biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Nagrody TIPA 2020 - Nikon

 

Produkty Nikon zdobyły cztery nagrody TIPA World Awards 2020

 

Firma Nikon z przyjemnością informuje, że w czterech kategoriach produktów zdobyła cztery nagrody TIPA World Awards 2020. Redaktorzy magazynów zrzeszonych w stowarzyszeniu TIPA, oceniający produkty pod kątem jakości, parametrów i wartości przyznali najwyższe nagrody w odpowiednich kategoriach lustrzance Nikon D780, aparatowi bezlusterkowemu Nikon Z50, obiektywowi AF-S NIKKOR 120-300mm f/2.8E FL ED SR VR i obiektywowi NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct.

 

Produkty Nikon odniosły sukces w następujących kategoriach:

  • Best DSLR Expert Camera (Najlepsza lustrzanka cyfrowa — ekspert): Nikon D780
  • Best APS-C Camera Advanced (Najlepszy zaawansowany aparat z matrycą APS-C): Nikon Z50
  • Best DSLR Professional Lens (Najlepszy profesjonalny obiektyw do lustrzanki cyfrowej): AF-S NIKKOR 120-300mm f/2.8E FL ED SR VR
  • Best Mirrorless Prime Standard Lens (Najlepszy standardowy obiektyw stałoogniskowy do aparatu bezlusterkowego): NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct

 

 

Komentarz stowarzyszenia TIPA dotyczący lustrzanki Nikon D780:

Nikon D780 natychmiast zostanie uznany za klasyka. Aparat ten ma liczne cechy legendarnej lustrzanki Nikon D780 a jednocześnie został wyposażony w najnowsze technologie stosowane w aparatach bezlusterkowych z serii Z firmy Nikon. Pod względem szybkości działania, przetwarzania obrazu, możliwości filmowania oraz pracy autofokusa, aparat spełnia wszystkie oczekiwania fotografów. Jest też wyposażony w dwa gniazda kart UHS-II i dwa tryby odczytu, jeden przeznaczony dla poszerzonego zakresu dynamiki oraz drugi zapewniający większe wzmocnienie i lepsze rezultaty przy słabym oświetleniu”.

[product id="10785,10787"]

 

Komentarz stowarzyszenia TIPA dotyczący aparatu Nikon Z50:

„Aparat bezlusterkowy Nikon Z50 z mocowaniem Z idealnie nadaje się do fotografowania/wideofilmowania rodziny, w czasie podróży, a także do rozwijania twórczej ekspresji. Łatwy w obsłudze i kompaktowy aparat zapewnia dużą swobodę twórczą wynikającą między innymi z łatwego przełączania między fotografowaniem i filmowaniem, bezproblemowej łączności oraz licznych efektów kreatywnych ustawień Creative Picture Control. Atutami aparatu są też duży, odchylany wyświetlacz LCD zapewniający wyraźny obraz nawet w trudnych warunkach oświetleniowych, ergonomicznie rozmieszczone elementy sterujące ekranu dotykowego i pokrętła, imponująca szybkość 11 kl./s (w trybie ciągłego AF), a także szeroki zakres czułości ISO.”

[product id="10186,10188,10190,10192,10189"]

 

Komentarz TIPA dotyczący obiektywu AF-S NIKKOR 120-300mm f/2.8E FL ED SR VR:

AF-S NIKKOR 120-300mm f/2.8E FL ED SR VR to idealne rozwiązanie dla osób zajmujących się fotografią sportową, przyrodniczą lub portretową, które chcą wykonywać zdjęcia używając jednego obiektywu. Obiektyw zaprojektowano z myślą o pracy na wolnym powietrzu, czy to na stadionie sportowym, czy na łonie natury, dlatego ma wytrzymałą, uszczelnioną konstrukcję, a ponadto jest wyposażony w system VR, pozwalający stosować czasy otwarcia migawki dłuższe nawet o 4 stopnie, z trybem „Sport VR” do rejestrowania szybko poruszających się obiektów. Równie imponująca jest minimalna odległość zdjęciowa wynosząca dwa metry oraz programowalne przyciski zapewniające łatwy dostęp do użytecznych funkcji pomagających uchwycić akcję”.

[product id="10797"]

 

Komentarz TIPA dotyczący obiektywu NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct:

„Obiektyw NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct wyróżnia się znakomitą jakością zdjęć wykonywanych w słabym świetle. Ten fascynujący obiektyw zaprojektowano z myślą o wyeliminowaniu flary podczas fotografowania punktowych źródeł światła, nawet przy maksymalnym otworze względnym. Dlatego zapewnia niesamowite rezultaty podczas fotografowania nocnych scenerii, krajobrazów i przyrody o świcie lub o zmierzchu, a także w przypadku astrofotografii i portretów z rozbłyskami za fotografowaną osobą. Ten manualny obiektyw ujawnia swoje największe walory podczas fotografowania z maksymalnie otwartą przysłoną, zapewniając ostrość i hiperrealistyczne odwzorowanie w całym kadrze.”

[product id="10898"]

 

Nagrody TIPA World Awards są powszechnie uważane za wyraz uznania dla najlepszych firm i produktów najwyższej jakości w branży. Stanowią też ważne kryterium i wskazówkę dla konsumentów podejmujących decyzje o zakupie. 

 

Nikon działa od 100 lat i należy obecnie do największych i najbardziej liczących się producentów sprzętu optoelektronicznego na świecie. Jest producentem najwyższej jakości aparatów fotograficznych, obiektywów NIKKOR, sprzętu optycznego Sport Optics (między innymi lornetek, dalmierzy i lunet), mikroskopów oraz precyzyjnych urządzeń optycznych, zarówno dla przemysłu, jak i użytkowników indywidualnych. Nikon jest światowym liderem w segmencie cyfrowych aparatów fotograficznych, produkując lustrzanki profesjonalne oraz amatorskie, a także aparaty kompaktowe serii COOLPIX. W sierpniu 2018 roku Nikon wprowadził na rynek dwa pełnoklatkowe aparaty bezlusterkowe: Nikon Z6 i Nikon Z7, z mocowaniem obiektywu o większej średnicy. 

 

 

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium