biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Aparat Leica SL2

Kod produktu: 17068
ID produktu: 17068
Cena: 33 800,00 zł 33800.00
Producent: Leica
Dostępność: Produkt na zamówienie
Wybrane akcesoria TANIEJ
ilość
szt.
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

Aparat Leica SL2

Aparat Leica SL2

SL2 jest jedynym aparatem bezlusterkowym zaprojektowanym i wykonanym w Niemczech. Niezrównana, metalowa, konstrukcja i eleganckie skórzane wykończenie nie tylko nie poddają się upływowi czasu ale zapewniają także fotograficzną przyjemność na lata gwarantowaną przez konsekwentne aktualizacje oprogramowania. SL2 to bezlusterkowiec klasy profesjonalnej, wyposażony w pełnoklatkową matrycę o rozdzielczości 47mpx, bardzo dużej dynamice i czułości z zakresu ISO 50 – 50.000. Aparat charakteryzuje się dopracowaną ergonomią, kompatybilnością z większością obiektywów Leiki, doskonałym autofokusem, pięcioosiową stabilizacją obrazu oraz zaawansowanym systemem rejestracji wideo (4k przy 60 fps i 10-bitowym zapisie).

Aparat Leica SL2

Leica SL2 to połączenie tradycji z nowoczesnością

SL2 to następca Leiki SL – naszego pierwszego pełnoklatkowego bezlusterkowca z autofokusem. To aparat dostosowany do potrzeb XXI wieku, ale czerpiący ze stuletniej historii marki z Wetzlar. Jego bryła nawiązuje do legendarnej serii Leicaflex SL – pierwszych lustrzanek wyprodukowanych przez fabrykę Ernsta Leitza (warto dodać, że to właśnie Leice zawdzięczamy konstrukcję lustrzanki małoobrazkowej – pierwsze tego typu rozwiązanie, jako przystawka do aparatu dalmierzowego, pojawiło się już w 1935 roku). Bryła korpusu SL2 jest podzielona optycznie na trzy części: lakierowane na czarno płyty – górna i dolna (każda wykonana z jednego kawałka duraluminium metodą obróbki CNC) oddziela centralna część korpusu, oklejona ekologiczną skórą. Leica buduje w ten sposób swoje aparaty od roku 1925! Oczywiście, jak to we współczesnej cyfrówce, dużą część tylnej ściany korpusu zajmuje dotykowy ekran LCD. Powyżej ekranu, centralnie nad osią obiektywu znajdziemy ogromny, jasny wizjer elektroniczny o takiej jakości, że czasem trudno uwierzyć, że aparat nie jest lustrzanką. Obsługę menu i dostęp do wszystkich funkcji realizuje się za pomocą zaledwie kilku przycisków i pokręteł (strach pomyśleć, że niektóre aparaty innych marek mają 10 razy więcej guziczków do ogarnięcia). To zasługa genialnego systemu operacyjnego Leiki (znanego także użytkownikom M, Q czy CL), który nie jest przeładowany zbędnymi gadżetami, pozwala za to sprawnie i efektywnie kontrolować wszystkie nastawy i funkcje. Posiadacze innych modeli z Wetzlar będą czuli się tu jak w domu, nowi użytkownicy zaś szybko odkryją, jak przemyślana jest konstrukcja SL2.

Aparat Leica SL2

Aparat Leica SL2 posiada 47-megapikselową matrycę CMOS!

Ale dość o designie, zajrzyjmy do wnętrza aparatu. Metalowy, uszczelniony korpus kryje w sobie nowoczesną 47-megapikselową matrycę CMOS. Przetwornik oferuje rewelacyjne osiągi, jeśli chodzi o zakres dynamiczny i tonalny, a także – jak przystało na profesjonalny aparat – świetnie radzi sobie z pracą na wysokich czułościach (dostępny zakres ISO to 50-50 000). Wysoka rozdzielczość matrycy wymusiła opracowanie nowego procesora obróbki obrazu – Maestro III. Dzięki niemu SL2 pracuje niezwykle szybko, zarówno jeśli chodzi o automatyczne ustawianie ostrości, jak i zdjęcia seryjne czy filmowanie w 4K. Pomimo, że aparat ma takie same rozmiary jak pierwsza SL-ka, wewnątrz nowego korpusu zmieścił się zaawansowany system stabilizacji obrazu. Korekcja drgań w pięciu osiach powoduje, że skuteczność systemu to ponad 3 EV – oznacza to, że można liczyć na ostre zdjęcia “z ręki” nawet przy czasach ¼ sekundy! Stabilizacja matrycy działa z każdym obiektywem. W przypadku wykrycia obiektywu Leiki z wbudowaną stabilizacją, procesor aparatu przełącza się na pracę hybrydową i łączy działanie obu systemów stabilizacji.

Aparat Leica SL2

Szeroka gama obiektywów - Leica SL2

Największą zaletą aparatu Leica SL2 jest dostępność szerokiej gamy obiektywów. Do dyspozycji jest oczywiście dedykowany system Leica L ze szkłami z zakresu od 16 do 280mm. To jedne z najdoskonalszych instrumentów optycznych, produkowanych współcześnie. Wszystkie obiektywy w tym systemie zostały skonstruowane na przestrzeni ostatnich lat (od 2014 roku), z wykorzystaniem najnowszych technologii i 100-letniego doświadczenia niemieckich inżynierów w konstruowaniu optyki fotograficznej. Dzięki temu możemy cieszyć się takimi perełkami, jak genialny APO-SUMMICRON-SL 35 f/2 ASPH, referencyjny SUMMILUX-SL 50 f/1.4 ASPH., czy uniwersalny krótki teleobiektyw APO-SUMMICRON-SL 75 f/2 ASPH., fantastyczny tak w fotografii portretowej, jak i ulicznej. Dodatkowo, dzięki adapterom bagnetowym, do SL2 można podłączyć obiektywy systemów Leica M, S i R oraz filmowe obiektywy PL. Jeśli dodamy do tego ofertę szkieł japońskich producentów (Panasonic i Sigma), którzy przystąpili do aliansu L-mount w 2018 roku i oferują bardziej budżetowe obiektywy z bagnetem opatentowanym przez Leikę – mamy do czynienia z ogromnym wyborem optyki!

Aparat Leica SL2

Wszechstronny pod każdym względem - Aparat Leica SL2

Wspomnieliśmy o obiektywach CINE, więc może opowiedzieć o filmowych możliwościach bezlusterkowej Leiki. Producent postanowił całkowicie oddzielić funkcje filmowe od fotograficznych. Pomiędzy trybami poruszamy się w intuicyjny sposób przy pomocy dotykowego ekranu LCD. Ustawienia filmowe nie wpływają na fotograficzne i odwrotnie. Oznacza to, że aparat jest zawsze gotowy do pracy w każdym trybie, a ostatnio wybrane nastawy są zapamiętane. To banalne, oczywiste wręcz, rozwiązanie, nie jest niestety normą w konstrukcjach innych producentów. Filmowanie w trybie 4K przy zapisie na kartę, to obecnie już standard, ale SL2 wykorzystuje w tym trybie całą powierzchnię matrycy, i to z częstotliwością do 60 kl/s. Możliwość kręcenia w pionie przyda się na pewno podczas tworzenia zawartości do social mediów, a 10-bitowy zapis pozwoli na swobodną edycję kolorystyki finalnego materiału. Leica SL2 to nie tylko aparat, to także wysokiej klasy kamera!

Zarówno podczas fotografowania, jak i filmowania, niezwykle istotne jest precyzyjne nastawianie ostrości. Najsłynniejsze systemy Leiki (M i R) oparte były o ręczne ogniskowanie, ale warto przypomnieć, że to właśnie tej marce zawdzięczamy autofokus, bez którego większość użytkowników nie wyobraża sobie dziś fotografowania. System automatyki ostrości w SL2 to jedno z najdoskonalszych rozwiązań dostępnych na rynku. Świetnie sprawdzi się zarówno w fotografii portretowej, z płytką głębią ostrości, gdy precyzja ogniskowania jest jednym z najistotniejszych parametrów zdjęcia, jak podczas fotografowania dynamicznych scen (np. sportu), kiedy efektywne śledzenie poruszającego się obiektu i szybkie reagowanie na zmiany w kadrze mają kluczowe znaczenie.

Niestraszne mu żadne wyzwania - Leica SL2 

A co z fotografowaniem przyrody czy architektury? SL2 ma wiele do zaoferowania nawet dla tak wyspecjalizowanych zastosowań. Dzięki opcji wyłączenia redukcji szumów przy długiej ekspozycji, fotografowie nocnych scen mogą teraz pracować szybciej i wygodniej. Nawet w najciemniejszych scenach, z maksymalnym czasem otwarcia migawki wynoszącym 30 minut, wszystkie szczegóły są doskonale widoczne. Leica SL2 została wyposażona w moduł Wi-Fi, dzięki któremu aparat bezprzewodowo współpracuje z urządzeniami mobilnymi. Dedykowana aplikacja Leica Fotos pozwala na zdalne sterowanie aparatem, przesyłanie zdjęć oraz dzielenie się nimi. To duże ułatwienie dla tych, którzy muszą szybko ocenić lub udostępnić swoje zdjęcia.

Bezlusterkowiec z Wetzlar to aparat bezkompromisowy, kompletny, wytrzymały i niezawodny. Oferuje fantastyczną jakość obrazu, doskonały design, solidną konstrukcję, świetną ergonomię i niemal nieograniczony wybór optyki. Reszta w rękach fotografa!

Aparat Leica SL2

Specyfikacja techniczna - Aparat Leica SL2

Optyka

 • Optyka: Wymienna
 • Mocowanie obiektywu: Leica L
 • Krotność (x względem standardu 35mm): 1

Przetwornik

 • Format matrycy [mm]: 24x36
 • Rozdzielczość [mpx]: 47.3
 • Aspekt (proporcja boków): 3:2
 • Technologia: CMOS
 • Rozdzielczość zdjęć (max): 8368 x 5584
 • Rozdzielczość zdjęć (pozostale): DNG™: 8368 x 5584 pikseli (46.7 MP) JPG: 8368 x 5584 pikseli (46.7 MP), 6000 x 4000 pikseli (24 MP), 4272 x 2848 pikseli (12 MP)
 • Zakres czułości - czułość minimalna: 100
 • Zakres czulości - czułość maksymalna: 50000
 • Przetwarzanie obrazu [bit]: 14
 • Przestrzeń barwna: Adobe RGB, sRGB
 • Standard zapisu danych: DNG, JPEG
 • Max. wielkość pliku zdjęcia [MB]: 84.4

Migawka

 • Rodzaj migawki: szczelinowa
 • Napęd: elektromagnetyczny
 • Zakres czasów otwarcia (s): Mechaniczna od 30 min do 1⁄8000 s / Elektroniczna migawka: od 1 s do 1⁄40000 s /
 • Synchronizacja z błyskiem [s]: 1/250 s
 • Szybkość zdjęć seryjnych (max. rozdzielczość) [kl./s]: 10

System kontroli ekspozycji

 • Tryby ekspozycji: automatyka programowa [P], manual [M], priorytet czasu [Tv], priorytet przysłony [Av]
 • Sposoby pomiaru: centralno-ważony, punktowy, wielopunktowy

System kontroli ekspozycji - Kompensacja ekspozycji

 • Zakres (+/- EV): 3
 • Krok [EV]: 1/3 lub 1/2

System kontroli ekspozycji - Bracketing ekspozycji

 • Zakres [+/- EV]: 3
 • Krok [EV]: 1/3

System kontroli ostrości

 • Sposób nastawiania ostrości: AF
 • Technologia AF: detekcja kontrastu
 • Tryby AF: AF dotykowy, ciągły, jednopolowy, manualny, pojedyńczy, punktowy, rozpoznawanie twarzy, śledzenie, wielopolowy
 • Liczba pól AF: 225

Balans bieli

 • Nastawy predefiniowane: Auto, światło dzienne 5200 K, zachmurzenie 6000 K, cień 7000 K, żarowe 3200 K, HMI 5600 K, jarzeniowe ciepłe 4000 K, jarzeniowe zimne 4500 K, błyskowe 5400 K, szara karta
 • Nastawy temperatury barwowej (zakres) [K]: od 2000 K do 11500 K

Celownik

 • Rodzaj: elektroniczny
 • Powiększenie (x): 0,78
 • Pole widzenia (%): 100
 • Korekcja dioptryczna: +2 / -4

Monitor

 • Rodzaj: LED
 • Wielkość: 3.2
 • Rozdzielczość: 2,100,000 pikseli

Współpraca z zewnętrzną lampą błyskową

 • Współpraca z zewnętrzną lampą błyskową: tak
 • Tryby pracy: Manual, TTL
 • Najkrótszy czas synchronizacji: 250

Rejestracja filmów

 • Rozdzielczość max.: 5K
 • Liczba kl./s.: 30
 • Rejestracja dźwięku: Tak
 • Format zapisu: MOV

Złącza

 • Złącza: HDMI
 • Złącza: Stopka akcesoriów w standardzie ISO z dedykacją, HDMI jack 2.0b Type A, USB 3.1 Gen1 Typ C, Audio-Out 3.5 mm/Audio-In 3.5 mm, gniazdo dedykowane gripowi wielofunkcyjnemu

Karty pamięci

 • Rodzaj nośnika: SD, SDHC, SDXC

Zasilanie

 • Zasilanie: Akumulator (Leica BP-SCL4)
 • Napięcie/pojemność: woltaż: 7.2 V (DC);pojemność: 1860 mAh
 • Zasięg na akumulatorze: koło. 370 zdjęć (według standardu CIPA, bez użycia wizjera elekotrnicznego)

Korpus

 • Materiał korpusu: Aluminium / magnez
 • Zakres temperatur pracy [°C/°F]: -10 / + 40 IP54 / 14.00

Gwarancja

 • Gwarancja: 2 lata

Parametry

Integracja z gwarancją TU Europa Tak

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

TU Europa - dodatkowe ubezpieczenie

 

Fotoforma Sp. z o.o. wykonuje  działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w przypadku zawierania umów ubezpieczenia zawieranych na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia „Dodatkowa ochrona urządzeń dla Klientów Fotoforma”  w imieniu i na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Ubezpieczyciel) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław, wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002736, posiadającego REGON: 272324625, NIP: 895 10 07 276, kapitał zakładowy zarejestrowany i opłacony w całości 37 800 000 zł, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów nr DU/2849/A/CG/94 z dnia 07.11.1994 r. na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie TU Europa informacje.pdf

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia – co obejmuje nasze ubezpieczenie i w jakich sytuacjach ono działa


 

 1. Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszone do ubezpieczenia urządzenie.
 2. Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w jednym z 2 pakietów ubezpieczenia: awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta lub awaria po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowe uszkodzeniekradzież z włamaniem lub rabunek do wyboru przez ubezpieczającego.
 3. Zakres ubezpieczenia:

1) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego
do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

2) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem lub rabunek:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci przypadkowego uszkodzenia, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

c) w przypadku szkody wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o koszty związane z organizacją i pokryciem kosztów transportu;

d) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowego uszkodzenia, zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

Ubezpieczaniu podlegają następujące grupy asortymentowe:

 • aparaty cyfrowe,
 • aparaty natychmiastowe,
 • obiektywy,
 • lornetki i sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy),
 • drukarki fotograficzne,
 • akcesoria fotograficzne (lampy błyskowe),
 • aparaty do nagrywania (filmowania),
 • audio (mikrofony, rejestratory, zestawy bezprzewodowe),
 • kamery,
 • obiektywy do filmowania,
 • oświetlenie LED,
 • rekordery video i monitory,
 • statywy i stabilizacja (monopody, slidery, krany kamerowe, statywy video, głowice video, gimbale),
 • streaming i produkcja (bezprzewodowe video, Grabbery, interkomy, konwertery, miksery video, promptery),
 • lampy fotograficzne,
 • obiektywy

 

Wszystkie wyłączenia z zakresu ochrony znajdują się w OWU w rozdziale Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

 

 

Okres ubezpieczenia i odpowiedzialności – jak długo trwa ubezpieczenie


 

1. Okres ubezpieczenia to okres rozpoczynający się po zawarciu umowy ubezpieczenia i trwający do końca naszej odpowiedzialności.
2. Okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się:

1) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia w formie pisemnej - od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą), jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
2) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość - od 3. dnia po zakupie urządzenia, jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą) i nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,

z zastrzeżeniem ust. 3.3. Okres naszej odpowiedzialności może trwać w zależności od pakietu oraz Twojego wyboru:

gwarancja

producenta

Pakiet ubezpieczenia (zakresy pakietów zgodne z §3 ust. 3 OWU)

długość okresu naszej odpowiedzialności

wariant ubezpieczenia

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta

 

12 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 1

24 miesiące  

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 2

36 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 3

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
 • przypadkowe uszkodzenie,
 • kradzież z włamaniem lub rabunek

36 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 4

48 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 24 miesiące i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 5

60 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 36 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 6

 

 

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia/ wypowiedzenie umowy ubezpieczenia – kiedy można zrezygnować z ubezpieczenia


 

1. Możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia składając nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie:


1) 30 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia lub 30 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy Cię o zawarciu umowy ubezpieczenia, jeżeli umowę ubezpieczenia zawarliśmy przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość – w przypadku, gdy jesteś osobą fizyczną i zawarcie umowy ubezpieczenia jest czynnością prawną niezwiązaną bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową,
2) 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia – jeżeli jesteś przedstawicielem przedsiębiorcy.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma,
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub Fotoforma,

3. Możesz również w każdym czasie złożyć nam wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu od dnia następnego po dniu, w którym złożysz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.


4. Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub do Fotoforma,
2) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma.


5. Wypowiedzenie lub odstąpienie umowy ubezpieczenia nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapłaty składki za okres, w jakim świadczyliśmy ochronę ubezpieczeniową.

 

Dokumenty do zapoznania się przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej:


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia.pdf

IPID – Informacje o produkcie ubezpieczeniowym.pdf

Karta informacyjna RODO.pdf

Nota informacyjna.pdf

Sklep internetowy Shoper Premium