biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Konsola Loupedeck Live | (w magazynie)

Kod produktu: 6430070530062
ID produktu: 19674
4.44167
Czytaj opinie
Cena: 1 249,00 zł 1249.00
Producent: Loupedeck
Dostępność: dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Wybrane akcesoria TANIEJ
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

Konsola Loupedeck Live

Przechwytuj, komponuj, twórz, edytuj, przetwarzaj i publikuj. Loupedeck Live został zaprojektowany, aby sprostać wszystkim kreatywnym potrzebom i szybko dostosowuje się do Twojego unikalnego środowiska pracy. Przypisz dowolne narzędzie lub funkcję do konfigurowalnego interfejsu i uruchamiaj ulubione aplikacje jednym naciśnięciem przycisku. Dedykowane przestrzenie robocze w Loupedeck Live i pełna kontekstowość działania sprawiają, że konsola dopasowuje się do Twojego trybu pracy, umożliwiając szybką nawigację między aplikacjami. Live to również Twój własny panel startowy – od natywnych integracji ze wszystkimi głównymi programami kreatywnymi, aż do sterowania na poziomie systemu operacyjnego. Co więcej, możesz łatwo tworzyć własne zestawy ustawień (Custom Profiles) dla dowolnego używanego oprogramowania, a następnie udostępnić go społeczności Loupedeck złożonej z podobnie myślących kreatywnych profesjonalistów.

Konsola Loupedeck Live

Twórz szybciej - Loupedeck Live

Uzyskaj szybki dostęp do wszystkich elementów sterowania mediami, dźwiękiem i obrazem. Koniec z przedzieraniem się przez kolejne złożone menu – szybko dostosuj ekspozycję, odcień i nasycenie dzięki pokrętłom. Loupedeck Live działa kontekstowo, umożliwiając swobodne poruszanie się między oprogramowaniem. Przyspiesz swoją pracę jeszcze bardziej dzięki makrom i niestandardowym akcjom do automatyzacji sekwencji – wszystko za pomocą jednego naciśnięcia przycisku!

Konsola Loupedeck Live

Pracuj po swojemu. Edycja na twój sposób - Konsola Loupedeck Live

Dzięki integracji profili własnych Loupedeck Live może sparować się z dowolnym używanym oprogramowaniem. Korzystając z oprogramowania konfiguracyjnego Loupedeck, możesz budować profile dla dowolnej aplikacji, co daje pełną kontrolę nad sposobem pracy, jednocześnie rozszerzając funkcjonalność Twojej konsoli. 

 

Konsola Loupedeck Live

Loupedeck Live cechuje się doskonałą jakością i konstrukcją

Zaprojektowana, aby dostarczyć spójne i niezawodne wsparcie dla wszystkich aspektów tworzenia, Loupedeck Live ma kompaktową obudowę premium z dotykowymi analogowymi pokrętłami, dostosowywanymi przyciskami, podświetleniem LED i nie tylko. Kompaktowa konstrukcja sprawia, że idealnie pasuje do ustawienia na biurku lub zabrania ze sobą. Loupedeck Live zawiera również podstawkę, która podpiera konsolę pod idealnym kątem, aby zapewnić większą wygodę edycji.

Konsola Loupedeck Live

Oszczędzaj czas dzięki swoim przestrzeniom roboczym

Loupedeck Live jest wyposażony w zestaw gotowych paneli roboczych z powszechnie używanymi funkcjami, dostosowanymi do każdego etapu procesu twórczego. Dzięki dopasowanym kolorystycznie, dostosowywanym przyciskom, pokrętłom i ekranom dotykowym stworzysz dowolną liczbę paneli roboczych. Możesz je dzielić według etapu edycji, typu projektu lub w inny dowolny sposób.

 
Konsola Loupedeck Live

Bądź kreatywny. Wybierz intuicyjność. Przejdź na Live!

Niezależnie od tego, czy tworzysz zdjęcia lub filmy, kontrolujesz stream’a, grasz w gry, czy przeglądasz sieć – Loupedeck Live to potężna i konfigurowalna konsola zaprojektowana tak, aby narzędzia i funkcje, których potrzebujesz, były na wyciągnięcie ręki. Będąc naturalnym rozszerzeniem klawiatury, myszy, tabletu graficznego i piórka, Loupedeck Live usprawnia pracę, dając Ci więcej czasu na rzeczy, które mają znaczenie – wyrażaniu swojej kreatywności i łączeniu się z ludźmi. Dzięki płynnie działającym oraz intuicyjnym elementom sterującym, znajdującym się w kompaktowej i przenośnej obudowie klasy premium, Loupedeck Live powstał, aby sprostać wszystkim Twoim potrzebom – w studio, w podróży lub w domu.

Konsola Loupedeck Live

Natywna obsługa - Konsola Loupedeck Live

Loupedeck Live zapewnia natywne, pełne integracje z Twoim ulubionym oprogramowaniem kreatywnym. Uzyskaj natychmiastowy dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi i funkcji edycji, wszystko dla wygodnego tworzenia. Doświadcz wydajniejszego i bardziej intuicyjnego środowiska pracy w Premiere Pro, Photoshop, Lightroom, After Effects i nie tylko. Od teraz wszystkie z jednym eleganckim i wygodnym interfejsem!

 

Konsola Loupedeck Live

Przejmij kontrolę nad przepływem pracy w programie Photoshop od początku do końca dzięki Loupedeck Live

Loupedeck Live przyspiesza edycję i retusz, wyciągając wszystko, czego potrzebujesz pod Twoje palce. Zaprojektowany do współpracy z myszą i klawiaturą, Loupedeck Live zapewnia natychmiastowy dostęp do ulubionych narzędzi, funkcji i profili, eliminując potrzebę przełączania menu. Wyposażony w domyślne panele narzędziowe zorganizowane według typów projektu, włączając nawigację po warstwach, zarządzanie panelami oraz regulacje kolorów, dostosowywanie ustawień narzędzi pędzla i nie tylko. Wszystko to możesz teraz wykonać za pomocą prostego obrotu i kliknięcia pokrętła lub przez naciśnięcie przycisku.

Konsola Loupedeck Live

Usprawnij pracę w Adobe Lightroom Classic!

Natywna integracja Loupedeck Live z Adobe Lightroom Classic to idealne rozwiązanie do edycji zdjęć. Uzyskaj natychmiastowy dostęp do ulubionych narzędzi i funkcji, a nawet automatyzuj różne etapy edycji przez jedno naciśnięcie przycisku. Rozpocznij edycję od razu dzięki domyślnym panelom narzędziowym, podzielonym na każdy etap procesu edycji. Wykonuj zarówno proste, jak i bardziej złożone zadania, takie jak importowanie, ocenianie, dostosowywanie kolorów i eksportowanie szybko i bez wysiłku.

Uwaga: Lightroom 6 nie jest obsługiwany przez Loupedeck Live, ani Loupedeck CT.

Konsola Loupedeck Live

Natywna integracja Loupedeck Live z Final Cut Pro X przyspiesza montaż i edycję filmów

Loupedeck Live zapewnia szybki dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do organizowania mediów, nawigowania po osi czasu, wycinania i przycinania klipów oraz precyzyjnej edycji kolorów – wszystko za pomocą jednej eleganckiej, konfigurowalnej konsoli. Każdy przycisk, pokrętło, ekran dotykowy LED i pokrętło można dostosować do własnego stylu edycji!

Zgodność z twoim ulubionym oprogramowaniem - Konsola Loupedeck Live

W zestawie z Loupedeck Live:

 • Wszystkie pluginy natywnej obsługi dla programów twórczych
 • Wszystkie pluginy natywnej obsługi dla streamingu
 • Nieograniczone opcje tworzenia i wgrywania profili własnych – Custom Profiles

Skonfiguruj swój Loupedeck Live z dowolnym oprogramowaniem

W oprogramowaniu Loupedeck można budować własne profile (Custom Profiles), które umożliwiają korzystanie z urządzenia w dowolnej aplikacji. W Loupedeck stawiamy na swobodę twórczą! Profile są właśnie od tego! Twórz i udostępniaj własne profile społeczności Loupedeck i odblokuj swój potencjał twórczy.

 

Wymagania systemowe konsoli Loupedeck Live

System operacyjny:

 • Windows 10
 • Mac 10.13 lub nowszy

Obsługiwane natywnie oprogramowanie*:

 • Streamlabs OBS
 • OBS Studio
 • Twitch
 • Adobe Lightroom Classic
 • Adobe Photoshop CC
 • Adobe Premiere Pro CC
 • Adobe After Effects CC
 • Adobe Audition CC
 • Final Cut Pro X
 • Adobe Illustrator CC

* Natywna obsługa Loupedeck zawsze dla najnowszej wersji programu.

Specyfikacja techniczna - Loupedeck Live

 • Wyświetlacz: 4,3-calowy wyświetlacz LCD 480 × 272 pikseli z pojemnościowym panelem dotykowym
 • Przyciski: 8 okrągłych przycisków z podświetleniem RGB
 • Pokrętła: 6 nieograniczonych enkoderów obrotu z zapadkami i przyciskiem
 • Wymiary: 150 x 110 x 30 mm / Waga: 230g

W pudełku znajduje się:

 • Konsola Loupedeck Live
 • Kabel USB-C (przejściówka z USB-C na USB-A w zestawie)
 • Podstawka do Loupedeck Live

Parametry

Cena 50
Link https://rent.fotoforma.pl/akcesoria/konsola-loupedeck-live/

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

TU Europa - dodatkowe ubezpieczenie

 

Fotoforma Sp. z o.o. wykonuje  działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w przypadku zawierania umów ubezpieczenia zawieranych na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia „Dodatkowa ochrona urządzeń dla Klientów Fotoforma”  w imieniu i na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Ubezpieczyciel) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław, wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002736, posiadającego REGON: 272324625, NIP: 895 10 07 276, kapitał zakładowy zarejestrowany i opłacony w całości 37 800 000 zł, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów nr DU/2849/A/CG/94 z dnia 07.11.1994 r. na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie TU Europa informacje.pdf

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia – co obejmuje nasze ubezpieczenie i w jakich sytuacjach ono działa


 

 1. Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszone do ubezpieczenia urządzenie.
 2. Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w jednym z 2 pakietów ubezpieczenia: awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta lub awaria po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowe uszkodzeniekradzież z włamaniem lub rabunek do wyboru przez ubezpieczającego.
 3. Zakres ubezpieczenia:

1) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego
do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

2) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem lub rabunek:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci przypadkowego uszkodzenia, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

c) w przypadku szkody wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o koszty związane z organizacją i pokryciem kosztów transportu;

d) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowego uszkodzenia, zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

Ubezpieczaniu podlegają następujące grupy asortymentowe:

 • aparaty cyfrowe,
 • aparaty natychmiastowe,
 • obiektywy,
 • lornetki i sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy),
 • drukarki fotograficzne,
 • akcesoria fotograficzne (lampy błyskowe),
 • aparaty do nagrywania (filmowania),
 • audio (mikrofony, rejestratory, zestawy bezprzewodowe),
 • kamery,
 • obiektywy do filmowania,
 • oświetlenie LED,
 • rekordery video i monitory,
 • statywy i stabilizacja (monopody, slidery, krany kamerowe, statywy video, głowice video, gimbale),
 • streaming i produkcja (bezprzewodowe video, Grabbery, interkomy, konwertery, miksery video, promptery),
 • lampy fotograficzne,
 • obiektywy

 

Wszystkie wyłączenia z zakresu ochrony znajdują się w OWU w rozdziale Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

 

 

Okres ubezpieczenia i odpowiedzialności – jak długo trwa ubezpieczenie


 

1. Okres ubezpieczenia to okres rozpoczynający się po zawarciu umowy ubezpieczenia i trwający do końca naszej odpowiedzialności.
2. Okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się:

1) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia w formie pisemnej - od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą), jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
2) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość - od 3. dnia po zakupie urządzenia, jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą) i nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,

z zastrzeżeniem ust. 3.3. Okres naszej odpowiedzialności może trwać w zależności od pakietu oraz Twojego wyboru:

gwarancja

producenta

Pakiet ubezpieczenia (zakresy pakietów zgodne z §3 ust. 3 OWU)

długość okresu naszej odpowiedzialności

wariant ubezpieczenia

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta

 

12 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 1

24 miesiące  

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 2

36 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 3

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
 • przypadkowe uszkodzenie,
 • kradzież z włamaniem lub rabunek

36 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 4

48 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 24 miesiące i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 5

60 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 36 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 6

 

 

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia/ wypowiedzenie umowy ubezpieczenia – kiedy można zrezygnować z ubezpieczenia


 

1. Możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia składając nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie:


1) 30 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia lub 30 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy Cię o zawarciu umowy ubezpieczenia, jeżeli umowę ubezpieczenia zawarliśmy przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość – w przypadku, gdy jesteś osobą fizyczną i zawarcie umowy ubezpieczenia jest czynnością prawną niezwiązaną bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową,
2) 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia – jeżeli jesteś przedstawicielem przedsiębiorcy.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma,
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub Fotoforma,

3. Możesz również w każdym czasie złożyć nam wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu od dnia następnego po dniu, w którym złożysz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.


4. Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub do Fotoforma,
2) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma.


5. Wypowiedzenie lub odstąpienie umowy ubezpieczenia nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapłaty składki za okres, w jakim świadczyliśmy ochronę ubezpieczeniową.

 

Dokumenty do zapoznania się przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej:


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia.pdf

IPID – Informacje o produkcie ubezpieczeniowym.pdf

Karta informacyjna RODO.pdf

Nota informacyjna.pdf

Sklep internetowy Shoper Premium