biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Najlepszy przyjaciel twórców - aparat Sony ZV-1

Nie masz doświadczenia w filmowaniu? Nie szkodzi. Aparat Sony ZV-1 nie wymaga skomplikowanego konfigurowania, a mimo to utrwali Ciebie i Twój świat na wspaniałych filmach.

 

 

 

Szybkie i dokładne przejścia ostrości - aparat Sony ZV-1

System Fast Hybrid AF aparatu Sony ZV-1 pozwala szybko przenieść ostrość z twarzy na tło. Film staje się wtedy bardziej wyrazisty i atrakcyjny.

Profesjonalny efekt bokeh za jednym dotknięciem - Sony ZV-1

„Przełącznik bokeh” aparatu Sony ZV-1 pozwala na przemian włączać i wyłączać efekt bokeh w tle, bez ręcznego zmieniania poszczególnych ustawień. Teraz z łatwością rozmyjesz tło lub zachowasz ostrość całej sceny — wystarczy nacisnąć przycisk.

Ustawienie „Prezentacja produktu” do nagrywania recenzji - aparat Sony ZV-1

Dzięki ustawieniu „Prezentacja produktu” możesz błyskawicznie przygotować aparat Sony ZV-1 do nagrywania filmowej recenzji produktu. Wystarczy nacisnąć przycisk, a aparat ustawi ostrość na przedmiot i rozszerzy kąt widzenia obiektywu. Nie czekasz zatem na przełączenie ostrości, nie musisz też przesuwać ręką za produktem, żeby ustawić na niego ostrość.

Nagrywaj wyjątkowe filmy, gdziekolwiek jesteś - aparat Sony ZV-1

Aparat Sony ZV-1 ma wyjątkowy stabilizator obrazu, zapobiegający skokom w ujęciach nagrywanych podczas chodzenia. Z kolei automatyka ekspozycji śledzi twarze w kadrze, dzięki czemu pozostają one dobrze naświetlone nawet po przejściu z cienia na słońce lub wyjściu z budynku.

 
 
 
 
 
 

Łatwe udostępnianie nagrań - aparat Sony ZV-1

Kiedy chcesz szybko opublikować film lub zdjęcie, zazwyczaj używasz kamerki w smartfonie, często kosztem jakości obrazu. Aparat Sony ZV-1 zapewnia zarówno doskonały obraz, jak i rozbudowane funkcje łączności. Dzięki niemu łatwiej stworzysz ciekawsze posty.

 

  

Stworzony dla wideoblogerów - Sony ZV-1

Konstrukcja aparatu Sony ZV-1 ułatwia robienie selfie i nagrywanie wideobloga. Ten model to dopracowane w najdrobniejszych szczegółach narzędzie do tworzenia atrakcyjnych materiałów. 

 

 Fotografuj jak zawodowcy - aparat Sony ZV-1

Dzięki niesamowitej szczegółowości obrazu 4K HDR i zaawansowanym narzędziom do sterowania ekspozycją Twoje filmy na pewno zrobią wrażenie na widzach.

 

 

Cechy aparatu Sony ZV-1  i podstawy tworzenia treści

Poznaj możliwości, jakie daje aparat Sony ZV-1 wideoblogerom i twórcom treści.

 
Sony ZV-1 — przegląd cech i funkcji
 

Obejrzyj film ze szczegółową prezentacją cech i funkcji aparatu Sony ZV-1.

 

Dlaczego warto zdecydować się na aparaty kompaktowe Sony z serii ZV?

W ostatnim czasie aparaty kompaktowe Sony z serii ZV cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem. Z czego to wynika? Z całą pewnością z wysokich parametrów, jakie zastosowane zostały w tych modelach. Na jeden z nich warto zdecydować się, chociażby dlatego, iż aparaty kompaktowe są lekkie i niewielkich wymiarów, co sprawia, że zabrać można je ze sobą dosłownie wszędzie, a dodatkowo sprawdzają się w każdych warunkach, zarówno pogodowych, jak i jeśli chodzi o fotografowanie przemieszczających się obiektów.

Aparaty kompaktowe Sony z serii ZV i możliwość filmowania

Kolejną kwestią, która zdecydowanie wyróżnia aparaty kompaktowe Sony z serii ZV jest to, że doskonale nadają się one do filmowania. Ze względów na niewielkie wymiary, z całą pewnością można zabrać je ze sobą w każdą podróż. Jak się okazuje, jest to rozwiązanie bardzo pożądane między innymi przez vlogerów, którzy na filmach utrwalają całe swoje życie. Dodatkowo najnowsze aparaty kompaktowe Sony z omawianej serii zaopatrzone zostały w obrotowe ekrany LCD. Dzięki temu fotografowanie lub filmowanie siebie stało się jeszcze prostsze i już nic nie umknie uwadze. Wiele z opcji można ponadto ustawić na dotykowym ekranie, aby uzyskać lepszy efekt.

Przenoszenie ostrości, czyli kolejny atut, jaki posiadają aparaty kompaktowe Sony z serii ZV

Kolejną niezastąpioną funkcją, jaką posiadają aparaty kompaktowe Sony z serii ZV jest możliwość przenoszenia ostrości, pomiędzy danym obiektem, a osobom. Ostrość zmienia się automatycznie, co sprawia, że bez trudu można wyostrzyć na prezentowany obiekt. Bardzo przydatne jest to zwłaszcza w pracy vlogera, który prezentuje przed kamerą konkretne produkty. Dodatkowo zastosowane funkcje pozwalają również na utrzymanie naturalnego kolorytu na twarzy, co pozwala tworzyć atrakcyjny i spójny obraz.

Dla kogo aparaty kompaktowe Sony z serii ZV będą najlepszym rozwiązaniem?

Na pewno aparaty kompaktowe Sony z serii ZV sprawdzą się w przypadku wszystkich tych, którym zależy na obrazie wysokiej jakości, zarówno jeśli chodzi o fotografię, jak i kręcenie filmów. Te aparaty szczególnie polecane są również tym, którzy pozostają cały czas w ruchu. Niewielki i praktyczny sprzęt zmieści się nawet w torebce. Jego zewnętrzne wykonanie jest bardzo dobrej jakości, co sprawia, że wytrzyma każde warunki. Dodatkowo będzie to doskonały pomysł na prezent dla każdego pasjonata nowości fotograficznych, który poszukuje sprzętu niezawodnego na każdą okazję.

Promocje i nowości

Wyprzedaż!/Ostatnie sztuki, powystawowe

 

Karta podarunkowa

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium