biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Zestaw Pentax K-70 + DA 18-50 f/4-5.6 DC WR RE HD + DA 50-200mm F4-5.6 ED WR

Kod produktu: 027075299436
ID produktu: 16094
Cena: 3 999,00 zł 3999.00
Producent: Pentax
Dostępność: Produkt na zamówienie
ilość
szt.
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Odmiany tego produktu

Opis produktu

 

Zestaw Pentax K-70 + DA 18-50 f/4-5.6 DC WR RE HD + DA 50-200mm F4-5.6 ED WR

Zestaw Pentax K-70 + DA 18-50 f/4-5.6 DC WR RE HD + DA 50-200mm F4-5.6 ED WR

 

Lustrzanka Pentax K-70 zaprojektowany z myślą o podróżnikach, dlatego jego konstrukcja jest lekka i kompaktowa. Dzięki niewielkiej wadze można go zabrać nawet w najdłuższą podróż.

 

Odporność na warunki atmosferyczne połączona z wysoką jakością obrazu sprawia, że Pentax K-70 zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Konstrukcja zaprojektowana z myślą o amatorach podróży.

Niewielkie rozmiary i system uszczelnień Pentax K-70 gwarantują niezawodną pracę w wymagających warunkach. 

HD PENTA X -DA 16 - 85mmF3.5 -5.6ED DC WR Przysłona: F5.6 ; Migawka: 1/20 sek.; Kompensacja ekspozycji: -1.0EV; ISO: 100; Balans bieli: AWB ; 
Custom image: Jasny ; Pixel Shift Resolution System:Wł (Korekcja ruchu)

 

Odporna na kurz i zachlapanie konstrukcja - lustrzanka Pentax K-70

Pentax K-70 z uszczelnionym obiektywem tworzy kompletny zestaw dla amatora mocnych wrażeń

100 uszczelek zamontowanych w K-70 gwarantuje, że do urządzenia nie dostanie się woda lub pył. Dodatkowo w połączeniu z obiektywami z serii AW- lub WR-* otrzymujemy w pełni wodoodporny zestaw fotograficzny.

*AW – All Weather (wodoodporne, odporne na kurz), WR – Weather Resistant (odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne)

• By zapobiec potencjalnej awarii zalecane jest osuszenie aparatu zaraz po jego ekspozycji na deszcz czy zachlapanie.

Praca w temperaturze do −10°C - lustrzanka Pentax K-70

Niezawodność potwierdzona w rygorystycznych testach - lustrzanka Pentax K-70

K-70 został poddany wielu rygorystycznym testom by zapewnić niezawodne działanie w trudnych warunkach. Odporna, uszczelniona obudowa gwarantuje stabilną pracę mechanizmów i minimalizuje wahania napięcia akumualtora nawet w ujemnych temperaturach. 

*W przerwie od fotografowania w niskiej temperaturze zaleca się przechowywanie baterii w cieplejszym miejscu.

Kompaktowe wymiary - lustrzanka Pentax K-70

Niewielkie, idealnie wyprofilowane body

Pyłoszczelna konstrukcja odporna na warunki atmosferyczne i ruchomy wyświetlacz LCD

zostały zaprojektowane dla jeszcze większej wygody użytkowania.

Wraz z lekkimi obiektywami Pentax z serii -DA możesz w pełni cieszyć się fotografią w plenerze. 

 

Precyzyjny system ostrości nawet w słabym oświetleniu do -3EV - lustrzanka Pentax K-70

PENTAX K-70 został wyposażony w moduł AF o wysokiej czułości z dziewięcioma czujnikami krzyżowymi w środku kadru.

 

Mechanizm usuwania zanieczyszczeń - lustrzanka Pentax K-70

Matryca w aparacie PENTAX K-70 posiada system powlekania PENTAX SP coating by zapobiegać osadzaniu się kurzu. Kiedy pył osadzi się na powieżchni matrycy, mechanizm SR za pomoca mikrodrgań usuwa zanieczyszczenia.

 Matryca pokryta powłoką SP zapobiega przywieraniu kurzu.
 Wszelkie zanieczyszczenia usuwane są dzięki pionowym wibracjom mechanizmu SR

 

Wygodna obsługa nawet w rękawiczkach - Pentax K70

Grip - lustrzanka Pentax K-70

Grip w aparacie Pentax K-70 został zaprojektowany w taki sposób, by obsługa aparatu była łatwa i wygodna. Nawet podczas pracy w rękawiczkach.

 

 

Lustrzanka Pentax K-70

Przyciski sterowania i pokrętło funkcyjne - lustrzanka Pentax K-70

Pentax K-70 został zaprojektowany z niezwykłą dbałością o każdy szczegół. Specjalnie wyprofilowane przyciski na panelu sterowania zapewniają łatwy dostęp i komfort pracy. 

 

 

Fotografowanie na bardzo wysokich czułościach dla uchwycenia piękna natury - lustrzanka Pentax K-70

smc PENTAX-DA★ 50-135mmF2.8ED[IF] SDM Przysłona: F4.5 ; Migawka: 1/100 sek. ; Kompensacja ekspozycji: -0.7EV ; ISO: 400 ; Balans bieli: CTE ; Custom image: Krajobraz

 

Najlepszy towarzysz podróży - lustrzanka Pentax K-70:

 • 24 MP matryca CMOS APS-C pozbawiona filtra AA
 • Udoskonalony procesor PRIME MII z jednostką wspierającą
 • Redukcja szumów i wysoka czułość nawet do ISO 102400
 • System Pixel Shift Resolution z funkcją korekcji ruchu
 • Symulator filtra AA (anty-aliasingowego)
 • Konstrukcja odporna na zachlapanie, kurz i niskie temperatury(do -10°C)
 • Stabilizacja obrazu w korpusie ze skutecznością 4,5EV
 • Najszybsza migawka w klasie 1/6000 sek.
 • Ruchomy wyświetlacz z trybem ustawień nocnych i plenerowych
 • Hybrydowy system ostrości w trybie Live View
 • Wbudowany nadajnik Wi-Fi

 

Obiektyw Pentax HD PENTAX-DA 18-50mm F4-5.6 DC WR RE

            

Obiektyw Pentax HD PENTAX-DA 18-50mm F4-5.6 DC WR RE z bagnetem K, zaprojektowano dla bezlusterkowych aparatów PENTAX. Ten standardowy obiektyw zmiennoogniskowy posiada niedawno opracowany mechanizm wysuwania i chowania, który ułatwia jego przechowywanie i przenoszenie jak również w pełni uszczelnioną konstrukcję zapewniającą bezproblemowe użytkowanie w każdych warunkach.

Obiektyw Pentax HD PENTAX-DA 18-50mm F4-5.6 DC WR RE ten został stworzony jako instrument optyczny codziennego użytku, wygodny do przenoszenia i idealny do niewielkich cyfrowych aparatów bezlusterkowych. Dzięki mechanizmowi wysuwania i chowania -zastosowanym po raz pierwszy w przypadku obiektywu z bagnetem K – jest to najkrótszy obiektyw na świecie w pozycji złożonej, mierzący zaledwie 41 milimetrów*.

Pomimo bardzo kompaktowych rozmiarów, zapewniających wygodne przenoszenie, obiektyw   Pentax HD PENTAX-DA 18-50mm F4-5.6 DC WR RE posiada  także oryginalne powłoki HD PENTAX, soczewki o wyjątkowo niskiej dyspersji i soczewki asferyczne aby przeciwdziałać różnym aberracjom i dawać piękne, zbalansowane obrazy o dobrym kontraście.  Wbudowany napęd DC Pentax HD PENTAX-DA 18-50mm F4-5.6 DC WR RE zapewnia bezproblemową i cichą pracę autofokusa a w pełni uszczelniona obudowa pozwala na użycie go w nawet najbardziej wymagających warunkach

* Najkrótszy standardowy obiektyw zmiennoogniskowy zaprojektowany do współpracy z cyfrowymi aparatami bezlusterkowymi (stan na 1 lutego 2015 oparty na badaniach przeprowadzonych przez firmę RICOH IMAGING)

Najkrótszy standardowy obiektyw zmiennoogniskowy na świecie - Pentax HD PENTAX-DA 18-50mm F4-5.6 DC WR RE

Obiektyw zmiennoogniskowy Pentax HD PENTAX-DA 18-50mm F4-5.6 DC WR RE z powiększeniem rzędu około 2,8 raza pokrywa zakres od szerokiego kąta do kątów standardowych (dla odpowiedników ogniskowych od 27,5 mm do 76,5 mm w formacie małoobrazkowym) czyli najpowszechniej używane wartości kątowe, idealne do ogólnych zastosowaniach fotograficznych. Dzięki swojemu mechanizmowi wysuwania i chowania Pentax HD PENTAX-DA 18-50mm F4-5.6 DC WR RE jest on nie dłuższy niż 41 milimetrów w pozycji złożonej – co czyni go najkrótszym obiektywem zmiennoogniskowym na świecie –zapewniając dużą wygodę i łatwość w przenoszeniu, szczególnie gdy się go połączy z małym aparatem bezlusterkowym.

 

Konstrukcja na której można polegać - odporna na niesprzyjające czynniki atmosferyczne - obiektyw Pentax HD PENTAX-DA 18-50mm F4-5.6 DC WR RE

Obiektyw Pentax HD PENTAX-DA 18-50mm F4-5.6 DC WR RE posiada konstrukcję odporną na każdą pogodę, z dziewięcioma specjalnymi uszczelkami które blokują dostęp wody do jego wnętrza. W połączeniu z równie uszczelnionym korpusem cyfrowego aparatu bezlusterkowego Pentax HD PENTAX-DA 18-50mm F4-5.6 DC WR RE zapewnia świetne rezultaty nawet jeśli zdjęcia są robione w wymagających warunkach terenowych takich jak deszcz, mgła lub w miejscach gdzie łatwo o ochlapanie.

Wyjątkowe oddanie szczegółów obrazu wychodzące naprzeciw wymaganiom najnowszych aparatów bezlusterkowych - obiektyw Pentax HD PENTAX-DA 18-50mm F4-5.6 DC WR RE

Optyka Pentax HD PENTAX-DA 18-50mm F4-5.6 DC WR RE składa się z 11 soczewek położonych w ośmiu grupach; zawiera ona soczewki zrobione ze szkła o bardzo niskiej dyspersji które mogą wydajnie kompensować wszelkie aberracje. Dzięki takiemu projektowi obiektywu można uzyskać obrazy pełne wyraźnych szczegółów o wysokim kontraście i rozdzielczości, bez rozmazanych kolorów.

Powłoki HD poprawiają jakość obrazów - obiektyw Pentax HD PENTAX-DA 18-50mm F4-5.6 DC WR RE

Pentax HD PENTAX-DA 18-50mm F4-5.6 DC WR RE posiada wysokiej jakości wielowarstwowe powłoki HD* - oryginalny projekt opracowany przez PENTAXA. W porównaniu do zwykłych powłok wielowarstwowych są one bardziej skuteczne w tłumieniu odblasków i zapewniają wyższą transmisję; w rezultacie zdjęcia są jasne, o wysokim stopniu kontrastu, bez odbłysków lub podwójnych odbić nawet jeśli fotografujesz w trudnych warunkach oświetleniowych, na przykład przy podświetleniu z tyłu.

* HD oznacza wysoką rozdzielczość (ang.High Definition) 

System szybkiej zmiany trybu fokusa - Pentax HD PENTAX-DA 18-50mm F4-5.6 DC WR RE

Rozwinięty przez PENTAXA System Szybkiej Zmiany Trybu Fokusa pozwala na natychmiastowe przejście do manualnego nastawienia ostrości nawet gdy aparat jest w trybie automatycznym (AF).

Inne cechy - Pentax HD PENTAX-DA 18-50mm F4-5.6 DC WR RE

 • Powłoki SP (ang. Super Protect – super ochrona) naniesione na powierzchnię zewnętrznej soczewki obiektywu skutecznie chronią przed wodą i tłuszczem.
 • Płynna I cicha praca autofokusa gwarantowana przez wbudowany napęd DC
 • Okrągła przesłona jest w stanie stworzyć piękne, gładkie rozmycie tła (bokeh) i minimalizuje smugi tworzone przez punktowe źródła światła
 • Niska osłona obiektywu (dodana do zestawu) jest łatwa do przenoszenia bez konieczności zdejmowania jej podczas przechowywania

Główne cechy - obiektyw Pentax HD PENTAX-DA 18-50mm F4-5.6 DC WR RE

 • Najkrótszy obiektyw na świecie, mierzący w pozycji złożonej tylko 41 milimetrów
 • Konstrukcja na której można polegać - odporna na niesprzyjające czynniki atmosferyczne
 • Oryginalne powłoki HD PENTAX
 • soczewki o wyjątkowo niskiej dyspersji i soczewki asferyczne aby przeciwdziałać różnym aberracjom i dawać piękne, zbalansowane obrazy o dobrym kontraście
 • Płynna i cicha praca autofokusa gwarantowana przez wbudowany napęd DC
 • Okrągła przesłona jest w stanie stworzyć piękne, gładkie rozmycie tła (bokeh) i minimalizuje smugi tworzone przez punktowe źródła światła

 

Obiektyw Pentax DA 50-200mm F4-5.6 ED WR

Obiektyw Pentax DA 50-200mm F4-5.6 ED WR

Pentax DA 50-200mm F4-5.6 ED WR to zmiennoogniskowy teleobiektyw obiektyw zaprojektowany do współpracy z cyfrowymi lustrzankami wyposażonymi w mocowanie KAF. Ekwiwalent zakresu zmian ogniskowych dla formatu małoobrazkowego wynosi 76.5mm – 306mm, a odpowiadający im kąt widzenia 31.5° - 8.1°. Aluminiowy tubus posiada uszczelnienia zabezpieczające przed wnikaniem pyłu i wody. Układ optyczny zawiera soczewkę niskodyspersyjną oraz dwie soczewki asferyczne poprawiające jakość obrazu. Ich zastosowanie miało również na celu zmniejszenie gabarytów obiektywu. Przednia soczewka zabezpieczona została specjalną powłoką SP niwelującą osadzanie się zabrudzeń i ułatwiającą czyszczenie np.: z odcisków palców. Funkcja „Quick-shift Focus System” pozwala na ręczną zmianę ostrości przy włączonym trybie automatycznego ustawiania ostrości.

 

Obiektyw DA 50-200mm F4-5.6 ED WR nie posiada pierścienia przysłon – sterowanie odbywa się bezpośrednio z korpusu. Pole krycia obrazu obejmuje obszar matrycy APS-C.

Parametry

Odmiany 7458,7733,16092,16094,7463

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium