biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Konsola Loupedeck CT | (w magazynie)

Kod produktu: 6430070530048
ID produktu: 19673
Cena: 2 299,00 zł 1 999,00 zł 1999.00
oszczędzasz: 300 zł
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 1 999,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
Producent: Loupedeck
Dostępność: dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Wybrane akcesoria TANIEJ
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

Konsola Loupedeck CT

 

Loupedeck CT to potężny dodatek do Twojej stacji roboczej, pomagający szybko osiągnąć maksymalną wydajność i wygodę w zakresie pracy ze zdjęciami, wideo, audio, przy projektowaniu i streamingu. Uzyskaj w pełni dopasowane dla siebie wrażenia w edycji z nieograniczonymi możliwościami konfiguracji. Wszystko dla pełnej kontroli nad Twoim środowiskiem pracy. Twórz i przełączaj się między dowolną liczbą własnych obszarów narzędziowych, usprawniając różne etapy obróbki. Im bardziej skupisz się na samym tworzeniu tym lepiej. Dzięki Loupedeck Creative Tool narzędzia, których używasz będą w zasięgu ręki dzięki przyciskom, pokrętłom i ekranom dotykowym, które możesz całkowicie dostosować i porządkować według własnego stylu pracy. 

Konsola Loupedeck CT

Własne obszary robocze - Loupedeck CT

Oszczędzaj czas, zorganizuj się I zwiększ płynność swojej pracy. Loupedeck CT wyposażona jest w zestaw predefiniowanych obszarów roboczych dedykowanych dla każdego etapu i procesu edycji. Znajdziesz w nich często używane funkcje, takie jak grading kolorów, retusz, edycja i inne. Korzystaj z nich lub twórz własne przestrzenie robocze ze wszystkimi narzędziami i funkcjami, których używasz w edycji. Za pomocą dostosowywanych kolorystycznie przycisków, pokręteł i ekranów dotykowych możesz tworzyć tyle obszarów roboczych, ile potrzebujesz. Podziel je, ze względu na etap edycji, typ projektu lub inny, dowolny sposób. Dzięki Loupedeck CT wszystkie Twoje narzędzia są uporządkowane i masz nad nimi pełną kontrolę.

Konsola Loupedeck CT

Precyzyjna kontrola oraz mobilność - Konsola Loupedeck CT jest po prostu wszechstronna!

Poczuj każdą zmianę dzięki komunikatywnym pokrętłom Loupedeck CT. Kontroluj wszystko jedną ręką – reguluj kontrast, jasność i ekspozycję w precyzyjnych i stopniowych zmianach. Korzystaj z kilku funkcji na raz, aby zwiększyć wydajność i wygodę obróbki. Jeśli chodzi o mobilność, rozmiar jest bardzo istotny. Mniejszy znaczy wygodniejszy. Loupedeck CT jest łatwa w transporcie, posiada odłączany kabel USB, dzięki czemu można go łatwo przenosić i używać w dowolnym miejscu. Korzystaj z ulubionych narzędzi i funkcji swojego oprogramowania poprzez jeden spójny i czytelny interfejs użytkownika. Konsolę Loupdeck CT można w pełni dostosować do prawie wszystkich kreatywnych środowisk. Jest nawet pomocny w zarządzaniu systemem operacyjnym i sterowaniu nim. Edytuj wygodnie i tam, gdzie tylko chcesz!

 

Konsola Loupedeck CT 

Konsola Loupedeck CT kompatybilna jest z oprogramowaniem branżowym

Loupedeck CT zawiera szereg rozbudowanych natywnych integracji z wiodącym oprogramowaniem, które zapewniają poszerzone i bardziej intuicyjne wrażenia użytkownika. Odblokuj oszczędzające czas oraz zaawansowane funkcje, dostępne wyłącznie w natywnych integracjach Loupedeck. 

Konsola Loupedeck CT

Bardziej intuicyjna i szybsza edycja w Adobe Lightroom Classic - Konsola Loupedeck CT

Natywna integracja Loupedeck CT z Adobe Lightroom Classic to najlepszy duet do edycji zdjęć. Rozpocznij edycję z gotowymi zestawami roboczymi Loupedeck CT, z podziałem na poszczególne etapy procesu edycji. Wykonuj zarówno proste, jak i bardziej złożone zadania, takie jak import, selekcja, dostosowywanie kolorów i eksport. Wszystko szybko i bez wysiłku. Zaprojektowany, aby usprawnić każdy z etapów edycji. Loupedeck CT pozwala na precyzyjne regulację poszczególnych parametrów obrazu i odblokowuje specjalne funkcje, takie jak tryb edycji pełnoekranowej* – dzięki której masz pełną i kreatywną kontrolę nad swoją pracą.

* Aby uzyskać wydajne działanie trybu edycji na pełnym ekranie, zalecamy posiadanie konfiguracji sprzętowej zoptymalizowanej do wydajnej edycji zdjęć

Uwaga! Lightroom 6 nie jest obsługiwany przez Loupedeck CT ani Loupedeck Live.

 

Przenieś pracę w Adobe Photoshop na nowy poziom z Loupedeck CT

Loupedeck CT dostarcza lepsze wrażenia użytkownika w programie Adobe Photoshop CC, dzięki czemu edycja i retusz zdjęć staje się szybszy i płynniejszy. Wyposażony w domyślne przestrzenie robocze uporządkowane według typu projektu, Loupedeck CT to szybki dostęp do narzędzi potrzebnych do łatwego poruszania się po warstwach, regulacji kolorów, dostosowywania ustawień narzędzi pędzla i innych czynności za pomocą jednego obrotu, wciśnięcia pokrętła lub przycisku. Loupedeck CT zapewnia bezproblemową edycję, dostosowaną do przepływu pracy Photoshopa, umożliwiając przełączanie się między oprogramowaniem do edycji lub przełączanie się zmianę pióra na pędzel, dając całkowitą kontrolę nad przebiegiem pracy.

* Aby uzyskać wydajne działanie trybu edycji na pełnym ekranie, zalecamy posiadanie konfiguracji sprzętowej zoptymalizowanej do wydajnej edycji zdjęć

 

Lepsze wrażenia edycji w Capture One Pro z Loupedeck CT

Integracja z Loupedeck CT Capture One Pro zapewnia lepsze wrażenia podczas edycji. Precyzyjna regulacja kolorów, oznaczanie kolorami i praca z ulubionymi narzędziami do edycji, za pomocą Loupedeck CT staje się szybko Twoją drugą naturą. Aby zapewnić najlepszą możliwą jakość wykorzystania CT z Capture One, zalecamy pobranie rozszerzonego profilu dla Capture One, przygotowanego przez Loupedeck, który zapewni większą wydajność i lepszą funkcjonalność.

Od teraz edycja wideo z Premiere Pro płynniejsza, szybsza i bardziej intuicyjna - Konsola Loupedeck CT

Natywna integracja Loupedeck CT z Adobe Premiere Pro CC zapewnia profesjonalistom wideo najwyższą jakość montażu, edycji i gradingu kolorów. Uporządkuj i wyciągnij na wierzch swoje ulubione narzędzia oraz funkcje dzięki stworzonym samodzielnie zestawów funkcji lub skorzystaj z przygotowanych dla Premiere Pro gotowych presetów. Loupedeck CT składa się z niezbędnych narzędzi i funkcji wymaganych na każdym etapie montażu wideo. Dzięki szybkiemu dostępowi do panelu edycji barw Lumetri precyzyjne korekty barw staną się Twoją drugą naturą. Loupedeck CT bezproblemowo wpasuje się w Twój bieżący system pracy. 

Konsola Loupedeck CT

Szybsza i bardziej precyzyjna edycja wideo z Loupedeck CT i Final Cut Pro X

Zawodowcy uwielbiają Final Cut Pro, a natywna współpraca Loupedeck CT z Final Cut Pro X czyni profesjonalną edycję wideo łatwiejszą i bardziej wydajną. Zaprojektowany, aby usprawnić każdy etap montażu i edycji, Loupedeck CT jest wyposażony w zestaw gotowych paneli narzędziowych, aby przyspieszyć i uczynić pracę bardziej intuicyjną. Loupedeck CT zapewnia również szybki dostęp do wszystkich funkcji potrzebnych do organizowania klipów, nawigowania na osi czasu, cięcia i przycinania klipów oraz precyzyjnej edycji kolorów. Wszystko za pomocą jednej w pełni konfigurowalnej konsoli. Każdy przycisk, pokrętło, ekran dotykowy LED i główne pokrętło LED można dostosować do osobistego stylu edycji, dzięki czemu Loupedeck CT jest narzędziem pełnowymiarowym.

Doświadczaj bardziej produktywnego środowiska pracy w Adobe Illustrator dzięki natywnej integracji z Loupedeck CT

Uzyskaj intuicyjną kontrolę nad używanymi narzędziami przez szybko dostępne, przygotowane przestrzenie robocze Loupedeck CT. Twórz swoje projekty wygodnie bez marnowania czasu i podzielności artystycznej. Szybko nawiguj w programie Illustrator i kontroluj wszystko od szerokości linii po fonty. Powiększaj i pomniejszaj obszar roboczy oraz dokonuj drobnych korekt koloru, krycia itp. Loupedeck CT jest w pełni konfigurowalny, co oznacza, że możesz dostosować każdy przycisk lub pokrętło do swoich potrzeb, jednocześnie będąc w stanie łatwo przełączać się między oprogramowaniem lub narzędziem edycji.

Konsola Loupedeck CT

Skonfiguruj swój Loupedeck CT z dowolnym oprogramowaniem!

Profile własne (Custom Profiles) są potężnym dodatkiem do oprogramowania Loupedeck, które dodatkowo rozszerzają funkcjonalność twojego Loupedeck CT. Profile własne to po prostu zestaw samodzielnie stworzonych i zarejestrowanych konfiguracji użytkownika ze specjalnie wybranymi działaniami i dostosowanymi do konkretnego oprogramowania. W oprogramowaniu Loupedeck można budować własne profile (Custom Profiles), które umożliwiają korzystanie z urządzenia z dowolną aplikacją zainstalowaną na komputerze. Postaw na swobodę twórczą! Profile są właśnie od tego! Twórz i udostępniaj własne profile społeczności Loupedeck i odblokuj swój potencjał twórczy.

Dowiedz się więcej i pobierz bezpłatnie dostępne gotowe profile: www.loupedeck.com

Wymagania systemowe konsoli Loupedeck CT 

System operacyjny:

 • Windows 10
 • MacOS 10.13+
 • USB 2.0 A (przewód USB-C do USB-A w zestawie)

Wsparcie programowe:

 • Ableton Live (v.10.0)
 • Adobe Lightroom Classic
 • Capture One Pro
 • Adobe Illustrator
 • Adobe Photoshop
 • Adobe Photoshop Camera Raw
 • Adobe Audition
 • Adobe Premiere Pro
 • Final Cut Pro X (v 10.0) (tylko MacOS)
 • Streamlabs (tylko dla Widows)

Uwaga! Do pobrania oprogramowania Loupedeck wymagane jest połączenie z Internetem.
Uwaga! Lightroom 6 nie jest obsługiwany przez Loupedeck CT ani Loupedeck Live.

Specyfikacja techniczna - Konsola Loupedeck CT 

 • Wymiary: 160 mm x 150 mm x 30 mm
 • Waga: 365g

Konsola Loupedeck CT

Parametry

Cena 65
Link https://rent.fotoforma.pl/akcesoria/konsola-loupedeck-ct/

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

TU Europa - dodatkowe ubezpieczenie

 

Fotoforma Sp. z o.o. wykonuje  działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w przypadku zawierania umów ubezpieczenia zawieranych na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia „Dodatkowa ochrona urządzeń dla Klientów Fotoforma”  w imieniu i na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Ubezpieczyciel) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław, wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002736, posiadającego REGON: 272324625, NIP: 895 10 07 276, kapitał zakładowy zarejestrowany i opłacony w całości 37 800 000 zł, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów nr DU/2849/A/CG/94 z dnia 07.11.1994 r. na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie TU Europa informacje.pdf

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia – co obejmuje nasze ubezpieczenie i w jakich sytuacjach ono działa


 

 1. Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszone do ubezpieczenia urządzenie.
 2. Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w jednym z 2 pakietów ubezpieczenia: awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta lub awaria po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowe uszkodzeniekradzież z włamaniem lub rabunek do wyboru przez ubezpieczającego.
 3. Zakres ubezpieczenia:

1) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego
do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

2) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem lub rabunek:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci przypadkowego uszkodzenia, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

c) w przypadku szkody wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o koszty związane z organizacją i pokryciem kosztów transportu;

d) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowego uszkodzenia, zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

Ubezpieczaniu podlegają następujące grupy asortymentowe:

 • aparaty cyfrowe,
 • aparaty natychmiastowe,
 • obiektywy,
 • lornetki i sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy),
 • drukarki fotograficzne,
 • akcesoria fotograficzne (lampy błyskowe),
 • aparaty do nagrywania (filmowania),
 • audio (mikrofony, rejestratory, zestawy bezprzewodowe),
 • kamery,
 • obiektywy do filmowania,
 • oświetlenie LED,
 • rekordery video i monitory,
 • statywy i stabilizacja (monopody, slidery, krany kamerowe, statywy video, głowice video, gimbale),
 • streaming i produkcja (bezprzewodowe video, Grabbery, interkomy, konwertery, miksery video, promptery),
 • lampy fotograficzne,
 • obiektywy

 

Wszystkie wyłączenia z zakresu ochrony znajdują się w OWU w rozdziale Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

 

 

Okres ubezpieczenia i odpowiedzialności – jak długo trwa ubezpieczenie


 

1. Okres ubezpieczenia to okres rozpoczynający się po zawarciu umowy ubezpieczenia i trwający do końca naszej odpowiedzialności.
2. Okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się:

1) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia w formie pisemnej - od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą), jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
2) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość - od 3. dnia po zakupie urządzenia, jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą) i nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,

z zastrzeżeniem ust. 3.3. Okres naszej odpowiedzialności może trwać w zależności od pakietu oraz Twojego wyboru:

gwarancja

producenta

Pakiet ubezpieczenia (zakresy pakietów zgodne z §3 ust. 3 OWU)

długość okresu naszej odpowiedzialności

wariant ubezpieczenia

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta

 

12 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 1

24 miesiące  

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 2

36 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 3

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
 • przypadkowe uszkodzenie,
 • kradzież z włamaniem lub rabunek

36 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 4

48 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 24 miesiące i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 5

60 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 36 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 6

 

 

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia/ wypowiedzenie umowy ubezpieczenia – kiedy można zrezygnować z ubezpieczenia


 

1. Możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia składając nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie:


1) 30 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia lub 30 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy Cię o zawarciu umowy ubezpieczenia, jeżeli umowę ubezpieczenia zawarliśmy przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość – w przypadku, gdy jesteś osobą fizyczną i zawarcie umowy ubezpieczenia jest czynnością prawną niezwiązaną bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową,
2) 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia – jeżeli jesteś przedstawicielem przedsiębiorcy.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma,
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub Fotoforma,

3. Możesz również w każdym czasie złożyć nam wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu od dnia następnego po dniu, w którym złożysz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.


4. Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub do Fotoforma,
2) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma.


5. Wypowiedzenie lub odstąpienie umowy ubezpieczenia nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapłaty składki za okres, w jakim świadczyliśmy ochronę ubezpieczeniową.

 

Dokumenty do zapoznania się przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej:


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia.pdf

IPID – Informacje o produkcie ubezpieczeniowym.pdf

Karta informacyjna RODO.pdf

Nota informacyjna.pdf

Sklep internetowy Shoper Premium