fotoforma.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Nikon Z6

Niezawodny Nikon Z6

Aparat Nikon Z6 wyposażony jest w pełnoklatkową matrycę CMOS o rozdzielczości 24,5 pikseli i autofokus o płaszczyźnie ogniskowej. Dodatkowo charakteryzuje się najszerszym pośród aparatów mocowaniem obiektywów pełnoklatkowych, dzięki któremu są one znacznie jaśniejsze. Zdjęcia przy słabym świetle umożliwi szerokie spektrum czułości ISO od 100 do 51200.

 

 

Filtry
Producent
Producent
Dostępność Cena
Cena
  • od
    do
Nikon Z6 body

Nikon Z6 body

tymczasowo niedostępny

8 299 zł
  • _sticker-label-4662_

 

INSPIRACJA JEST W KAŻDYM Z NAS - Nikon Z6

Daj się ponieść własnym pragnieniom. Niech inspiracja wypełni Twoje życie.

Aparaty Nikon słyną ze świetnych autofocusów, ale ten zastosowany w Z6 pokrywa aż 90% kadru co z precyzyjnym systemem AF sprawia, że nawet małe obiekty, które śledzimy, pozostają ostre. Wielbicieli fotografii sportowej ucieszy fakt, że tryb zdjęć seryjnych działa z szybkością aż 12 kl./s. a funkcja pięcioosiowej redukcji drgań zapewni ostrość nawet przy dużych poruszeniach.

Również ci, którzy często używają aparatu do rejestracji filmów, nie będą zawiedzeni. Ten bezlusterkowiec Nikon zapewnia nagrywanie pełnoklatkowego wideo w rozdzielczości 4K z szybkością 30p. Dodatkowo procesor przetwarzania obrazu EXPEED 6 sprawi, że zdjęcia będą wolne od szumów i przekłamań barw.

Jeśli pracujemy w trudnych warunkach, to bezlusterkowce Nikon będą doskonałym wyborem. Aparat Nikon Z6 jest lekki, a jego magnezowy korpus doskonale zabezpieczony przed pyłem i wilgocią. Dodatkowo świetnie leży w dłoni a odchylany monitor LCD umożliwia robienie zdjęć pod różnym kątem.

 

 

 

 

 

Twoja wizja. Twój głos. - Nikon Z6

 

Podziel się swoimi pomysłami. Dzięki czułej, pełnoklatkowej matrycy możesz robić zdjęcia, które przykują wzrok.

 

 
 
Mocowanie Z. Więcej światła. Więcej możliwości - Nikon Z6
 
Najszersze na świecie mocowanie obiektywów pełnoklatkowych sprawia, że wszechstronny aparat bezlusterkowy Nikon Z6 rejestruje światło w zupełnie wyjątkowy sposób.
 

Duża średnica mocowania. Trwały wyraz. - Nikon Z6

Dzięki dużemu mocowaniu o średnicy 55 mm aparat z serii Nikon Z wpuszcza więcej światła. Zaledwie 16 mm między mocowaniem i pełnoklatkową matrycą w aparacie oznacza, że do matrycy dociera jeszcze więcej światła.

Zainspirowany światłem - Nikon Z6

Od granatowej poświaty zmierzchu po urzekające cienie. Wyjątkowa konstrukcja układu optycznego obiektywów z mocowaniem Z firmy Nikon w połączeniu z mocowaniem bagnetowym o dużej średnicy pozwala uzyskać niezwykłe efekty świetlne.

Jeden adapter. Niezliczone inspiracje. - adapter Nikon FTZ

Adapter do mocowania Nikon FTZ umożliwia swobodne korzystanie z dotychczasowych obiektywów NIKKOR z mocowaniem F z aparatem Nikon Z6. Zdjęcia nie tracą na jakości. Dodatkowo obiektywy bez redukcji drgań (VR) zyskują zupełnie nową ostrość dzięki mechanizmowi redukcji drgań w aparacie.

 

A

Czułość ISO 100–51200. Inspirujące zdjęcia nawet przy słabym świetle - Nikon Z6

Ciesz się swobodą rejestrowania szczegółów przy słabym świetle – od nocnych zdjęć miasta po portrety w półmroku.

 

To spojrzenie. Ta chwila. - Nikon Z6

Dzięki autofokusowi (AF) z detekcją oka, aparat Nikon Z może ustawić ostrość na oku fotografowanej osoby, zarówno gdy jest sama, jak również gdy znajduje się w tłumie. Wybierakiem wielofunkcyjnym wybierasz oko, na którym ma być ustawiona ostrość, a aparat utrzymuje ostrość nawet wtedy, gdy oko zostanie na krótko zasłonięte.

 

 
 
 
 

Czas ma kluczowe znaczenie - Nikon Z6

Tryb zdjęć seryjnych z szybkością 12 kl./s. Uchwyć pełnoklatkowe piękno w samym środku wydarzeń.

 

Niezwykle stabilny system redukcji drgań - Nikon Z6

 

 

Fotografuj wszystko, na co skierujesz wzrok - Nikon Z6

Ciesz się swobodą komponowania. Zaawansowany technologicznie wizjer elektroniczny firmy Nikon o rozdzielczości 3686 tys. punktów zapewnia płynny podgląd obrazu. Wyjątkowo jasny i ostry obraz w elektronicznym wizjerze jest dokładnym odwzorowaniem całego rejestrowanego kadru.

 

 

Czysty ekspresjonizm - Nikon Z6

Teraz możesz nagrywać pełnoklatkowe filmy w jakości 4K, w których każda scena jest widoczna w najdrobniejszych szczegółach.

 

Urzekająca akcja

Nagrywaj pełnoklatkowe filmy w rozdzielczości 4K/UHD z szybkością 30p. Nagrywaj filmy Full HD z szybkością nawet 120p z urzekającymi scenami w zwolnionym tempie i o niezwykłym poziomie szczegółowości. Podczas nagrywania filmów w jakości 4K lub Full HD możesz bez trudu rejestrować nieruchome ujęcia.

Wysoka rozdzielczość

Nadpróbkowanie do jakości 6K umożliwia nagrywanie materiałów w jakości 4K o niezwykłej precyzji i zaskakującym poziomie szczegółów. Szybki procesor przetwarzania obrazu EXPEED 6 generuje idealnie czyste zdjęcia wolne od szumów, efektu mory i przekłamań barw.

 

Piękno pod kontrolą

Jasne obiektywy z mocowaniem Z firmy Nikon są wyposażone w cichy autofokus, a dodatkowo zapewniają efektowne rozmycie tła. Wbudowana funkcja podkreślania krawędzi wspomaga ustawianie ostrości podczas ręcznego przesuwania ostrości przez scenę.

Stabilny ruch

Szybkość autofokusa oraz czułość śledzenia ostrości można ustawić podczas nagrywania filmu. Niezwykły mechanizm autofokusa w obiektywach z mocowaniem Z firmy Nikon minimalizuje niechciane efekty „oddychania” czy przesunięcia ostrości podczas zmiany ogniskowej.

 

A

CIĘCIE. MONTAŻ. INSPIRACJA. - Nikon Z6

Znajdź natchnienie, gdziekolwiek jesteś – na planie czy w montażowni.

 

 

 

Dane RAW z aparatu w formacie ProRes RAW - Nikon Z6

Zyskaj maksymalną swobodę nagrywania filmów. Aparat Nikon Z6 umożliwia przesyłanie 12-bitowych danych RAW do zewnętrznego monitora/rejestratora, takiego jak Atomos Ninja V³ ⁴. Strumień wideo jest rejestrowany w formacie ProRes RAW⁵, co zapewnia maksymalną swobodę gradacji kolorystycznej, a także lepszą widoczność szczegółów w jasnych i ciemnych obszarach. Funkcję tę można włączyć w centrum serwisowym firmy Nikon.

 

 

DALEJ. WYŻEJ. POZA UTARTE ŚCIEŻKI. - Nikon Z6

 

 
 
 
 

WSPÓŁPRACUJ - Nikon Z6

 

Podłączanie do urządzenia inteligentnego - Nikon Z6

Wbudowane moduły Wi-Fi® i Bluetooth® umożliwiają szybkie połączenie aparatu z dowolnym urządzeniem inteligentnym za pomocą technologii SnapBridge. Błyskawicznie dziel się zdjęciami w formacie JPEG. Teraz możesz zdalnie fotografować i nagrywać filmy.

Podłączanie do komputera - Nikon Z6

Zdjęcia w formacie JPEG i RAW możesz płynnie przesyłać w trybie Stacja lub Punkt dostępowy. Opcjonalny przekaźnik bezprzewodowy WT-7A zapewnia połączenie z przewodową lub bezprzewodową siecią LAN na większe odległości.

 
 

 

 

 

 

Promocje i nowości

Wyprzedaż!/Ostatnie sztuki, powystawowe

 

Karta podarunkowa

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium