fotoforma.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Nikon Z7

Najwyższa jakość bezlusterkowców Nikon Z7

Aparaty Nikon słyną z doskonałych matryc, ale nawet na tym tle Nikon Z7 zachwyca. Wyposażony on został w pełnoklatkową matrycę CMOS w technologii BSI o rozdzielczości 45,7 mln pikseli. Autofokus z detekcją fazową w płaszczyźnie ogniskowej dodatkowo potęguje jego zdolność do rejestracji imponująco ostrych zdjęć. Wszystko to wspomaga stosowany w bezlusterkowcach Nikon procesor EXPEED 6. Jeśli dołożyć do tego autofokus z pokryciem 90% kadru, mamy do czynienia z perłą wśród aparatów Nikon Z.

 

Filtry
Producent
Producent
Dostępność Cena
Cena
  • od
    do
Nikon Z7 body

Nikon Z7 body

tymczasowo niedostępny

12 499 zł
  • _sticker-label-4662_

 

Bezlusterkowce Nikon charakteryzują się wyjątkową czułością ISO. W Nikon Z7 jest to 64-25600. Umożliwia to uzyskiwanie niezapomnianych kadrów zarówno w jasnym słońcu, jak i słabym oświetleniu. Dzięki temu uchwycimy wszystkie niuanse światła niezależnie od pory dnia.

Podobnie jak bezlusterkowiec Nikon Z6 klasę niżej, Nikon Z7 nagrywa też rewelacyjne wideo. W 4K/UHD z szybkością 30p a w Full HD z szybkością 120p. Umożliwia to uzyskiwanie filmów w zwolnionym tempie, które zaskakują ilością zarejestrowanych szczegółów. W połączeniu z obiektywem Nikon o cichym autofokusie oba bezlusterkowce Nikon Z6 i Nikon Z7 są stworzone do filmowania.

Dołączony dodatkowo adapter do mocowanie Nikon FTZ umożliwia stosowanie wszystkich obiektywów z mocowaniem F. Bezlusterkowce Nikon Z usprawniają systemy redukcji drgań obiektywów z tym mocowaniem, współpracując z funkcją wykrywania przechylenia. Jeśli zaś obiektyw nie jest wyposażony w redukcję drgań, aparat wyręczy go w tym zadaniu. 

 

Zdefiniowany przez detale - Nikon Z7

Pomysły, które inspirują. Zdjęcia, które na długo pozostaną w pamięci.

Zainspirowany światłem. Mocowanie Z. - Nikon Z7

Najszersze na świecie mocowanie obiektywów pełnoklatkowych sprawia, że wszechstronny aparat bezlusterkowy Nikon Z7 rejestruje światło w zupełnie wyjątkowy sposób.

 

 
 

 

Żywe obrazy - Nikon Z7

Zdobądź się na śmiałość. Ale z nutą subtelności. Dzięki pełnoklatkowej matrycy o rozdzielczości 45,7 mln pikseli to Ty definiujesz piękno.

 

Niewiarygodna szczegółowość - fenomenalna ostrość - Nikon Z7

Pełnoklatkowa matryca CMOS w technologii BSI o rozdzielczości 45,7 mln pikseli w połączeniu z autofokusem z detekcją fazową w płaszczyźnie ogniskowej rejestruje zdjęcia ostre jak brzytwa.

Pokonuj bariery szybkości - Nikon Z7

Niezwykły procesor przetwarzania EXPEED 6 zapewnia zdjęcia o niskim poziomie szumów i wyjątkowo duży zakres dynamiki niezależnie od czułości ISO.

Pełnoklatkowy format - pełny obraz Nikon Z7

Podejmij wyzwanie, jakie stawia oszałamiająca liczba pikseli i wyjątkowa precyzja. Niech Twoja intuicja podpowie Ci cały obraz.

 

To spojrzenie. Ta chwila. - Nikon Z7

Dzięki autofokusowi (AF) z detekcją oka, aparat Nikon Z7  może ustawić ostrość na oku fotografowanej osoby, zarówno gdy jest sama, jak również gdy znajduje się w tłumie. Wybierakiem wielofunkcyjnym wybierasz oko, na którym ma być ustawiona ostrość, a aparat utrzymuje ostrość nawet wtedy, gdy oko zostanie na krótko zasłonięte.

 
 
 
 

Nowe realizacje wizji - Nikon Z7

Więcej światła. Więcej szczegółów. Więcej ekspresji. Oszałamiająca szybkość.

 

Gotowość na każde warunki - Nikon Z7 

Jakość zdjęć wykonanych Nikon Z7 jest doskonała w całym ultraszerokim zakresie czułości ISO 64–25600 zarówno podczas fotografowania, jak i nagrywania filmów w jakości 4K. Teraz możesz wydobyć bogactwo przejść tonalnych w jasnym słońcu. Przekonaj się, co znaczy niezwykła szczegółowość zdjęć nawet przy bardzo słabym świetle dzięki Nikon Z7.

Niezwykle stabilny system redukcji drgań - Nikon Z7

 

 

 

Pokaż wszystko - Nikon Z7

 

Teraz możesz nagrywać pełnoklatkowe filmy w jakości 4K, w których każda scena jest widoczna w najdrobniejszych szczegółach dzięki Nikon Z7

 

Urzekająca akcja - Nikon Z7

Nagrywaj pełnoklatkowe filmy w rozdzielczości 4K/UHD z szybkością 30p. Nagrywaj filmy Full HD z szybkością nawet 120p z urzekającymi scenami w zwolnionym tempie i o niezwykłym poziomie szczegółowości. Podczas nagrywania filmów w jakości 4K lub Full HD możesz bez trudu rejestrować nieruchome ujęcia.

Wysoka rozdzielczość - Nikon Z7

Nadpróbkowanie do jakości 8K umożliwia nagrywanie materiałów w jakości 4K o niezwykłej precyzji i zaskakującym poziomie szczegółów. Szybki procesor przetwarzania obrazu EXPEED 6 generuje idealnie czyste zdjęcia wolne od szumów, efektu mory i przekłamań barw.

 

Piękno pod kontrolą - Nikon Z7

Jasne obiektywy z mocowaniem Z firmy Nikon są wyposażone w cichy autofokus, a dodatkowo zapewniają efektowne rozmycie tła. Wbudowana funkcja podkreślania krawędzi wspomaga ustawianie ostrości podczas ręcznego przesuwania ostrości przez scenę.

Stabilny ruch - Nikon Z7

Szybkość autofokusa oraz czułość śledzenia ostrości Nikon Z7 można ustawić podczas nagrywania filmu. Niezwykły mechanizm autofokusa w obiektywach z mocowaniem Z firmy Nikon minimalizuje niechciane efekty „oddychania” czy przesunięcia ostrości podczas zmiany ogniskowej.

 

Cięcie. Montaż. Inspiracja. - Nikon Z7

Znajdź natchnienie, gdziekolwiek jesteś – na planie czy w montażowni.

 
 
 

Twórz nowe światy - Nikon Z7

Aparat Nikon Z7 umożliwia nagrywanie sekwencji poklatkowych w rozdzielczości 4K/UHD. Rozdzielczość aż 45,7 mln efektywnych pikseli oznacza, że zdjęcia wykonane z interwalometrem można wykorzystać do utworzenia zachwycających filmów poklatkowych o rozdzielczości aż 8K.

 

Bezpośredni podgląd obrazu w aparacie - Nikon Z7

Zaawansowany technologicznie wizjer elektroniczny firmy Nikon o rozdzielczości 3686 tys. punktów zapewnia wyraźny podgląd obrazu. Wyjątkowo jasny i ostry obraz w elektronicznym wizjerze jest dokładnym odwzorowaniem całego rejestrowanego kadru.

 

 

Siła w elastyczności - Nikon Z7

Elastyczność. Długi czas pracy. Precyzja. Gdziekolwiek jesteś. 

 

 

 

Jeden adapter. Niezliczone inspiracje. - Nikon Z7

Adapter do mocowania Nikon FTZ umożliwia swobodne korzystanie z dotychczasowych obiektywów NIKKOR z mocowaniem F z aparatem Nikon Z7. Zdjęcia nie tracą na jakości, a obiektywy NIKKOR bez redukcji drgań zyskują zupełnie nową ostrość.

 
 

Wyróżnij się - Nikon Z7

USTAWIENIA PICTURE CONTROL

Zastosowany w aparacie system Picture Control firmy Nikon zapewnia szeroki wybór gotowych ustawień. Możesz również tworzyć niestandardowe ustawienia w zależności od fotografowanych obiektów i scen. System umożliwia łatwe dostosowanie parametrów ostrości, nasycenia czy odcieni podczas fotografowania oraz nagrywania filmów.

Promocje i nowości

Wyprzedaż!/Ostatnie sztuki, powystawowe

 

Karta podarunkowa

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium