP: 895 10 07 276, kapitał zakładowy zarejestrowany i opłacony w całości 37 800 000 zł, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów nr DU/2849/A/CG/94 z dnia 07.11.1994 r. na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie TU Europa informacje.pdf

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia – co obejmuje nasze ubezpieczenie i w jakich sytuacjach ono działa


 

 1. Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszone do ubezpieczenia urządzenie.
 2. Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w jednym z 2 pakietów ubezpieczenia: awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta lub awaria po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowe uszkodzeniekradzież z włamaniem lub rabunek do wyboru przez ubezpieczającego.
 3. Zakres ubezpieczenia:

1) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego
do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

2) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem lub rabunek:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci przypadkowego uszkodzenia, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

c) w przypadku szkody wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o koszty związane z organizacją i pokryciem kosztów transportu;

d) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowego uszkodzenia, zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

Ubezpieczaniu podlegają następujące grupy asortymentowe:

 • aparaty cyfrowe,
 • aparaty natychmiastowe,
 • obiektywy,
 • lornetki i sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy),
 • drukarki fotograficzne,
 • akcesoria fotograficzne (lampy błyskowe),
 • aparaty do nagrywania (filmowania),
 • audio (mikrofony, rejestratory, zestawy bezprzewodowe),
 • kamery,
 • obiektywy do filmowania,
 • oświetlenie LED,
 • rekordery video i monitory,
 • statywy i stabilizacja (monopody, slidery, krany kamerowe, statywy video, głowice video, gimbale),
 • streaming i produkcja (bezprzewodowe video, Grabbery, interkomy, konwertery, miksery video, promptery),
 • lampy fotograficzne,
 • obiektywy

 

Wszystkie wyłączenia z zakresu ochrony znajdują się w OWU w rozdziale Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

 

 

Okres ubezpieczenia i odpowiedzialności – jak długo trwa ubezpieczenie


 

1. Okres ubezpieczenia to okres rozpoczynający się po zawarciu umowy ubezpieczenia i trwający do końca naszej odpowiedzialności.
2. Okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się:

1) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia w formie pisemnej - od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą), jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
2) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość - od 3. dnia po zakupie urządzenia, jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą) i nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,

z zastrzeżeniem ust. 3.3. Okres naszej odpowiedzialności może trwać w zależności od pakietu oraz Twojego wyboru:

gwarancja

producenta

Pakiet ubezpieczenia (zakresy pakietów zgodne z §3 ust. 3 OWU)

długość okresu naszej odpowiedzialności

wariant ubezpieczenia

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta

 

12 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 1

24 miesiące  

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 2

36 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 3

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
 • przypadkowe uszkodzenie,
 • kradzież z włamaniem lub rabunek

36 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 4

48 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 24 miesiące i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 5

60 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 36 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 6

 

 

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia/ wypowiedzenie umowy ubezpieczenia – kiedy można zrezygnować z ubezpieczenia


 

1. Możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia składając nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie:


1) 30 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia lub 30 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy Cię o zawarciu umowy ubezpieczenia, jeżeli umowę ubezpieczenia zawarliśmy przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość – w przypadku, gdy jesteś osobą fizyczną i zawarcie umowy ubezpieczenia jest czynnością prawną niezwiązaną bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową,
2) 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia – jeżeli jesteś przedstawicielem przedsiębiorcy.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma,
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub Fotoforma,

3. Możesz również w każdym czasie złożyć nam wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu od dnia następnego po dniu, w którym złożysz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.


4. Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub do Fotoforma,
2) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma.


5. Wypowiedzenie lub odstąpienie umowy ubezpieczenia nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapłaty składki za okres, w jakim świadczyliśmy ochronę ubezpieczeniową.

 

Dokumenty do zapoznania się przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej:


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia.pdf

IPID – Informacje o produkcie ubezpieczeniowym.pdf

Karta informacyjna RODO.pdf

Nota informacyjna.pdf

Sklep internetowy Shoper Premium