fotoforma.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Filtry
Producent
Producent
Dostępność Cena
Cena
  • od
    do

 

Najlepsze lustrzanki Pentax w internecie – w Fotoformie

Lustrzanki cyfrowe Pentax to klasyka fotograficzna. Prawdopodobnie każdy profesjonalista miał je w dłoniach przynajmniej raz. W Fotoformie znajdziesz lustrzanki Pentax w formie osobnych body (np. Pentax K-1 Mark II), zestawów z obiektywem (np. Pentax K-70 + obiektyw zmiennoogniskowy) i innych kompletów (np. Pentax KP + statyw). Oferujemy konkurencyjne ceny i atrakcyjne promocje, które warto śledzić na bieżąco. Przeczytaj specyfikacje interesujących Cię modeli, by znaleźć lustrzankę Pentax dostosowaną do rodzaju uprawianej przez Ciebie fotografii.

Jakie funkcje mają lustrzanki cyfrowe Pentax?

Jak wspomnieliśmy, aby dowiedzieć się o funkcjach poszczególnych aparatów, należy przeczytać specyfikację produktową. Tu jednak chcemy wyróżnić parę funkcji, które mają lustrzanki Pentax. Należą do nich: algorytm ustawiania ostrości poruszających się obiektów (Pentax K-1 Mark II), 5-osiowa redukcja drgań (Pentax KP), AF z 9 czujnikami krzyżowymi w centrum kadru (Pentax K-70), funkcja obracania czujnika w górę, dół, lewo i prawo bez ruszania aparatem (Pentax K-1 Mark II), funkcja analizy sceny do ustawiania idealnej ekspozycji (Pentax KP), czułość do ISO 102400 (Pentax K-70).

Jakie warunki fotografowania, taka lustrzanka Pentax

Z uwagi na zróżnicowanie funkcji modeli japońskiego producenta bez trudu znajdziesz lustrzankę cyfrową Pentax dostosowaną do wykonywanych przez Ciebie zdjęć i warunków panujących podczas sesji. Przykładowo lustrzanka Pentax K-70 została stworzona z myślą o zabieraniu w trudne warunki. Jest lekka, kompaktowa, wodoodporna, pyłoszczelna, mrozoodporna (pracuje nawet przy temperaturze -10°C). Lustrzanka Pentax K-1 Mark II ma wyświetlacz LCD możliwy do wychylania i pochylania, co ułatwia fotografowanie pod kątem, np. architektury. Z kolei nowoczesna lustrzanka Pentax KP może być sterowana za pomocą smartfona.

 

 

Promocje i nowości

Wyprzedaż!/Ostatnie sztuki, powystawowe

 

Karta podarunkowa

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium