biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Pentax

Lustrzanki Pentax są jednymi z chętniej wybieranych na rynku. Przede wszystkim dlatego, iż łączą one w sobie wysoką jakość, jak i łatwość obsługi. Z tego powodu decydują się na nie, zarówno profesjonaliści, jak i osoby, które stawiają dopiero swoje pierwsze kroki w fotografii. Jeśli chodzi o firmę Pentax, dostępnych jest wiele modeli, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie ten, który w szczególności spełnia wszelkie jego oczekiwania. Podczas wyboru na pewno warto sprawdzić funkcje i możliwości.

Pentax - lustrzanka dla każdego

Pentax lustrzanka to wybór, który zadowoli nawet tych, którzy wobec sprzętu mają naprawdę spore wymagania. Sprzęt marki Pentax pozwala na wyruszenie w niepowtarzalną podróż w stronę fotografii najnowszej generacji. Neutralne kolory, pięknie rozmyte tło, czy głębokie cienie to tylko niektóre z rzeczy, które charakteryzują Pentaxa. W najnowszej lustrzance tej marki zastosowano zaawansowany system przetwarzania obrazu. Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że wszelkie barwy są jeszcze wyrazistsze i nadają fotografii prawdziwej głębi i to w dużej rozdzielczości, na co pozwala doskonała matryca. Zdjęcia z tego aparatu spokojnie można drukować nawet w bardzo dużym formacie. Dzięki temu twoje najlepsze zdjęcia mogą pełnić rolę obrazów.

Aparat lustrzanka Pentax teraz w jeszcze mocniejszej wersji

Producenci lustrzanki Pentax doskonale zdają sobie sprawę z tego, że fotografowie często tworzą w nieprzychylnych warunkach. Z tego też powodu najnowszy aparat lustrzanka Pentax został dodatkowo wzmocniony. W ten sposób niestraszne mu na przykład złe warunki atmosferyczne, czy pozostawanie przez cały dzień w plecaku. Korpus wykonany został ze stali nierdzewnej w połączeniu ze stopem magnezu. To czyni go praktycznie sprzętem niezniszczalnym. Może pracować, zarówno na mrozie, jak i w wysokiej wilgoci.

Lustrzanki Pentax z funkcją nagrywania

Dobra wiadomość również dla tych, którzy uwielbiają tworzyć filmy. Teraz jest to możliwe, dzięki naprawdę wysokiej rozdzielczości, która umożliwia uchwycenie dokładnie tego, co się chce. Lustrzanki Pentax umożliwiają nagrywanie filmów Full HD 1080p. Jest to duży plus, ponieważ od teraz nie trzeba już nosić oddzielnej kamery lub kolejnego aparatu, aby przy okazji móc realizować nagrania wideo. Dołączone gniazda mikrofonowe, oraz słuchawkowe sprawiają, że także nagrany dźwięk będzie w bardzo wysokiej jakości i podłączyć będzie można do nich dowolny sprzęt niezbędny podczas nagrywania.

 

Pentax - lustrzanka dla każdego

Pentax lustrzanka to wybór, który zadowoli nawet tych, którzy wobec sprzętu mają naprawdę spore wymagania. Sprzęt marki Pentax pozwala na wyruszenie w niepowtarzalną podróż w stronę fotografii najnowszej generacji. Neutralne kolory, pięknie rozmyte tło, czy głębokie cienie to tylko niektóre z rzeczy, które charakteryzują Pentaxa. W najnowszej lustrzance tej marki zastosowano zaawansowany system przetwarzania obrazu. Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że wszelkie barwy są jeszcze wyrazistsze i nadają fotografii prawdziwej głębi i to w dużej rozdzielczości, na co pozwala doskonała matryca. Zdjęcia z tego aparatu spokojnie można drukować nawet w bardzo dużym formacie. Dzięki temu twoje najlepsze zdjęcia mogą pełnić rolę obrazów.

Aparat lustrzanka Pentax teraz w jeszcze mocniejszej wersji

Producenci lustrzanki Pentax doskonale zdają sobie sprawę z tego, że fotografowie często tworzą w nieprzychylnych warunkach. Z tego też powodu najnowszy aparat lustrzanka Pentax został dodatkowo wzmocniony. W ten sposób niestraszne mu na przykład złe warunki atmosferyczne, czy pozostawanie przez cały dzień w plecaku. Korpus wykonany został ze stali nierdzewnej w połączeniu ze stopem magnezu. To czyni go praktycznie sprzętem niezniszczalnym. Może pracować, zarówno na mrozie, jak i w wysokiej wilgoci.

Lustrzanki Pentax z funkcją nagrywania

Dobra wiadomość również dla tych, którzy uwielbiają tworzyć filmy. Teraz jest to możliwe, dzięki naprawdę wysokiej rozdzielczości, która umożliwia uchwycenie dokładnie tego, co się chce. Lustrzanki Pentax umożliwiają nagrywanie filmów Full HD 1080p. Jest to duży plus, ponieważ od teraz nie trzeba już nosić oddzielnej kamery lub kolejnego aparatu, aby przy okazji móc realizować nagrania wideo. Dołączone gniazda mikrofonowe, oraz słuchawkowe sprawiają, że także nagrany dźwięk będzie w bardzo wysokiej jakości i podłączyć będzie można do nich dowolny sprzęt niezbędny podczas nagrywania.

Promocje i nowości

Wyprzedaż!/Ostatnie sztuki, powystawowe

 

Karta podarunkowa

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium