biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Konsola Loupedeck+ (w magazynie)

Kod produktu: 6430070530017
ID produktu: 19675
4.58333
Czytaj opinie
Cena: 1 149,00 zł 879,00 zł 879.00
oszczędzasz: 270 zł
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 879,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
Producent: Loupedeck
Dostępność: dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Wybrane akcesoria TANIEJ
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

Konsola Loupedeck+

Konsola Loupedeck+

Szybsza i płynniejsza edycja dzięki panelowi sprzętowemu, który sprawi, że wszystkie potrzebne narzędzia do edycji fotografii i wideo znajdziesz w zasięgu Twojej ręki. Poznaj konsolę, która uczyni edycję Twoją drugą naturą i pozwoli skupić się na tym, co naprawdę ważne, czyli na uzyskaniu idealnego efektu końcowego. Loupedeck+ powstał specjalnie, aby ulepszyć funkcje edycji w Adobe Lightroom, Adobe Premiere Pro CC, Adobe Photoshop i Final Cut Pro X

Konsola Loupedeck+

Konsola Loupedeck+ oferuje wszystkie niezbędne narzędzia do edycji fotografii i wideo w zasięgu ręki!

Szybsza i płynniejsza edycja dzięki panelowi sprzętowemu, który sprawi, że wszystkie potrzebne narzędzia do edycji fotografii i wideo znajdziesz w zasięgu Twojej ręki. Poznaj konsolę, która uczyni edycję Twoją drugą naturą i pozwoli skupić się na tym, co naprawdę ważne, czyli na uzyskaniu idealnego efektu końcowego. Loupedeck+ powstał specjalnie, aby ulepszyć funkcje edycji w Adobe Lightroom, Adobe Premiere Pro CC, Adobe Photoshop i Final Cut Pro XWszystkie używane funkcje są uporządkowane według kategorii. Dlatego zamiast przeskakiwać między menu, panelami i podmenu, znajdziesz je w jednym miejscu – tuż pod ręką. Korzystaj też z edycji w trybie pełnoekranowym, która umożliwia pracę bez odrywania wzroku od obrazu. Dzięki Loupedeck+ Twoje dłonie, oczy i kreatywność współpracują ze sobą w doskonałej harmonii.

Konsola Loupedeck+

 

Konsolę Loupedeck+ cechuje:

 • KOMPATYBILNOŚĆ: Adobe Lightroom Classic, Lightroom 6 i nowsze, Photoshop CC z Camera Raw, Premiere Pro CC, After Effects CC, Audition CC, Final Cut Pro X i Skylum Aurora HDR. Integracja beta z Capture One
 • ZAAWANSOWANY I POCZĄTKUJĄCY: Osiągnięcie idealnej edycji szybko staje się drugą naturą dzięki intuicyjnym przyciskom, pokrętłom i suwakom Loupedeck+
 • ERGONOMIA: Z łatwością edytuj tysiące zdjęć i klipów wideo. Korzystaj z wielu funkcji edycyjnych w tym samym czasie. Skoncentruj się na swoim obrazie i wideo dzięki edycji na pełnym ekranie.
 • KONFIGURACJA: Szybka i łatwa. W zestawie znajdziesz kilka preset z domyślnymi funkcjami fabrycznymi dla każdego obsługiwanego oprogramowania. Możesz więc od razu rozpoczynać edycję!
 • DOSTOSOWYWANIE: Przejmij kontrolę nad edycją. Pracuj tak, jak chcesz, dzięki licznym opcjom samodzielnej konfiguracji konsoli.

 

Konsola Loupedeck+

Przenieś edycję w programie Adobe Photoshop na nowy poziom

Użytkownicy pytali, my odpowiedzieliśmy! Możesz od teraz używać swojego Loupedeck+ z Adobe Photoshop CC i Camera Raw, aby uzyskać całkowicie płynny, bezproblemowy i dostosowany do potrzeb system pracy. Loupedeck+ zapewnia szybki, łatwy i bezpośredni dostęp do funkcji, warstw i innych często używanych narzędzi programu Photoshop. Loupedeck+ to wspaniałe uzupełnienie myszki i tabletu. Poza tym, nauka i przyzwyczajenie do obsługi w tym programie nie zajmie Ci wiele czasu!

Konsola Loupedeck+

Bardziej intuicyjna i szybsza edycja w Adobe Lightroom Classic

Edycja fotografii jest szybsza, płynniejsza i bardziej dostosowana do Twoich potrzeb dzięki połączeniu Loupedeck+ z Lightroom Classic. Stworzony dla profesjonalistów i entuzjastów, Loupedeck+ ma intuicyjny interfejs użytkownika z elementami sterującymi, suwakami i pokrętłami do retuszowania, selekcji oraz oceny zdjęć. Edycja pełnoekranowa i używanie kilku funkcji naraz pozwala skupić całą uwagę na obrazie i uwolnić kreatywność. Loupedeck+ został zaprojektowany specjalnie dla Lightrooma, aby ułatwić pracę zapewniając szybki dostęp do wszystkich narzędzi i funkcji potrzebnych do stworzenia idealnego obrazu.

 
Konsola Loupedeck+

Przekształć swoją edycję dzięki połączeniu Loupedeck+ z Adobe After Effects CC

Loupedeck+ jest kompatybilny z Adobe After Effects CC. Ta integracja zapewnia szybsze, wydajniejsze i bardziej intuicyjne rozwiązanie do edycji efektów wizualnych i ruchomej grafiki.

Konsola Loupedeck+

Szybsza i bardziej precyzyjna edycja wideo dzięki Loupedeck+ i Final Cut Pro X

Profesjonaliści już dawno pokochali Final Cut Pro. Loupedeck+ sprawia, że edycja filmów za pomocą Final Cut jest jeszcze szybsza, płynniejsza i dokładniejsza. Loupedeck+ jest specjalnie zaprojektowany, aby ulepszyć całe doświadczenie edycji w Final Cut Pro X, zapewniając szybki dostęp do wszystkich potrzebnych narzędzi i funkcji. Jego intuicyjny interfejs użytkownika zawiera elementy sterujące, suwaki i pokrętła do gradingu i dostrajania pracy. Teraz możesz edytować w trybie pełnoekranowym, co oznacza, że cała Twoja uwaga skupia się na tym, co naprawdę się liczy, czyli efekcie finalnym! Loupedeck+ jest również łatwy w konfiguracji i szybko stanie się całkowicie naturalną częścią procesu edycji. Spróbuj, a przekonasz się sam!

 

Konsola Loupedeck+

 

Wymagania systemowe konsoli Loupedeck+

System operacyjny:

 • Windows 10
 • Mac 10.12 lub nowszy

Obsługiwane oprogramowanie:

 • Lightroom Classic 7.4 lub nowszy
 • Lightroom 6*
 • Photoshop CC 20.0 lub nowszy z wtyczką Camera Raw
 • Premiere Pro 2018 lub 2019
 • Final Cut Pro X 10.4.5 lub nowszy
 • Capture One Pro 11 lub nowszy - Beta
 • Przesłuchanie 2019
 • After Effects 2019
 • Skylum Aurora HDR 2018 (1.2)

Lightroom 6: Zgodność z Lightroom 6 obejmuje wersje v.8.2.1 i nowsze, począwszy od wersji oprogramowania Loupedeck 2.x+ dla konsol Loupedeck+ i pierwszy Loupedeck Original.

Parametry

Cena 50
Link https://rent.fotoforma.pl/akcesoria/konsola-loupedeck/

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

TU Europa - dodatkowe ubezpieczenie

 

Fotoforma Sp. z o.o. wykonuje  działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w przypadku zawierania umów ubezpieczenia zawieranych na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia „Dodatkowa ochrona urządzeń dla Klientów Fotoforma”  w imieniu i na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Ubezpieczyciel) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław, wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002736, posiadającego REGON: 272324625, NIP: 895 10 07 276, kapitał zakładowy zarejestrowany i opłacony w całości 37 800 000 zł, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów nr DU/2849/A/CG/94 z dnia 07.11.1994 r. na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie TU Europa informacje.pdf

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia – co obejmuje nasze ubezpieczenie i w jakich sytuacjach ono działa


 

 1. Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszone do ubezpieczenia urządzenie.
 2. Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w jednym z 2 pakietów ubezpieczenia: awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta lub awaria po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowe uszkodzeniekradzież z włamaniem lub rabunek do wyboru przez ubezpieczającego.
 3. Zakres ubezpieczenia:

1) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego
do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

2) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem lub rabunek:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci przypadkowego uszkodzenia, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

c) w przypadku szkody wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o koszty związane z organizacją i pokryciem kosztów transportu;

d) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowego uszkodzenia, zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

Ubezpieczaniu podlegają następujące grupy asortymentowe:

 • aparaty cyfrowe,
 • aparaty natychmiastowe,
 • obiektywy,
 • lornetki i sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy),
 • drukarki fotograficzne,
 • akcesoria fotograficzne (lampy błyskowe),
 • aparaty do nagrywania (filmowania),
 • audio (mikrofony, rejestratory, zestawy bezprzewodowe),
 • kamery,
 • obiektywy do filmowania,
 • oświetlenie LED,
 • rekordery video i monitory,
 • statywy i stabilizacja (monopody, slidery, krany kamerowe, statywy video, głowice video, gimbale),
 • streaming i produkcja (bezprzewodowe video, Grabbery, interkomy, konwertery, miksery video, promptery),
 • lampy fotograficzne,
 • obiektywy

 

Wszystkie wyłączenia z zakresu ochrony znajdują się w OWU w rozdziale Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

 

 

Okres ubezpieczenia i odpowiedzialności – jak długo trwa ubezpieczenie


 

1. Okres ubezpieczenia to okres rozpoczynający się po zawarciu umowy ubezpieczenia i trwający do końca naszej odpowiedzialności.
2. Okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się:

1) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia w formie pisemnej - od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą), jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
2) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość - od 3. dnia po zakupie urządzenia, jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą) i nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,

z zastrzeżeniem ust. 3.3. Okres naszej odpowiedzialności może trwać w zależności od pakietu oraz Twojego wyboru:

gwarancja

producenta

Pakiet ubezpieczenia (zakresy pakietów zgodne z §3 ust. 3 OWU)

długość okresu naszej odpowiedzialności

wariant ubezpieczenia

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta

 

12 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 1

24 miesiące  

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 2

36 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 3

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
 • przypadkowe uszkodzenie,
 • kradzież z włamaniem lub rabunek

36 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 4

48 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 24 miesiące i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 5

60 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 36 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 6

 

 

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia/ wypowiedzenie umowy ubezpieczenia – kiedy można zrezygnować z ubezpieczenia


 

1. Możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia składając nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie:


1) 30 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia lub 30 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy Cię o zawarciu umowy ubezpieczenia, jeżeli umowę ubezpieczenia zawarliśmy przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość – w przypadku, gdy jesteś osobą fizyczną i zawarcie umowy ubezpieczenia jest czynnością prawną niezwiązaną bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową,
2) 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia – jeżeli jesteś przedstawicielem przedsiębiorcy.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma,
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub Fotoforma,

3. Możesz również w każdym czasie złożyć nam wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu od dnia następnego po dniu, w którym złożysz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.


4. Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub do Fotoforma,
2) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma.


5. Wypowiedzenie lub odstąpienie umowy ubezpieczenia nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapłaty składki za okres, w jakim świadczyliśmy ochronę ubezpieczeniową.

 

Dokumenty do zapoznania się przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej:


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia.pdf

IPID – Informacje o produkcie ubezpieczeniowym.pdf

Karta informacyjna RODO.pdf

Nota informacyjna.pdf

Sklep internetowy Shoper Premium